Gå til sidens hovedinnhold

Spilleplanen for OBOS-ligaen er klar: Raufoss åpner med bortekamp mot Strømmen

Årets første seriekamp for Raufoss blir borte mot Strømmen tirsdag 6. april. Mandag 12. april er Aalesund gjestende lag på Nammo stadion.

Her er spilleplanen

Runde 1 (06/04, tirsdag)Dag/klKanal
Aalesund - BryneTir 1800MAX
HamKam - Stjørdals-BlinkTir 1800D+/ES+
Jerv - KFUM OsloTir 1800D+/ES+
Ranheim - GrorudTir 1800D+/ES+
Åsane - FredrikstadTir 1800D+/ES+
Sogndal - Ull/KisaTir 1800D+/ES+
Strømmen - RaufossTir 1800D+/ES+
Sandnes Ulf - StartTir 2000ESN
Runde 2 (11/04-12/04, søndag-mandag)Dag/klKanal
Start - JervSøn 1500ESN
Ull/Kisa - ÅsaneMan 1800D+/ES+
Grorud - StrømmenMan 1800D+/ES+
KFUM Oslo - HamKamMan 1800D+/ES+
Raufoss - AalesundMan 1800D+/ES+
Bryne - RanheimMan 1800D+/ES+
Stjørdals-Blink - SogndalMan 1800D+/ES+
Fredrikstad - Sandnes UlfMan 2000

ESN

Runde 3 (18/04-19/04, søndag-mandag) Dag/klKanal
Strømmen - BryneSøn 1500ESN
Åsane - RaufossMan 1800D+/ES+
Jerv - Stjørdals-BlinkMan 1800D+/ES+
Ranheim - StartMan 1800D+/ES+
Sandnes Ulf - Ull/KisaMan 1800D+/ES+
Aalesund - KFUM OsloMan 1800D+/ES+
Hamkam - GrorudMan 1800D+/ES+
Sogndal - FredrikstadMan 2000ESN
Runde 4 (25/04-26/04, søndag-mandag) Dag/klKanal
Bryne - HamKamMan 1800ESN
Fredrikstad - JervMan 1800D+/ES+
KFUM Oslo - Ull/KisaMan 1800D+/ES+
Raufoss - GrorudMan 1800D+/ES+
Sogndal - Sandnes UlfMan 1800D+/ES+
Strømmen - RanheimSøn 1500D+/ES+
Stjørdals-Blink - ÅsaneMan 1800D+/ES+
Start - AalesundMan 2000ESN
Runde 5 (30/04, fre) Dag/klKanal
Åsane - StartFre 1800D+/ES+
Grorud - KFUM OsloFre 1800D+/ES+
HamKam - StrømmenFre 1800D+/ES+
Jerv - BryneFre 1800D+/ES+
Ranheim - SogndalFre 1800MAX
Sandnes Ulf - RaufossFre 1800D+/ES+
Ull/Kisa - Stjørdals-BlinkFre 1800D+/ES+
Aalesund - FredrikstadFre 2000D+/ES+


Runde 6 (03/05, mandag) Dag/klKanal
Bryne - GrorudMan 1800D+/ES+
Strømmen - ÅsaneMan 1800D+/ES+
KFUM Oslo - RanheimMan 1800D+/ES+
Raufoss - JervMan 1800D+/ES+
Sogndal - AalesundMan 1800MAX
Start - Ull/KisaMan 1800D+/ES+
Stjørdals-Blink - Sandnes UlfMan 1800D+/ES+
Fredrikstad - HamKamMan 2000ESN
Runde 7 (09/05-10/05, søndag-mandag) Dag/klKanal
Ull/Kisa - FredrikstadSøn 1500ESN
Bryne - KFUM OsloMan 1800D+/ES+
Grorud - StartMan 1800D+/ES+
Åsane - Sandnes UlfMan 1800D+/ES+
Jerv - StrømmenMan 1800D+/ES+
Ranheim - RaufossMan 1800D+/ES+
Aalesund - Stjørdals-BlinkMan 1800D+/ES+
HamKam - SogndalMan 2000ESN
Runde 8 (15/05,lørdag) Dag/klKanal
Start - BryneLør 1530ESN
KFUM Oslo - StrømmenLør 1800D+/ES+
Fredrikstad - GrorudLør 1800D+/ES+
Sandnes Ulf - JervLør 1800D+/ES+
Sogndal - ÅsaneLør 1800D+/ES+
Ull/Kisa - AalesundLør 1800MAX
Stjørdals-Blink - RanheimLør 1800D+/ES+
Raufoss - HamKamLør 2000ESN
Runde 9 (25/05, tirsdag) Dag/klKanal
Aalesund - ÅsaneTir 1800D+/ES+
Bryne - Stjørdals-BlinkTir 1800D+/ES+
Grorud - Sandnes UlfTir 1800D+/ES+
HamKam - Ull/KisaTir 1800MAX
Jerv - SogndalTir 1800D+/ES+
KFUM Oslo - RaufossTir 1800D+/ES+
Strømmen - StartTir 1800D+/ES+
Ranheim - FredrikstadTir 2000ESN
Runde 10 (30/05-31/05,søndag-mandag) Dag/klKanal
Start - HamKamSøn 1500ESN
Raufoss - BryneMan 1800D+/ES+
Åsane - JervMan 1800D+/ES+
Sogndal - StrømmenMan 1800D+/ES+
Fredrikstad - KFUM OsloMan 1800D+/ES+
Stjørdals-Blink - GrorudMan 1800D+/ES+
Ull/Kisa - RanheimMan 1800D+/ES+
Sandnes Ulf - AalesundMan 2000ESN


Runde 11 (12 jun lørd)
Bryne-Sogndal
Grorud-Aalesund
HamKam-Åsane
Jerv-Ull/Kisa
KFUM Oslo-Start
Ranheim-Sandnes Ulf
Raufoss-Fredrikstad
Strømmen-Stjørdals-Blink






Runde 12 (22 juni tirsdag)
Aalesund-Jerv
Fredrikstad-Bryne
Sandnes Ulf-HamKam
Sogndal-Grorud
Start-Raufoss
Stjørdals-Blink-KFUM Oslo
Ull/Kisa-Strømmen
Åsane-Ranheim






Runde 13 (26-27 jun lør/søn)
Bryne-Sandnes Ulf
Grorud-Ull/Kisa
HamKam-Aalesund
KFUM Oslo-Åsane
Ranheim-Jerv
Raufoss-Sogndal
Start-Stjørdals-Blink
Strømmen-Fredrikstad






Runde 14 (1 jul torsdag)
Aalesund-Ranheim
Fredrikstad-Start
Jerv-HamKam
Sandnes Ulf-Strømmen
Sogndal-KFUM Oslo
Stjørdals-Blink-Raufoss
Ull/Kisa-Bryne
Åsane-Grorud






Runde 15 (4-5 juli søn/man)
Bryne-Åsane
Fredrikstad-Stjørdals-Blink
Grorud-Jerv
KFUM Oslo-Sandnes Ulf
Ranheim-HamKam
Raufoss-Ull/Kisa
Start-Sogndal
Strømmen-Aalesund






Runde 16 (11 juli søndag)
Aalesund-Raufoss
HamKam-Start
Jerv-Fredrikstad
Sandnes Ulf-Grorud
Sogndal-Ranheim
Stjørdals-Blink-Bryne
Ull/Kisa-KFUM Oslo
Åsane-Strømmen






Runde 17 (18-19 jul søn/mand)
Bryne-Aalesund
Fredrikstad-Sogndal
Grorud-Stjørdals-Blink
Ranheim-Ull/Kisa
Raufoss-Sandnes Ulf
Start-KFUM Oslo
Strømmen-Jerv
Åsane-HamKam






Runde 18 ( 25 juli søndag)
Aalesund-Grorud
HamKam-Bryne
Jerv-Åsane
KFUM Oslo-Fredrikstad
Sandnes Ulf-Ranheim
Sogndal-Raufoss
Stjørdals-Blink-Strømmen
Ull/Kisa-Start






Runde 19 (15-16 aug søn/man)
Bryne-Start
Fredrikstad-Ull/Kisa
Grorud-Sogndal
Jerv-Sandnes Ulf
Ranheim-Stjørdals-Blink
Raufoss-KFUM Oslo
Strømmen-HamKam
Åsane-Aalesund






Runde 20 (19 aug torsdag)
Aalesund-Strømmen
HamKam-Jerv
KFUM Oslo-Grorud
Ranheim-Åsane
Sandnes Ulf-Stjørdals-Blink
Sogndal-Bryne
Start-Fredrikstad
Ull/Kisa-Raufoss






Runde 21 (22-23 aug søn/man)
Bryne-Ull/Kisa
Grorud-Ranheim
HamKam-Sandnes Ulf
Jerv-Aalesund
Raufoss-Start
Stjørdals-Blink-Fredrikstad
Strømmen-KFUM Oslo
Åsane-Sogndal






Round 22 (29/08, Søndag)
Aalesund-HamKam
Fredrikstad-Raufoss
KFUM Oslo-Stjørdals-Blink
Ranheim-Strømmen
Sandnes Ulf-Bryne
Sogndal-Jerv
Start-Åsane
Ull/Kisa-Grorud






Runde 23 (12-13 sep søn/man)
Aalesund-Sogndal
Bryne-Fredrikstad
Grorud-Raufoss
HamKam-KFUM Oslo
Jerv-Ranheim
Stjørdals-Blink-Start
Strømmen-Sandnes Ulf
Åsane-Ull/Kisa






Runde 24 (19-20 sep søn/man)
Fredrikstad-Strømmen
KFUM Oslo-Bryne
Ranheim-Aalesund
Raufoss-Stjørdals-Blink
Sandnes Ulf-Åsane
Sogndal-HamKam
Start-Grorud
Ull/Kisa-Jerv






Runde 25 (25-27 sep lør/mand)
Aalesund-Sandnes Ulf
Bryne-Raufoss
Grorud-Fredrikstad
HamKam-Ranheim
Jerv-Start
Stjørdals-Blink-Ull/Kisa
Strømmen-Sogndal
Åsane-KFUM Oslo






Runde 26 (3-4 okt søn/man)
Fredrikstad-Åsane
Grorud-Bryne
KFUM Oslo-Aalesund
Raufoss-Ranheim
Sandnes Ulf-Sogndal
Start-Strømmen
Stjørdals-Blink-Jerv
Ull/Kisa-HamKam






Runde 27 (17 okt søndag)
Aalesund-Start
HamKam-Raufoss
Jerv-Grorud
Ranheim-KFUM Oslo
Sandnes Ulf-Fredrikstad
Sogndal-Stjørdals-Blink
Strømmen-Ull/Kisa
Åsane-Bryne






Runde 28 (24-25 okt søn/man)
Bryne-Jerv
Fredrikstad-Aalesund
Grorud-Åsane
KFUM Oslo-Sogndal
Raufoss-Strømmen
Start-Ranheim
Stjørdals-Blink-HamKam
Ull/Kisa-Sandnes Ulf






Runde 29 (31 okt søndag)
Aalesund-Ull/Kisa
HamKam-Fredrikstad
Jerv-Raufoss
Ranheim-Bryne
Sandnes Ulf-KFUM Oslo
Sogndal-Start
Strømmen-Grorud
Åsane-Stjørdals-Blink






Runde 30 (6 nov lørdag)
Bryne-Strømmen
Fredrikstad-Ranheim
Grorud-HamKam
KFUM Oslo-Jerv
Raufoss-Åsane
Start-Sandnes Ulf
Stjørdals-Blink-Aalesund
Ull/Kisa-Sogndal

Kommentarer til denne saken