Resultater fra rulleskiskyting i Karidalen lørdag

He rer alle resultatene fra lørdagens normaldistanse i rulleskiskyting i Karidalen. Arrangør er Østre Toten Skilag.

DEL

Normal distanse:

Jenter 11: 1 Eline Gigstad-Bergene Skrautvål IL 12:20, 2 Guro Espeli Geilo IL 13:37, 3 Martine Alexandra Frich Ulheim Dombås IL 14:41, 4 Maren Bergh Try, Idrettslaget 16:53, 5 Thea Galtung Skar Try, Idrettslaget 17:39

Jenter 12: 1 Selma Bekkelund Gjøvik Skiklubb 10:59, 2 Ida Kiara Krüger Vingrom IL 11:00, 3 Anne Birgit Dokken Nordre Land IL 11:37, 4 Lovise Horn Ivrig IL 13:05, 5 Sofia Bjønnes Try, Idrettslaget 13:42, 6 Vilde Linnéa Revelj Vigerust Østre Toten Skilag 14:24

Jenter 13: 1 Sara Agnethe Granvang Tronrud Nordre Land IL 15:36, 2 Marie Lund Flaa Lørenskog Skiklubb - Skiskyting 16:58, 3 Maja Tørhaug Brevad Kvikne IL 17:08, 4 Ann-Cecilie Knutsen Berg Ørn, IF - Skiskyting 20:01, 5 Hanne Brendengen Krogsæter Ullensaker Skiklubb 20:31

Jenter 14: 1 Silje Christine Berg-Knutsen Fet Skiklubb - Skiskyting 13:28, 2 Sunniva Thoresen Tretteteig Bolstad Simostranda IL 14:40, 3 Nina Galtung Skar Try, Idrettslaget 16:11, 4 Synne Lund Flaa Lørenskog Skiklubb - Skiskyting 16:12, 5 Helene Sæter Fet Skiklubb - Skiskyting 16:40, 6 Nathalie Årevik Vik IL / Team Glalaks 16:48, 7 Vilde Marie Thon Christensen Skrautvål IL 17:13, 8 Anniken Bergh Try, Idrettslaget 18:50

Jenter 15: 1 Kaia Bjønnes Try, Idrettslaget 18:53, 2 Pernille Alexandra Rud Fossum IF 19:26, 3 Signe Aaberg Skar Asker Skiklubb 19:50, 4 Lene Jøranli Nordre Land IL 19:56, 5 Kaia Wulff Berntsen Asker Skiklubb 19:58, 6 Anine Schrader Kvernerud Asker Skiklubb 20:11, 7 Ragna Fodstad Østre Toten Skilag 20:34, 8 Ingvild Svardal Fet Skiklubb - Skiskyting 21:46, 9 Sofie Steen Asker Skiklubb 22:36, 10 Hanna Lerche Fodstad Østre Toten Skilag 22:48

Jenter 16: 1 Anna Espeli Geilo IL 17:32, 2 Ane-Marie Berget Hareland Dombås IL 18:42, 3 Silje Marie Frich Ulheim Dombås IL 20:41, 4 Mia Jenny Nygaard Østreng Gjerdrum IL 20:50, 5 Mari Brenna Dombås IL 21:35, 6 Emma Tørhaug Brevad Kvikne IL 21:37, 7 Mia Tørnblad Sameien Fet Skiklubb - Skiskyting 22:21, 8 Kari Løvoll Asker Skiklubb 23:11, 9 Eline Øversveen Nordre Land IL 26:10

Gutter 11: 1 Jesper Maximilian Rud Fossum IF 13:27

Gutter 12: 1 Jonatan Sverre Svenson Øystre Slidre SSL 15:22, Oscar Joberg-Horn Ivrig IL DNS G13:1 Sigurd Lysberg Lehn Oslo Skiskytterlag 15:11, 2 Magnus Dale Engen Fet Skiklubb - Skiskyting 15:44, 3 Even Hammerud Bakke Østre Toten Skilag 16:44, 4 Mathias Wattum Nordre Land IL 17:57, 5 Magnus Moe Hagen Østre Toten Skilag 18:24, 6 Eskil Fauchald Østre Toten Skilag 18:25, 7 Marcus Bakkely Østre Toten Skilag 18:38, 7 Simon Hernes Fossum IF 18:38, 9 Tobias Vogt Vold Fossum IF 19:27, 10 Askil Seim Thorstensen Østre Toten Skilag 19:29, 11 Teodor Trygveson Ramnefjell Nordre Land IL 19:50, 12 Robin Årevik Vik IL / Team Glalaks 21:34

Gutter 14: 1 Tobias Gigstad-Bergene Skrautvål IL 13:19, 2 Martin Jørstad Ringli Øystre Slidre SSL 14:25, 3 Henrik Omland Nittedal Skiskytterlag 14:27, 4 Vebjørn Horn Ivrig IL 14:33, 5 Erik Espeli Geilo IL 15:23, 6 Sindre Andreas Søby Ivrig IL 15:24, 7 Alexander Gunnar Hernes Fossum IF 16:00, 8 Elias Østvold Almsbakken Østre Toten Skilag 16:49, 9 Robert Ursin-Holm Walle Ivrig IL 16:57, 10 William Cumbes Pedersen Heddal Idrettslag 17:13, 11 Jonathan Korshavn Nordre Land IL 17:14, 12 Håkon Milliam Ustad Ivrig IL 17:22

Gutter 15: 1 Håvard Tosterud Østre Toten Skilag 19:34, 2 Jakob Buhs Oslo Skiskytterlag 20:15, 3 Thomas Lysberg Lehn Oslo Skiskytterlag 20:40, 4 Daniel Aakervik Fet Skiklubb - Skiskyting 20:58, 5 Aslak Aasand Simostranda IL 21:26, 6 Jakob Wallenius Oslo Skiskytterlag 21:27, 7 Jonas Nilsen Fagerhaug Oslo Skiskytterlag 21:57, 8 Jens Nereng Østre Toten Skilag 22:23, 9 Erland Solum Simostranda IL 22:42, 10 Eirik Syrdalen Dovland Fossum IF 23:16, 11 Teodor Engeli Stensvold Gjøvik Skiklubb 23:38, 12 William Eidissen Fossum IF 24:03, 13 Tobias Sommerstad Hansen Østre Toten Skilag 24:20

Gutter 16: 1 Jakob Lundby Østre Toten Skilag 19:20, 2 Truls Bonden Hørthe Lier IL 19:22, 3 Magnus Skeide Bakke Eid IL - Skiskyting 19:29, 4 Magnus Essén Bjerke IL Ski 19:44, 5 Jonas Maukon Myhr Asker Skiklubb 20:02, 6 Tobias Stolen Antonsen IL Bevern 20:04, 7 Sigurd Øygard Skrautvål IL 20:12, 8 Stein Aas Stræte Hønefoss Skiskytterklubb 20:18, 9 Lauritz Sogn-Larssen Try, Idrettslaget 20:22, 10 Casper Stenstadvold Fossum IF 20:27, 11 Håkon Hannevold Drammen Strong 20:31, 12 Eikil Elias Aasbø Try, Idrettslaget 20:32, 13 Fredrik Vogt Vold Fossum IF 20:54, 14 Niklas Kanestrøm Bærums Skiklub 21:00, 15 Casper Jacobsen Furum Bærums Skiklub 21:27, 16 Magnus Stampe Drammen Strong 21:31, 17 Syver Brøste Nørstegård Dombås IL 21:32, 18 Jonas Amundsen Oslo Skiskytterlag 21:45, 19 Vetle Schjønberg Thordarson Lørenskog Skiklubb - Skiskyting 22:08, 20 Sivert Bjørndalen Simostranda IL 22:14, 21 Mathias Fløtre Rørstad Fossum IF 23:11, 22 Brede Bygjordet Eriksen Ørn, IF - Skiskyting 23:16, 23 Emil Knutsen Berg Ørn, IF - Skiskyting 23:41, 24 Oscar Andreas Sørland Oslo Skiskytterlag 24:28, 25 Petter Strømme-Mollestad Lørenskog Skiklubb - Skiskyting 24:52, 26 Jonathan Taranger Ørn, IF - Skiskyting 25:22

Kvinner 17: 1 Eivor Melbybråten Øystre Slidre SSL / NTG-G 35:13, 2 Ingrid Taarud Vingrom IL / NTG-L 36:39, 3 Gro Njølstad Randby Ivrig IL / NTG-G 36:46, 4 Lisa Bjønnes Oslo Skiskytterlag / NTG-G 40:40

Kvinner 18: 1 Hedda Thoresen Tretteteig Bolstad Simostranda IL / NTG-G 31:18, 2 Maren Bakken Os IL / NTG-L 34:58, 3 Marit Østhus Nor, IL / NTG-L 35:21, 4 Vilde Børseth Bjerke IL Ski / NTG-L 35:46, 5 Synne Owren Vingrom IL / NTG-L 35:54, 6 Siri Årsvoll Undheim Figgjo IL / NTG-G 37:59, 7 Andrea Gjønnes Oppdal IL / NTG-L 40:24, 8 Maria Brenna Skrautvål IL / Team Valdres Ski 45:58

Kvinner 19: 1 Åsne Skrede Geilo IL / NTG-G 33:58, 2 Dorthe Storvik Martinussen Fossum IF / Wang Toppidrett 35:57, 3 Emilie Katrine Bilgrav Sæther Østre Toten Skilag / Team Lygna skiskyting 45:03, Marthe DEHN Bærums Skiklub DNS K20-21:1 Marit Ishol Skogan Norges Skiskytterforbund 37:31, 2 Mari Wetterhus Svene IL 39:41, 3 Ine Skjellum Søndre Ål Sportsklubb / Team Lygna skiskyting 43:21

Kvinner senior: 1 Sofie Rostad Gjerdrum IL / Team OASSK 47:29,

Menn 17: 1 Vegard Thon Skrautvål IL / Team Valdres Ski 35:29, 2 Mattias Stakkeland Knaben og Fjotland IL / NTG-L 36:53, 3 Christian Thon Christensen Skrautvål IL / Team Valdres Ski 37:34, 4 Andreas Øyen Tøraasen Folldal IF / Team Toyota Slettum Bil 38:41, 5 Johannes Willassen Oslo Skiskytterlag / NTG-L 39:05, 6 Lars Fauchald Østre Toten Skilag / Team Lygna skiskyting 39:23, 7 Simen Aaberg Skar Asker Skiklubb 40:19, 8 Vinjar Aurstad Berland Vingrom IL 41:00, 9 Oskar Kristian Gisleberg Søndre Ål Sportsklubb / Team Lygna skiskyting 42:53, 10 Odin Høie Vollum Mjøsski / Team Woodcon 43:22, 11 Bjørn Lindvik Stubrud Vingrom IL 45:21, 12 Anders Alme Eng Nordre Land IL / Team Valdres Ski 47:02

Menn 18: 1 Tobias Ottersen Ullensaker Skiklubb / NTG-L 31:35, 2 Martin Uldal Birkenes IL / NTG-L 34:19, 3 Oskar Kjos Ullensaker Skiklubb / NTG-G 34:21, 4 Christoffer Eidissen Fossum IF / Wang Toppidrett 35:35, 5 Sigurd Holemark Hønefoss Skiskytterklubb / NTG-G 36:28, 6 Raimond Haugom Strømvall Østre Toten Skilag / NTG-L 37:22, 7 Even Uhlin-Engstu Heddal Idrettslag / Team TeVe 38:06, 8 Sebastian Stolen Antonsen IL Bevern / Team Kongsberg 38:23, 9 Mads Huken Mathiesen Ullensaker Skiklubb / NTG-L 38:35, 10 Ole Amund Bonden Hørthe Lier IL / Team Lier Skiskyting 39:34, 11 Morten Tørnblad Sameien Fet Skiklubb - Skiskyting / NTG-L 39:53, 12 Herman Brunborg Nittedal Skiskytterlag 40:57

Menn 19: 1 Mathias Indrelid Haugen Østre Toten Skilag / NTG-L 33:41, 2 Martin Alfheim Bossmo & Ytteren IL / NTG-L 34:50, 3 Ørjan Moseng Røros IL / NTG-L 35:51

Menn 20-21: 1 Anders Sønsteby Flaagen Norges Skiskytterforbund / Team Lygna skiskyting 43:09, 2 Eirik Kjøl Tornes Molde og Omegn IF / TEAM HUGAAS 43:33, 3 Sindre Davidsen Schonhowd Søndre Ål Sportsklubb / Team Lygna skiskyting 46:05, 4 Magnus Raaum Langseth Østre Toten Skilag / Team Lygna skiskyting 46:23, 5 Martin Øyen Tøraasen Folldal IF / Team Toyota Slettum Bil 46:34, 6 Christian Brennhovd Bang Asker Skiklubb / Team OASSK 47:29, 7 Sander Kulstad Haugen Østre Toten Skilag / Team Lygna skiskyting 52:15

Menn senior: 1 Ole Martin Erdal Førde IL / Holmenkollen Biathlon 48:43, 2 Harald Øygard Skrautvål IL / Team Kjelstad 49:49, 3 Thomas Fenne Voss IL / Team Glalaks 51:09, 4 Aasmund Kjøllmoen Steien Folldal IF / Holmenkollen Biathlon 52:42, 5 Jens Petter TORESEN Oslo Skiskytterlag 56:20, 6 Ole Johann Rødvik Kilskar Frol IL 56:21

Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags