Ukevinner i OA-tipset fra Dokka

Av

Da er runde 14 av OA-tipset ferdig, og det begynner å dra seg til for en svært spennende avslutning.

DEL

Rune Haugerud fra Dokka prikket inn åtte rette tippetegn denne uken, noe han var alene om å gjøre. Dermed er han vinner av OA-tipset i denne runden.

Sammenlagt er det nå helt likt mellom Rune Morten Kristiansen fra Gjøvik og Terje Andreassen fra Fall. Men nå kommer også Håvard Røislie bakfra, og ligger bare ett poeng bak de to i teten.

Mange hadde tippet hjemmeseier til Raufoss mot Fredrikstad, mens to uavgjorte kamper skapte problemer for enkelte i denne runden; Verdal mot FK Gjøvik-Lyn i 3. divisjon og Raufoss 2 mot Redalen i 4. divisjon.

Her er resultatene fra uke 14: Raufoss - Fredrikstad H (3-1), Raufoss - Fjellhamar H (4-0), Verdal - FK Gjøvik-Lyn U (0-0), Strømsgodset 2 - Valdres FK H (7-0), Valdres/Fagernes - Raufoss 2 H (2-1), Moelven - Kolbu/KK B (0-6), 7. Raufoss 2 - Redalen U (1-1), Reinsvoll - Dokka Sport B (0-1), Biri - Vest-Torpa/Torpa B (0-1), Skreia 2 - FK Toten 2 B (0-3).

Husk innleveringsfrist for uke 15; fredag kl. 18.00

Her er hele sammenlagtlista:

NavnTotalt1234567891011121314
Rune Morten Kristiansen 8046795938537446
Terje Andreassen 8056875746467555
Håvard Røislie7955685745646567
Geir Presteseter 7666795635338546
Torstein Holien 7553894635456467
Roar Nordby 7456985635237447
Per Olav Holthe7454693447538556
Terje Stensrud 7453683637577446
Thor Arnfinn Qvam7457695435465546
Bjørn Arild Hansen 7446683844547555
Unn Kristin Sæther 7364685745427447
Arne Halvorsrud 7354694637635546
Kai Torkehagen7355793837336446
Nils Sverre Engelien 7254784557267426
Finn Kristiansen 7263793536457545
Steinar Jørgenstuen 72466748375
7555
Trond Buskum 7264895636335545
Ida Holthe Sørlie 7265875555445364
Milnor Engen 7156894536226546
Kurt Magne Huuse 7144695647435545
Rune Søbye7166785645
46545
Ronny Ringvoll 718588553743555
Bjørn Nybakken 7053795436446437
Thor Stensrud7065382735656446
Erling Undeli7054894536246455
Kjell Erik Weseth70445104534548545
Kjetil Fosslien 7055695535437355
Knut Magne Trygstad 6943785436536546
Arne Knudsen6953674546446465
Magne Glæserud 6944595437536545
Bjørnulf Wæhler 685
675636657345
Raymond Park Lyseng 6844765733555653
Per Axel Pettersen 6754775435354447
Hans Frode Liereng 6737674634446436
Jan Arild Lyseng 6735685337327546
Alf Johnny Libakken 6745784427356525
Magni Bekkelund 6755474535546545
Ole Johan Ingvaldsen 6734894344348445
Per Johan Eng6736665356236565
Rune Hansen6735785437256345
Svein Arild Rud 6764764545336455
Øyvind Hoftuft 6734695625528354
Christian Falbach 66
5894635337445
Roy Svenskerud 6643695433555635
Stig Hella 6674585715337425
Espen Haugerud 6574685446

5538
Johannes Solberg 6544774536236356
Magnar Madsen65
4595626256546
Vetle Vangstuen 6556673535637
45
Brit Holthe6547584645625234
Astor Ottesen655378474562554
Roy Helli 6476664646
22483
Jørgen Sletten 6333485534427555
Frode Nyland 6243875725336
45
Kai Henning Nyhus6242396525435455
Einar Skøyenengen 624476342846
554
Per Jansen6244684326328534
Erlend Hasle 6255775336375
42
Anni Hansen 6153462545446355
Magne Hasli 617469463633
5
5
Roger Ødegård 6164672445145634
Tom Sørlie 614689434444236
Svein Henning Byrøygard 60748855255


47
Thorgrim Sørum60455766344454
3
Ole Steffen Brennhagen 605489463444
54
Per Olav Nyhus604458343553754
Lars Blilie5932465536215854
Kjell Magne Fuglerud5844773435

6456
Rolf Helge Thorstad 58555
5443356445
Rune Haugerud56

685
35545546
Harald H Holthe 56366
34373
7455
Atle Liom 566
664533185342
Ivar Magne Nydahl 56
5546636235632
Odd Løvlibråten 55667
5523
35265
Vetle Steinum Odberg 5534374438
35434
Trygve Larsen 555367243442636
Magnar Tangen 54524545234
6545
May Britt Ranum Nilsen 54445643352743
4
Einar Onshus532357352
644444
Per Olav Hasli 53636843355343

Kåre Thomas Stensrud 5236385233

7435
Lasse Hamar524
5845354
64
4
Geir Helli 5144
62344446244
Arnhild Røstad Glæserud 504147361743244
Rune Viberg50446635253453

Arne Martin Røste4856585634




6
Bjørn Einar Andersen 482648
6424
4242
Ole Morten Aaslund483661044363

3

André Norland-Flatebø 4726562
23433146
Kai Inge Moe 47236744435
4
5
Jan Limoseth 46
3562344
33364
Knut Bråten 45
678
325
2
354
Knut Skogli4034564636
3



Jan Stensland 39524536343


22
Asbjørn Kampelien 39545104344





Bjørnar Lauvli 39577644
33




Magnus Bekkelund 3745654535





Rune Beritsveen 375
662
453
6


Vegard Hansen 37458
5537





Knut Robert Joten355568344






Sven Kåre Haukedalen3564384532





Tom Harald Fuglerud 3525565
4

5

3
Mary Elisabeth Gjefle 34346546
33




Alexander Hjelmtvedt 33567753







Atle Simensen335459334






Dag Erland Fosnes 335
662455





Tom Christian Wangen 3356884
2






Geir Dalheim 32458
4443





Roy Astor Ottesen325
8824
5





Henning Stenvold30

785343





Steffen Bjerkeengen Sørhagen 2864693








Kjell Lysenstøen 27167
1723





Mette Brennhagen27
463
734





Tom Jansen2755
8
54






Jan Roger Joten263
561542





Sondre Odæssveen26

362744





Simen Engelien 2545673








Stein Roger Vaslien25

783
25





Ståle Rønningen25

67552






Mats Jørgenstuen 2456
643







Ronny Smedshammer24
57

435





John Imerslund 2335
7
4
4





Robert Nedrud 233659









Stein Morten Eriksen 18453



6





Stig Morten Engen 183
4722







Unn Toril Vaslien18


54
36





Rune Stenvold 1754

4

4





Magnar Bjørnerud 1662
8









Kjell Olsen 15335


4






Lage Ericsen 155
37









Tommy Stenersen155
8


2






Kjell Billie Skjølås145
5



4





Kristina Hansen146

8









Frode Prøven134
36









Kent Midteng 135
8










Adrian Lund12

5

34






Trond Børresen126
6










Hans J Tandsether113
8










Vidar Buflaten11





56





Sven Ahnstrøm 106











4
Geir Grønndalen10


4

42





Magne Bekkeli1055











Magnus Thomassen 104
6










Simen Kristoffersen 107
3












Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags