Normalprogram lørdag

K17: 1 Berntsen Maren Medalen (Asker Skiklubb / NTG-L) 32:00.1, 2 Sandven Synne (Heddal Idrettslag / NTG-L) 33:00.6

K18:1 Ytterhus Guro (Rennebu IL / NTG-L) 29:20.2, 2 Fodstad Ragna (Østre Toten Skilag / NTG-L) 29:56.6, 3 Røtter Hannecke Lergaard (Lier IL / NTG-L) 30:19.0, 4 Jøranli Lene (Nordre Land IL / NTG-L) 31:26.4

K19:1 Østreng Mia Jenny Nygaard (Gjerdrum IL / NTG-L) 29:48.1, 2 Ulheim Silje Marie Frich (Dombås IL / NTG-L) 31:26.8, 3 Hareland Ane-Marie Berget (Dombås IL / NTG-L) 32:38.0, 4 Sørlien Lisa Elin Fergusson (Nittedal Skiskytterlag / NTG-L) 33:51.2

K20-22: 1 Stræte Tuva Aas (Hønefoss Skiskytterklubb) 36:07.9, 2 Owren Synne (Vingrom IL) 37:28.5, 3 Kolkinn Oda Støen (Søndre Ål Sportsklubb / Team Blåne) 37:37.9, 4 Dokken Frida Tormodsgard (Svene IL / Team Kongsberg) 38:19.7, 5 Østhus Marit (Nor, IL / Team Woodcon) 39:20.7, 6 Børve Hanna (Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb) 39:35.9, 7 Børseth Vilde (Bjerke IL Ski / Team Blåne) 42:26.8, 8 Gjønnes Andrea Gulaker (Oppdal IL / Team Blåne) 0:00.0

K Senior: 1 Kvelvane Une Christiane Tronerud (Voss Skiskytterlag / Holmenkollen Biathlon) 38:27.4

M17: 1 Gigstad-Bergene Tobias (Skrautvål IL / Team Valdres Ski) 33:05.5, 2 Aarhaug Jens Borgar (Sokna IL / NTG-L) 33:27.7, 3 Skogrand Isak (Oppdal IL / NTG-L) 34:56.1, 4 Volden David Flotten (Oppdal IL / NTG-L) 37:27.3, 5 Alm Oliver (Østre Toten Skilag / NTG-L) 37:51.6, 6 Kristoffersen Oscar Julsvik (Søndre Ål Sportsklubb) 42:29.8, 7 Korshavn Jonatan Heimdal (Nordre Land IL / Team Valdres Ski) 45:33.1

M18: 1 Tosterud Håvard (Østre Toten Skilag / NTG-L) 31:12.0, 2 Rusten Sivert Kristian (Lier IL / NTG-L) 31:56.9, 3 Gerhardsen Sivert Silsand (Tromsø Skiskytterlag / NTG-L) 32:02.5, 4 Kvanli Ole-Kristian (Målselvs Skiskyttere / NTG-L) 33:19.0, 5 Alfstadsæther Jakob (Østre Toten Skilag / NTG-L) 36:38.3, 6 Smidesang Eiliv (Vingrom IL / Team Blåne) 0:00.0

M19: 1 Nørstegård Syver Brøste (Dombås IL / NTG-L) 31:39.2, 2 Fedreheim Stian (Hernes IL / NTG-L) 32:39.9, 3 Hannevold Håkon (Drammen Strong / NTG-L) 33:00.6, 4 Amundsen Jonas Brufladt (Oslo Skiskytterlag / NTG-L) 34:54.9, 5 Valle Sondre Røyne (Gjøvik Skiklubb / Team Blåne) 37:52.5

M20-22: 1 Gerhardsen Trym Silsand (Tromsø Skiskytterlag / Team Mesterbakeren) 32:16.4, 2 Kvelvane Kjerand Tronerud (Voss Skiskytterlag) 32:19.0, 3 Berland Vinjar Aurstad (Vingrom IL / Team Mesterbakeren) 34:45.0, 4 Moseng Ørjan (Røros IL / Team Mesterbakeren) 35:00.7, 5 Streitlien Emil Hage (Folldal IF / Team Woodcon) 35:55.5, 6 Uhlin-Engstu Even (Heddal Idrettslag / Team 20/20 Biathlon) 35:58.1, 7 Solheim Peder Fekjan (Svene IL / Team 20/20 Biathlon) 36:02.0, 8 Tøraasen Andreas Øyen (Folldal IF / Team Savalen) 36:06.5, 9 Kjos Oskar (Ullensaker Skiklubb / Team 20/20 Biathlon) 36:41.1, 10 Mathiesen Mads Huken (Ullensaker Skiklubb / Team 20/20 Biathlon) 36:48.2, 11 Guddal Oskar (Markane IL / Team Mesterbakeren) 37:05.6, 12 Sporaland Eivind (Figgjo IL) 37:09.5, 13 Stenersen Jørgen Brones (Målselvs Skiskyttere) 38:32.4, 14 Berget Odin Dokken (Svene IL / Team Blåne) 39:49.9, 15 Schiellerup Rasmus August (Geilo IL / Team 20/20 Biathlon) 40:30.5

M Senior: 1 Strømsheim Endre (Bærums Skiklub) 36:37.7, 2 Krogsæter Jørgen Brendengen (Ullensaker Skiklubb) 37:34.9, 3 Gerhardsen Eirik Silsand (Tromsø Skiskytterlag / Team Mesterbakeren) 37:45.5, 4 Karlsen Aleksander Morsund (Lier IL / Team Woodcon) 39:15.8, 5 Tøraasen Martin Øyen (Folldal IF / Team Hugaas) 43:30.5, 6 Hopland Isak Nikolai (Hardbagg IL / Team Blåne) 45:00.9, 7 Solum Kristoffer Schulz (Simostranda IL / Team Blåne) 45:52.4

J11: 1 Aasvoll-Rognlien Carmen (Østre Toten Skilag) 14:54.8, 2 Felde Andrine (Nordre Land IL) 15:10.1, 3 Trøseid Kaja Stenmyren (Vingrom IL) 15:17.4, 4 Bergene Selma Gigstad (Skrautvål IL) 15:43.2, 5 Kjøs Eline (Vingrom IL) 18:29.9

J12: 1 Houth-Aaslund Jenny (Østre Toten Skilag) 14:25.4, 2 Jøranli Ingrid (Nordre Land IL) 15:28.2, 3 Sørum Mille Lybeck (Østre Toten Skilag) 17:03.1, 4 Granli Ingrid Ruud (Tretten Skiskytterlag) 18:18.5

J13: 1 Helle Tinde Nythun (Skrautvål IL) 18:44.0, 2 Andersen Synne Engen (Øystre Slidre IL) 18:55.6

J14: 1 Gigstad-Bergene Eline (Skrautvål IL) 15:23.0, 2 Hagen Nora Moe (Østre Toten Skilag) 18:11.9, 3 Tverbekkmo Anine Haugen (Østre Toten Skilag) 18:24.5, 4 Andreassen Tuva Klette (Østre Toten Skilag) 18:29.1, 5 Nordseth Ingrid (Nordre Land IL) 21:00.8, 6 Røhjell Julie (Vingrom IL) 0:00.0

J15: 1 Bekkelund Selma (Østre Toten Skilag) 21:03.7, 2 Vigerust Vilde Linnéa (Østre Toten Skilag) 21:53.0, 3 Alfstadsæther Andrea (Østre Toten Skilag) 22:21.0, 4 Dokken Anne Birgit (Nordre Land IL) 23:03.6, 5 Jacobsen Oline Ringen (Vingrom IL) 27:38.7

J16: 1 Urnes Oda Aase (Østre Toten Skilag) 21:42.0, 2 Skaug Sunniva Raddum (Tretten Skiskytterlag) 24:38.5, 3 Tronrud Sara Agnethe Granvang (Nordre Land IL) 25:35.6

G11: 1 Thon Mathias Bjordal (Skrautvål IL) 12:34.2, 2 Bekkelund Linus (Østre Toten Skilag) 16:14.5, 3 Saxegaard Fredrik Gustavsen (Vingrom IL) 16:30.7, 4 Marstein Emil Rosenborg (Vingrom IL) 18:56.6, 5 Daviknes Magnus (Vingrom IL) 19:04.8, 6 Nereng Ole Henrik Gjerdbakken (Nordre Land IL) 20:39.6

G12: 1 Andreassen Olve Klette (Østre Toten Skilag) 13:45.3, 2 Skartlien Arian Snoensgjelen (Vingrom IL) 13:48.0, 3 Ellefsen Ola Helge Strand (Vingrom IL) 16:01.8, 4 Svenson Alfred Gustav (Øystre Slidre IL) 17:13.8

G13: 1 Aasvoll-Rognlien Henrik (Østre Toten Skilag) 15:50.0, 2 Weeg Julian Søndrol (Skrautvål IL) 17:12.4, 3 Lutnæs Vetle Antoni (Vingrom IL) 19:25.4, 4 Lybeck Mats (Vingrom IL) 22:02.2, 5 Daviknes Endre (Vingrom IL) 23:54.9

G14: 1 Jørstad Haldor Fauske (Øystre Slidre IL) 15:28.4, 2 Rustbakken Halvor Fladsrud (Østre Toten Skilag) 16:33.7, 3 Fauchald John (Østre Toten Skilag) 16:35.2, 4 Svarre Tobias Håvelsrud (Øystre Slidre IL) 19:01.0, 5 Houth-Aaslund Laurits (Østre Toten Skilag) 20:33.3

FH G15: 1 Aasvoll-Rognlien Halvard (Østre Toten Skilag) 16:20.2

G15: 1 Svenson Jonatan Sverre (Øystre Slidre IL) 26:37.9, 2 Kindlistuen Simen (Tretten Skiskytterlag) 28:23.6, 3 Furuseth Jørgen (Nordre Land IL) 29:52.9

G16: 1 Bakkely Marcus (Østre Toten Skilag) 22:27.0, 2 Fauchald Eskil (Østre Toten Skilag) 22:42.8, 3 Jøranli Sindre (Nordre Land IL) 23:05.4, 4 Sørbotten Kristian (Vingrom IL) 23:40.1, 5 Johnsrud Ola (Søndre Ål Sportsklubb) 24:28.0, 6 Hagen Magnus Moe (Østre Toten Skilag) 25:01.5

J10 nybegynnere og yngre: Øistad Signe (Nordre Land IL) Fullført, Helle Fride Nythun (Skrautvål IL) Fullført

J11-12 nybegynnere: Nordseth Rakel (Nordre Land IL) Fullført, Andersen Åsne Engen (Øystre Slidre IL) Fullført

G10 nybegynnere og yngre: Hafsås Brigt Stenset (Vingrom IL) Fullført, Vedum Johan (Tretten Skiskytterlag) Fullført, Wahl-Grøtan Wilmer (Vingrom IL) Fullført, Bakke Ola Hammerud (Østre Toten Skilag) Fullført, Benno Mathias Adolfsson (Vingrom IL) Fullført, Thon Sebastian Bjordal (Skrautvål IL) Fullført, Nygård Asmund (Østre Toten Skilag) Fullført, Mæland Ludvik Aasen (Vingrom IL) Fullført

G11-12 nybegynnere: Fossum Herman (Nordre Land IL) Fullført, Øistad Martin (Nordre Land IL) Fullført

Sprint søndag

J11: 1 Aasvoll-Rognlien Carmen (Østre Toten Skilag) 12:18.0, 2 Bergene Selma Gigstad (Skrautvål IL) 14:24.7, 3 Kjøs Eline (Vingrom IL) 14:51.2, 4 Trøseid Kaja Stenmyren (Vingrom IL) 15:01.6, 5 Felde Andrine (Nordre Land IL) 16:21.9

J12: 1 Sørum Mille Lybeck (Østre Toten Skilag) 12:49.6, 2 Jøranli Ingrid (Nordre Land IL) 14:41.7, 3 Houth-Aaslund Jenny (Østre Toten Skilag) 14:44.8, 4 Næstad Andrea Pettersen (Vingrom IL) 14:50.8

J13: 1 Helle Tinde Nythun (Skrautvål IL) 14:07.8, 2 Andersen Synne Engen (Øystre Slidre IL) 14:10.1

J14: 1 Gigstad-Bergene Eline (Skrautvål IL) 11:50.1, 2 Hagen Nora Moe (Østre Toten Skilag) 13:06.3, 3 Nordseth Ingrid (Nordre Land IL) 14:59.5, 4 Tverbekkmo Anine Haugen (Østre Toten Skilag) 15:11.0, 5 Berland Matilde Aurstad (Vingrom IL) 16:44.7

J15: 1 Bekkelund Selma (Østre Toten Skilag) 14:50.0, 2 Vigerust Vilde Linnéa (Østre Toten Skilag) 14:56.5, 3 Alfstadsæther Andrea (Østre Toten Skilag) 15:33.9, 4 Dokken Anne Birgit (Nordre Land IL) 15:46.7, 5 Næstad Johanna Elisabeth Pettersen (Vingrom IL) 18:46.2, 6 Jacobsen Oline Ringen (Vingrom IL) 19:38.9

J16: 1 Urnes Oda Aase (Østre Toten Skilag) 16:14.6

K18: 1 Grønlien Oda Byvold (Vingrom IL) 23:00.5

K20-22: 1 Kolkinn Oda Støen (Søndre Ål Sportsklubb / Team Blåne) 22:16.6

G11: 1 Thon Mathias Bjordal (Skrautvål IL) 12:41.6, 2 Bekkelund Linus (Østre Toten Skilag) 14:57.4, 3 Lutnæs Vebjørn (Vingrom IL) 16:45.4, 4 Ourom Edvard (Tretten Skiskytterlag) 17:19.5, 5 Tønderum Ola Jakobsen (Nordre Land IL) 17:38.6, 6 Nereng Ole Henrik Gjerdbakken (Nordre Land IL) 18:06.0, 7 Daviknes Magnus (Vingrom IL) 18:49.2

G12: 1 Andreassen Olve Klette (Østre Toten Skilag) 11:51.6, 2 Skartlien Arian Snoensgjelen (Vingrom IL) 11:56.3, 3 Ellefsen Ola Helge Strand (Vingrom IL) 13:40.2, 4 Ouren Ludvig (Vingrom IL) 15:58.2, 5 Svenson Alfred Gustav (Øystre Slidre IL) 17:10.3

G13: 1 Aasvoll-Rognlien Henrik (Østre Toten Skilag) 12:09.6, 2 Weeg Julian Søndrol (Skrautvål IL) 12:44.8, 3 Lutnæs Vetle Antoni (Vingrom IL) 14:40.4, 4 Lybeck Mats (Vingrom IL) 15:35.9, 5 Daviknes Endre (Vingrom IL) 18:16.7

G14: 1 Fauchald John (Østre Toten Skilag) 11:29.1, 2 Jørstad Haldor Fauske (Øystre Slidre IL) 12:50.1, 3 Rustbakken Halvor Fladsrud (Østre Toten Skilag) 12:57.6, 4 Houth-Aaslund Laurits (Østre Toten Skilag) 14:41.0, 5 Svarre Tobias Håvelsrud (Øystre Slidre IL) 15:47.4

FH G15: 1 Aasvoll-Rognlien Halvard (Østre Toten Skilag) 16:54.6

G15: 1 Svenson Jonatan Sverre (Øystre Slidre IL) 19:44.8, 2 Furuseth Jørgen (Nordre Land IL) 21:34.9

G16: 1 Johnsrud Ola (Søndre Ål Sportsklubb) 16:07.6, 2 Hagen Magnus Moe (Østre Toten Skilag) 16:39.5, 3 Fauchald Eskil (Østre Toten Skilag) 16:51.4, 4 Jøranli Sindre (Nordre Land IL) 17:28.9, 5 Sørbotten Kristian (Vingrom IL) 17:37.8, 6 Bakkely Marcus (Østre Toten Skilag) 19:01.9, 7 Verhoeve Kassander Kristiansen (Vingrom IL) 20:38.8

M17: 1 Kristoffersen Oscar Julsvik (Søndre Ål Sportsklubb) 29:35.6, 2 Korshavn Jonatan Heimdal (Nordre Land IL / Team Valdres Ski) 30:20.0

M18: 1 Nereng Jens (Østre Toten Skilag) 25:20.8

M20-22: 1 Strømvall Raimond Haugom (Østre Toten Skilag / Team 20/20 Biathlon) 27:39.8, 2 Ottersen Tobias (Ullensaker Skiklubb / Team 20/20 Biathlon) 27:58.3, 3 Berget Odin Dokken (Svene IL / Team Blåne) 28:31.5, 4 Hegg Jens-Henrik (Vik IL / Team 20/20 Biathlon) 28:58.4

Menn senior: 1 Sørum Vebjørn (Søndre Ål Sportsklubb) 26:43.6, 2 HJELMEVOLL Leif Malvin (Vik IL / Team Hugaas) 29:11.1, 3 Solum Kristoffer Schulz (Simostranda IL / Team Blåne) 30:56.7

J10 nybegynnere og yngre: Helle Fride Nythun (Skrautvål IL) Fullført

J11-12 nybegynnere: Nordseth Rakel (Nordre Land IL) Fullført, Andersen Åsne Engen (Øystre Slidre IL) Fullført

G10 nybegynnere og yngre: Thon Sebastian Bjordal (Skrautvål IL) Fullført, Foss Ole Fredrik (Mjøsski) Fullført, Wahl-Grøtan Wilmer (Vingrom IL) Fullført, Mæland Ludvik Aasen (Vingrom IL) Fullført, Vedum Johan (Tretten Skiskytterlag) Fullført, Bakke Ola Hammerud (Østre Toten Skilag) Fullført, Myhre Even Steinslett (Tretten Skiskytterlag) Fullført, Benno Mathias Adolfsson (Vingrom IL) Fullført

G11-12 nybegynnere: Fossum Herman (Nordre Land IL) Fullført