Fagernes-stevnet:

Mesterskap:

3-5: 1. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk (5) 345, 2. Monica Saxebøl, Frogn og Drøbak (5) 342, 3. Nils Thomas Valand, Aurland (5) 339, 4. Marit Hefte, Hallingskarvet (4) 339, 5. Even Gultvedt, Aas (5) 339,

Klasse 2: 1. Karl Petter Elvestad, Trøgstad 339, 2. Ivar Husum, Leikanger 333, 3. Dag Sørum, Søndre Land 320,

Klasse 1: 1. Per Johnny Solberg, Asker , 2. Trond Lisbakken, Snertingdal ,

V55: 1. Oddvar Staxrud, Tingelstad 347, 2. Trond Jøingsli, Lom og Skjåk 342, 3. Thorstein Åmodt, Lom og Skjåk 341, 4. Bjørn Indrebø, Farnes 339, 5. John Melvin Tveiten, Rollag og Veggli 338,

V65: 1. Erling Grøterud, Sigdal 349, 2. Jørgen Holden, Fagernes 348, 2. Magnar Konningrud, Brumunddal og Nes 348, 4. Gunnhild Svenstad, Fagernes 346, 5. Narve Fulsaas, Rollag og Veggli 345,

V73: 1. Oddvar Tangen, Tingelstad 350, 2. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 3. Arne Rogne, Øystre Slidre 349, 4. Johannes Skaar Bakke, Hardanger 349, 5. Johannes Rundhaug, Etnedal 348,

Junior 16-17 år: 1. Eskil Grøterud, Sigdal 350, 2. Ann Kristin Melbye Lisbakken, Snertingdal 339, 3. Kristin Husum, Leikanger 338, 4. Nicolai Vagle, Rollag og Veggli 338, 5. Erik Wallin, Snertingdal 315,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Aurora Bratli, Viken (opland) 347, 2. Edwin Jin Rolfsrud, Sigdal 346, 3. Eirik Navelsaker, Flesberg 344, 4. Sigurd Stenberg, Tingelstad 344, 5. Sara-Sofie Hegg, Hegg 343,

Rekrutt 11-13 år: 1. Ine Aronsen Hagavold, Nes og Bromma 345, 2. Andreas E Fulsaas, Rollag og Veggli 341, 3. Torfinn Skogen, Øyer/Dølen 278,

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Monica Saxebøl, Frogn og Drøbak 246, 2. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk 245, 3. Even Gultvedt, Aas 244, 4. Hans Solbrekken Ruud, Etnedal 243, 5. Nils Thomas Valand, Aurland 241, 6. John Arild Knapp, Vestre Toten 241, 7. Bjørn Lieng, Hallingskarvet 241, 8. Vidar Auve, Hallingskarvet 240, 9. Arild Brodahl, Hallingskarvet 240, 10. Einar Furuseth, Lismarken 239, 11. Hanne Gussow Thoresen, Ringerike 236, 12. Øyvind Nitteberg, Høland/Bjørkelangen 235, 13. Kjell Ivar Løvbrøtte, Søndre Land 234, 14. Vidar Gaarder, Rollag og Veggli 232, 15. Bjørn Willand, Tyristrand 231, 16. Hege Jødahl, Blaker 229,

Klasse 4: 1. Magne Øvrebø, Hallingskarvet 240, 2. Marit Hefte, Hallingskarvet 240, 3. Gaute Grøterud, Sigdal 238, 4. Kjell Eidal, Nes og Bromma 236, 5. Tore Fulsaas, Rollag og Veggli 236, 6. Morten Velo, Ringerike 233, 7. Kirsten Aaslund, Frogn og Drøbak 233, 8. Rune Vikøren, Farnes 229, 9. Eivind Yttri, Leikanger 229, 10. Sverre Saxebøl, Frogn og Drøbak 226,

Klasse 3: 1. Vemund Hagaseth, Fagernes 229, 2. Bjørnar C. S. Galby, Frogn og Drøbak 225, 3. Torstein Dynna, Tingelstad 218,

Klasse 2: 1. Karl Petter Elvestad, Trøgstad 243, 2. Ivar Husum, Leikanger 238, 3. Dag Sørum, Søndre Land 228,

Klasse 1: 1. Per Johnny Solberg, Asker 237, 2. Trond Lisbakken, Snertingdal 235,

V55: 1. Oddvar Staxrud, Tingelstad 247, 2. Trond Jøingsli, Lom og Skjåk 245, 3. Thorstein Åmodt, Lom og Skjåk 244, 4. Karl Emil Grina, Tingelstad 242, 5. Tommy Bjørke, Etnedal 241, 6. John Melvin Tveiten, Rollag og Veggli 241, 7. Svein Solheim, Nordre Land 241, 8. Knut Steinar Bråten, Søndre Land 241, 9. Bjørn Indrebø, Farnes 241, 10. Olav Tiemann Hegg, Hegg 238, 11. Vegard Gultvedt, Aas 237, 12. Geir Erland Hamre, Rauhella 237, 13. Ole Tønderum, Nordre Land 225,

V65: 1. Jørgen Holden, Fagernes 249, 1. Magnar Konningrud, Brumunddal og Nes 249, 3. Erling Grøterud, Sigdal 249, 4. Gunnhild Svenstad, Fagernes 247, 5. Narve Fulsaas, Rollag og Veggli 246, 6. Gunnar Haugen, Øystre Slidre 244, 7. Erik Bakke, Fiskum 243, 8. Svein Arne Linnerud, Brumunddal og Nes 239, 9. Finn Olav Nordli, Tingelstad 235, 10. Ola Garlibakken, Fagernes 233, 11. Rolf Egil Stange, Fagernes 224,

V73: 1. Oddvar Tangen, Tingelstad 250, 2. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 3. Arne Rogne, Øystre Slidre 250, 4. Johannes Rundhaug, Etnedal 249, 5. Johannes Skaar Bakke, Hardanger 249, 6. Torbjørn Bryøen, Hallingskarvet 248, 7. Ludvig Indrebø, Farnes 248, 8. Ole Bergene, Etnedal 248, 8. Even Lund, Ullensvang 248, 10. Bjarne Sandvik, Knipenborg 248, 11. Magnar Molland, Hafslo 247, 12. Nils Hovde, Oslo Østre 247, 13. John Giseth Blomli, Granvin 244, 14. Severin Helgesplass, Rollag og Veggli 244, 15. Erik Hamre, Eidskog 244, 16. Halvar Sævareid, Haugesund og Sveio 243, 17. Hans K. Engen, Snertingdal 243, 18. Kjell Engene, Nes og Bromma 242, 19. Birger Skogstad, Etnedal 240, 20. Tidemann M. Kolsrud, Begnadalen 239, 21. Hans Martin Sørum, Bjoneroa 238, 22. Paul Ingvald Haugen, Hardanger 238, 23. Per Svenstad, Fagernes 236, 24. Gunnar A. Nordstad, Fagernes 228, 25. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 50,

Junior 16-17 år: 1. Eskil Grøterud, Sigdal 250, 2. Nicolai Vagle, Rollag og Veggli 243, 3. Kristin Husum, Leikanger 241, 4. Ann Kristin Melbye Lisbakken, Snertingdal 239, 5. Erik Wallin, Snertingdal 219,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Eirik Navelsaker, Flesberg 247, 1. Aurora Bratli, Viken (opland) 247, 3. Edwin Jin Rolfsrud, Sigdal 247, 4. Sara-Sofie Hegg, Hegg 246, 5. Sigurd Stenberg, Tingelstad 245, 5. Eskil Dahlen Solberg, Asker 245, 7. Tomine Borgli, Tingelstad 242, 8. Mikkel Elvestad, Trøgstad 240, 9. Jostein Sørengen, Øystre Slidre 237, 10. Per Emil Hasle Sviund, Snertingdal 234,

Rekrutt 11-13 år: 1. Andreas E Fulsaas, Rollag og Veggli 246, 2. Ine Aronsen Hagavold, Nes og Bromma 245, 3. Torfinn Skogen, Øyer/Dølen 219,

AG3: 1. Torstein Dynna, NROF Ringerike 217

Øystre Slidre Stevne

Mesterskap:

3-5: 1. Nils Thomas Valand, Aurland (5) 346, 2. Vidar Auve, Hallingskarvet (5) 345, 3. Stein Ove Robøle, Øystre Slidre (4) 344, 4. Even Gultvedt, Aas (5) 342, 5. Øyvind Nitteberg, Høland/Bjørkelangen (5) 341,

Klasse 2: 1. Karl Petter Elvestad, Trøgstad 339, 2. Ole Martin Sørengen, Øystre Slidre 335, 3. Ivar Husum, Leikanger 333, 4. Dag Sørum, Søndre Land 332, 5. Kristian Kolbjørnshus, Øystre Slidre 325,

V55: 1. Oddvar Staxrud, Tingelstad 344, 2. John Melvin Tveiten, Rollag og Veggli 343, 3. Trond Jøingsli, Lom og Skjåk 342, 4. Knut Olav Rauk, Nes og Bromma 342, 5. Knut Steinar Bråten, Søndre Land 341,

V65: 1. Gunnar Haugen, Øystre Slidre 350, 2. Erling Grøterud, Sigdal 349, 3. Narve Fulsaas, Rollag og Veggli 348, 4. Jørgen Holden, Fagernes 347, 5. Magnar Konningrud, Brumunddal og Nes 346,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Oddvar Tangen, Tingelstad 350, 2. Arne Rogne, Øystre Slidre 350, 4. Magnar Molland, Hafslo 350, 5. Ludvig Indrebø, Farnes 349,

Junior 16-17 år: 1. Eskil Grøterud, Sigdal 344, 2. Nicolai Vagle, Rollag og Veggli 343, 3. Kristin Husum, Leikanger 338, 4. Håvard Berg, Øystre Slidre 337,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Edwin Jin Rolfsrud, Sigdal 350, 2. Sara-Sofie Hegg, Hegg 349, 3. Aurora Bratli, Viken (opland) 347, 4. Eirik Navelsaker, Flesberg 347, 5. Sigurd Stenberg, Tingelstad 345,

Rekrutt 11-13 år: 1. Ine Aronsen Hagavold, Nes og Bromma 349, 2. Andreas E Fulsaas, Rollag og Veggli 335, 3. Georg Rødningen Kolbjørnhus, Øystre Slidre 330, 4. Torfinn Skogen, Øyer/Dølen 287,

Nybegynner ung: Eline Aasdokken Robøle, Øystre Slidre , Ingrid Aasdokken Robøle, Øystre Slidre ,

AG3: 1. Torstein Dynna, NROF Ringerike

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Nils Thomas Valand, Aurland 246, 2. Vidar Auve, Hallingskarvet 246, 3. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk 243, 4. Even Gultvedt, Aas 242, 5. John Arild Knapp, Vestre Toten 241, 6. Arild Brodahl, Hallingskarvet 241, 7. Øyvind Nitteberg, Høland/Bjørkelangen 241, 8. Einar Furuseth, Lismarken 241, 9. Hanne Gussow Thoresen, Ringerike 241, 10. Hege Jødahl, Blaker 240, 11. Bjørn Willand, Tyristrand 240, 12. Bjørn Lieng, Hallingskarvet 238, 13. Monica Saxebøl, Frogn og Drøbak 237, 14. Hans Solbrekken Ruud, Etnedal 237, 15. Kjell Ivar Løvbrøtte, Søndre Land 237, 16. Vidar Gaarder, Rollag og Veggli 232,

Klasse 4: 1. Stein Ove Robøle, Øystre Slidre 244, 2. Morten Velo, Ringerike 243, 3. Gaute Grøterud, Sigdal 242, 4. Kjell Eidal, Nes og Bromma 239, 5. Kirsten Aaslund, Frogn og Drøbak 238, 6. Ingrid Hegge, Øystre Slidre 238, 7. Magne Øvrebø, Hallingskarvet 238, 8. Marit Hefte, Hallingskarvet 235, 9. Rune Vikøren, Farnes 233, 10. Iva Hidemstrædet, Vågå 232, 11. Eivind Yttri, Leikanger 231, 12. Sverre Saxebøl, Frogn og Drøbak 228, 13. Tore Fulsaas, Rollag og Veggli 226,

Klasse 3: 1. Ingrid Grobakken, Øystre Slidre 234, 2. Bjørnar C. S. Galby, Frogn og Drøbak 227, 3. Torstein Dynna, Tingelstad 224,

Klasse 2: 1. Karl Petter Elvestad, Trøgstad 243, 2. Ole Martin Sørengen, Øystre Slidre 241, 3. Dag Sørum, Søndre Land 237, 4. Ivar Husum, Leikanger 235, 5. Kristian Kolbjørnshus, Øystre Slidre 232,

Klasse 1: 1. Per Johnny Solberg, 241,

V55: 1. John Melvin Tveiten, Rollag og Veggli 247, 2. Karl Emil Grina, Tingelstad 246, 3. Oddvar Staxrud, Tingelstad 245, 4. Trond Jøingsli, Lom og Skjåk 245, 5. Knut Olav Rauk, Nes og Bromma 245, 6. Tommy Bjørke, Etnedal 244, 7. Knut Steinar Bråten, Søndre Land 243, 8. Thorstein Åmodt, Lom og Skjåk 242, 9. Olav Tiemann Hegg, Hegg 239, 9. Geir Erland Hamre, Rauhella 239, 11. Svein Solheim, Nordre Land 237, 12. Bjørn Indrebø, Farnes 236, 13. Vegard Gultvedt, Aas 235,

V65: 1. Gunnar Haugen, Øystre Slidre 250, 2. Erling Grøterud, Sigdal 250, 3. Narve Fulsaas, Rollag og Veggli 249, 4. Magnar Konningrud, Brumunddal og Nes 248, 5. Jørgen Holden, Fagernes 248, 6. Gunnhild Svenstad, Fagernes 247, 7. Erik Bakke, Fiskum 244, 8. Svein Arne Linnerud, Brumunddal og Nes 244, 9. Ola Garlibakken, Fagernes 237, 10. Finn Olav Nordli, Tingelstad 236,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Magnar Molland, Hafslo 250, 3. Oddvar Tangen, Tingelstad 250, 3. Arne Rogne, Øystre Slidre 250, 5. Ludvig Indrebø, Farnes 249, 6. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 249, 6. Johannes Skaar Bakke, Hardanger 249, 6. John Giseth Blomli, Granvin 249, 9. Bjarne Sandvik, Knipenborg 249, 9. Torbjørn Bryøen, Hallingskarvet 249, 11. Severin Helgesplass, Rollag og Veggli 249, 12. Even Lund, Ullensvang 249, 13. Johannes Rundhaug, Etnedal 248, 14. Hans Martin Sørum, Bjoneroa 248, 15. Ole Bergene, Etnedal 247, 16. Kjell Engene, Nes og Bromma 246, 17. Paul Ingvald Haugen, Hardanger 245, 18. Erik Hamre, Eidskog 242, 19. Birger Skogstad, Etnedal 237, 20. Halvar Sævareid, Haugesund og Sveio 232, 21. Per Svenstad, Fagernes 229,

Junior 16-17 år: 1. Nicolai Vagle, Rollag og Veggli 247, 2. Eskil Grøterud, Sigdal 245, 3. Kristin Husum, Leikanger 241, 4. Håvard Berg, Øystre Slidre 239,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Edwin Jin Rolfsrud, Sigdal 250, 2. Sara-Sofie Hegg, Hegg 250, 3. Aurora Bratli, Viken (opland) 249, 4. Eirik Navelsaker, Flesberg 247, 5. Sigurd Stenberg, Tingelstad 246, 6. Tomine Borgli, Tingelstad 244, 7. Eskil Dahlen Solberg, 240, 8. Mikkel Elvestad, Trøgstad 238, 9. Jostein Sørengen, Øystre Slidre 237,

Rekrutt 11-13 år: 1. Ine Aronsen Hagavold, Nes og Bromma 249, 2. Andreas E Fulsaas, Rollag og Veggli 242, 3. Georg Rødningen Kolbjørnhus, Øystre Slidre 236, 4. Torfinn Skogen, Øyer/Dølen 199,

Nybegynner ung: Eline Aasdokken Robøle, Øystre Slidre 190, Ingrid Aasdokken Robøle, Øystre Slidre 203,

AG3: 1. Torstein Dynna, NROF Ringerike 212,

Nybegynner voksen: 1. Aleksander Hovda, Tyristrand 236,