OA-tipsvinnere fra Dokka og Eina

Atle Lium fra Dokka og Per Jansen fra Eina ble vinnere av i runde 10 og 11 av OA-tipset. I sammendraget er stillingen nesten uforandret.

DEL

I runde ti var Atle Liom alene om å prikke inn åtte rette, rett og slett imponerende med tanke på de mange overraskende resultatene denne runden. De fleste endte nemlig på tre eller fire rette.

Nærmest Lium kom trioen Terje Stensrud fra Erlend Hasle og May Britt Ranum Nilsen, som alle hadde sju rette.

Resultatene fra runde 10: Raufoss – Grorud H (4-0), Raufoss – Røa 2 H (5-2), Kolstad – FK Gjøvik-Lyn H (4-2), Lørenskog – Valdres FK U (2-2), Valdres/Fagernes – Ottestad U (0-0), FK Toten – Kolbu/KK B (2-3), Brumunddal 2 – Redalen H (3-0), FK Gjøvik-Lyn 2 – Raufoss 2 B (2-7), Biri – Vind/Vardal/Gjøvik-Lyn B (0-2), FK Toten – Skreia B (1-7).

Også i runde 11 hadde de beste åtte rette, men her ble det både jevnt og spennende. I alt fem tippere klarte åtte rette; Ole Johan Ingvaldsen fra Hov, Per Olav Holthe fra Gjøvik, Geir Presteseter fra Raufoss, Øyvind Hoftuft fra Fagernes og Per Jansen fra Eina. Sistnevnte ble trukket ut som vinner og vil motta en eksklusiv #OA fotball T-skjorte.

Resultatene fra runde 11: Alta - Raufoss B (1-2), Raufoss - Grei 2 H (5-0), FK Gjøvik-Lyn - Tillerbyen H (3-0), Valdres FK - Eidsvold TF B (0-1), Valdres/Fagernes - Lunner FK/Hadeland KFK U (3-3), Redalen - Storhamar H (2-1), Etnedal/Nordsinni - FK Toten U (4-4), Vind - Reinsvoll B (1-5), Dokka Sport - Vardal H (5-1), FK - Vang - Biri B (0–1)

Sammenlagt leder Rune Morten Kristiansen fra Gjøvik fortsatt med 66 rette, ett foran Terje Andreassen som har 65. Begge klarte sju rette i runde 11, og dermed er det nå blitt ei aldri så lita luke ned til tredjeplassen sammenlagt. Den deles av Raufoss-trioen Geir Presteseter, Ronny Ringvoll og Håvard Røislie som alle har 61 rette.

Husk innleveringsfristen for runde 12, som er fredag 7. september klokka 18.00.

Her er hele sammenlagtlista:

NavnTotalt1234567891011







































Rune Morten Kristiansen 6646795938537
Terje Andreassen 6556875746467
Geir Presteseter 6166795635338
Håvard Røislie6155685745646
Ronny Ringvoll 6185885537435
Nils Sverre Engelien 6054784557267
Terje Stensrud 6053683637577
Bjørn Arild Hansen 5946683844547
Ida Holthe Sørlie 5965875555445
Kai Torkehagen5955793837336
Thor Arnfinn Qvam5957695435465
Arne Halvorsrud 5854694637635
Finn Kristiansen 5863793536457
Per Olav Holthe5854693447538
Roar Nordby 5856985635236
Torstein Holien 5853894635456
Trond Buskum 5864895636335
Unn Kristin Sæther 5864685745427
Kjetil Fosslien 5755695535437
Kurt Magne Huuse 5744695647435
Rune Søbye5766785645
46
Steinar Jørgenstuen 57466748375
7
Astor Ottesen5653784745625
Bjørn Nybakken 5653795436446
Bjørnulf Wæhler 565
675636657
Brit Holthe5647584645625
Erlend Hasle 5655775336375
Erling Undeli5654894536246
Milnor Engen 5656894536226
Thor Stensrud5665382735656
Vetle Vangstuen 5656673535637
Alf Johnny Libakken 5545784427356
Kjell Erik Weseth55445104534547
Magne Glæserud 5544595437536
Rune Hansen5535785437256
Stig Hella 5574585715337
Øyvind Hoftuft 5534695625528
Arne Knudsen5453674546446
Hans Frode Liereng 5437674634446
Knut Magne Trygstad 5443785436536
Ole Johan Ingvaldsen 5434894344348
Raymond Park Lyseng 5444765733555
Christian Falbach 53
5894635337
Frode Nyland 5343875725336
Magni Bekkelund 5355474535546
Svein Arild Rud 5364764545336
Thorgrim Sørum5345576634445
Jan Arild Lyseng 5235685337327
Per Axel Pettersen 5254775435354
Roy Svenskerud 5243695433555
Tom Sørlie 5246894344442
Johannes Solberg 5144774536236
Magne Hasli 517469463633
Ole Steffen Brennhagen 515489463444
Per Johan Eng5136665356236
Per Olav Nyhus5144583435537
Magnar Madsen50
4595626256
Per Jansen5044684326328
Per Olav Hasli 5063684335534
Espen Haugerud 4974685446

5
Roy Helli 4976664646
22
Svein Henning Byrøygard 49748855255

Anni Hansen 4853462545446
Einar Skøyenengen 484476342846
Jørgen Sletten 4833485534427
Kai Henning Nyhus4842396525435
Roger Ødegård 4864672445145
Atle Liom 476
664533185
May Britt Ranum Nilsen 4744564335274
Rune Viberg4744663525345
Trygve Larsen 4653672434426
Ivar Magne Nydahl 45
5546636235
Ole Morten Aaslund453661044363

Rolf Helge Thorstad 45555
5443356
Lasse Hamar444
5845354
6
Vetle Steinum Odberg 4434374438
35
Kjell Magne Fuglerud4344773435

6
Arne Martin Røste4256585634


Arnhild Røstad Glæserud 4241473617432
Harald H Holthe 42366
34373
7
Kai Inge Moe 42236744435
4
Lars Blilie4232465536215
Odd Løvlibråten 42667
5523
35
Geir Helli 4144
62344446
Rune Haugerud41

685
35545
Bjørn Einar Andersen 402648
6424
4
Knut Skogli4034564636
3
Kåre Thomas Stensrud 4036385233

7
Magnar Tangen 40524545234
6
Asbjørn Kampelien 39545104344


Bjørnar Lauvli 39577644
33

Einar Onshus372357352
64
Magnus Bekkelund 3745654535


Rune Beritsveen 375
662
453
6
Vegard Hansen 37458
5537


Jan Stensland 35524536343

Knut Robert Joten355568344



Sven Kåre Haukedalen3564384532


Mary Elisabeth Gjefle 34346546
33

Alexander Hjelmtvedt 33567753




André Norland-Flatebø 3326562
2343
Atle Simensen335459334



Dag Erland Fosnes 335
662455


Jan Limoseth 33
3562344
33
Knut Bråten 33
678
325
2
Tom Christian Wangen 3356884
2



Geir Dalheim 32458
4443


Roy Astor Ottesen325
8824
5


Tom Harald Fuglerud 3225565
4

5
Henning Stenvold30

785343


Steffen Bjerkeengen Sørhagen 2864693





Kjell Lysenstøen 27167
1723


Mette Brennhagen27
463
734


Tom Jansen2755
8
54



Jan Roger Joten263
561542


Sondre Odæssveen26

362744


Simen Engelien 2545673





Stein Roger Vaslien25

783
25


Ståle Rønningen25

67552



Mats Jørgenstuen 2456
643




Ronny Smedshammer24
57

435


John Imerslund 2335
7
4
4


Robert Nedrud 233659






Stein Morten Eriksen 18453



6


Stig Morten Engen 183
4722




Unn Toril Vaslien18


54
36


Rune Stenvold 1754

4

4


Magnar Bjørnerud 1662
8






Kjell Olsen 15335


4



Lage Ericsen 155
37






Tommy Stenersen155
8


2



Kjell Billie Skjølås145
5



4


Kristina Hansen146

8






Frode Prøven134
36






Kent Midteng 135
8







Adrian Lund12

5

34



Trond Børresen126
6







Hans J Tandsether113
8







Vidar Buflaten11





56


Geir Grønndalen10


4

42


Magne Bekkeli1055








Magnus Thomassen 104
6







Simen Kristoffersen 107
3








Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags