Her er resultatene fra tirsdagens løp i GT-karusellen i Karidalen

DEL

3 km J13

1 a Røise Kolbukameratene 13:58, 2 Ida Holmstad Østre Toten Skilag 15:17, 3 Iselin S Kjeldsberg Vind IL 16:11

J14

1 Synne Bollingmo Raufoss IL Langrenn 14:04, 2 Hanna Lerche Fodstad Østre Toten Skilag 14:56

K36-100

1 Tone Sletsjø Vind il 19:24

G13

1 Casper Engum Nilsen Vind il 14:20

G15

1 Sander Haugli Raufoss il Langrenn 14:58

M36-100

1 Trond Kjeldsberg Vind IL 15:33, 2 Bjørn Bakkelund GJØVIK 18:29

5 km J14

1 Jessica Silber Raufoss IL -Friidrett 22:34, 2 Ragna Fodstad Østre Toten Skilag 23:34, 3 Karoline Røstøen Østre Toten Skilag 26:00, 4 Selma Ulsrud Gjøvik Friidrettsklubb - Friidrett / Gjøvik Friidrettsklubb 29:20

J16

1 Tuva Johnsen Raufoss IL Langrenn 23:46 K17-20:1 Ine Skjellum Søndre Ål Sportsklubb 22:24, 2 Annette Berntsen Vind IL 23:33, 3 Natascha Silber Gjøvik Friidrettsklubb / Natascha Silber 24:06

K21-35

1 Synnøve Hov Waale IL Ivrig 24:26, 2 Kristine Alm KARSRUD Raufoss il Langrenn 25:37, 3 Ingunn Gravdahl Raufoss Langrenn 28:11

K36-100

1 Janne Østlien Vind IL 24:00, 2 Pernilla Egedius Vind il 25:32, 3 Anne Cathrine Heggheim Kolbukameratene 25:51, 4 Marianne Bøe BØVERBRU 29:01, 5 Marte Mørk Furunes Gjøvik Friidrettsklubb 29:27

G13

1 Andreas Heggheim Berge Kolbukameratene 22:59, 2 Daniel Egedius Vind IL 24:20 G14:1 Eskil Engdal Vind il 20:28, 2 Håvard Tosterud Østre Toten Skilag 21:33, 3 Martin Stikbakke IL Kolbukameratene 22:29, 4 Emil Martman Dyste Kolbukameratene 23:19, 5 Ola Stende Raufoss IL Langrenn / Raufoss 23:30, 6 August Hovde GJØVIK 23:38, 7 Håkon Laurits Haga Flesvig Gjøvik Friidrettsklubb 25:23, 8 Eivind Berge Gjøvik Skiklubb 26:27

G15

1 Jakob Lundby Østre Toten Skilag 21:56, 2 Eirik Bueno Lindmoen Raufoss 23:39, 3 Sondre Røyne Valle GJØVIK 23:40

G16

1 Magnus Klevenberg Gjøvik Friidrettsklubb 20:54, 2 Lars Petter Frydenlund Gjøvik Skiklubb 21:06

M17-20

1 Markus Riste Østre Toten Skilag 20:14, 2 Morten Ramstad HUNNDALEN 22:02, 3 Ivar Dragerengen Raufoss IL Langrenn / Raufoss IL Langrenn/Team GTL 22:08

M21-35

1 Atle SMENES Rustad IL 20:08, 2 Thomas Hetland Helleland il 20:11, 3 Erling Stølen Vind IL 20:13, 4 Munir Ibrahim GJØVIK 20:45, 5 Fridtjof Wedum Follebu Skiklubb 20:54, 6 Knut Einar Jakobsen HUNNDALEN 21:52, 7 Øyvind Brakvatne Mjelde Osterøy IL 22:00, 8 Anders Gimmestad Gule Vind IL 23:24, 9 Sindre Lindstad Raufoss IL Langrenn 24:03, 10 Erik Gjellan Bjerkevoll No Team 27:04

M36-100

1 Bjørn Egil dseth Gjøvik Friidrettsklubb - Friidrett / Gjøvik Fik-Team Sportsmanden 19:37, 2 Gard Ringstad HUNNDALEN 20:51, 3 Trond Johnsen Raufoss IL Langrenn 21:13, 4 Odd Arnvid Bollingmo Raufoss IL -Friidrett 21:21, 5 Johan Røstøen Østre Toten Skilag 22:02, 6 Asgeir Lindmoen Raufoss IL Langrenn / Raufoss 24:16, 7 Håvard Bævre GJØVIK 24:49, 8 Håvard Haugstulen Raufoss IL Langrenn 26:05, 9 Knut Åge Berge HUNNDALEN 27:07, 10 Einar Hovden Raufoss IL Langrenn 27:22, 11 Jonas Nilsen Nammo BIL 27:23, 12 Geir Sæther Vind IL 28:48, Trond Grønnerud KOLBU DNS

8 km M21-35

1 Emil BAKKEN Østre Toten Skilag 29:46, 2 Håvard Petterson Østre Toten Skilag 29:53, 3 Morten Øiamo LENA 36:16

Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags