Terminliste: Slik spilles Obos-ligaen 2020

OBOS: Her er hele oppsettet for Obos-ligaen 2020.

OBOS: Her er hele oppsettet for Obos-ligaen 2020. Foto:

Av

Her er hele oppsettet.

DEL

Runde 1 (4 - 5. april):

HamKam - Lillestrøm

Jerv - Grorud

KFUM Oslo - Raufoss

Kongsvinger - Ranheim

Sandnes Ulf - Tromsø

Sogndal - Ull/Kisa

Strømmen - Stjørdals-Blink

Øygarden - Åsane

Runde 2 (13 - 14. april):

Grorud - Øygarden

Lillestrøm - Sandnes Ulf

Ranheim - KFUM Oslo

Raufoss - Strømmen

Stjørdals-Blink - Sogndal

Tromsø - Kongsvinger

Ull/Kisa - Jerv

Åsane - HamKam

Runde 3 (18 - 19. april):

HamKam - Grorud

Jerv . Raufoss

KFUM Oslo - Stjørdals-Blink

Kongsvinger - Ull/Kisa

Sandnes Ulf - Ranheim

Sogndal - Tromsø

Strømmen - Åsane

Øygarden - Lillestrøm

Runde 4 (25 - 26. april):

Grorud - Sandnes Ulf

HamKam - Øygarden

Lillestrøm - Kongsvinger

Ranheim - Tromsø

Raufoss - Ull/Kisa

Stjørdals-Blink - Jerv

Strømmen - Sogndal

Åsane - KFUM Oslo

Runde 5 (2 - 3. mai):

Jerv - Åsane

KFUM Oslo - HamKam

Kongsvinger - Raufoss

Sandnes Ulf - Stjørdals-Blink

Sogndal - Grorud

Tromsø - Lillestrøm

Ull/Kisa - Ranheim

Øygarden - Strømmen

Runde 6 (9 - 10. mai):

Grorud - Tromsø

HamKam - Jerv

Lillestrøm - Ranheim

Raufoss - Sogndal

Stjørdals-Blink - Ull/Kisa

Strømmen - Kongsvinger

Øygarden - KFUM Oslo

Åsane - Sandnes Ulf

Runde 7 (16. mai):

Jerv - KFUM Oslo

Kongsvinger - HamKam

Lillestrøm - Grorud

Ranheim - Stjørdals-Blink

Sandnes Ulf - Øygarden

Sogndal - Åsane

Tromsø - Raufoss

Ull/Kisa - Strømmen

Runde 8 (23 - 24. mai)

Grorud - Ranheim

HamKam - Sogndal

KFUM Oslo - Kongsvinger

Raufoss - Lillestrøm

Stjørdals-Blink - Tromsø

Strømmen - Sandnes Ulf

Øygarden - Jerv

Åsane - Ull/Kisa

Runde 9 (30 - 31. mai):

Jerv - Strømmen

Kongsvinger - Åsane

Lillestrøm - Stjørdals-Blink

Ranheim - Raufoss

Sandnes Ulf - KFUM Oslo

Sogndal - Øygarden

Tromsø - HamKam

Ull/Kisa - Grorud

Runde 10 (6 - 7. juni):

Grorud - Raufoss

HamKam - Sandnes Ulf

Jerv - Sogndal

KFUM Oslo - Ull/Kisa

Stjørdals-Blink - Kongsvinger

Strømmen - Tromsø

Øygarden - Ranheim

Åsane - Lillestrøm

Runde 11 (14. juni):

Kongsvinger - Grorud

Lillestrøm - Strømmen

Ranheim - HamKam

Raufoss - Stjørdals-Blink

Sandnes Ulf - Jerv

Sogndal - KFUM Oslo

Tromsø - Åsane

Ull/Kisa - Øygarden

Runde 12 (21. juni):

HamKam - Ull/Kisa

Jerv - Kongsvinger

KFUM Oslo - Lillestrøm

Sogndal - Sandnes Ulf

Stjørdals-Blink - Grorud

Strømmen - Ranheim

Øygarden - Tromsø

Åsane - Raufoss

Runde 13 (26. juni):

Grorud - Strømmen

Kongsvinger - Øygarden

Lillestrøm - Sogndal

Ranheim - Jerv

Raufoss - HamKam

Stjørdals-Blink - Åsane

Tromsø - KFUM Oslo

Ull/Kisa - Sandnes Ulf

Runde 14 (5. juni):

HamKam - Stjørdals-Blink

Jerv - Lillestrøm

KFUM Oslo - Strømmen

Sandnes Ulf - Kongsvinger

Sogndal - Ranheim

Ull/Kisa - Tromsø

Øygarden - Raufoss

Åsane - Grorud

Runde 15 (11. juli):

Grorud - KFUM

Kongsvinger - Sogndal

Lillestrøm - Ull/Kisa

Ranheim - Åsane

Raufoss - Sandnes Ulf

Stjørdals-Blink - Øygarden

Strømmen - HamKam

Tromsø - Jerv

Runde 16 (1 - 2. august):

HamKam - Kongsvinger

Jerv - Stjørdals-Blink

KFUM - Ranheim

Sandnes Ulf - Lillestrøm

Sogndal - Strømmen

Ull/Kisa - Raufoss

Øygarden - Grorud

Åsane - Tromsø

Runde 17 (8 - 9. august):

Grorud - Sogndal

Kongsvinger - Jerv

Lillestrøm - HamKam

Ranheim - Ull/Kisa

Raufoss - Åsane

Stjørdals-Blink - KFUM

Strømmen - Øygarden

Tromsø - Sandnes Ulf

Runde 18 (15 - 16. august):

HamKam - Raufoss

Jerv - Øygarden

KFUM - Tromsø

Ranheim - Grorud

Sandnes Ulf - Strømmen

Sogndal - Lillestrøm

Ull/Kisa - Kongsvinger

Åsane - Stjørdals-Blink

Runde 19 (22 - 23. august):

Grorud - Ull/Kisa

Kongsvinger - KFUM

Lillestrøm - Åsane

Raufoss - Ranheim

Stjørdals-Blink - HamKam

Strømmen - Jerv

Tromsø - Sogndal

Øygarden - Sandnes Ulf

Runde 20 (29 - 30. august):

HamKam - Strømmen

KFUM - Jerv

Ranheim - Lillestrøm

Raufoss - Tromsø

Sandnes Ulf - Grorud

Sogndal - Kongsvinger

Ull/Kisa - Stjørdals-Blink

Åsane - Øygarden

Runde 21 (12 - 13. september):

Grorud - Åsane

Jerv - HamKam

Kongsvinger - Sandnes Ulf

Stjørdals-Blink - Ranheim

Strømmen - KFUM

Tromsø - Ull/Kisa

Øygarden - Sogndal

Runde 22 (16. september):

HamKam - Tromsø

KFUM - Øygarden

Kongsvinger - Stjørdals-Blink

Ranheim - Strømmen

Raufoss - Grorud

Sandnes Ulf -Åsane

Sogndal - Jerv

Ull/Kisa - Lillestrøm

Runde 23 (19 - 20. september):

Grorud - Lillestrøm

Jerv - Sandnes Ulf

KFUM - Sogndal

Stjørdals-Blink - Raufoss

Strømmen - Ull/Kisa

Tromsø - Ranheim

Øygarden - HamKam

Åsane - Kongsvinger

Runde 24 (26 - 27 september):

Grorud - Stjørdals-Blink

HamKam - KFUM

Kongsvinger - Strømmen

Lillestrøm - Tromsø

Ranheim - Øygarden

Raufoss - Jerv

Sandnes Ulf - Sogndal

Ull/Kisa - Åsane

Runde 25 (30. september):

Jerv - Ull/Kisa

KFUM - Sandnes Ulf

Sogndal - HamKam

Stjørdals-Blink - Lillestrøm

Strømmen - Raufoss

Tromsø - Grorud

Øygarden - Kongsvinger

Åsane - Ranheim

Runde 26 (3 - 4. oktober):

Grorud - Jerv

Lillestrøm - KFUM

Ranheim - Kongsvinger

Raufoss - Øygarden

Sandnes Ulf - HamKam

Tromsø -Stjørdals-Blink

Ull/Kisa - Sogndal

Åsane - Strømmen

Runde 27 (17 - 18. oktober):

HamKam - Ranheim

Jerv - Tromsø

KFUM - Åsane

Kongsvinger - Lillestrøm

Sandnes Ulf - Raufoss

Sogndal - Stjørdals-Blink

Strømmen - Grorud

Øygarden - Ull/Kisa

Runde 28 (24 - 25. oktober):

Grorud - HamKam

Lillestrøm - Øygarden

Ranheim - Sogndal

Raufoss - Kongsvinger

Stjørdals-Blink - Sandnes Ulf

Tromsø - Strømmen

Ull/Kisa - KFUM

Åsane - Jerv

Runde 29 (31. oktober):

HamKam - Åsane

Jerv - Ranheim

KFUM - Grorud

Kongsvinger - Tromsø

Sandnes Ulf - Ull/Kisa

Sogndal - Raufoss

Strømmen - Lillestrøm

Øygarden - Stjørdals-Blink

Runde 30 (7. november):

Grorud - Kongsvinger

Lillestrøm - Jerv

Ranheim - Sandnes Ulf

Raufoss - KFUM

Stjørdals-Blink - Strømmen

Tromsø - Øygarden

Ull/Kisa - HamKam

Åsane - Sogndal

Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags

Kommentarer til denne saken