Mathilde og Dorte vant på Lygna

Mathilde Myhrvold og Dorte Ballangrud Seierstad vant på Lygna to dager før julaften.

Mathilde Myhrvold og Dorte Ballangrud Seierstad vant på Lygna to dager før julaften. Foto:

Artikkelen er over 1 år gammel

Over 400 langrennsløpere tok pause fra juleforberedelsene og stilte opp i THL-rennet på Lygna lørdag. Mathilde Myhrvold og Dorte Ballangrud Seierstad var blant klassevinnerne.

DEL

– Jeg følte det var framgang i Skandinavisk Cup forrige helg, og den fortsatte her i dag, sa Mathilde etter at hun delte seieren i seniorklassen med Barbro Kvaale Trømborg.

Duoen satte såpass sterke løpere som Amalie Håkonsen Ous og Maiken Caspersen Falla, selv om sistnevnte var uheldig og brakk staven tidlig i løpet.

– Jeg valgte å åpne hardt og fikk merke det litt utover i løpet, men dette var et absolutt brukbart løp, mente Mathilde Myhrvold.

Mathilde vil prioritere å bruke romjula til å trene, og hennes første konkurranse på nyåret blir Skandinavisk Cup i finske Vuokatti.

Dorte Ballangrud Seierstad var også fornøyd etter å ha vunnet eldste juniorklasse, hvor lokale løpere utgjorde de fleste tetplassene.

Mens ØTS-brødrene Sivert og Sondre Borgen sto for de eneste lokale triumfene blant gutta, var det atskillig flere på jentesida.

Marthe Katnosa vant klasse 13 år, Malin Hoelsveen 14 år og Ragna Fodstad tok seg av 15-årsklassen.

Anna Heggen fra Svea sto for dagens andre seier til Hadeland i 17-årsklassen.

Resultater fra THL-rennet:

FH Kvinner senior stående: 1 Anne Karen OLSEN Svea Skilag 21:41

J 11 år: 1 Mia Minge Johannesen Nesodden IF – Ski 06:32, 2 Wilma Hollås Hamborg Haugsbygd IF 06:33, 3 Kari Heggen Harestua IL 06:37, 4 Maria Schei Alsgaard Åsen IL 06:52, 5 Helene Scheele Koll IL 06:59, 6 Anna Aamelfot Hvattum Gran IL 07:18, 7 Sina Hovde Gjøvik SK 07:20, 8 Katrine Fuglehaug-Wetting Brandbu IF 07:28, 9 Matilde Haugen Reiss-Jacobsen Østre Toten Skilag 07:33, 10 Matilde Pettit Magnussen Jevnaker Idrettsforening Ski 08:20, 11 Karen Klinkenberg Jevnaker Idrettsforening Ski 09:21

J 12 år: 1 Eline Ekroll Berger IL 06:08, 2 Sol Frid Linvollen Brorson Svea Skilag 06:21, 2 Mali Jåvoll Hagen Brandbu IF 06:21, 4 Ida Øverli Støen Lillehammer Skiklub 06:27, 5 Eiril Strand Rønnestad Lillehammer Skiklub 06:29, 6 Agnes Vesteng Svea Skilag 06:32, 7 Ellinor Fossheim Solberg Skimt – Ski 06:47, 8 Vilde Linnéa Revelj Vigerust Østre Toten Skilag 06:48, 9 Lotte Kornbråten Langengen Haugsbygd IF 06:54, 10 Ida Kiara Krüger Gjøvik SK 06:59, 10 Emma Marie Sørgård Haugsbygd IF 06:59, 12 Linnea Marie Zacho Bratteng Gjelleråsen IF 07:01, 12 Kaja Stende Raufoss IL Langrenn 07:01, 14 Karen Haanes Strandlie Gjøvik SK 07:03, 15 Karoline Grane Imsgard Holeværingen IL 07:34, 16 Anna Bjertnæs Undheim Jevnaker Idrettsforening Ski 07:43, 17 Anna Bekken Woldengen Moen Sportsklubb 07:49, 18 Karen Bekken Woldengen Moen Sportsklubb 08:11, 19 Eiril Erlien Solerød Gjøvik SK 08:47, 20 Margrethe Nordheggen Moen Sportsklubb 09:04

J 13 år: 1 Marthe Olsen Katnosa Svea Skilag 10:03, 2 Martine Imerslund Harefallet Østre Toten Skilag 10:10, 3 Selma Hollås Hamborg Haugsbygd IF 10:45, 4 Martine Dyste Kolbukameratene IL 10:51, 5 Eira Engen Scheinert Lyn Ski 11:02, 6 Henriette Fuglehaug-Wetting Brandbu IF 11:08, 7 Constance Maria Usler Rustad IL 11:13, 8 Leah Cornelia Gråbøl-Undersrud Lyn Ski 11:14, 9 Oda Kruger Harestua IL 12:01, 10 Oda Bjertnæs Undheim Jevnaker Idrettsforening Ski 12:11, 11 Ida Gammelmo Svea Skilag 13:21

J 14 år: 1 Malin Hoelsveen Raufoss IL Langrenn 09:03, 2 Mathea Perlestenbakken Barland Rustad IL 09:33, 2 Karen Vesteng Svea Skilag 09:33, 4 Nora Røise Kolbukameratene IL 09:52, 5 Ida Madeleine Fuglset Gjelleråsen IF 09:59, 6 Astrid Bekken Woldengen Moen Sportsklubb 10:01, 7 Ane Hustvedt Rustad IL 10:14, 8 Synne Dragerengen Raufoss IL Langrenn 10:18, 9 Marie Scheele Koll IL 10:31, 10 Vår Linvollen Brorson Svea Skilag 10:32, 11 Ida Holmstad Østre Toten Skilag 10:33, 11 Hanna Jensen Holeværingen IL 10:33, 13 Mimi Skjærvik Mork Nittedal IL 10:54, 14 Carene Moen Ringen Vind IL 11:26, 15 Frida Aarøe-Velo Svea Skilag 11:54, 16 Amalie Skeie Mylsbråten Svea Skilag 12:01

J 15 år: 1 Ragna Fodstad Østre Toten Skilag 15:30, 2 Oda Kirstine Aanestad Røa IL 15:49, 3 Synne Børresen Bollingmo Raufoss IL Langrenn 15:56, 4 Jessica Birgit Silber Vind IL 16:45, 5 Karoline Røstøen Østre Toten Skilag 16:47, 6 Linnea Holst IL Jardar 16:48, 7 Ida Lockert Skjold Bjerke IL Ski 16:53, 8 An-Magritt Hagen Rønning Vikersund IF 16:58, 9 Lene Jøranli Nordre Land IL 17:20, 10 Mathea Nordvik Brandbu IF 17:58, 11 Selma Byfuglien Ulsrud Gjøvik SK 18:25, 12 Thea Kvam Øyer-Tretten IF 18:46, 13 Anna Bye-Ribaut Nittedal IL 19:41

J 16 år: 1 Tuva Anine Brusveen-Jensen Lyn Ski 14:26, 2 Maja Ellefsrud Nesodden IF – Ski 15:51, 3 Andrea Mohaugen Bjerke IL Ski 16:04, 4 Mia Jenny Nygaard Østreng Gjerdrum IL 16:10, 5 Celina Rytterager Aas Fet SK 16:14, 6 Frida Valeria Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 16:18, 7 Solveig Steen Hofstad Mjøndalen IF 16:29, 8 Ingrid Dragerengen Raufoss IL Langrenn 17:15, 9 Helena Vesteng Svea Skilag 17:28, 10 Aurora Normann Andersen Raufoss IL Langrenn 17:34, 11 Vilde Martinsen Nittedal IL 18:03, 12 Thelma Olea Gaarder Nittedal IL 18:19, 13 Hilde Kristine Flenes Ulven Eina Sportsklubb 19:22, 14 Aina Brunborg Ihle Lørenskog SK 19:35, 15 Sofie Torvet Mjøndalen IF 19:58, 16 Ida Marie Flågen Heming IL 20:47

K 17 år: 1 Anna Heggen Svea Skilag 14:36, 2 Tuva Hagen Rønning Vikersund IF 14:49, 3 Janne Ballangrud Seierstad Raufoss IL Langrenn 15:08, 4 Elise Antonsen Gjerdrum IL 15:13, 5 Sunniva Reite Martinsen Nes Ski 15:21, 6 Sille Hustvedt Rustad IL 16:15, 7 Kristin Elise Knutsen Ullensaker SK 16:28, 8 Oda Scheele Koll IL 16:39, 9 Yngvild Langedal Breivik Koll IL 16:47, 10 Agnes Therese Dervo Åsen IL 17:39

K 18 år: 1 Lea Stabæk Wenaas Røa IL 15:19, 2 Thea Snortheimsmoen Vestre Slidre IL 15:32, 3 Nora Andersen Røa IL 15:37, 4 Ida Ramstad Nittedal IL 15:43, 5 Julie Egeberg Moger Lillehammer Skiklub 15:44, 6 Selma Løchen Engdahl Koll IL 15:48, 7 Hanna Sandholt Hansen Bjerke IL Ski 15:55, 8 Selma Andersen Røa IL 16:08, 9 Sara Grini Frøisli Kjelsås IL 16:43, 10 Julie Sofie Franksdatter Aas Jutul IL / Jutul IL 16:44, 11 Vilde Emilie Hjelmseth Golberg Njård 16:57, 12 Mille Kristiane Sparboe Røa IL 17:21, 13 Kristine Eide Rapp Gjerdrum IL 17:25, 14 Frøya Bildøy Sollien Lommedalens IL 17:38, 15 Marie Nesbakken Sande Harestua IL 17:52, 16 Hedda Holden Vestre Slidre IL 17:58, 17 Marthine Herger Lindgren Jutul IL / Jutul IL 18:00, 18 Natascha Nina Silber Vind IL 18:08, 19 Kristin Schei Eriksen Bærums Verk Hauger Idrettsfore 18:13

K 19/20 år: 1 Dorthe Ballangrud Seierstad Raufoss IL Langrenn 14:27, 2 Annette Berntsen Vind IL 14:38, 3 Agnes Irene Longfjeld Vikersund IF 14:48, 4 Kristine Haanes Strandlie Gjøvik SK 15:05, 5 Karen Amalie Nordseth Snertingdal IF Ski 15:09, 6 Thea Sørum Gjelleråsen IF 15:10, 7 Ane Grøtan Wang Fossum IF 15:56, 8 Kristine KLEIVI Kjelsås IL 16:02, 9 Oda Støen Kolkinn Søndre Ål Sportsklubb 16:08, 10 Selma Rydland Fjøsne Nittedal IL 18:39

Kvinner senior: 1 Mathilde Skjærdalen Myhrvold Vind IL 13:44, 1 Barbro Kvåle Trømborg Konnerud IL 13:44, 3 Amalie Håkonsen Ous Nes Ski 13:47, 4 Margrete Røssum Dyrhovd Krødsherad IL 14:14, 5 Sofie Nordsveen HUSTAD Kjelsås IL 14:27, 6 Maiken Caspersen Falla Gjerdrum IL 14:43, 7 Anitra VOGNILD Bjerke IL Ski 14:56, 8 Karoline Næss Bjerke IL Ski 14:58, 9 Mathilde Hagen Rønning Vikersund IF 15:03, 10 Ine Skjellum Søndre Ål Sportsklubb 15:21, 11 Kristine Alm KARSRUD Raufoss IL Langrenn 15:23

G 11 år: 1 Sondre Borgen Østre Toten Skilag 06:02, 2 Ulrik Jåvoll Hagen Brandbu IF 06:21, 3 Sivert Dragerengen Raufoss IL Langrenn 06:27, 4 Henrik Sebastian Jensrud Hamar SK 06:33, 5 Johan Hokstad Åsen IL 06:39, 6 Ola Fremstad Raufoss IL Langrenn 06:52, 6 Eirik Krakk Nybakken Lillehammer Skiklub 06:52, 8 Henrik Glasrud Langbråten Jevnaker Idrettsforening Ski 06:53, 9 Ludvig Bjerregård Otterholm Raufoss IL Langrenn 07:09, 10 Magnus Rustaden Gran IL 07:39, 11 Elias Lafton Jevnaker Idrettsforening Ski 07:48, 12 Emil Rosøy Rynning Eidsvold Værks Skiklub 07:49, 13 Marius Myran Eidsvold Værks Skiklub 07:56, 14 Noah Tveter Koren Jevnaker Idrettsforening Ski 08:22, 15 Sturla Håkonsen Fjeld Harestua IL 09:21

G 12 år: 1 Oskar Perlestenbakken Barland Rustad IL 05:53, 2 Markus Nordgren Mykkeltvedt Lyn Ski 05:57, 3 Aksel Brekke Bruksås Sætre IF Graabein (Passiv Medl 06:02, 3 Per Sunde Rønning Gjelleråsen IF 06:02, 5 Sondre Leknes Frey Bærums Skiklub 06:07, 6 Marius Granvold Vind IL 06:11, 7 Eirik Røise Kolbukameratene IL 06:18, 8 Even Broberg Jevnaker Idrettsforening Ski 06:22, 9 Lucas Engum Nilsen Vind IL 06:23, 10 Mathias Hermansen Sveen Åsen IL 06:39, 11 Peter Haga Flesvig Østre Toten Skilag 06:52, 12 Ole Solli Kvikstad Kolbukameratene IL 07:07, 13 Storm Normann Andersen Raufoss IL Langrenn 07:15, 14 Herman Sjøvaag Holeværingen IL 07:31, 15 Henrik Tømterud Harestua IL 09:45, 16 Halvard Aasvoll-Rognlien Østre Toten Skilag 11:41

G 13 år: 1 Edvard Aanestad Røa IL 09:00, 2 Torjus Brusveen-Jensen Lyn Ski 09:15, 3 Henrik Berg Gjøvik SK 09:17, 4 Martin Aleksander Knutsen Ullensaker SK 09:35, 5 Albert Bjerregård Otterholm Raufoss IL Langrenn 09:41, 6 Jørgen Røn Rustad IL 09:42, 7 Marcus Bakkely Østre Toten Skilag 09:49, 8 Kristian Steen Hofstad Mjøndalen IF 09:53, 9 William Tømterud Harestua IL 09:56, 10 Marcus Alexander Næss Nittedal IL 09:57, 11 Storm Kristoffer Veitsle Nittedal IL 10:09, 12 Mats Daviknes-Andreassen Nittedal IL 10:14, 13 Anders Daviknes-Andreassen Nittedal IL 10:16, 14 Ola Johnsrud Gran IL 10:21, 14 Håvard Øiom Jevnaker Idrettsforening Ski 10:21, 16 Didrik Kornbråten Langengen Haugsbygd IF 10:22, 17 Eirik Rød Vingrom IL 10:27, 18 Even Lien Gjøvik SK 10:34, 19 Teodor Trygveson Ramnefjell Fluberg SK 10:38, 20 Erik Tveit Ødegaard Nittedal IL 10:52, 21 Sivert Strande Fosse Brandbu IF 11:04, 22 Mathias Brenna Aaserud Brandbu IF 11:08, 23 Anders Dokke Raufoss IL Langrenn 11:45, 24 Magnus Blåfjell Skedsmo SK 12:03, 25 Even Hammerud Bakke Østre Toten Skilag 12:07, 26 Filip Cyren Nittedal IL 12:21

G 14 år: 1 Simen Gløgård Stensrud Nittedal IL 08:00, 2 Mads Koritov Skedsmo SK 08:25, 3 Lars Heggen Harestua IL 08:27, 4 Mathias Hoelsveen Raufoss IL Langrenn 08:33, 5 Birk Elias Moeng Jensen Kjelsås IL 08:42, 5 Pelle Sunde Gjelleråsen IF 08:42, 7 Sivert Ekroll Berger IL 08:44, 8 Elias Østvold Almsbakken Østre Toten Skilag 08:55, 9 Petter Hokstad Åsen IL 09:11, 9 Mats Rein-Heggebakken Nittedal IL 09:11, 11 Casper Engum Nilsen Vind IL 09:17, 12 Andreas Hermansen Sveen Åsen IL 09:20, 13 Andreas Heggheim Berge Kolbukameratene IL 09:22, 14 Elling Broberg Jevnaker Idrettsforening Ski 09:51, 15 Emil Silseth Roen Svea Skilag 10:09, 16 Peder Jensen Holeværingen IL 10:13, 17 Fabian Østvold Lensbygda Sportsklubb 10:19, 18 Daniel Egedius Vind IL 10:26, 19 Syver Viksås Holt Svea Skilag 10:33, 20 Markus Aspevik Hannestad Skedsmo SK 10:42, 21 Simen Monsrud Wien Harestua IL 10:55, 22 Anders Sundfær Espen Gran IL 11:17, 23 Fredrik Hanserud Moen Sportsklubb 11:30, 24 Jonas Gulbrandsen-Rognstad Moen Sportsklubb 11:52, 25 Jacob Gulbrandsen-Rognstad Moen Sportsklubb 12:22, 26 Oscar Julsvik Kristoffersen Gran IL 12:35

G 15 år: 1 Sivert Borgen Østre Toten Skilag 13:44, 2 Håvard Tosterud Østre Toten Skilag 14:00, 3 Lars Lien Gjøvik SK 14:06, 4 Sivert Stene Enger Øvrevoll Hosle IL 14:29, 5 Iver Brekke Bruksås Heggedal IL 14:32, 6 August Hovde Gjøvik SK 15:02, 7 Eirik Bjørk Halvorsen Ullensaker SK 15:13, 8 Emil Martman Dyste Kolbukameratene IL 15:24, 9 Teodor Engeli Stensvold Gjøvik SK 15:28, 10 Elias Holter Steinset Moen Sportsklubb 15:35, 11 Ola Hjelmås Molden Gran IL 15:38, 12 Tobias Sommerstad Hansen Østre Toten Skilag 15:39, 13 Jens Nereng Østre Toten Skilag 15:49, 14 Jakob Alfstadsæther Østre Toten Skilag 15:52, 14 Brage Bakken Jevnaker Idrettsforening Ski 15:52, 16 Simen Cook Halvorsen Ullensaker SK 16:00, 17 Ola Stende Raufoss IL Langrenn 16:16, 18 Kristoffer Nørholm Lae Mjøndalen IF 16:21, 19 Lukas Arnesen Stokka Ringkollen SK 16:23, 20 Håkon Laurits Haga Flesvig Østre Toten Skilag 16:38, 21 Erik Røstad Nordre Land IL 17:27, 22 Kevin Andre Sandli Messel Jevnaker Idrettsforening Ski 17:38, 23 Annar Erlien Solerød Gjøvik SK 20:48

G 16 år: 1 Erlend Gløgård Stensrud Nittedal IL 13:33, 2 Ask Grøtan Wang Fossum IF 13:43, 3 Simen Gammelmo Svea Skilag 13:45, 4 Isak Leknes Frey Bærums Skiklub 13:47, 5 Stein Aas Stræte Ringkollen SK 13:55, 6 Peder Elias Nordseth Snertingdal IF Ski 14:00, 7 Jørgen Sørgård Ringkollen SK 14:16, 8 Imre Sagbakken Myrland Raufoss IL Langrenn 14:19, 9 William Lie-Johansen Ringkollen SK 14:27, 10 Casper Jacobsen Furum Bærums Skiklub 14:28, 11 Emil Solan Gorset Svea Skilag 14:32, 12 Emil Gråbøl-Undersrud Lyn Ski 14:44, 13 Sivert Laderud Berge Svea Skilag 14:45, 14 Gustav Haavel Skarpen Moe Lyn Ski 14:51, 15 Jonathan Wærdahl Eriksen Heming IL 14:54, 16 Torstein Skattebo Sør-Fron IL 15:19, 17 Ole Marius Arvesen Svea Skilag 15:24, 18 Jonas Hoelsveen Raufoss IL Langrenn 15:32, 19 Mathias Myran Eidsvold Værks Skiklub 15:37, 20 Eirik Bueno Lindmoen Raufoss IL Langrenn 15:57, 21 Sander Haugli Raufoss IL Langrenn 16:27

M 17 år: 1 Johannes Staune-Mittet Lillehammer Skiklub 26:24, 2 Stian Grønli Fet SK 26:37, 3 Aleksander Elde Holmboe Bærums Verk Hauger Idrettsfore 26:41, 4 Nikolai Elde Holmboe Bærums Verk Hauger Idrettsfore 27:18, 5 Bjarte Bjertnæs Jevnaker IF Ski 27:19, 6 Brage Buseth Hammerstad Haslum IL 27:22, 7 Halvor Aasen Dybdahl Njård 27:23, 8 Jonas Petterson Østre Toten Skilag 27:42, 9 Sebastian Helgheim Haslum IL 27:52, 10 Trym Olafsen Rustad IL 27:56, 11 Simen Fritzner Gjelleråsen IF 28:13, 12 Jesper Røn Rustad IL 28:18, 13 Martin Grape Fladby Bærums Verk Hauger Idrettsfore 28:21, 14 Andreas Møllerløkken Østensen Søre Ål IL 28:46, 15 Eirik Nydal Høybråten og Stovner IL 29:05, 16 Christian Hermansen Sveen Åsen IL 29:11, 17 Oskar Lockert Skjold Åsen IL 29:44, 18 Torjus Sletvold Asak Vind IL 29:50, 19 Sebastian Østvold Lensbygda Sportsklubb 30:01, 20 Andreas Kastel Gjerdrum IL 30:15, 21 Knut Steckmest Njård 30:21, 22 Oskar Kristian Gisleberg Gran IL 30:46, 23 Danis Brguljak Njård 31:02, 23 Trym Holm IL Jardar 31:02, 23 Herman Byfuglien Ulsrud Gjøvik SK 31:02, 26 Vetle Holvik Haslum IL 31:49

M 18 år: 1 Jostein Karlsen Lillehammer Skiklub 26:32, 2 Mads Grøholdt Njård 26:33, 3 Petter Thorslund Aadland Nittedal IL 26:36, 4 Magnus Perger Haslum IL 26:41, 5 Morten Antonsen Gjerdrum IL 26:44, 6 Eirik Stene Jutul IL / Jutul IL 26:57, 7 Jens Marcus Dyrberg Ek Bærums Verk Hauger Idrettsfore 27:02, 8 Håvard Kvam Kolbukameratene IL 27:12, 9 Matz William Jenssen Njård 27:13, 10 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 27:34, 11 Magnus Nikolai Sedeniussen Gjelleråsen IF 27:37, 12 Morten Ramstad Gjøvik SK 27:44, 13 Nils Henrik Kvale Østre Toten Skilag 27:58, 14 Benjamin Ogilvy Drøyer Lyn Ski 28:12, 15 Eivind Luka Gjerdrum IL 28:14, 16 Jonas Sørgård Ringkollen SK 28:15, 17 August Jarbeaux Gjelleråsen IF 28:32, 18 Einar Brath Skurdal Bærums Verk Hauger Idrettsfore 28:36, 19 Mathias Berthet Heming IL 28:39, 20 Anders August Jensen Bærums Verk Hauger Idrettsfore 28:43, 21 Magnus Myran Eidsvold Værks Skiklub 29:48, 22 Martin Halvorsen Flenmoren Eidsvold Værks Skiklub 30:23, 23 Vemund Skeime Kostøl Gjelleråsen IF 31:09

M 19/20 år: 1 Lukas Liland Koll IL 26:06, 2 Fredrik Lütcherath Nilsen Heming IL 26:15, 2 Marius Viken Vesterås Varde IL 26:15, 4 Ådne Holter Gigernes Bygdø IL 26:37, 5 Rune Hermundstad Grobakken Rogne IL 27:06, 6 Johan Heni Olsen Bjørtomt Gjerdrum IL 27:08, 7 Kristoffer Alm Karsrud Raufoss IL Langrenn 27:28, 8 Arngrim Sørumshaugen Gjøvik SK 27:36, 9 Jostein Wiig Dagestad Fossum IF 27:53, 10 Sindre Davidsen Schonhowd Søndre Ål Sportsklubb 28:01, 11 Vetle Grønnevik Stangstuen Ringkollen SK 28:18, 12 Hermann Skram Botterud Bærums Skiklub 28:20, 12 Tom-Erik Johnsen Lillomarka SK 28:20, 14 Fillip Askildsen Heming IL 29:28, 15 Even Riber Haugland Høybråten og Stovner IL 29:31, 16 Bjørn Anders Flågen Heming IL 29:40, 17 Fredrik Grønlund Ringkollen SK 31:24

Menn senior: 1 Thomas Gifstad Rustad IL 25:49, 2 Sigurd Hagen Rønning Vikersund IF 25:59, 3 Ola Nygård Snellingen Svea Skilag 26:24, 4 Lasse Løwstrøm Aulin Bækkelagets SK 26:38, 5 Stein-Erik ERIKSEN Heming IL 26:44, 6 Stanimir Belomazhev Bulgaria 26:55, 7 Anders Sønsteby Flaagen Søndre Ål Sportsklubb 27:04, 7 Bjørnar Kvåle Brandbu IF 27:04, 9 Haakon Fossum HOLDEN Bjerke IL Ski 27:40, 10 Truls Valmestad Gjelleråsen IF 28:47, 11 Ole Gamme, Gran IL 30:00, 12 Erlend Gammelsæter Brandbu IF 31:01, 13 Henrik Gifstad Oppegård IL 31:07

Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags

Kommentarer til denne saken