Nesten 200 kamper på OA-TV i februar

Alle treningskampene til Anton Henningsson (t.h) og Raufoss vises på OA-TV.

Alle treningskampene til Anton Henningsson (t.h) og Raufoss vises på OA-TV. Foto:

Gjennom Norgessporten på oa.no kan OAs abonnenter se nesten 200 kamper i fotball, håndball, ishockey, volleyball og basketball i resten av februar måned.

DEL

Norgessporten er en felles portal for alle avisene i Amedia. Der sendes de fleste treningskampene i fotball til lagene i de øverste divisjonene, all ishockey fra 1. divisjon, fra eliteserien i håndball, volleyball og basketball. I tillegg til kamper i de forskellige idrettene litt lavere i seriesystemet.

Man kan se alle eliteseriekampene i håndball med Guro Nestaker (f.v), Mari Finstad Bergum, Eline Fagerheim på OA-TV.

Man kan se alle eliteseriekampene i håndball med Guro Nestaker (f.v), Mari Finstad Bergum, Eline Fagerheim på OA-TV. Foto:

Det eneste man trenger for å få tilgang til Norgessporten er et digitalt abonnement på oa.no eller en annen Amedia-avis. Man finner Norgessporten ved å trykke på meny øverst i høyre hjørnet på oa.no. Under aktuelle temaer ligger Norgessporten. Der ligger alle kamper og arrangementer tilgjengelige etter dato og klokkeslett. Man kan velge å se begivenhetene direkte, se høydepunkter eller se kamper i opptak. Direkte adresse til Norgessporten er: oa.no/norgessporten.

På OA-TV kan du se alle kampene til Daniel Karlsen Stensrud og Gjøvik Hockey.

På OA-TV kan du se alle kampene til Daniel Karlsen Stensrud og Gjøvik Hockey. Foto:

Her er oversikten over hva OAs abonnenter kan velge mellom i februar. Det kan også bli lagt til kamper eller arrangementer underveis.

6. februar:

17:00 Bodø HK – Drammen - håndball menn

17:00: Gjerpen HK Skien - Molde - håndball kvinner

18:00: Bækkelaget – Elverum - håndball menn

18:00: Haslum HK – Kolstad - håndball menn

18:30: Vipers Kristiansand – Fana - håndball kvinner

18:30: Larvik - Tertnes - håndball kvinner

18:30: Storhamar – Rælingen - håndball kvinner

18:30: Halden - ØIF Arendal - håndball menn

7. februar:

11:00 Kongsvinger - La Balona - treningskamp fotball

12:00: CSKA Moskva – Sogndal – treningskamp fotball

8. februar:

12.30: Bodø/Glimt – Tromsdalen - treningskamp fotball

16:00: Sarpsborg 08 - Zenit St. Petersburg - treningskamp fotball

16.00: Ull/Kisa – Raufoss – treningskamp fotball

9. februar:

13:00: Dinamo Kiev - Vålerenga- treningskamp fotball

14.00: Frøya - Centrum Tigers – basket menn

14:30 Grüner – Nidaros – ishockey

14:30: NTNUI – Randaberg – volleyball kvinner

14.30: Ulriken Eagles - Bergen Elite – basket kvinner

15.00: NTNUI – Randaberg – volleyball kvinner

15.00: Sandvika - Tromsø Storm Ungdom – basket kvinner

15.30: Sandefjord – OSI – 1. divisjon håndball

15.30: Sandvika – Tromsø – basket kvinner

16.00: Narvik – Storhamar YA – ishockey 1. divisjon

16:30: TIF Viking - Askim VBK – volleyball menn

16:30: Mjøndalen - Norrby IF- treningskamp fotball

17:00: TVN - Stord IL – volleyball menn

17:00: Ålgård – Førde – 1. divisjon håndball kvinner

16.00: Fyllingen – Ammerud – basket menn

16.00: Sarpsborg – Bravo – håndball menn 2. divisjon

16.00: Mjøndalen - Norrby IF – treningskamp fotball

17.00: Kongsberg Miners – Gimle – basket menn

17.00: Viking – Askim – volleyball menn

18.00: Bærum – Nidaros – basket menn

10. februar:

09.00: NM curling

13:00: Lierne – Randaberg – volleyball kvinner

13.00: Ålgård – Førde – håndball 1. divisjon kvinner

14-00: Narvik – Storhamar AY – ishockey 1. divisjon

14.00: Førde – Askim - volleyball menn

14:30: ODD BK – Sogndal - treningskamp fotball

14.30: Ullern – Tromsø – basket kvinner

14:30: Randaberg - Stod IL – volleyball menn

15.00: Frøya – Ammerud – basket menn

16:00: Førde - Askim VBK – volleyball menn

16.00: Høybråten – Asker – basket kvinner

16.00: Fredrikstad – Oppsal – håndball kvinner

16:30: Lokomotiv Moskva - FK Haugesund - treningskamp fotball

16:30: Arna-Bjørnar - Røa - treningskamp fotball

17.00: Falk – FyllingenBergen – håndball menn

18.00: Centrum Tigers – Nidaros – basket menn

18.00: Byåsen – Skrim – håndball kvinner

18.00: Runar – Nærbø – håndball menn

18.00: Bærum – Gimle – basket menn

12. februar:

12.00: Arna-Bjørnar – Røa – treningskamp fotball

14:00: Avaldsnes – Lyn - treningskamp fotball

14.00: Brann – Start – treningskamp fotball

16:00: Fart - Trondheims-Ørn - treningskamp fotball

18:00: Vålerenga – Rostov - treningskamp fotball

18:00: Frölunda – Växjö – ishockey SHL

13. februar:

16:00: Vålerenga - CSKA Moskva - treningskamp fotball

16:00: ODD BK - WSG Wattens - treningskamp fotball

16.00: Atletico Malaguenjo – Kongsvinger – treningskamp fotball

17:00: Luleå – Malmö – ishockey SHL

17.30: Nærbø – Halden – håndball menn

18.00: Kolstad – Runar – håndball menn

19.00: Hasle-Løren – Sturhamar YA – ishockey 1. divisjon

19.00: Asker – Kongsberg Miners – basket menn

19.00: Comet – Grüner – ishockey 1. divisjon

19.00: Raufoss 2 – FK Gjøvik-Lyn – treningskamp fotball

14. februar:

19.00: Luleå – Malmö – ishockey SHL

15. februar:

12:00: Stabæk – Avaldsnes - treningskamp fotball

14:00: Fart - Røa Fotball Elite - treningskamp fotball

14:00: Sarpsborg 08 - Flora Tallin - treningskamp fotball

14:30: Lyn - Arna Bjørnar - treningskamp fotball

16:00: Sarpsborg 08 - Ull/Kisa - treningskamp fotball

16:00: Sandefjord - Nome Kalju - treningskamp fotball

16:00: Trondheims Ørn – Kolbotn - treningskamp fotball

18:00: Färjestad - HV71 – ishockey SHL

19:00: TVN - BK Tromsø – volleyball menn

19.00 Raufoss – Skeid – treningskamp fotball

19.00: Färjestad – HV71 – ishockey SHL

19.00: ØIF Arendal – Bækkelaget – håndball menn

16. februar:

12.00: Fart – Røa – treningskamp fotball

14.00: Vålerenga - Spartak Subotica – treningskamp fotball

14:00: TIF Viking - Oslo Volley – volleyball kvinner

15:00: Frölunda – Skellefteå – ishockey SHL

16:00: LSK - CSKA Moskva – treningskamp fotball

16.00: Tønsberg – Narvik – ishockey 1. divisjon

16.00: Hasle-Løren – Nidaros – ishockey 1. divisjon

16.00: Storhamar YA – Furuset – ishockey 1. divisjon

16.00: Gjøvik – Grüner – ishockey 1. divisjon

16:00: Førde - TIF Viking – volleyball menn

16:00: TVN – Lierne – volleyball kvinner

17.00: Asker – Fløya – basket kvinner

17:00: Djurgården – Örebro – ishockey SHL

17.00: Asker – Frøya – basket kvinner

17.00: Gimle – Ulriken – basket kvinner

17. februar:

14.00: Hasle-Løren – Narvik – ishockey 1. divisjon

14:00: Randaberg – Lierne - volleyball kvinner

14:00: Førde - Oslo Volley – volleyball kvinner

15:00: Randaberg - BK Tromsø – volleyball menn

16:00: Stod IL – TVN – volleyball menn

16:00: HV71 – Rögle – ishockey SHL

16.30: Lillestrøm – Rostov – treningskamp fotball

17.00: HV71 – Rögle – ishockey SHL

17.30: Elverum – Bodø – håndball menn

18.00: Rælingen – Larvik – håndball kvinner

18.00: Falk – Runar – håndball menn

18.00: Bærum – Frøya basket menn

18.00: Tertnes – Skrim – håndball kvinner

18.00: Oppsal – Vipers – håndball kvinner

18.00: Drammen – Haslum – håndball menn

18.00: Molde – Fredrikstad – håndball kvinner

18.00: FyllingenBergen – Kolstad – håndball menn

19:00: Malmö – Timrå – ishockey SHL

18. februar:

13.00: Sandefjord – Viking – treningskamp fotball

19. februar:

16:00: Vålerenga - Nome Kalju – treningskamp fotball

16.00: Marbella – Tromsø – treningskamp fotball

20. februar:

16.00: Marbella – Tromsø – treningskamp fotball

17.00: Bodø – ØIF Arendal – håndball menn

18.00: Ålgård - Flint Tønsberg – 1. divisjon håndball damer

18:00: Djurgården – Malmö – ishockey SHL

18.30: Halden – Falk – håndball menn

19.00: Grüner – Gjøvik – ishockey 1. divisjon

19.00: Furuset – Storhamar YA – ishockey 1. divisjon

19.00: Fyllingen – Gimle – basket menn

19.00: Djurgården – Malmö – ishockey SHL

20. februar:

19:00: Sandefjord - Real Balompédica Linense – treningskamp fotball

21. februar:

11:00: Lokomitiv Moskva – Viking – treningskamp fotball

14.00: Bodø/Glimt – Aalesund – treningskamp fotball

16.00: Lokomotiv Moskva – Viking – treningskamp fotball

19.00: Skellefteå – Luleå – ishockey SHL

22. februar:

16:30: Molde – Ventspils – treningskamp fotball

13:00: Strømsgodset – Ranheim – treningskamp fotball

16:30: Sarpsborg 08 - Nome Kaljus – treningskamp fotball

18.00: Raufoss – Strømmen – treningskamp fotball

19.00: Fredrikstad – Kvik – treningskamp fotball

23. februar:

13.00: Stabæk – Tromsø – treningskamp fotball

13:00: TVN – NTNUI – volleyball kvinner

14:00: Malmö – Skellefteå – ishockey SHL

14.00: Haugesund – Start – treningskamp fotball

14.00: Haugesund – Start – treningskamp fotball

15.00: Nidaros – Furuset – ishockey 1. divisjon

16.00: Koll - TIF Viking – volleyball kvinner

15.15: Malmö – Skellefteå – ishockey SHL

16.00: Gjøvik – Narvik – ishockey 1. divisjon

16.00: Tønsberg – Hasle-Løren – 1. divisjon ishockey

16.00: Storhamar YA – Comet – 1. divisjon ishockey

16:00: Stod IL - TIF Viking – volleyball menn

16:00: BK Tromsø – Koll – volleyball menn

17:00: TVN – Førde – volleyball menn

17:00: Växjö - HV71 – ishockey SHL

18:00: Oslo Volley - TIF Viking - – volleyball kvinner

24. februar:

14.00: Gjøvik – Narvik – 1. divisjon ishockey

14:00: Randaberg – NTNUI – volleyball kvinner

14:00: Askim VBK – Koll – volleyball menn

15:00: Alta - Bækkelaget 2 – håndball 2. divisjon menn

16.00: Nidaros – Furuset – ishockey 1. divisjon

17:00: Randaberg – Førde – volleyball menn

17.00: Runar – FyllingenBergen – håndball menn

17.00: Ammerud Bærum – basket menn

18.00: Haslum – Elverum – håndball menn

18.00: Bækkelaget – Nærbø – håndball menn

25. februar:

16:00: Sarpsborg 08 – Venspils – treningskamp fotball

18:00: Lokomotiv Moskva – Molde – treningskamp fotball

18:00: Frölunda – Malmö – ishockey SHL

??.??: Lillestrøm – Kongsvinger – treningskamp fotball

16.00: Trelleborg – Ranheim – treningskamp fotball

18.00: Sarpsborg 08 - Lokomotiv Moskva – treningskamp fotball

26 februar:

18:00: Lokomotiv Moskva – Molde – treningskamp fotball

18.00: Frölunda – Malmö – ishockey SHL

27. februar:

13.00: Nest Sotra – Jerv – treningskamp fotball

13.00: Sandnes Ulf – Ull/Kisa – treningskamp fotball

13.00: Raufoss – KFUM - – treningskamp fotball

18.00: Tertnes – Rælingen – håndball kvinner

18.00: Fredrikstad – Byåsen - – treningskamp fotball

18.00: Strømsgodset – Stabæk – treningskamp fotball

18.00: Larvik – Fana – håndball kvinner

18.00: Nærbø – Bodø HK – håndball menn

18.00: Skrim – Gjerpen – håndball kvinner

18.00: Falk – Bækkelaget – håndball menn

18.30: Vipers – Molde – håndball kvinner

18.30: Storhamar – Oppsal – håndball kvinner

18.30: ØIF Arendal – Haslum – håndball menn

18.30: Centrum Tigers – Kongsberg Miners – basket menn

19.00: Comet – Storhamar YA – ishockey 1. divisjon

19.00: Mpra – Brynäs – ishockey SHL

19.00: Asker – Bærum – basket menn

19.00: Hasle-Løren – Tønsberg – ishockey 1. divisjon

19.00: Runar – Halden – håndball menn

20.00: LFH09 – Gjøvik HK – håndball 2. divisjon

28. februar:

19.00: Sandvika – Ullern – basket kvinner

20.00: Djurgården – Luleå – ishockey SHL

Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags