Tre tippere klarte sju rette – Holien ble ukevinner

Det måtte trekning til for å kåre forrige ukes vinner i OA-tipset. Torstein Holien fra Lena var den heldige, men også reinsvollingene Kai Torkehagen og Hans Frode Liereng klarte sju rette.

DEL

Tre Raufoss-lag sikret seg hver sin 2-1-seier og FK Gjøvik-Lyn vant klarte borte. Det lønte seg å tippe på de lokale lagene denne runden.

Litt verre var det å få med seg de uavgjorte kampene til Raufoss 2 og Kolbu/KK, og kanskje var det ikke så mange som hadde trua på at Dokka Sport skulle vinne lokaloppgjøret mot Nordre Land.

Uansett var det tre som klarte å prikke inn sju riktige. I tillegg var det 15 tippere som klarte seks riktige.

Her er resultatene fra uke 11: Raufoss – Nest-Sotra H (2-1), Raufoss – Frigg H (2-1), Kolstad – FK Gjøvik-Lyn B (0-3), Verdal – Raufoss 2 U (1-1), Raufoss 2 – Brumunddal H (2-1), Redalen – Ottestad B (2-4), Furnes – Kolbu/KK U (0-0), Eina/Reinsvoll/Bøverbru – Biri H (4-1), Dokka Sport – Nordre Land H (3-0), Varde – Kolbu/KK B (1–2)

Sammenlagt leder fortsatt Håvard Røislie fra Raufoss, poenget foran Nils Sverre Engelien fra Kolbu. Begge klarte seks riktige den siste runden.

De to har nå fått ei luke foran Adrian Brennhagen, som måtte nøye seg med fire riktige og Magne Hasli som hadde fem.

Vi minner om innleveringsfristen for ukas runde, som er fredag klokka 18.00. Tipset kan du levere elektronisk her.

Her er hele sammenlagtlista etter 11 runder:

NavnTotalt1234567891011
Håvard Røislie7066587866666
Nils Sverre Engelien 6977666576676
Adrian Brennhagen6577367886454
Magne Hasli 6567567665575
Arne Halvorsrud6387466746456
Erling Undeli6358487754555
Jørgen Sletten 6357576656574
Kai Torkehagen6358576646457
Magne Glæserud 6267478665436
Milnor Engen 6147567755375
Rune Hansen6148476745646
Stein Joar Olsen615
686876375
Trond Buskum 6154567666565
Adrian Lund606
557855946
Erlend Hasle6055657567635
Geir Presteseter 6067457845446
Per Olav Holthe6046476766464
Rune Beritsveen 6055757656455
Torstein Holien 6036467765547
Alf Johnny Libakken 5937487765354
Asbjørn Kampelien 5957476575553
Bernhard Vigen5965665765445
Finn Kristiansen 5946685546564
Jan Arild Lyseng 5956577755543
Roger Ødegård5957467643656
Rune Morten Kristiansen5946667665643
Stig Hella 5976566674453
Unn Kristin Sæther 5966566754635
Espen Haugerud 5846557975
55
Ole Morten Aaslund5844476675366
Ronny Smedshammer5855566854554
Svein Henning Byrøygard 5865566656625
Terje Andreassen 5856576674462
Vetle Vangstuen587746684556
Christian Falbach5757456644376
Jan Limoseth5756465865354
Thorgrim Sørum5756467656543
Frode Nyland 5655486555553
Odd Løvlibråten 565
676856436
Ole Steffen Brennhagen 5658557672425
Per Johan Eng5656456845535
Per Olav Nyhus5657476845532
Rolf Helge Thorstad 5647575675424
Rune Søbye5674546656553
Svein Arild Rud 5646457656346
Trygve Larsen 5674565744455
Bjørn Nybakken 5536375764374
Einar Skøyenengen 5555475645554
Hans Frode Liereng 55754765464
7
Kjetil Fosslien 5547466654526
Lasse Ekseth 5575675565153
Kjell Erik Weseth5453466655653
Knut Skogli5465668735
44
Magnar Madsen5466556535553
Bjørn Arild Hansen 5353466744554
Kai Henning Nyhus5346466544734
Knut M Trygstad53
7566655355
Per Olav Hasli 53763657357
4
Roy Svenskerud5354577643354
Geir Nordheim5245
76766362
Harald H Holthe 527
457755255
Roar Nordby 5265467565233
Siv-Renate Brennhagen5272455672563
Anni Hansen 5145474744435
Bjørn Einar Andersen 5138635524636
May Britt Ranum Nilsen5158537743
45
Morten Skogen5036637842821
Per Jansen5057467544224
Svein Toten5055586745
5
Ida Holthe Sørlie 49452757545
5
Jan Stensland 4925645265473
Johannes Solberg49
5467456453
Raymond Park Lyseng 4944567554342
Vegard Hansen 4955367824
54
Kjell Sandbakken4753355526733
Lasse Hamar4727346643444
Thor Stensrud4745
75535
76
Brit Holthe4644365463542
Henning Stenvold466554546

65
Kent Midteng 46665
7766

3
Magnar Tangen 46574566643

Rune Viberg4645543543445
Bjørnulf Wæhler45754
4543355
Kåre Thomas Stensrud456366576
3
3
Lars Arne Blilie4527463616334
Ronny Ringvoll 455657

54445
Tom Jansen4554546864

3
Rune Stenvold 4464555555

4
Terje Stensrud 444456464

83
Bjørnar Lauvli 43466637443

Knut Bråten 4335667
3454
Tom Harald Fuglerud43

665637
55
Ivar Magne Nydahl 41443356533
5
Kai Inge Moe 416666656



Vetle Steinum Odberg 413
566656
40
Per Axel Pettersen 4034655
53333
Arne Knudsen3955466742


Knut Robert Joten3955

6654
53
Finn Roger Myhre 386
668624


Sven Ahnstrøm3876
46834


Elisabeth Helt3765455633


Mary Elisabeth Gjefle 36634735233

Rune Haugerud36655

5645

Atle Liom35
5444643

5
Marie Nordheim35
6
55523333
Bjørg Jørgenstuen34364558
3


Turid Kraby Simenstad347
56
754


Lars Furuseth32
664556



Steinar Jørgenstuen 3155
646
5


Jan Roger Joten295343455



Nils Erik Slåttsveen29
53876




Ole Johan Ingvaldsen 2945
7
7
6


Ronny Undseth29
366
545


Kenneth Hauger Enger 285
5747




Trond Aass28754
66




Terje Lundsten274833
6
3


Tore Ulvesveen27


64532
25
Geir Helli2636
656




Kjell Magne Fuglerud243
345
45


Magnus Bekkelund 245
7
66




Einar Onshus236
55

34


Geir Grønndalen234
5
653



Håkon Hovde23

4766




Arne Hovde2177

7





Leif Tore Linnerud206
4
6
4



Dag Erland Fosnes18265
5





Roy Helli173446






Stian Nysted Skjerpen176

6
5




Sven Kåre Haukedalen17665







André Norland-Flatebø 164

66





Kjell Åge Fremstad167
45






Øystein Slåttsveen157







35
Ola Strandbakken146



8




Tore Stenseth144
3

7




Magni Bekkelund 1243






5
Atle Simensen116


5





Simen Kristoffersen 115
6







Anders Pettersen103



7




Atle Brobakken85
3







Amund Stenvold77









Anders Kristoffersen77









Lars Gunnar Larsgaard734








Tor Magne Fosslien7
4







3
Øyvind Bjerke77









Christer T. Svingen6




6




Jarle Skjellerud66









Knut Skjølås66









Tore Andre Pettersen 66









Trond Åge Viken66









Andreas Nilsen55









Espen Kværndal55









Fredrik Thoresen55









Gjermund Grøterud55









Halvor Haakenstad55









Kjell B Skjølås5









5
Lars Olsen55









Nathalie Strand5




5




Oddvar Holte55









Ole Kristian Andfossen5








5
Raymond Skjølås55









Ståle Lilleøren5


5






Vegar Fuglerud55









Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags