Se bilder og alle resultatene fra sesongens første løp i GT-karusellen

Petter Soleng Skinstad, Marius Vesterås, Jonas Petterson og Mårten Soleng Skinstad på rekke rad.

Petter Soleng Skinstad, Marius Vesterås, Jonas Petterson og Mårten Soleng Skinstad på rekke rad. Foto:

Petter Soleng Skinstad var raskest av alle på 6-kilometeren i det første løpet i GT-karusellen på Vind tirsdag. Malin Hoelsveen var først i mål blant jentene.

DEL

Resultater

1 km:

J11: 1 Ingrid Nordseth Gjøvik Friidrettsklubb 08:48

K17-20: 1 Rakel Ingebretsen 24:41, 2 Nina Svendsen 24:44

K21-35: 1 Mari Berger 10:55

K36-100: 1 Lena Liman 11:45, 2 Maria Danielsen 18:34, 3 Siri Syvrud 24:46

G11: 1 Vetle Østlien Evensen Vind IL 09:45

G13: 1 Simen Furseth Vind IL 07:07

M17-20: 1 Sunniva Slemmestad 24:40

M21-35: 1 Emilio Myhre 11:44

M36-100: 1 Pål Anders Danielsen 24:42

3 km

J11: 1 Ella Andersdatter Gule Vind IL 17:33, 2 Emilie Husby Berg Vind IL 17:50, 3 Sina Hovde Gjøvik Skiklubb 18:32, 4 Mari Mørk Furunes Gjøvik Friidrettsklubb - Friidrett 21:13

J12: 1 Kaja Stende Raufoss IL Langrenn / Raufoss Langrenn 17:51

J13: 1 Martine Dyste KOLBU 17:48

J16: 1 Aurora Normann Andersen Raufoss IL Langrenn 17:36

K36-100: 1 Hanne Lybeck Østre Toten Skilag 15:57

G11: 1 Sondre Borgen Østre Toten Skilag 15:54, 2 Martin Moslet Evensen Raufoss IL Langrenn 17:47, 3 John Fauchald Østre Toten Skilag 18:13, 4 Oliver S Kjeldsberg Vind IL 19:23

G12: 1 Fillip Grini Hjelleset Vind IL / Vind 14:44, 2 Marius Granvold Gjøvik Friidrettsklubb - Friidrett 15:41, 3 Ludvig Lunde Ragnhildsløkken Vind IL 16:18, 4 Storm Normann Andersen Raufoss IL -Friidrett 16:24, 5 Ådne Slettaløkken Vind IL 17:42, 6 Lucas Nilsen Vind IL 17:45, 7 Emil Hovland Vind IL 18:28, 8 Anders Evensen Lund Gjøvik FIK 18:29, 9 Erik Thune GJØVIK 18:30, 10 Peter Haga Flesvig Gjøvik Friidrettsklubb 19:50, 11 Halvard Aasvoll-Rognlien Østre Toten Skilag 24:06

G13: 1 Marcus Bakkely Østre Toten Skilag 16:20, 2 Askil Seim Thorstensen Østre Toten Skilag 17:17, 3 Even Hammerud Bakke Østre Toten Skilag 17:21

G14: 1 Daniel Egedius Vind IL 16:07, 2 Teodor Kolstad Hella Vind IL 19:26

M21-35: 1 Magnus Husøy HUNNDALEN 15:43

6 km:

J14: 1 Malin Hoelsveen Raufoss IL Langrenn 24:38

K15: 1 Selma Ulsrud Gjøvik Friidrettsklubb - Friidrett / Gjøvik Friidrettsklubb 33:10

J16: 1 Ingrid Dragerengen Raufoss il Langrenn 30:40

K17-20: 1 Tuva Johnsen Raufoss IL -Friidrett 26:41

K21-35: 1 Synnøve Hov Waale Ivrig IL 28:18, 2 Live Fjellseth HUNNDALEN 38:59

K36-100: 1 Janne Østlien Vind IL 27:08, 2 Marianne Bøe Ihle IL 34:56

G14: 1 Mathias Hoelsveen Raufoss IL Langrenn 23:08

M15: 1 Eskil Engdal Vind il 23:14, 2 Håvard Tosterud Østre Toten Skilag 23:43, 3 Emil Martman Dyste KOLBU 24:47, 4 Sivert Borgen Østre Toten Skilag 25:25, 5 Jens Nereng Østre Toten Skilag 28:20, 6 Eivind Berge Gjøvik Skiklubb 28:54, 7 Håkon Laurits Haga Flesvig Gjøvik Friidrettsklubb 29:02

G16: 1 Jonas Hoelsveen Raufoss IL Langrenn 25:02, 2 Jakob Lundby Østre Toten Skilag 26:09, 3 Sondre Røyne Valle Gjøvik Skiklubb 28:08, 4 Eirik Lindmoen RAUFOSS 34:05

M17-20: 1 Jonas Petterson Østre Toten Skilag 22:12, 2 Marius Vesterås Gjøvik Friidrettsklubb 22:42, 3 Nils Henrik Kvale Østre Toten Skilag 23:56, 4 Simen Granvold Gjøvik Friidrettsklubb - Friidrett 24:16, 5 Lars Petter Frydenlund Gjøvik Skiklubb 24:17, 6 Herman Ulsrud Gjøvik Friidrettsklubb - Friidrett / Gjøvik Friidrettsklubb 26:32, 7 Ivar Dragerengen Raufoss IL Langrenn 27:33

M21-35: 1 Petter Soleng SKINSTAD Gjøvik Friidrettsklubb - Friidrett 21:35, 2 Mårten Soleng Skinstad Gjøvik Friidrettsklubb 22:46, 3 Petter Herheim BDO 23:05, 4 Kristian Jakobsen Gjøvik Friidrettsklubb - Friidrett 23:11, 5 Erling Stølen Vind IL 23:12, 6 Fridtjof Wedum Follebu SK 23:35, 7 Knut Einar JAKOBSEN Gjøvik Friidrettsklubb - Friidrett 23:44, 8 Per Arne Rolstad Ren-Eng, FIK - Friidrett / Ren-Eng 24:03, 9 Mats Syverud Vind IL 26:10, 10 Anders Kvikstad Totens Sparebank BIL 26:15, 11 Vegar Brøndbo GJØVIK 26:48, 12 Espen Loge GJØVIK 27:35, 13 Joar Sollien GJØVIK 28:59, 14 Aasmund Talleraas Vang Skiløperforening 29:57, 15 Atle Grov Rørekollane 30:29, 16 Knut Endal HUNNDALEN 30:56, 17 Magnus Bjerke Vik Flyt IT BIL 32:45

M36-100: 1 Bjørn Egil Nordseth Gjøvik Friidrettsklubb 22:57, 2 Odd Arnvid Bollingmo Raufoss il Langrenn 23:18, 3 Svein Egil Linnerud Gjøvik FIK / Eidsiva BIL 23:25, 4 Rune Kvikstad Team Alphaspar 23:33, 5 Morten Lund GJØVIK 24:24, 6 Trond Johnsen Raufoss IL Langrenn 24:51, 7 Bjørn Erik Tokerud GJØVIK 24:54, 8 Torbjørn Bekkelien Telenor - Telesport 25:25, 9 Rune Skar Gjøvik Friidrettsklubb 25:27, 10 Hans Ivar Festad Klubb Idrettsklubb 25:43, 11 Tor Erik Berg Vind IL 25:45, 12 Audun Strandlie Gjøvik Skiklubb 25:58, 13 Pål Bergum Stenseth Raufoss IL Langrenn / Kafteins Corner 27:04, 14 Trond Grønnerud Totenåsen Løp 29:47, 15 Lars Magnus Bjerke Benteler Bil, Plastal 29:57, 16 Magne H Kvikdtad Reinsvoll 30:46, 17 Einar Hovden Raufoss IL Langrenn 31:10, 18 Bjørn Hoelsveen EINA 32:03, 19 Knut Åge Berge HUNNDALEN 32:04, 20 Vegard Skullerud Vind IL 32:07, 21 Anders Uthaug Vind IL 32:18, 22 Amund Skullerud Vind IL 32:51, 23 Kai Rogn HOV 33:00

Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags