OA-tipsvinner fra Eina i vrien runde

Lars Blilie var overlegent best av samtlige i runde 12 i OA-tipset. Med åtte rette hadde han to mer enn de nærmeste på lista.

DEL

Ikke mindre enn fire uavgjorte kamper gjorde det svært vanskelig for tipperne i denne runden. Raufoss-gutta måtte nøye seg med 3-3 mot Asker, og uavgjort ble det også mellom Dombås og Vind, samt to kamper i 6. divisjon.

At både Raufoss' kvinnelag og FK Gjøvik-Lyn tapte sine bortekamper, gjorde ikke ting enklere. Likevel klarte altså Lars Blilie fra Eina å prikke inn åtte rette. Fire klarte seks rette: Raymond Park Lyseng fra Moelv, Roy Svenskerud fra Gjøvik, Roger Ødegård fra Skreia og Ivar Magne Nydahl fra Hov.

Alle resultatene fra runde 12: Raufoss - Asker U (3-3), Høybråten og Stovner - Raufoss H (3-1), Orkla - FK Gjøvik-Lyn H (2-1), Selbak - Valdres FK B (1-5), FK Gjøvik-Lyn 2 - Nordre Land H (5-0), Eina/Reinsvoll/Bøverbru - Biri H (6-1), Dombås - Vind U (1-1), Skreia - FK Vang U (2-2), Slidre/Røn - Biri B (3-4), Reinsvoll 2 - Eina U (2-2).

Sammenlagt ligger nå Rune Morten Kristiansen fra Gjøvik og Terje Andreassen helt likt med 70 rette hver, mens Ronny Ringvoll, Geir Presteseter og Håvard Røislie, alle tre fra Raufoss, har 66 rette.

Det tetter seg til når det gjenstår fire runder å tippe. Alle tipperne kan også stryke sin svakeste runde.

Her er hele sammenlagtlista:

NavnTotalt123456789101112
Rune Morten Kristiansen 70467959385374
Terje Andreassen 70568757464675
Geir Presteseter 66667956353385
Håvard Røislie66556857456465
Ronny Ringvoll 66858855374355
Bjørn Arild Hansen 64466838445475
Nils Sverre Engelien 64547845572674
Terje Stensrud 64536836375774
Thor Arnfinn Qvam64576954354655
Arne Halvorsrud 63546946376355
Finn Kristiansen 63637935364575
Kai Torkehagen63557938373364
Per Olav Holthe63546934475385
Roar Nordby 63569856352374
Trond Buskum 63648956363355
Ida Holthe Sørlie 62658755554453
Kurt Magne Huuse 62446956474355
Rune Søbye6266785645
465
Steinar Jørgenstuen 62466748375
75
Torstein Holien 62538946354564
Unn Kristin Sæther 62646857454274
Astor Ottesen61537847456255
Kjell Erik Weseth614451045345485
Milnor Engen 61568945362265
Alf Johnny Libakken 60457844273565
Bjørn Nybakken 60537954364464
Erling Undeli60548945362464
Kjetil Fosslien 60556955354373
Magne Glæserud 60445954375365
Raymond Park Lyseng 60447657335556
Thor Stensrud60653827356564
Bjørnulf Wæhler 595
6756366573
Knut Magne Trygstad 59437854365365
Stig Hella 59745857153374
Arne Knudsen58536745464464
Brit Holthe58475846456252
Hans Frode Liereng 58376746344464
Magni Bekkelund 58554745355465
Ole Johan Ingvaldsen 58348943443484
Roy Svenskerud 58436954335556
Rune Hansen58357854372563
Øyvind Hoftuft 58346956255283
Christian Falbach 57
58946353374
Jan Arild Lyseng 57356853373275
Svein Arild Rud 57647645453364
Thorgrim Sørum57455766344454
Erlend Hasle 5655775336375
Magne Hasli 567469463633
5
Ole Steffen Brennhagen 565489463444
5
Per Axel Pettersen 56547754353544
Per Johan Eng56366653562365
Per Olav Nyhus56445834355375
Vetle Vangstuen 5656673535637
Magnar Madsen55
45956262565
Per Jansen55446843263285
Tom Sørlie 55468943444423
Espen Haugerud 5474685446

55
Johannes Solberg 54447745362363
Roger Ødegård 54646724451456
Einar Skøyenengen 534476342846
5
Frode Nyland 5343875725336
Jørgen Sletten 53334855344275
Per Olav Hasli 53636843355343
Roy Helli 5376664646
224
Kai Henning Nyhus52423965254354
Anni Hansen 51534625454463
Ivar Magne Nydahl 51
55466362356
Atle Liom 506
6645331853
Lars Blilie50324655362158
May Britt Ranum Nilsen 50445643352743
Rune Viberg50446635253453
Rolf Helge Thorstad 49555
54433564
Svein Henning Byrøygard 49748855255


Trygve Larsen 49536724344263
Lasse Hamar484
5845354
64
Ole Morten Aaslund483661044363

3
Vetle Steinum Odberg 4834374438
354
Kjell Magne Fuglerud4744773435

64
Arnhild Røstad Glæserud 46414736174324
Harald H Holthe 46366
34373
74
Rune Haugerud46

685
355455
Einar Onshus452357352
6444
Magnar Tangen 45524545234
65
Kåre Thomas Stensrud 4436385233

74
Odd Løvlibråten 44667
5523
352
Geir Helli 4344
623444462
Arne Martin Røste4256585634



Bjørn Einar Andersen 422648
6424
42
Kai Inge Moe 42236744435
4
Knut Skogli4034564636
3

Asbjørn Kampelien 39545104344



Bjørnar Lauvli 39577644
33


André Norland-Flatebø 3726562
234331
Magnus Bekkelund 3745654535



Rune Beritsveen 375
662
453
6
Vegard Hansen 37458
5537



Jan Limoseth 36
3562344
333
Knut Bråten 36
678
325
2
3
Jan Stensland 35524536343


Knut Robert Joten355568344




Sven Kåre Haukedalen3564384532



Mary Elisabeth Gjefle 34346546
33


Alexander Hjelmtvedt 33567753





Atle Simensen335459334




Dag Erland Fosnes 335
662455



Tom Christian Wangen 3356884
2




Geir Dalheim 32458
4443



Roy Astor Ottesen325
8824
5



Tom Harald Fuglerud 3225565
4

5

Henning Stenvold30

785343



Steffen Bjerkeengen Sørhagen 2864693






Kjell Lysenstøen 27167
1723



Mette Brennhagen27
463
734



Tom Jansen2755
8
54




Jan Roger Joten263
561542



Sondre Odæssveen26

362744



Simen Engelien 2545673






Stein Roger Vaslien25

783
25



Ståle Rønningen25

67552




Mats Jørgenstuen 2456
643





Ronny Smedshammer24
57

435



John Imerslund 2335
7
4
4



Robert Nedrud 233659







Stein Morten Eriksen 18453



6



Stig Morten Engen 183
4722





Unn Toril Vaslien18


54
36



Rune Stenvold 1754

4

4



Magnar Bjørnerud 1662
8







Kjell Olsen 15335


4




Lage Ericsen 155
37







Tommy Stenersen155
8


2




Kjell Billie Skjølås145
5



4



Kristina Hansen146

8







Frode Prøven134
36







Kent Midteng 135
8








Adrian Lund12

5

34




Trond Børresen126
6








Hans J Tandsether113
8








Vidar Buflaten11





56



Geir Grønndalen10


4

42



Magne Bekkeli1055









Magnus Thomassen 104
6








Simen Kristoffersen 107
3









Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags