Raufoss-treneren fornøyd med serieoppsettet

Raufoss spiller hjemme mot Sandnes Ulf 16. mai i neste års OBOS-liga.

Raufoss spiller hjemme mot Sandnes Ulf 16. mai i neste års OBOS-liga. Foto:

Raufoss-trener Christian Johnsen synes serieoppsettet for neste års 1. divisjon (OBOS-ligaen) ser bra ut for Raufoss' del.

DEL
Raufoss serieåpner borte mot Nest Sotra i første serierunde, søndag 1. april. Første hjemmekamp kommer påfølgende søndag mot Sandefjord.
- Det liker jeg. Sandefjord i første hjemmekamp blir bra, sier trener Johnsen.
Raufoss får også hjemmekamp på fotballens store festdag. 16. mai møter de Sandnes Ulf på Nammo stadion. Også det faller i smak hos Raufoss-treneren.
- Ja, jeg er glad for å få hjemmekamp på 16. mai. Søndagen før møter vi Skeid borte. Dermed blir også reisebelastningen ok med kamp bare fem dager seinere.
Raufoss får også hjemmekamp i det første av to møter mot Kongsvinger allerede 6. mai. 29. juni står HamKam på programmet borte på Briskeby stadion på Hamar.
Dette er terminlista for de 15 første rundene.

Runde 1 (30/03-01/04)
Tromsdalen - Jerv Søn 18:00
Sogndal - Sandnes Ulf Søn 18:00
Strømmen - Ull/Kisa Søn 15:00
Kongsvinger - Notodden Søn 18:00
Sandefjord - KFUM Søn 18:00
Skeid - Hamkam Søn 15:00
Nest Sotra - Raufoss Søn 15:00
Start - Aalesund Lør 15:30

Runde 2 (06/04-08/04)
Sandnes Ulf - Nest Sotra Søn 18:00
Notodden - Skeid Søn 18:00
Aalesund - Kongsvinger Lør 15:30
Raufoss - Sandefjord Søn 15:00
KFUM - Start Søn 15:00
Ull/Kisa - Sogndal Søn 18:00
Jerv - Strømmen Søn 18:00
Hamkam - Tromsdalen Søn 18:00

Runde 3 (13/04-15/04)
Tromsdalen - Ull/Kisa Søn 18:00
Sogndal - Notodden Søn 18:00
Strømmen - Sandnes Ulf Søn 15:00
Kongsvinger - KFUM Søn 15:30
Sandefjord - Aalesund Lør 15:30
Skeid - Jerv Søn 15:00
Nest Sotra - Hamkam Søn 15:00
Start - Raufoss Søn 18:00

Runde 4 (20/04-22/04)
Tromsdalen - Sandefjord Man 18:00
Sandnes Ulf - Start Man 18:00
Aalesund - Skeid Man 18:00
Raufoss - Strømmen Man 18:00
KFUM - Nest Sotra Man 15:00
Ull/Kisa - Kongsvinger Man 18:00
Jerv - Notodden Man 18:00
Hamkam - Sogndal Man 18:00

Runde 5 (27/04-29/04)
Sogndal - Raufoss Søn 18:00
Strømmen - Hamkam Søn 18:00
Sandnes Ulf - KFUM Søn 18:00
Kongsvinger - Jerv Søn 18:00
Notodden - Aalesund Søn 15:00
Skeid - Tromsdalen Søn 18:00
Nest Sotra - Ull/Kisa Søn 18:00
Start - Sandefjord Lør 15:30

Runde 6 (04/05-06/05)
Tromsdalen - Notodden Søn 18:00
Aalesund - Sogndal Lør 15:30
Sandefjord - Nest Sotra Søn 15:00
Raufoss - Kongsvinger Søn 18:00
KFUM - Jerv Søn 18:00
Ull/Kisa - Skeid Søn 18:00
Hamkam - Sandnes Ulf Søn 18:00
Start - Strømmen Søn 18:00

Runde 7 (11/05-13/05)
Sogndal - KFUM Lør 15:30
Strømmen - Aalesund Søn 15:00
Sandnes Ulf - Sandefjord Søn 18:00
Kongsvinger - Tromsdalen Søn 18:00
Notodden - Hamkam Søn 18:00
Skeid - Raufoss Søn 18:00
Jerv - Ull/Kisa Søn 18:00
Nest Sotra - Start Søn 18:00

Runde 8 (16/05-16/05)
Aalesund - Tromsdalen Tor 18:00
Sandefjord - Skeid Tor 18:00
Raufoss - Sandnes Ulf Tor 18:00
KFUM - Strømmen Tor 18:00
Ull/Kisa - Notodden Tor 18:00
Nest Sotra - Sogndal Tor 18:00
Hamkam - Kongsvinger Tor 18:00
Start - Jerv Tor 18:00

Runde 9 (25/05-27/05)
Tromsdalen - KFUM Lør 15:30
Sogndal - Start Søn 15:00
Strømmen - Sandefjord Søn 18:00
Kongsvinger - Nest Sotra Søn 18:00
Notodden - Raufoss Søn 18:00
Skeid - Sandnes Ulf Lør 15:30
Ull/Kisa - Hamkam Søn 18:00
Jerv - Aalesund Søn 18:00

Runde 10 (01/06-03/06)
Sandnes Ulf - Kongsvinger Lør 15:30
Aalesund - Ull/Kisa Søn 18:00
Sandefjord - Sogndal Søn 20:00
Raufoss - Tromsdalen Søn 18:00
KFUM - Notodden Søn 18:00
Nest Sotra - Strømmen Søn 18:00
Hamkam - Jerv Søn 18:00
Start - Skeid Søn 18:00

Runde 11 (15/06-17/06)
Tromsdalen - Nest Sotra Søn 18:00
Sogndal - Strømmen Søn 18:00
Kongsvinger - Start Lør 15:30
Notodden - Sandefjord Søn 18:00
Skeid - KFUM Søn 18:00
Ull/Kisa - Raufoss Søn 18:00
Jerv - Sandnes Ulf Søn 18:00
Hamkam - Aalesund Søn 15:00

Runde 12 (22/06-24/06)
Sogndal - Skeid Søn 18:00
Strømmen - Kongsvinger Søn 18:00
Sandnes Ulf - Tromsdalen Søn 18:00
Sandefjord - Ull/Kisa Søn 18:00
Raufoss - Aalesund Søn 18:00
KFUM - Hamkam Søn 18:00
Nest Sotra - Jerv Søn 18:00
Start - Notodden Lør 15:30

Runde 13 (29/06-01/07)
Tromsdalen - Start Søn 18:00
Kongsvinger - Sogndal Søn 15:00
Notodden - Strømmen Søn 18:00
Aalesund - Sandnes Ulf Søn 18:00
Skeid - Nest Sotra Søn 18:00
Ull/Kisa - KFUM Søn 18:00
Jerv - Sandefjord Søn 18:00
Hamkam - Raufoss Lør 15:30

Runde 14 (20/07-22/07)
Sogndal - Tromsdalen Søn 18:00
Strømmen - Skeid Søn 18:00
Sandnes Ulf - Ull/Kisa Søn 18:00
Sandefjord - Kongsvinger Søn 20:00
Raufoss - Jerv Søn 18:00
KFUM - Aalesund Søn 18:00
Nest Sotra - Notodden Søn 18:00
Start - Hamkam Søn 18:00

Runde 15 (27/07-29/07)
Tromsdalen - Strømmen Søn 18:00
Kongsvinger - Skeid Søn 18:00
Notodden - Sandnes Ulf Søn 18:00
Aalesund - Nest Sotra Søn 18:00
KFUM - Raufoss Søn 18:00
Ull/Kisa - Start Søn 20:00
Jerv - Sogndal Søn 18:00
Hamkam - Sandefjord Søn 18:00

Runde 16 (3. - 4. august)

Sogndal - Ull/Kisa

Strømmen - Jerv

Sandnes Ulf - HamKam

Sandefjord - Tromsdalen

Raufoss - Notodden

Skeid - Aalesund

Nest-Sotra - KFUM

Start - Kongsvinger


Runde 17 (10. - 11. august)

