Resultater fra skiskytterkarusellen i Karidalen onsdag

Jacob Lundby vant 16-årsklassen i onsdagens skiskytterkarusell i Karidalen.

Jacob Lundby vant 16-årsklassen i onsdagens skiskytterkarusell i Karidalen.

DEL

Resultater:

Jenter 11: 1 Lilli-Kristine Lagmandsveen Mjøsski 10:45, 2 Marie Børkesveen Lyngby Mjøsski 12:28, 3 Matilde Aurstad Berland Vingrom IL 14:54, 4 Tora Kristine Strand Ellefsen Vingrom IL 17:06

Jenter 11 og eldre - nybegynnere: Anine Haugen Tverbekkmo Østre Toten Skilag 11:09, Kaia Norland Edland Gjøvik Skiklubb 11:23, Nora Moe Hagen Østre Toten Skilag 12:32

Jenter 12: 1 Selma Bekkelund Gjøvik Skiklubb 09:41, 2 Ida Kiara Krüger Vingrom IL 09:47, 3 Anne Birgit Dokken Nordre Land IL 09:59, 4 Andrea Alfstadsæther Østre Toten Skilag 12:31, 5 Vilde Linnéa Vigerust Østre Toten Skilag 13:12, 6 Hannah Horgen Vingrom IL 19:01, 7 Ragnhild Stramrud-Torsæter Mjøsski 19:09

Jenter 13: 1 Ane Byvold Grønlien Vingrom IL 12:29, 2 Sara Agnethe Granvang Tronrud Nordre Land IL 12:35, 3 Oda Aase Urnes Østre Toten Skilag 14:17, 4 Sunniva Raddum Skaug Tretten Skiskytterlag 14:39, 5 Erle Nerli Nordre Land IL 15:16

Jenter 14: 1 Ingeborg Stramrud-Torsæter Mjøsski 17:18

Jenter 15: 1 Ragna Fodstad Østre Toten Skilag 13:28, 2 Oda Byvold Grønlien Vingrom IL 15:32, 3 Lene Jøranli Nordre Land IL 15:43, 4 Hanna Lerche Fodstad Østre Toten Skilag 15:45

Jenter 16: 1 Eline Øversveen Nordre Land IL 16:35

Kvinner 17: 1 Marion Halvorsen Nustad Tretten Skiskytterlag 25:40

Kvinner 19: 1 Emilie Katrine Bilgrav Sæther Østre Toten Skilag / Team Lygna skiskyting 23:47

Gutter 11: 1 John Fauchald Østre Toten Skilag 11:37, 2 Arne Ouren Vingrom IL 12:23, 3 Halvor Fladsrud Rustbakken Østre Toten Skilag 12:47, 4 Håvard Røisland Vingrom IL 14:11, 5 Martin Flathagen Mjøsski 14:14, 6 Olav Smidesang Vingrom IL 15:15, 7 Mathias Annexstad Østre Toten Skilag 15:45

Gutter 11 og eldre - nybegynnere: Aksel Krogstie Mjøsski 12:00, August Selbæk Vingrom IL 13:22

Gutter 12: 1 Jørgen Furuseth Nordre Land IL 10:41, 2 Petter Holmen Nilssen Mjøsski 11:30, 3 Sondre Borgedal Mjøsski 11:57, 4 Olav Inge Klette Østre Toten Skilag 12:46, 5 Anders Ludahl Lagethon Tretten Skiskytterlag 13:09, 6 Peder Øversveen Engen Østre Toten Skilag 14:37, Simen Landmark Johansen Vingrom IL DNS, Per Kristian Wik Vingrom IL DNS, Ole Jonas Storsveen Bekkevold Vingrom IL DNS

Gutter 13: 1 Marcus Bakkely Østre Toten Skilag 11:25, 2 Emil Benonisen-Eriksen Gjøvik Skiklubb 11:48, 3 Eskil Fauchald Østre Toten Skilag 12:15, 4 Sindre Jøranli Nordre Land IL 12:52, 5 Mathias Wattum Nordre Land IL 13:09, 6 Ulrik Emil Eriksen Vingrom IL 13:11, 7 Even Hammerud Bakke Østre Toten Skilag 13:18, 8 Andreas Lagmandsveen Mjøsski 13:27, 9 Halvor Taarud Vingrom IL 13:58, 10 Kristian Sørbotten Vingrom IL 14:02, 11 Magnus Moe Hagen Østre Toten Skilag 14:36, 12 Henrik Røisland Vingrom IL 14:42, 13 Askil Seim Thorstensen Østre Toten Skilag 15:14, 14 Teodor Trygveson Ramnefjell Nordre Land IL 15:19

Gutter 14: 1 Jørgen Landmark Johansen Vingrom IL 09:22, 2 Oliver Alm Østre Toten Skilag 10:40, 3 Herman Emil Eriksen Vingrom IL 10:41, 4 Knut Georg Øistad Nordre Land IL 12:14, 5 Teodor Kaashagen Holmen Mjøsski 12:22, 6 Iver Nordli Eriksen Gjøvik Skiklubb 12:50, 7 Jørgen Svenskerud Baardseth Mjøsski 13:09

Gutter 15: 1 Tobias Sommerstad Hansen Østre Toten Skilag 16:28, 2 Jakob Alfstadsæther Østre Toten Skilag 16:57, 3 Magnus Smidesang Vingrom IL 17:39, 4 Teodor Engeli Stensvold Gjøvik Skiklubb 18:02, 5 Jens Nereng Østre Toten Skilag 18:11, 6 Eiliv Smidesang Vingrom IL 18:11

Gutter 16: 1 Jakob Lundby Østre Toten Skilag 14:54, 2 Sondre Røyne Valle Gjøvik Skiklubb 16:37

Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags