Ukevinner i OA-tipset fra Gjøvik – Andreassen alene på toppen

Artikkelen er over 1 år gammel

Roy Helli fra Gjøvik var eneste tipper med åtte rette i uke 13 av OA-tipset, mens Terje Andreassen har overtatt som sammenlagtleder.

DEL

Det ble enda en vrien runde for tipperne, men «bare» en uavgjort kamp; 2–2 mellom Moss og Raufoss. Til gjengjeld ble det mange borteseirer, og ikke alle var like oppskriftsmessige.

Derfor var det en aldri så liten bragd av Roy Helli å prikke inn åtte rette. De nærmeste på lista klarte seks, og i alt var det ni som klarte det.

Her er alle resultatene fra uke 13: Moss – Raufoss U (2-2), Hønefoss – Raufoss H (5-1), FK Gjøvik-Lyn H (3-1), Valdres FK – Kråkerøy B (0-1), Gran – FK Toten B (0-5), Søndre Land – FK Gjøvik-Lyn B (0-1), Nordre Land – Brumunddal B (1-4), Vind – Lunner B (1-2), Håjendammen – Varde H (1-0), Slidre/Røn – Skreia B 0–2

Terje Andreassen måtte nøye seg med fem rette, men det var likevel nok til overta sammenlagtledelsen. Andreassen står nå med 75 rette, én bedre enn Rune Morten Kristiansen fra Gjøvik. Håvard Røise fra Raufoss er på tredjeplass sammenlagt med 72 rette.

Husk innleveringsfrist for uke 14; fredag kl. 18.00.

Her er hele sammenlagtlista:

NavnTotalt12345678910111213
Terje Andreassen 755687574646755
Rune Morten Kristiansen 744679593853744
Håvard Røislie725568574564656
Ronny Ringvoll 718588553743555
Geir Presteseter 706679563533854
Bjørn Arild Hansen 694668384454755
Ida Holthe Sørlie 686587555544536
Per Olav Holthe685469344753855
Terje Stensrud 685368363757744
Thor Arnfinn Qvam685769543546554
Torstein Holien 685389463545646
Arne Halvorsrud 675469463763554
Finn Kristiansen 676379353645754
Kai Torkehagen675579383733644
Roar Nordby 675698563523744
Steinar Jørgenstuen 67466748375
755
Trond Buskum 676489563633554
Kurt Magne Huuse 664469564743554
Nils Sverre Engelien 665478455726742
Rune Søbye6666785645
4654
Unn Kristin Sæther 666468574542744
Astor Ottesen655378474562554
Erling Undeli655489453624645
Kjell Erik Weseth6544510453454854
Kjetil Fosslien 655569553543735
Milnor Engen 655689453622654
Raymond Park Lyseng 654476573355565
Arne Knudsen645367454644646
Magne Glæserud 644459543753654
Thor Stensrud646538273565644
Bjørn Nybakken 635379543644643
Bjørnulf Wæhler 635
67563665734
Knut Magne Trygstad 634378543653654
Øyvind Hoftuft 633469562552835
Alf Johnny Libakken 624578442735652
Magni Bekkelund 625547453554654
Ole Johan Ingvaldsen 623489434434844
Per Johan Eng623666535623656
Rune Hansen623578543725634
Svein Arild Rud 626476454533645
Brit Holthe614758464562523
Christian Falbach 61
589463533744
Hans Frode Liereng 613767463444643
Jan Arild Lyseng 613568533732754
Roy Helli 6176664646
2248
Roy Svenskerud 614369543355563
Stig Hella 617458571533742
Tom Sørlie 614689434444236
Erlend Hasle 6055775336375
4
Ole Steffen Brennhagen 605489463444
54
Per Axel Pettersen 605477543535444
Per Olav Nyhus604458343553754
Vetle Vangstuen 6056673535637
4
Johannes Solberg 594477453623635
Magnar Madsen59
459562625654
Einar Skøyenengen 584476342846
55
Jørgen Sletten 583348553442755
Per Jansen584468432632853
Espen Haugerud 5774685446

553
Frode Nyland 5743875725336
4
Kai Henning Nyhus574239652543545
Roger Ødegård 576467244514563
Thorgrim Sørum57455766344454
Anni Hansen 565346254544635
Magne Hasli 567469463633
5
Lars Blilie553246553621585
Trygve Larsen 555367243442636
Atle Liom 546
66453318534
Ivar Magne Nydahl 54
554663623563
Per Olav Hasli 53636843355343
Rolf Helge Thorstad 53555
544335644
Svein Henning Byrøygard 53748855255


4
Kjell Magne Fuglerud5244773435

645
Harald H Holthe 51366
34373
745
Vetle Steinum Odberg 5134374438
3543
Arnhild Røstad Glæserud 504147361743244
May Britt Ranum Nilsen 50445643352743
Odd Løvlibråten 50667
5523
3526
Rune Haugerud50

685
3554554
Rune Viberg50446635253453
Einar Onshus492357352
64444
Magnar Tangen 49524545234
654
Lasse Hamar484
5845354
64
Ole Morten Aaslund483661044363

3
Geir Helli 4744
6234444624
Kai Inge Moe 47236744435
4
5
Kåre Thomas Stensrud 4736385233

743
Bjørn Einar Andersen 462648
6424
424
Arne Martin Røste4256585634




Jan Limoseth 42
3562344
3336
André Norland-Flatebø 4126562
2343314
Knut Bråten 41
678
325
2
35
Knut Skogli4034564636
3


Asbjørn Kampelien 39545104344




Bjørnar Lauvli 39577644
33



Jan Stensland 37524536343


2
Magnus Bekkelund 3745654535




Rune Beritsveen 375
662
453
6

Vegard Hansen 37458
5537




Knut Robert Joten355568344





Sven Kåre Haukedalen3564384532




Tom Harald Fuglerud 3525565
4

5

3
Mary Elisabeth Gjefle 34346546
33



Alexander Hjelmtvedt 33567753






Atle Simensen335459334





Dag Erland Fosnes 335
662455




Tom Christian Wangen 3356884
2





Geir Dalheim 32458
4443




Roy Astor Ottesen325
8824
5




Henning Stenvold30

785343




Steffen Bjerkeengen Sørhagen 2864693







Kjell Lysenstøen 27167
1723




Mette Brennhagen27
463
734




Tom Jansen2755
8
54





Jan Roger Joten263
561542




Sondre Odnæssveen26

362744




Simen Engelien 2545673







Stein Roger Vaslien25

783
25




Ståle Rønningen25

67552





Mats Jørgenstuen 2456
643






Ronny Smedshammer24
57

435




John Imerslund 2335
7
4
4




Robert Nedrud 233659








Stein Morten Eriksen 18453



6




Stig Morten Engen 183
4722






Unn Toril Vaslien18


54
36




Rune Stenvold 1754

4

4




Magnar Bjørnerud 1662
8








Kjell Olsen 15335


4





Lage Ericsen 155
37








Tommy Stenersen155
8


2





Kjell Billie Skjølås145
5



4




Kristina Hansen146

8








Frode Prøven134
36








Kent Midteng 135
8









Adrian Lund12

5

34





Trond Børresen126
6










Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags