Gå til sidens hovedinnhold

Skiskytteråpning i Karidalen - her er resultatene

Artikkelen er over 1 år gammel

Den lokale skiskyttersesongen ble åpnet med renn i Karidalen søndag.

Arrangørklubben ØTS sanket hele sju klasseseirer på ØTS-sprinten, der resultatene ble som følger:

J10: Nybeg og yngre: Svenkerud Lina Viketun (Bjerke IL Ski) Fullført

J11: 1 Andersen Synne Engen (Øystre Slidre IL) 14:09, 2 Sagvold Martine Engh (Østre Toten Skilag) 15:29, 3 Helle Tinde Nythun (Skrautvål IL) 17:19, 4 Lillemæhlum Lykke Kvien (Bjerke IL Ski) 18:01

J11-12: Nybeg:1 Røhjell Julie (Vingrom IL) 14:46

J12: 1 Hagen Nora Moe (Østre Toten Skilag) 13:30, 2 Berland Matilde Aurstad (Vingrom IL) 14:24, 3 Tverbekkmo Anine Haugen (Østre Toten Skilag) 14:32, 4 Skar Thea Galtung (Try, Idrettslaget) 0:00

J13: 1 Omland Hedda (Nittedal Skiskytterlag) 14:28, 2 Vigerust Vilde Linnéa (Østre Toten Skilag) 14:31, 3 Dokken Anne Birgit (Nordre Land IL) 15:12, 4 Barth Caroline Christine (Try, Idrettslaget) 15:13, 5 Alfstadsæther Andrea (Østre Toten Skilag) 15:17, 6 Retterås Elise (Vingrom IL) 15:30, 7 Bekkelund Selma (Østre Toten Skilag) 15:45, 8 Svenkerud Maja Viketun (Bjerke IL Ski) 18:19, 9 Berg Nora Flyvholm (Bjerke IL Ski) 20:38, 10 Husnes Stella Lekhal (Try, Idrettslaget) 0:00

J14: 1 Tronrud Sara Agnethe Granvang (Nordre Land IL) 11:32, 2 Urnes Oda Aase (Østre Toten Skilag) 13:19, 3 Grønlien Ane Byvold (Vingrom IL) 14:17

J15: 1 Christensen Vilde Marie Thon (Skrautvål IL) 17:28, 2 Skar Nina Galtung (Try, Idrettslaget) 0:00

J16: 1 Fodstad Ragna (Østre Toten Skilag) 14:11, 2 Jøranli Lene (Nordre Land IL) 14:52, 3 Grønlien Oda Byvold (Vingrom IL) 18:09, 4 Fodstad Hanna Lerche (Østre Toten Skilag) 0:00

K17: 1 Gaarder Thelma Olea (Nittedal Skiskytterlag) 0:00, 1 Skar Siri Galtung (Try, Idrettslaget) 0:00

K18: 1 Rolstad Ingeborg Almeland (Oslo Skiskytterlag / NTG-L) 23:48, 2 Nustad Marion Halvorsen (Tretten Skiskytterlag) 31:26, 3 Rolstad Kristiane Almeland (Oslo Skiskytterlag / NTG-L) 0:00

K20-22 : 1 Kolkinn Oda Støen (Søndre Ål Sportsklubb / Team Woodcon) 29:27

G10 Nybeg og yngre: Berg Magnus Flyvholm (Bjerke IL Ski) Fullført, Weeg Emil Søndrol (Skrautvål IL) Fullført, Alm Vemund (Østre Toten Skilag) Fullført, Svenson Alfred Gustav (Øystre Slidre IL) Fullført, Saxegaard Fredrik Gustavsen (Vingrom IL) Fullført, Klette Johan Gerhard (Østre Toten Skilag) Fullført, Alm Vetle (Østre Toten Skilag) Fullført

G11: 1 Sagvold Emil Engh (Østre Toten Skilag) 11:06, 2 Weeg Julian Søndrol (Skrautvål IL) 12:00, 3 Lund Filip Aleksander (Østre Toten Skilag) 15:04, 4 Festad Ole (Østre Toten Skilag) 15:10, 5 Ringli Sigurd Jørstad (Øystre Slidre IL) 15:35, 6 Saxegaard Simon Gustavsen (Vingrom IL) 16:14, 7 Daviknes Endre (Vingrom IL) 17:05, 8 Eriksen Julian Emil (Vingrom IL) 17:39, 9 Helle-Larsen Amund (Øystre Slidre IL) 18:04, 10 Viken Petter (Østre Toten Skilag) 19:10

G12: 1 Fauchald John (Østre Toten Skilag) 10:52, 2 Jørstad Haldor Fauske (Øystre Slidre IL) 11:54, 3 Rustbakken Halvor Fladsrud (Østre Toten Skilag) 12:53, 4 Røisland Håvard (Vingrom IL) 13:08, 5 Kvarsnes Kasper Skaugvoll (Bjerke IL Ski) 13:59, 6 Svarre Tobias Håvelsrud (Øystre Slidre IL) 15:41, 7 Annexstad Mathias (Østre Toten Skilag) 16:51, 8 Smidesang Olav (Vingrom IL) 19:29

G13: 1 Johansen Simen Landmark (Vingrom IL) 13:08, 2 Engen Peder Øversveen (Østre Toten Skilag) 15:40, 3 Bekkevold Ole Jonas Storsveen (Vingrom IL) 15:49, 4 Magnussen Odin (Østre Toten Skilag) 15:56, 5 Furuseth Jørgen (Nordre Land IL) 17:53, 6 Svenson Jonatan Sverre (Øystre Slidre IL) 18:44, 7 Klette Olav Inge (Østre Toten Skilag) 19:28, 8 Wik Per Kristian (Vingrom IL) 0:00

G14: 1 Hagen Magnus Moe (Østre Toten Skilag) 11:52, 2 Sørbotten Kristian (Vingrom IL) 12:44, 3 Bakkely Marcus (Østre Toten Skilag) 13:05, 4 Wattum Mathias (Nordre Land IL) 13:13, 5 Eriksen Ulrik Emil (Vingrom IL) 13:20, 6 Veitsle Storm Kristoffer (Nittedal Skiskytterlag) 13:40, 7 Bakke Even Hammerud (Østre Toten Skilag) 13:46, 8 Jøranli Sindre (Nordre Land IL) 14:16, 9 Daviknes Teodor (Vingrom IL) 14:21, 10 Fauchald Eskil (Østre Toten Skilag) 14:31, 11 Retterås Mathias (Vingrom IL) 18:43, 12 Røisland Henrik (Vingrom IL) 0:00

G15: 1 Ringli Martin Jørstad (Øystre Slidre IL) 16:56, 2 Ramsfjell William Brekken (Vingrom IL) 17:11, 3 Barth Jacob Jæger (Try, Idrettslaget) 17:27, 4 Omland Henrik (Nittedal Skiskytterlag) 18:07, 5 Alm Oliver (Østre Toten Skilag) 18:53, 6 Eriksen Herman Emil (Vingrom IL) 20:13, 7 Hannestad Markus Aspevik (Nittedal Skiskytterlag) 21:12, 8 Øistad Knut Georg (Nordre Land IL) 22:35, 9 Korshavn Jonatan Heimdal (Nordre Land IL) 22:45, 10 Kristoffersen Oscar Julsvik (Søndre Ål Sportsklubb) 23:15

G16: 1 Tosterud Håvard (Østre Toten Skilag) 16:46, 2 Hansen Tobias Sommerstad (Østre Toten Skilag) 16:56, 3 Husnes Noah Lekhal (Try, Idrettslaget) 17:22, 4 Nereng Jens (Østre Toten Skilag) 17:36, 5 Alfstadsæther Jakob (Østre Toten Skilag) 17:38, 6 Smidesang Magnus (Vingrom IL) 19:54, 7 Smidesang Eiliv (Vingrom IL) 20:04, 8 Aarbakke Hans Paolo Matcovich (Bærums Skiklub) 0:00

M18: 1 Alm Tobias (Østre Toten Skilag / NTG-L) 24:50, 2 Christensen Christian Thon (Skrautvål IL / Team Valdres Ski) 24:56, 3 Ulset Ådne (Vingrom IL / Team Innlandet skiskyting) 0:00, 3 Thon Vegard (Skrautvål IL / Team Valdres Ski) 0:00

M19: 1 Ottersen Tobias (Ullensaker Skiklubb / NTG-L) 25:09, 2 Strømvall Raimond Haugom (Østre Toten Skilag / NTG-L) 26:11

M20-22: 1 Haugan Øyvind Rikheim (Try, Idrettslaget / Holmenkollen Biathlon) 31:45, 2 Ramsfjell Kevin Brekken (Figgjo IL) 37:08

Kommentarer til denne saken