Tromsdalen - Skeid

Kongsvinger - Raufoss

Notodden - Sogndal

Aalesund - Strømmen

Sandefjord - Start

KFUM - Sandnes Ulf

Ull/Kisa - Nest-Sotra

Jerv - HamKam


Runde 18 (17. - 18. august)

Sogndal - Aalesund

Strømmen - Notodden

Sandnes Ulf - Jerv

Raufoss - Ull/Kisa

Skeid - Sandefjord

Nest-Sotra - Kongsvinger

HamKam - KFUM

Start - Tromsdalen


Runde 19 (21. august)

Tromsdalen - Sogndal

Kongsvinger - Strømmen

Notodden - Nest-Sotra

Aalesund - HamKam

Sandefjord - Raufoss

Skeid - Start

Ull/Kisa - Sandnes Ulf

Jerv - KFUM


Runde 20 (24. - 25. august)

Sogndal - Kongsvinger

Strømmen - Tromsdalen

Sandnes Ulf - Aalesund

Raufoss - Start

KFUM - Ull/Kisa

Jerv - Skeid

Nest-Sotra - Sandefjord

HamKam - Notodden


Runde 21 (31. aug - 1. sept)

Tromsdalen - HamKam

Notodden - KFUM

Aalesund - Jerv

Sandefjord - Sandnes Ulf

Raufoss - Nest-Sotra

Skeid - Kongsvinger

Ull/Kisa - Strømmen

Start - Sogndal


Runde 22 (14. - 15. september)

Sogndal - Sandefjord

Strømmen - Start

Sandnes Ulf - Notodden

Kongsvinger - Aalesund

KFUM - Skeid

Jerv - Raufoss

Nest-Sotra - Tromsdalen

HamKam - Ull/Kisa


Runde 23 (18. september)

Tromsdalen - Sandnes Ulf

Notodden - Kongsvinger

Aalesund - KFUM

Sandefjord - Strømmen

Raufoss - HamKam

Skeid - Sogndal

Ull/Kisa - Jerv

Start - Nest-Sotra


Runde 24 (21. - 22. september)

Strømmen - Sogndal

Sandnes Ulf - Raufoss

Kongsvinger - Ull/Kisa

Aalesund - Notodden

KFUM - Sandefjord

Jerv - Tromsdalen

Nest-Sotra - Skeid

HamKam - Start


Runde 25 (28. - 29. september)

Tromsdalen - Kongsvinger

Sogndal - Nest-Sotra

Notodden - Jerv

Sandefjord - HamKam

Raufoss - KFUM

Skeid - Strømmen

Ull/Kisa - Aalesund

Start - Sandnes Ulf


Runde 26 (5. - 6. oktober)

Strømmen - Nest-Sotra

Sandnes Ulf - Sogndal

Kongsvinger - Sandefjord

Notodden - Ull/Kisa

Aalesund - Raufoss

KFUM - Tromsdalen

Jerv - Start

HamKam - Skeid


Runde 27 (19. - 20. oktober)

Tromsdalen - Aalesund

Sogndal - Jerv

Strømmen - Raufoss

Kongsvinger - HamKam

Sandefjord - Notodden

Skeid - Ull/Kisa

Nest-Sotra - Sandnes Ulf

Start - KFUM


Runde 28 (26. - 27. oktober)

Sandnes Ulf - Skeid

Notodden - Tromsdalen

Aalesund - Start

Raufoss - Sogndal

KFUM - Kongsvinger

Ull/Kisa - Sandefjord

Jerv - Nest-Sotra

HamKam - Strømmen


Runde 29 (3. november)

Tromsdalen - Raufoss

Sogndal - HamKam

Strømmen - KFUM

Kongsvinger - Sandnes Ulf

Sandefjord - Jerv

Skeid - Notodden

Nest-Sotra - Aalesund

Start - Ull/Kisa


Runde 30 (10. november)

Sandnes Ulf - Strømmen

Notodden - Start

Aalesund - Sandefjord

Raufoss - Skeid

KFUM - Sogndal

Ull/Kisa - Tromsdalen

Jerv - Kongsvinger

HamKam - Nest-Sotra

Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags