Se alle resultatene: Tuva (16) var overlegen i Gudbrandsdal

IMPONERTE: Tuva Bakke imponerte stort under skyttercupen i Gudbrandsdal, og gikk til topps sammenlagt i juniorenes oppgjør.

IMPONERTE: Tuva Bakke imponerte stort under skyttercupen i Gudbrandsdal, og gikk til topps sammenlagt i juniorenes oppgjør. Foto:

Tuva Bakke fra Viken skytterlag imponerte stort da hun gikk helt til topps sammenlagt under skyttercupen i Gudbrandsdal i helga.

DEL

Ungjenta fra Huusegutua i Kolbu sa før hun dra påsommerferie at hun satset maksimalt på cupen med fem stevner i Gudbrandsdal, og fikk full uttelling.

Lørdag gjorde hun unna tre av de fem stevnene. I Øyer, Gausdal og Ringebu skjøt hun 350 poeng på samtlige, og vant juniorklassen i Gausdal og på Ringebu, mens det ble andreplass på Skarsmoen i Øyer.

Søndag fortsatte hun på Otta med 347, mens hun rundet av med 349 på Vinstra til en ny andreplass. Sammenlagt tellet de fire beste 25-skuddene, og der fikk Kolbu-jenta bokført 1000 poeng av like mange mulige. Det ga totalseier blant juniorene, ett poeng foran Kine Haugeplass fra Aurland.

Kolsrud igjen

I den eldste veteranklassen var det igjen duket for sammenlagtseier til Odd Kolsrud. Også han samlet 1000 sammenlagtpoeng, og vant foran Oddvar Tangen som også greide 1000 poeng totalt, men da innertierne var telt opp, var det 92 innerblinker for Kolsrud mot Tangens 73.

Individuelt delte de to på seirene. Tangen ble best på Otta og Vinstra, mens Kolsrud vant de tre andre stevnene. Alle seirene ble selvfølgelig innkassert etter 350-serier.

Resultater

Fjøssystemer-CUPEN, Øyer/Dølen Skytterlag, 21 - søndag 26. juli 2020:

Mesterskap:

3-5: 1. Trond Bergan, Jondalen (5) 348, 2. Daniel Sørli, Høland/bjørkelangen (5) 347, 2. Rasmus Løberg, Flå (Uttrøndelag) (5) 347, 4. Tore Rødland, Klepp (5) 347, 5. Amund Haugstulen, Dovre og Dovreskog (5) 346,

Klasse 2: 1. Svenn Harald Hovd, Namdalseid og Lyngen 346, 2. Torunn Osbak Heiaas, Ski 341, 3. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 336, 4. Svein Olav Bjelland, Haugesund og Sveio 334, 5. Heidi Berglund, Asker 333,

Klasse 1: 1. Jan Ove Bremseth, Stordalen 247, 2. Marianne Olaussen, Nordskogbygda 245, 3. Jane Merethe Braute, Ski 244, 4. Håvard N. Voss, Stavanger 244, 5. Knut Romsås Breden, Otta 243,

V55: 1. Morten Egil Olsen, Skjelstadmark 347, 2. Per Kristian Aas, Lunde 346, 3. Terje Holm, Søndre Land 346, 4. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 344, 5. Torfinn Gaustad, Trøgstad 344,

V65: 1. Sven Idland, Sem 350, 2. Anton Jon Aarskog, Sundnes 349, 3. Arne Mathisen, Jondalen 349, 4. Kjell A Hjortnæs, Asker 349, 5. Erling Grøterud, Sigdal 349,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Ludvig Indrebø, Farnes 350, 3. Tore Hartz, Elverum 350, 4. Olav Solheim, Soknedal 350, 5. Erling Sylte, Fiskå 349,

Eldre Junior 18 år: 1. Sofia Fallås, Åsnes 346, 2. Jenny R. Lund, Blaker 346, 3. Christoffer Finstad, Frogn og Drøbak 345, 4. Kristian Frøysadal Hauge, Sunnylven 345, 5. Veronica Meldal Brandtzæg, Mære 344,

Junior 16-17 år: 1. Kine Haugeplass, Aurland 350, 2. Tuva Bakke, Viken (opland) 350, 3. Marius Granberg, Fet 349, 4. Kine Saksæther Andersen, Degernes 349, 4. Marita Konstanse Brendjord, Lesja 349,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 350, 1. Erlend Haugstulen, Dovre og Dovreskog 350, 3. Eskil Grøterud, Sigdal 350, 4. May Ingrid Raaen, Skjelstadmark 350, 5. Eirik Strøm, Blaker 350,

Rekrutt 11-13 år: 1. Magnus Engen Østhagen, Løiten 349, 2. Ingrid Husum, Leikanger 347, 3. Hannah Midtgard, Jondalen 346, 4. Snorre Sverkmo Julnes, Namdalseid og Lyngen 343, 5. Even Johannes S. Fladvad, Nordre Skage 342,

AG3: 1. Jo Ivar Løvseth, Løiten 226,

HK416: 1. Ole-Morten Vatnås, Hv-03 Telemark og Buskerud 214,

Kikkertklassen: 1. Lars Erik Gausen, Ringebu og Fåvang 247,

Nybegynner voksen: 1. Anne Arnesen, Sigdal 247, 2. Oda Katrine Olsen, Skjelstadmark 242, 3. Siw Enodd Rønning, Tynset 240, 4. Paul Nyengen Larsen, Fåberg 237, 5. Hilde Kolstad Andreassen, Eidskog 226,

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Trond Bergan, Jondalen 249, 2. Daniel Sørli, Høland/bjørkelangen 248, 3. Rasmus Løberg, Flå (Uttrøndelag) 248, 4. Sigve Chrisander Iversen, Oslo Østre 248, 5. Lars David jr Øvrum, Nannestad 248, 6. Amund Haugstulen, Dovre og Dovreskog 247, 7. Tore Rødland, Klepp 247, 8. Åse Marit Myrvang, Høland/bjørkelangen 247, 9. Roger Nilsen, Tynset 247, 10. Nils Thomas Valand, Aurland 246, 10. Anders Haugen, Lom og Skjåk 246, 12. Sindre Nordvik, Løiten 246, 13. Thomas Bråthen, Høland/bjørkelangen 246, 14. Mette Strandlien, Ringebu og Fåvang 246, 15. Kim-André Aannestad Lund, Jondalen 246, 16. Mona Isene, Rennebu 246, 17. Runar Tveito, Lunde 245, 18. Johanna Reksten, Nordbygda og Rand 245, 19. Rune Albjerk, Jondalen 245, 20. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord 245, 21. Jan Kåre Moland, Drangedal 245, 22. Geir Atle Metveit, Imenes 244, 23. Tore Byberg, Rissa 244, 24. Øyvind Nitteberg, Høland/bjørkelangen 244, 25. Gunnar Halbjørhus, Hemsedal 244, 25. Dag Lien, Løiten 244, 27. John Olav Ågotnes, Sartor 244, 27. Ole Kristian Ågotnes, Sartor 244, 29. Vegard Solhaug, Aurland 243, 30. Per Johan Brekke, Bjordal/søreide 243, 31. Morten Støen, Randsfjord 243, 32. Milda Haugen, Røros 243, 32. Roy Lund, Blaker 243, 34. Trond Inge Rødland, Klepp 242, 35. Tor Jarle Nystuen, Nøtterø 242, 36. Anita Jære, Rennebu 242, 37. Klara Taugl, Søndre Odalen 242, 38. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 242, 38. Otte Hårstad, Rennebu 242, 40. Odd Sverre Håkenstad, Lesja 242, 41. Bjørner Kolrud, Østre Gausdal 242, 42. June Emilie Åsenden, Vinstra 241, 43. Bjørn Roar Hagavold, Stjernen 241, 44. Sverre Brovoll, Oslo Østre 241, 45. Tormod Bjørnødegård, Gjøvik og Brusveen 241, 46. Kristian Westum, Tynset 241, 46. Aleksander Bech Lund, Båstad 241, 48. Thomas Høgåsseter, Raumnes 241, 49. Arne Fossmo, Ringebu og Fåvang 241, 50. Amund Iversen, Hobøl 241, 51. Sondre Ravnanger, Oslo Østre 240, 52. Lars Næprud, Lillehammer 240, 53. Sigurd Opsahl Gjermshus, Grue 240, 54. Arild Brodahl, Hallingskarvet 240, 55. Erland Ødegård, Tingelstad 240, 56. Linn Hege Bakken, Ringebu og Fåvang 240, 57. Jostein Kjernli, Østre Gausdal 239, 58. Frode Standal, Kleive 239, 59. Jan Tore Aarskog, Sundnes 239, 60. Lars Bugge, Oslo Østre 239, 61. Kjell Aarskog, Blaker 239, 62. Amund Ødegård, Tingelstad 239, 63. Anders Kolrud, Østre Gausdal 238, 64. Ingrid Finnestad, Skjeberg 238, 64. Bjørn Egil Hansen, Nøtterø 238, 66. Tommy Johansen, Høland/bjørkelangen 238, 67. Martin Strypet, Alvdal 238, 68. Marit Hefte, Hallingskarvet 237, 69. Arne Erik Christophersen, Lismarken 237, 70. Jørand Aas, Lunde 237, 71. Martin N. Voss, Stavanger 237, 72. Gunhild Helstad, Øvre Rendal 237, 73. Audun Fiskum, Harran 236, 74. Rune Raknerud, Trøgstad 236, 75. Kari Sofie Brøndbo Fiskum, Harran 236, 76. Glenn Tore S. Gaustad, Trøgstad 236, 77. Lise Grønhovd, Sigdal 235, 78. Einar Grue, Tynset 234, 79. Britt Nesteby, Tynset 234, 80. Kjell Eidal, Nes og Bromma 234, 81. Karl Johan Olsen, Skarpskytten 233, 82. Bjørnar Rasmussen Aurdal, Sykkylven 232, 83. Einar Furuseth, Lismarken 231, 84. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk 143, 85. Terese Maristad, Høland/bjørkelangen 49,

Klasse 4: 1. Anders Warlo Totland, Nes og Bromma 244, 2. Bernt-Olav Tømmermo, Notodden 244, 3. Ruben Myrset, Nordskogbygda 243, 4. Line Rødland, Klepp 243, 5. Odd Ivar Sæther, Blaker 240, 6. Tore Åsly Kampen, Ringebu og Fåvang 240, 7. Bjørn Indrebø, Framnes 240, 8. Magne Gamst, Målselv 238, 9. Egil Andre Finnestad, Skjeberg 237, 10. Emil Johansen Nygårdseter, Kongsvinger og Omegn 237, 11. Øystein Rønningen, Østre Gausdal 237, 12. Arne Erik Nilsen, Raumnes 237, 13. Vidar Gaarder, Rollag og Veggli 237, 14. Jorunn Ospedal Vallestad, Aurland 236, 15. Sigmund Våge, Vareld 236, 16. Hanna Synnøve Huser, Blaker 235, 17. Frode Lund, Blaker 235, 18. Pål Kristian Kværneng, Løiten 235, 19. Bjørn Olav Nyfløt, Øyer/Dølen 235, 20. Stine Njøs Eikeland, Leikanger 235, 21. Arild Wergeland, Oppedal/Brekke 234, 22. Thor Einar Aurdal, Sykkylven 234, 23. Ragnhild Bryhn, Øyer/Dølen 234, 24. Kim Johnsen, Spydeberg 233, 25. Anders Foss Hidemstrædet, Blaker 233, 26. Ken Roger Stø, Vinstra 233, 27. Lars Klemet Strand, Høland/bjørkelangen 233, 28. Joakim Øye, Hardanger 233, 29. Rune Vikøren, Farnes 232, 30. Mikael Brendløkken, Øyer/Dølen 231, 31. Trond Oldertrøen, Tynset 231, 32. Magne Almås, Elverum 231, 33. Anne Mette Kjølgård, Lillehammer 231, 34. Adrian Aasegaard, Tynset 230, 35. Herborg Flikkerud, Nord-Odal 230, 36. Morten Lunde, Klepp 226, 37. Ole Petter Søderstrøm, Meland 226, 38. Torkel Strøm, Eidskog 221, 39. Bjarne Sigurd Ramsjø, Svinndal 220, 40. Bjørn Bjellerås, Imenes 215,

Klasse 3: 1. Andreas Tuveng, Dalsbygda 243, 2. Geir Omslandseter, Porsgrunds 242, 3. Tore Fulsaas, Rollag og Veggli 238, 4. Kjell Bøe Bjørgum, Aurland 237, 5. Bjørn Atle Brendjord, Lesja 233, 6. Jo Håkon Sundby, Fåberg 232, 7. Andreas Bryhn, Øyer/Dølen 231, 8. Marius Tuveng, Dalsbygda 230, 9. Hege Ingrid Sydnes, Blaker 229, 10. Vegar Grønberg, Tingelstad 228, 11. Amund Myrheim, Jordet og Tenaasen 225, 12. Arild Moen, Skjelstadmark 224, 13. Kirsten Sørli, Søgne 224, 14. Tore Hoff, Gjøvik og Brusveen 224, 15. Terje Allum, Siljan 221, 16. Øyvind Taugl, Søndre Odalen 220, 17. Bjarne Sveen, Torpa 220, 18. Alf Kristian Alfsen, Vegårshei 219,

Klasse 2: 1. Svenn Harald Hovd, Namdalseid og Lyngen 248, 2. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 242, 3. Torunn Osbak Heiaas, Ski 242, 4. Dag Sørum, Søndre Land 240, 5. Gard Heiaas, Ski 239, 6. Heidi Berglund, Asker 238, 7. Svein Olav Bjelland, Haugesund og Sveio 237, 8. Ida Bentsen, Nordskogbygda 235, 9. Eva Ynnesdal, Bjordal/søreide 234, 10. Anita Nodland, Beito 234, 11. Arne Skuland, Laudal 234, 12. Stig Tore Kvam, Larvik 234, 13. Svein Erik Larsson, Bjørnen 232, 14. Nils-Henrik Jamne, Sigdal 232, 15. Vidar Andre Holen, Sjoa 232, 16. Helge Voss, Stavanger 230, 17. Tore Sæther, Fåberg 229, 18. Andreas Steensen Våge, Vareld 228, 19. Simon Johannes Myhren, Spydeberg 228, 20. Mariann Austvoll, Klepp 224,

Klasse 1: 1. Jan Ove Bremseth, Stordalen 247, 2. Marianne Olaussen, Nordskogbygda 245, 3. Jane Merethe Braute, Ski 244, 4. Håvard N. Voss, Stavanger 244, 5. Knut Romsås Breden, Otta 243, 6. Sissel Aasen Wangen, Vinstra 240, 7. Aleksander Johnsen, Spydeberg 238, 8. Tom Erik Korsviken, Rælingen 238, 9. Anna Sofie Haugseth, Østre Gausdal 233, 10. Anne Kristin Haugsjordet, Vinstra 230, 11. Jan Olav Skinstad, Skude 226, 12. Mona Lihaug Morstøl, Vinstra 219, 13. Ezana Zerai, Nordre Land 113,

V55: 1. Terje Holm, Søndre Land 248, 2. Morten Egil Olsen, Skjelstadmark 247, 2. Per Kristian Aas, Lunde 247, 4. Stein Heggen, Oslo Østre 246, 5. Ivar Fjeldberg, Asker 246, 6. Vidar Haugeplass, Aurland 246, 7. Tor Bjørnødegård, Etnedal 245, 7. Stein Taanevig, Mandal 245, 9. Torfinn Gaustad, Trøgstad 245, 10. Karl Emil Grina, Tingelstad 245, 11. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 245, 12. Onar Onsrud, Vestre Toten 245, 12. Knut Drognes, Raumnes 245, 14. Leiv Reksten, Nordbygda og Rand 245, 15. Arne Grøtting, Oslo Østre 245, 16. Henry Øye, Hardanger 245, 17. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 244, 18. Egil Wikan, Nora 244, 18. Oddvar Staxrud, Tingelstad 244, 20. John Melvin Tveiten, Rollag og Veggli 244, 21. Magnar Isene, Førde 244, 22. Einar Hagemo, Byneset 243, 23. Johannes Seim, Seim 243, 24. Per Egil Storsveen, Løiten 243, 25. Bjørn Myrset, Nordskogbygda 243, 26. Arne Robert Skaslien, Opdal og Midtbygden 243, 27. Geir Håkon Nystuen, Tynset 243, 28. Bjarne Budsberg, Vinstra 242, 29. Svein Erik Tande, Otta 242, 30. Bjørn Lien, Eidsvoll Verk 242, 31. Tommy Bjørke, Etnedal 242, 31. Anders Metveit, Imenes 242, 31. Espen Kirkesæther, Nøtterø 242, 34. Johan Sørli, Søgne 242, 35. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 241, 36. Morten Island, Malvik 241, 36. John Bjørseth, Høland/bjørkelangen 241, 38. Per-Åge Mortensen, Høland/bjørkelangen 241, 39. Sven Tore Tråseth, Lismarken 241, 40. Ove Johansen, Vestre Toten 240, 41. Hans Bech, Tingelstad 240, 42. Knut Steinar Bråthen, Søndre Land 240, 43. Øivind Dramstad, Skiptvet 239, 44. Rune Solberg, Kongsvinger og Omegn 238, 45. Geir Erland Hamre, Rauhella 238, 46. Trond Jøingsli, Lom og Skjåk 238, 47. Arvid Tveito, Lunde 236, 48. Bjørnar Osnes, Syvde 236, 49. Bjarne Sandvik, Knipenborg 235, 50. May Lise Aas, Bolkesjø 235, 51. Thore Hynne, Kråkstad 234, 52. Jan Olav Sagbakken, Søndre Land 234, 53. Per Magne Bryhn, Øyer/Dølen 233, 54. Egil Time, Time 232, 55. Morten Brendløkken, Øyer/Dølen 228, 56. Ole Tønderum, Nordre Land 225, 57. Jon Sømme, Øyer/Dølen 225, 58. Arild Stalsberg, Øyer/Dølen 224,

V65: 1. Anton Jon Aarskog, Sundnes 250, 2. Kjell A Hjortnæs, Asker 250, 3. Sven Idland, Sem 250, 4. Morten Hansen, Tingelstad 249, 5. Arne Mathisen, Jondalen 249, 6. Arvid Meek, Skarpskytten 249, 7. Terje Hågensen, Stange og Romedal 249, 7. Erling Grøterud, Sigdal 249, 7. Per Torleiv Tveiten, Bykle 249, 10. Vidar Kåsene, Tørdal 249, 11. Arne Olav Bekkemellem, Gjøvik og Brusveen 249, 12. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 248, 13. Åge Steinslett, Fåberg 248, 14. Per Olav Faldbakken, Stange og Romedal 248, 14. Magnar Konningrud, Brumunddal og Nes 248, 16. Harald Buuer, Spydeberg 247, 17. Steinar Aufles, Mosjøen 247, 18. Finn Olav Nordli, Tingelstad 247, 18. Erik Bakke, Fiskum 247, 20. Runar Oterkiil, Mælum 247, 21. Thor Høgsveen, Porsgrunds 246, 22. Steinar Dalby, Fåberg 244, 23. Idar Moseng, Nora 244, 24. Ola Garlibakken, Fagernes 240,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Ludvig Indrebø, Farnes 250, 3. Magnar Molland, Sogndal 250, 4. Tore Hartz, Elverum 250, 5. Olav Solheim, Soknedal 250, 6. Erling Sylte, Fiskå 249, 7. Kåre Strøm, Blaker 249, 8. Harald Jensen, Lyngdal 249, 9. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 249, 9. Hans Heer, Eidsberg 249, 11. Ragnar Bergane, Tørdal 249, 12. Karstein Velle, Fiskå 249, 13. Bernt Rønningen, Fåberg 249, 14. Leiv Olav Forbregd, Ringebu og Fåvang 249, 15. Odd Arne Køhl, Elverum 248, 16. Harald Englund, Søgne 248, 17. Oddvar Tangen, Tingelstad 248, 18. Karsten Valand, Grindølen 248, 19. Harald Reiten, Aalesund 248, 20. Knut Bingen, Trøgstad 248, 21. Egil Grina, Lunner 248, 22. Kjell Arne Larsen, Bjørnen 247, 23. Ole Bergene, Etnedal 247, 24. Harald Løkra, Fåberg 247, 25. Nils Seldal, Klepp 247, 26. Johannes Rundhaug, Etnedal 247, 27. Arne Helseth, Tangen 247, 28. Niklaus Haugrønning, Byneset 247, 29. Johan Martin Syversen, Eidsberg 245, 30. Helge Svarstad, Blaker 244, 31. Knut Tore Eidal, Sigdal 243, 32. Jostein W. Hoseth, Rennebu 241, 33. Thorbjørn Andresen, Blaker 240, 34. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 240, 35. Oddvar Grønlien, Stange og Romedal 239, 36. Knut Riise, Hovdebygda og Ørsta 238, 37. Ove Evensen, Lismarken 237, 38. Arild Bratvoldsengen, Stange og Romedal 234, 39. Kjell Plukkerud, Øyer/Dølen 234,

Eldre Junior 18 år: 1. Jenny R. Lund, Blaker 247, 1. Sofia Fallås, Åsnes 247, 3. Kristian Frøysadal Hauge, Sunnylven 246, 4. Christoffer Finstad, Frogn og Drøbak 245, 5. Anne Marte Morstøl, Vinstra 245, 6. Veronica Meldal Brandtzæg, Mære 244, 7. Tor Christian Mathisen, Bamble 243, 8. Martias Flikka, Flikka 243, 9. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 242, 10. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 242, 11. Sander Harildstad, Lismarken 242, 12. Tonje Wehn Ødegård, Moss og Våler 241, 13. Nora Midtgard, Jondalen 240, 14. Henrik Embretsen, Åsnes 235, 15. Lars Jakobsen, Fåberg 235, 16. Martin Sikle Mathiesen, Ringebu og Fåvang 233, 17. Erlend Rudland, Ringebu og Fåvang 230, 18. Sindre Meluken, Blaker 226,

Junior 16-17 år: 1. Kine Haugeplass, Aurland 250, 2. Tuva Bakke, Viken (opland) 250, 3. Marius Granberg, Fet 249, 4. Kine Saksæther Andersen, Degernes 249, 4. Marita Konstanse Brendjord, Lesja 249, 6. Elise Erstad, Langevåg 249, 7. Ola-Johan Dybvik, Langevåg 249, 8. Mads Fjerdingby Korsviken, Rælingen 248, 9. Julianne Skallerud Brekke, Råde 248, 10. Tobias Raaen, Skjelstadmark 248, 11. Linus Braute Bakken, Ski 248, 12. Kaja Helene Remmen, Nesna 248, 13. Gaute Grøterud, Sigdal 247, 14. Isak Frøysadal Hauge, Sunnylven 247, 14. Håkon Foss Mathisen, Blaker 247, 16. Jørn Strypet, Alvdal 246, 17. Carl Konow, Nesna 246, 18. Ask Aarsæther, Hovdebygda og Ørsta 246, 19. Annbjørg Laugerud Skaug, Jondalen 246, 19. Sebastian Johnsen, Spydeberg 246, 19. Madelen Solberg Nyborg, Viken (opland) 246, 19. Anna Aalberg Grønås, Lillehammer 246, 23. Marius Korsen, Gjøvik og Brusveen 246, 24. Øystein Breden, Otta 245, 25. Oda Flikkerud, Nord-Odal 245, 26. Johan Hamre Nornes, Leikanger 245, 27. Magnus Østmodalen, Nord-Odal 244, 27. Rikke Olsen, Skjelstadmark 244, 29. Mathea Barlund, Skarpskytten 244, 30. Andrea Meldal Moen, Skjelstadmark 243, 31. Hans Robert Gaarder, Oslo Østre 242, 32. Nelia Johanne Kvarme, Aas 242, 33. Eirill Ulberg Hagavold, Stjernen 241, 34. Kaja Elise Hyllestad, Degernes 240, 35. Jøran Bjørge, Sigdal 240, 36. Marie Mørch Lislien, Sigdal 240, 37. Kristian Martinsen, Fet 240, 38. Eirin Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 239, 39. Edla Fiskum, Harran 238, 40. Anna Mørch Lislien, Sigdal 238, 41. Eskil Tuveng, Dalsbygda 229, 42. Simen Sanne, Oslo Østre 227, 43. Sølve Njøs Eikeland, Leikanger 225, 44. Brage André Lund, Lom og Skjåk 142,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Eskil Grøterud, Sigdal 250, 2. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 250, 2. Erlend Haugstulen, Dovre og Dovreskog 250, 4. Jenny Olsen Ek, Fredrikstad 250, 5. May Ingrid Raaen, Skjelstadmark 250, 5. Eirik Strøm, Blaker 250, 7. Amalie Mortensen Torbal, Oslo Østre 250, 7. Emma Helene Heiaas, Ski 250, 9. Svein Christian Mathisen, Bamble 250, 10. Morgan Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 249, 11. Jens Olsrud Østli, Tangen 249, 11. Charlotte F Lund, Blaker 249, 13. Anton S Bratvoldengen, Stange og Romedal 249, 14. Mathilde Håvåg Wergeland, Oppedal/Brekke 249, 15. Kristin Husum, Leikanger 249, 15. Ola Strand Nystuen, Løiten 249, 17. Edwin Jin Rolfsrud, Sigdal 249, 18. Eirin Raaen, Skjelstadmark 248, 19. Edvard Haugen, Lom og Skjåk 248, 20. Tuva Kristine Steensen Våge, Vareld 248, 21. Ole Marius Ingeborgrud, Raumnes 248, 22. Andreas Valde, Engesetdal/Skodje 248, 22. Ørjan Frøysadal Hauge, Sunnylven 248, 22. Ingvild Flikkerud, Nord-Odal 248, 25. Adrian Stubrud Hammer, Skogn 248, 26. Dagrun Laugerud Skaug, Jondalen 248, 27. Ole Johan Dale, Hyllestad 247, 28. Trygve Foss Mathisen, Blaker 247, 29. Lars Johannes K. Olsen, Skarpskytten 247, 30. Ida Ulberg Hagavold, Stjernen 247, 31. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 247, 32. Olav Rudland, Ringebu og Fåvang 246, 33. Agnes Christophersen, Lismarken 246, 34. Hannah Aurora Rutledal, Gula 246, 35. Even Køhl Setsaas, Elverum 245, 36. Sander N. H. Vampli, Moss og Våler 245, 37. Tuva Meluken, Blaker 245, 38. Andreas Segelstad, Ringebu og Fåvang 245, 39. Knut Ola Skogen, Ringebu og Fåvang 244, 40. Tore Hamre Nornes, Leikanger 243, 41. Christopher Solberg, Viken (opland) 241, 42. Emma Sikle Mathiesen, Ringebu og Fåvang 240, 43. Iver Braastad, Ringebu og Fåvang 234, 44. Julia Horsfjord Lassen, Oslo Østre 230, 45. Anna Jakobsen, Fåberg 226, 46. Leander Bakke, Viken (opland) 219,

Rekrutt 11-13 år: 1. Even Johannes S. Fladvad, Nordre Skage 249, 1. Magnus Engen Østhagen, Løiten 249, 3. Hannah Midtgard, Jondalen 248, 4. Ingrid Husum, Leikanger 247, 5. Snorre Sverkmo Julnes, Namdalseid og Lyngen 246, 6. Christian Bråten Triggs, Løiten 243, 7. Natalia Nowicka, Lesja 243, 8. Erik Aleksander Hansen Hagen, Tingelstad 241, 9. Brede Svelstad, Lesja 239, 10. Aurora Bratli, Viken (opland) 239, 11. Trygve Kolstad Andreassen, Eidskog 239, 12. Linus S. Bratvoldengen, Stange og Romedal 239, 13. Martin Knuts, Ringebu og Fåvang 239, 14. Nora Fjellanger, Time 238, 15. Tonje Skolby-Szacinski, Lillehammer 236, 16. Elliot Almås Johansen, Elverum 235, 17. Mathea Berge Holen, Ringebu og Fåvang 234, 18. Odin Segelstad, Ringebu og Fåvang 232, 19. Andreas Fiskum, Harran 232, 20. Amund Berge Holen, Ringebu og Fåvang 230, 21. Erik Andreas S. Fladvad, Nordre Skage 223, 22. Henrik Jamne, Sigdal 204, 23. Magnus B Trøstaker, Ringebu og Fåvang 203,

Nybegynner ung: Astrid Husum, Leikanger 243, Sverre Hårstad, Rennebu 238, Vilde Meldal Moen, Skjelstadmark 235, Torfinn Skogen, Øyer/Dølen 235, Emma Sofie Sollie Fladvad, Nordre Skage 234, Karoline Jamne, Sigdal 231, Oliver Mathias Bremseth, Stordalen 231, Karsten Kolstad Andreassen, Eidskog 222, Leonard Markrud, Dovre og Dovreskog 220, Paula Hagen, Ringebu og Fåvang 219, Gunhild Kjos Braastad, Ringebu og Fåvang 211, Leonor Almås Johansen, Elverum 208, Ane Braastad, Ringebu og Fåvang 204,

AG3: 1. Jo Ivar Løvseth, Løiten 226,

HK416: 1. Ole-Morten Vatnås, Hv-03 Telemark og Buskerud 214,

Kikkertklassen: 1. Lars Erik Gausen, Ringebu og Fåvang 247,

Nybegynner voksen: 1. Anne Arnesen, Sigdal 247, 2. Oda Katrine Olsen, Skjelstadmark 242, 3. Siw Enodd Rønning, Tynset 240, 4. Paul Nyengen Larsen, Fåberg 237, 5. Hilde Kolstad Andreassen, Eidskog 226, 6. Liv Elin Kvarme, Aas 225,

Fjøssystemer-CUPEN, Østre Gausdal Skytterlag, 21 - søndag 26. juli 2020:

Mesterskap:

3-5: 1. Vegard Solhaug, Aurland (5) 349, 2. Daniel Sørli, Høland/bjørkelangen (5) 349, 3. Thomas Bråthen, Høland/bjørkelangen (5) 348, 4. Roger Nilsen, Tynset (5) 347, 4. Sindre Nordvik, Løiten (5) 347,

Klasse 2: 1. Ida Bentsen, Nordskogbygda 342, 2. Svein Olav Bjelland, Haugesund og Sveio 342, 3. Svenn Harald Hovd, Namdalseid og Lyngen 340, 4. Svein Erik Larsson, Bjørnen 339, 5. Torunn Osbak Heiaas, Ski 337,

Klasse 1: 1. Aleksander Johnsen, Spydeberg , 2. Anna Sofie Haugseth, Østre Gausdal , 3. Jan Ove Bremseth, Stordalen , 4. Tom Erik Korsviken, Rælingen , 5. Knut Romsås Breden, Otta ,

V55: 1. Oddvar Staxrud, Tingelstad 345, 2. Stein Heggen, Oslo Østre 345, 3. Magnar Isene, Førde 345, 4. Johan Sørli, Søgne 345, 5. Terje Holm, Søndre Land 344,

V65: 1. Terje Hågensen, Stange og Romedal 350, 2. Arne Mathisen, Jondalen 350, 3. Kjell A Hjortnæs, Asker 350, 4. Åge Steinslett, Fåberg 349, 5. Harald Buuer, Spydeberg 349,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Erling Sylte, Fiskå 350, 3. Johannes Rundhaug, Etnedal 350, 3. Oddvar Tangen, Tingelstad 350, 5. Odd Arne Køhl, Elverum 349,

Eldre Junior 18 år: 1. Martias Flikka, Flikka 347, 2. Kristian Frøysadal Hauge, Sunnylven 346, 3. Sander Harildstad, Lismarken 346, 4. Jenny R. Lund, Blaker 344, 5. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 343,

Junior 16-17 år: 1. Tuva Bakke, Viken (opland) 350, 2. Julianne Skallerud Brekke, Råde 349, 3. Isak Frøysadal Hauge, Sunnylven 349, 3. Tobias Raaen, Skjelstadmark 349, 5. Kaja Helene Remmen, Nesna 348,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Morgan Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 350, 2. Eirik Strøm, Blaker 350, 3. Olav Rudland, Ringebu og Fåvang 350, 4. Charlotte F Lund, Blaker 350, 5. Eskil Grøterud, Sigdal 350,

Rekrutt 11-13 år: 1. Magnus Engen Østhagen, Løiten 350, 2. Even Johannes S. Fladvad, Nordre Skage 349, 3. Snorre Sverkmo Julnes, Namdalseid og Lyngen 348, 4. Ingrid Husum, Leikanger 348, 5. Tonje Skolby-Szacinski, Lillehammer 346,

Nybegynner ung: Karsten Kolstad Andreassen, Eidskog , Ane Braastad, Ringebu og Fåvang , Oliver Mathias Bremseth, Stordalen , Paula Hagen, Ringebu og Fåvang , Karoline Jamne, Sigdal ,

AG3: 1. Jo Ivar Løvseth, Løiten ,

HK416: 1. Magne Almås, Elverum , 2. Ole-Morten Vatnås, Hv-03 Telemark og Buskerud ,

Nybegynner voksen: 1. Oda Katrine Olsen, Skjelstadmark , 2. Hilde Kolstad Andreassen, Eidskog , 3. Anne Arnesen, Sigdal , 4. Siw Enodd Rønning, Tynset , 5. Paul Nyengen Larsen, Fåberg ,

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Daniel Sørli, Høland/bjørkelangen 250, 2. Vegard Solhaug, Aurland 249, 3. Thomas Bråthen, Høland/bjørkelangen 248, 4. Kim-André Aannestad Lund, Jondalen 248, 5. Roger Nilsen, Tynset 247, 6. Jan Kåre Moland, Drangedal 247, 6. Trond Inge Rødland, Klepp 247, 8. Sindre Nordvik, Løiten 247, 9. Arild Brodahl, Hallingskarvet 247, 10. Mette Strandlien, Ringebu og Fåvang 246, 11. Runar Tveito, Lunde 245, 12. Rasmus Løberg, Flå (Uttrøndelag) 245, 13. Geir Atle Metveit, Imenes 245, 14. Klara Taugl, Søndre Odalen 245, 15. Rune Albjerk, Jondalen 245, 16. Lars David jr Øvrum, Nannestad 244, 17. Lars Bugge, Oslo Østre 244, 18. Martin N. Voss, Stavanger 244, 19. Martin Strypet, Alvdal 244, 20. Tore Rødland, Klepp 244, 21. Åse Marit Myrvang, Høland/bjørkelangen 244, 22. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord 244, 22. Ole Kristian Ågotnes, Sartor 244, 24. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 243, 25. Erland Ødegård, Tingelstad 243, 26. Morten Støen, Randsfjord 243, 27. Nils Thomas Valand, Aurland 243, 28. Aleksander Bech Lund, Båstad 243, 28. Bjørner Kolrud, Østre Gausdal 243, 28. Sigve Chrisander Iversen, Oslo Østre 243, 31. Johanna Reksten, Nordbygda og Rand 243, 32. Arne Fossmo, Ringebu og Fåvang 242, 33. Ingrid Finnestad, Skjeberg 242, 34. Gunnar Halbjørhus, Hemsedal 242, 34. Dag Lien, Løiten 242, 34. Øyvind Nitteberg, Høland/bjørkelangen 242, 37. Tor Jarle Nystuen, Nøtterø 242, 38. Amund Ødegård, Tingelstad 242, 39. Einar Grue, Tynset 242, 40. Trond Bergan, Jondalen 242, 41. June Emilie Åsenden, Vinstra 241, 42. John Olav Ågotnes, Sartor 241, 43. Linn Hege Bakken, Ringebu og Fåvang 241, 44. Jørand Aas, Lunde 241, 45. Gunhild Helstad, Øvre Rendal 241, 46. Sverre Brovoll, Oslo Østre 241, 47. Audun Fiskum, Harran 241, 48. Sigurd Opsahl Gjermshus, Grue 241, 49. Frode Standal, Kleive 241, 50. Tormod Bjørnødegård, Gjøvik og Brusveen 240, 51. Per Johan Brekke, Bjordal/søreide 240, 52. Roy Lund, Blaker 240, 53. Kristian Westum, Tynset 240, 54. Otte Hårstad, Rennebu 240, 55. Vidar Offigstad, Løiten 240, 56. Kjell Eidal, Nes og Bromma 240, 56. Sondre Ravnanger, Oslo Østre 240, 58. Bjørn Roar Hagavold, Stjernen 240, 59. Kristoffer Sannvoll, Åsnes 239, 60. Bjørn Egil Hansen, Nøtterø 238, 61. Marit Hefte, Hallingskarvet 238, 62. Amund Iversen, Hobøl 238, 63. Bjørnar Rasmussen Aurdal, Sykkylven 237, 64. Anders Haugen, Lom og Skjåk 237, 65. Lise Grønhovd, Sigdal 237, 66. Jostein Kjernli, Østre Gausdal 237, 67. Britt Nesteby, Tynset 237, 68. Arne Erik Christophersen, Lismarken 236, 69. Lars Næprud, Lillehammer 236, 69. Anders Kolrud, Østre Gausdal 236, 71. Jonny Innvær, Bremnes 235, 72. Kari Sofie Brøndbo Fiskum, Harran 235, 73. Odd Sverre Håkenstad, Lesja 235, 74. Einar Furuseth, Lismarken 234, 75. Glenn Tore S. Gaustad, Trøgstad 234, 76. Milda Haugen, Røros 233, 77. Rune Raknerud, Trøgstad 228, 78. Tore Byberg, Rissa 225,

Klasse 4: 1. Emil Johansen Nygårdseter, Kongsvinger og Omegn 245, 2. Line Rødland, Klepp 244, 3. Ruben Myrset, Nordskogbygda 244, 4. Anders Warlo Totland, Nes og Bromma 244, 5. Joakim Øye, Hardanger 241, 6. Odd Ivar Sæther, Blaker 240, 7. Pål Kristian Kværneng, Løiten 240, 8. Bernt-Olav Tømmermo, Notodden 238, 9. Vidar Gaarder, Rollag og Veggli 238, 10. Adrian Aasegaard, Tynset 237, 11. Sigmund Våge, Vareld 237, 12. Frode Lund, Blaker 236, 13. Magne Almås, Elverum 236, 14. Bjørn Indrebø, Farnes 235, 15. Thor Einar Aurdal, Sykkylven 235, 16. Morten Lunde, Klepp 234, 17. Lars Klemet Strand, Høland/bjørkelangen 234, 18. Jorunn Ospedal Vallestad, Aurland 233, 19. Elin Mikkelsplass, Nes og Bromma 233, 20. Ragnhild Bryhn, Øyer/Dølen 233, 21. Ole Petter Søderstrøm, Meland 233, 22. Berit Kolrud, Østre Gausdal 233, 23. Rune Vikøren, Farnes 232, 24. Bjørn Olav Nyfløt, Øyer/Dølen 232, 25. Anders Foss Hidemstrædet, Blaker 232, 26. Kim Johnsen, Spydeberg 231, 27. Hanna Synnøve Huser, Blaker 231, 28. Arne Erik Nilsen, Raumnes 231, 29. Arild Wergeland, Oppedal/Brekke 230, 30. Torkel Strøm, Eidskog 230, 31. Stine Njøs Eikeland, Leikanger 229, 32. Øystein Rønningen, Østre Gausdal 229, 33. Ken Roger Stø, Vinstra 225, 34. Anne Mette Kjølgård, Lillehammer 225, 35. Bjarne Sigurd Ramsjø, Svinndal 224, 36. Bjørn Bjellerås, Imenes 223, 37. Mikael Brendløkken, Øyer/Dølen 223, 38. Eirik Hylland, Aurland 215,

Klasse 3: 1. Geir Omslandseter, Porsgrunds 241, 2. Andreas Tuveng, Dalsbygda 240, 3. Amund Myrheim, Jordet og Tenaasen 234, 4. Tore Fulsaas, Rollag og Veggli 232, 5. Terje Allum, Siljan 231, 6. Andreas Bryhn, Øyer/Dølen 227, 7. Kjell Bøe Bjørgum, Aurland 226, 8. Kirsten Sørli, Søgne 223, 9. Øyvind Taugl, Søndre Odalen 223, 10. Vegar Grønberg, Tingelstad 223, 11. Hege Ingrid Sydnes, Blaker 221, 12. Tore Hoff, Gjøvik og Brusveen 221, 13. Arild Moen, Skjelstadmark 214, 14. Bjarne Sveen, Torpa 208,

Klasse 2: 1. Ida Bentsen, Nordskogbygda 244, 2. Svein Erik Larsson, Bjørnen 242, 3. Svein Olav Bjelland, Haugesund og Sveio 242, 4. Svenn Harald Hovd, Namdalseid og Lyngen 241, 5. Torunn Osbak Heiaas, Ski 240, 6. Helge Voss, Stavanger 240, 7. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 239, 8. Mariann Austvoll, Klepp 238, 9. Simon Johannes Myhren, Spydeberg 237, 10. Anita Nodland, Beito 237, 11. Nils-Henrik Jamne, Sigdal 237, 12. Andreas Steensen Våge, Vareld 234, 13. Dag Sørum, Søndre Land 234, 14. Camilla S. Rødland, Klepp 234, 15. Stig Tore Kvam, Larvik 233, 16. Heidi Berglund, Asker 232, 17. Gard Heiaas, Ski 230, 18. Vidar Andre Holen, Sjoa 229, 19. Eva Ynnesdal, Bjordal/søreide 224,

Klasse 1: 1. Aleksander Johnsen, Spydeberg 245, 2. Anna Sofie Haugseth, Østre Gausdal 242, 3. Jan Ove Bremseth, Stordalen 242, 4. Tom Erik Korsviken, Rælingen 241, 5. Knut Romsås Breden, Otta 241, 6. Sissel Aasen Wangen, Vinstra 241, 7. Marianne Olaussen, Nordskogbygda 240, 8. Håvard N. Voss, Stavanger 237, 9. Mona Lihaug Morstøl, Vinstra 233, 10. Jane Merethe Braute, Ski 233, 11. Anne Kristin Haugsjordet, Vinstra 226, 12. Jan Olav Skinstad, Skude 226,

V55: 1. Oddvar Staxrud, Tingelstad 247, 2. Stein Heggen, Oslo Østre 246, 2. Magnar Isene, Førde 246, 2. Johan Sørli, Søgne 246, 5. Trond Jøingsli, Lom og Skjåk 246, 6. Terje Holm, Søndre Land 245, 7. Ivar Fjeldberg, Asker 245, 8. Johannes Seim, Seim 245, 9. Tommy Bjørke, Etnedal 245, 10. Knut Drognes, Raumnes 245, 11. Hans Bech, Tingelstad 245, 12. Anders Metveit, Imenes 244, 12. John Melvin Tveiten, Rollag og Veggli 244, 12. Arvid Tveito, Lunde 244, 15. Tor Bjørnødegård, Etnedal 244, 16. Egil Time, Time 244, 17. Stein Taanevig, Mandal 244, 18. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 243, 19. Arne Grøtting, Oslo Østre 243, 20. Per Egil Storsveen, Løiten 243, 21. Geir Håkon Nystuen, Tynset 243, 22. Per-Åge Mortensen, Høland/bjørkelangen 243, 23. Henry Øye, Hardanger 243, 24. Karl Emil Grina, Tingelstad 243, 25. Einar Hagemo, Byneset 242, 26. Ove Johansen, Vestre Toten 242, 27. Per Kristian Aas, Lunde 242, 28. Jan Olav Sagbakken, Søndre Land 242, 29. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 242, 30. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 242, 31. Torfinn Gaustad, Trøgstad 242, 32. Morten Egil Olsen, Skjelstadmark 241, 33. Vidar Haugeplass, Aurland 241, 34. Leiv Reksten, Nordbygda og Rand 241, 35. Sven Tore Tråseth, Lismarken 241, 36. Knut Steinar Bråten, Søndre Land 240, 37. Rune Solberg, Kongsvinger og Omegn 240, 38. May Lise Aas, Bolkesjø 239, 39. Morten Island, Malvik 239, 40. Ole Tønderum, Nordre Land 239, 41. Bjarne Sandvik, Knipenborg 239, 42. Geir Erland Hamre, Rauhella 238, 43. Bjørnar Osnes, Syvde 238, 44. Onar Onsrud, Vestre Toten 238, 45. Bjarne Budsberg, Vinstra 238, 46. John Bjørseth, Høland/bjørkelangen 237, 47. Bernt Finsveen, Fåberg 236, 48. Per Magne Bryhn, Øyer/Dølen 235, 49. Thore Hynne, Kråkstad 231, 50. Anders Kjuus, Raumnes 227, 51. Arild Stalsberg, Øyer/Dølen 226, 52. Morten Brendløkken, Øyer/Dølen 226, 53. Yngve Sannvoll, Åsnes 135,

V65: 1. Terje Hågensen, Stange og Romedal 250, 2. Åge Steinslett, Fåberg 250, 3. Arvid Meek, Skarpskytten 250, 4. Arne Mathisen, Jondalen 250, 5. Kjell A Hjortnæs, Asker 250, 6. Morten Hansen, Tingelstad 250, 7. Idar Moseng, Nora 250, 8. Thor Høgsveen, Porsgrunds 250, 9. Harald Buuer, Spydeberg 249, 10. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 249, 11. Anton Jon Aarskog, Sundnes 249, 12. Steinar Aufles, Mosjøen 248, 13. Vidar Kåsene, Tørdal 248, 14. Arne Olav Bekkemellem, Gjøvik og Brusveen 247, 15. Knut Skaug, Åsheim 247, 16. Erik Bakke, Fiskum 246, 17. Steinar Dalby, Fåberg 245, 18. Erling Grøterud, Sigdal 243, 19. Runar Oterkiil, Mælum 242, 20. Omar Lund, Østre Gausdal 242, 21. Per Olav Faldbakken, Stange og Romedal 240, 22. Finn Olav Nordli, Tingelstad 238,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Johannes Rundhaug, Etnedal 250, 2. Ragnar Bergane, Tørdal 250, 4. Oddvar Tangen, Tingelstad 250, 4. Erling Sylte, Fiskå 250, 4. Karsten Valand, Grindølen 250, 7. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 250, 7. Harald Reiten, Aalesund 250, 9. Harald Englund, Søgne 249, 10. Magnar Molland, Sogndal 249, 11. Odd Arne Køhl, Elverum 249, 12. Tore Hartz, Elverum 249, 12. Kåre Strøm, Blaker 249, 14. Kjell Arne Larsen, Bjørnen 249, 14. Leiv Olav Forbregd, Ringebu og Fåvang 249, 14. Olav Solheim, Soknedal 249, 14. Karstein Velle, Fiskå 249, 18. Ole Bergene, Etnedal 249, 19. Helge Svarstad, Blaker 249, 20. Ludvig Indrebø, Farnes 248, 21. Thorbjørn Andresen, Blaker 247, 22. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 247, 23. Knut Riise, Hovdebygda og Ørsta 246, 24. Niklaus Haugrønning, Byneset 246, 25. Harald Løkra, Fåberg 246, 26. Jostein W. Hoseth, Rennebu 245, 27. Arne Helseth, Tangen 245, 28. Nils Seldal, Klepp 243, 29. Ole Andreas Reistad, Fåberg 242, 30. Bernt Rønningen, Fåberg 233, 31. Harald Jensen, Lyngdal 232, 32. Oddvar Grønlien, Stange og Romedal 232,

Eldre Junior 18 år: 1. Martias Flikka, Flikka 247, 2. Sander Harildstad, Lismarken 247, 3. Kristian Frøysadal Hauge, Sunnylven 246, 4. Jenny R. Lund, Blaker 244, 4. Tor Christian Mathisen, Bamble 244, 6. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 243, 7. Nora Midtgard, Jondalen 243, 8. Veronica Meldal Brandtzæg, Mære 243, 9. Tonje Wehn Ødegård, Moss og Våler 239, 10. Christoffer Finstad, Frogn og Drøbak 238, 11. Anne Marte Morstøl, Vinstra 235, 12. Martin Sikle Mathiesen, Ringebu og Fåvang 233, 13. Erlend Rudland, Ringebu og Fåvang 232, 14. Sindre Meluken, Blaker 227,

Junior 16-17 år: 1. Tuva Bakke, Viken (opland) 250, 2. Rikke Olsen, Skjelstadmark 250, 3. Kaja Helene Remmen, Nesna 249, 4. Isak Frøysadal Hauge, Sunnylven 249, 4. Tobias Raaen, Skjelstadmark 249, 4. Julianne Skallerud Brekke, Råde 249, 7. Gaute Grøterud, Sigdal 248, 7. Linus Braute Bakken, Ski 248, 7. Sebastian Johnsen, Spydeberg 248, 10. Marius Granberg, Fet 248, 11. Anna Aalberg Grønås, Lillehammer 248, 12. Andrea Meldal Moen, Skjelstadmark 247, 12. Madelen Solberg Nyborg, Viken (opland) 247, 14. Kine Saksæther Andersen, Degernes 247, 15. Øystein Breden, Otta 247, 16. Kine Haugeplass, Aurland 247, 17. Jørn Strypet, Alvdal 246, 18. Hans Robert Gaarder, Oslo Østre 246, 19. Elise Erstad, Langevåg 245, 20. Håkon Foss Mathisen, Blaker 245, 21. Eirill Ulberg Hagavold, Stjernen 244, 22. Mads Fjerdingby Korsviken, Rælingen 244, 23. Annbjørg Laugerud Skaug, Jondalen 244, 24. Jøran Bjørge, Sigdal 244, 25. Kristian Martinsen, Fet 244, 26. Marius Korsen, Gjøvik og Brusveen 244, 27. Kaja Elise Hyllestad, Degernes 243, 28. Edla Fiskum, Harran 243, 29. Marita Konstanse Brendjord, Lesja 242, 30. Sølve Njøs Eikeland, Leikanger 242, 31. Eirin Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 240, 32. Ola-Johan Dybvik, Langevåg 239, 33. Mathea Barlund, Skarpskytten 239, 34. Nelia Johanne Kvarme, Aas 235, 35. Simen Sanne, Oslo Østre 233,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Eirik Strøm, Blaker 250, 1. Morgan Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 250, 3. Eirin Raaen, Skjelstadmark 250, 3. Eskil Grøterud, Sigdal 250, 5. Olav Rudland, Ringebu og Fåvang 250, 5. Charlotte F Lund, Blaker 250, 7. Even Køhl Setsaas, Elverum 250, 8. Mathilde Håvåg Wergeland, Oppedal/Brekke 250, 9. Andreas Valde, Engesetdal/Skodje 250, 10. May Ingrid Raaen, Skjelstadmark 250, 11. Trygve Foss Mathisen, Blaker 250, 12. Jens Olsrud Østli, Tangen 249, 12. Amalie Mortensen Torbal, Oslo Østre 249, 14. Dagrun Laugerud Skaug, Jondalen 249, 15. Emma Helene Heiaas, Ski 249, 16. Agnes Christophersen, Lismarken 249, 17. Svein Christian Mathisen, Bamble 249, 18. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 248, 19. Andreas Segelstad, Ringebu og Fåvang 248, 20. Jenny Olsen Ek, Fredrikstad 248, 21. Kristin Husum, Leikanger 247, 21. Ørjan Frøysadal Hauge, Sunnylven 247, 23. Edwin Jin Rolfsrud, Sigdal 247, 24. Christopher Solberg, Viken (opland) 246, 25. Ola Strand Nystuen, Løiten 246, 26. Tuva Kristine Steensen Våge, Vareld 245, 27. Knut Ola Skogen, Ringebu og Fåvang 245, 28. Julia Horsfjord Lassen, Oslo Østre 245, 29. Iver Braastad, Ringebu og Fåvang 243, 30. Adrian Stubrud Hammer, Skogn 243, 31. Ole Marius Ingeborgrud, Raumnes 242, 32. Hannah Aurora Rutledal, Gula 242, 33. Tuva Meluken, Blaker 241, 34. Sander N. H. Vampli, Moss og Våler 240, 35. Emma Sikle Mathiesen, Ringebu og Fåvang 238, 36. Anna Jakobsen, Fåberg 238, 37. Leander Bakke, Viken (opland) 225, 38. Ida Ulberg Hagavold, Stjernen 224,

Rekrutt 11-13 år: 1. Magnus Engen Østhagen, Løiten 250, 2. Even Johannes S. Fladvad, Nordre Skage 250, 3. Ingrid Husum, Leikanger 249, 4. Snorre Sverkmo Julnes, Namdalseid og Lyngen 248, 5. Tonje Skolby-Szacinski, Lillehammer 246, 6. Erik Aleksander Hansen Hagen, Tingelstad 246, 7. Natalia Nowicka, Lesja 245, 8. Aurora Bratli, Viken (opland) 243, 9. Andreas Fiskum, Harran 243, 10. Erik Andreas S. Fladvad, Nordre Skage 242, 11. Hannah Midtgard, Jondalen 242, 12. Brede Svelstad, Lesja 241, 13. Christian Bråten Triggs, Løiten 241, 14. Martin Knuts, Ringebu og Fåvang 240, 15. Trygve Kolstad Andreassen, Eidskog 239, 16. Odin Segelstad, Ringebu og Fåvang 235, 17. Amund Berge Holen, Ringebu og Fåvang 232, 18. Henrik Jamne, Sigdal 231, 19. Mathea Berge Holen, Ringebu og Fåvang 230,

Nybegynner ung: Karsten Kolstad Andreassen, Eidskog 196, Ane Braastad, Ringebu og Fåvang 188, Oliver Mathias Bremseth, Stordalen 244, Paula Hagen, Ringebu og Fåvang 236, Karoline Jamne, Sigdal 231, Gunhild Kjos Braastad, Ringebu og Fåvang 229, Vilde Meldal Moen, Skjelstadmark 243, Emira Pålhaugen, Østre Gausdal 205, Oskar Rokvamslien, Østre Gausdal 202, Torfinn Skogen, Øyer/Dølen 245,

AG3: 1. Jo Ivar Løvseth, Løiten 222,

HK416: 1. Magne Almås, Elverum 237, 2. Ole-Morten Vatnås, Hv-03 Telemark og Buskerud 224,

Nybegynner voksen: 1. Oda Katrine Olsen, Skjelstadmark 249, 2. Hilde Kolstad Andreassen, Eidskog 246, 3. Anne Arnesen, Sigdal 245, 4. Siw Enodd Rønning, Tynset 245, 5. Paul Nyengen Larsen, Fåberg 238, 6. Liv Elin Kvarme, Aas 228,

Fjøssystemer-cupen, Ringebu og Fåvang Skytterlag, 21 - søndag 26. juli 2020:

Mesterskap:

3-5: 1. Kim-André Aannestad Lund, Jondalen (5) 349, 2. Rasmus Løberg, Flå (Uttrøndelag) (5) 349, 3. Jan Kåre Moland, Drangedal (5) 348, 3. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord (5) 348, 5. Vegard Solhaug, Aurland (5) 346,

Klasse 2: 1. Svein Erik Larsson, Bjørnen 342, 2. Svenn Harald Hovd, Namdalseid og Lyngen 342, 3. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 341, 4. Camilla S. Rødland, Klepp 338, 5. Ida Bentsen, Nordskogbygda 337,

Klasse 1: 1. Aleksander Johnsen, Spydeberg 246, 2. Jane Merethe Braute, Ski 246, 3. Jan Ove Bremseth, Stordalen 244, 4. Knut Romsås Breden, Otta 244, 5. Håvard N. Voss, Stavanger 243,

V55: 1. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 350, 2. Magnar Isene, Førde 347, 3. Tor Bjørnødegård, Etnedal 347, 4. Egil Time, Time 347, 5. Leiv Reksten, Nordbygda og Rand 346,

V65: 1. Anton Jon Aarskog, Sundnes 350, 2. Erling Grøterud, Sigdal 350, 3. Kjell A Hjortnæs, Asker 350, 4. Harald Buuer, Spydeberg 350, 5. Terje Hågensen, Stange og Romedal 349,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Erling Sylte, Fiskå 350, 3. Knut Riise, Hovdebygda og Ørsta 350, 3. Niklaus Haugrønning, Byneset 350, 3. Johan Martin Syversen, Eidsberg 350,

Eldre Junior 18 år: 1. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 345, 2. Veronica Meldal Brandtzæg, Mære 345, 3. Martias Flikka, Flikka 345, 4. Nora Midtgard, Jondalen 344, 5. Sofia Fallås, Åsnes 343,

Junior 16-17 år: 1. Tuva Bakke, Viken (opland) 350, 2. Kine Haugeplass, Aurland 350, 3. Gaute Grøterud, Sigdal 350, 4. Oda Flikkerud, Nord-Odal 349, 4. Annbjørg Laugerud Skaug, Jondalen 349,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Jens Olsrud Østli, Tangen 350, 2. Mathilde Håvåg Wergeland, Oppedal/Brekke 350, 3. Eirik Strøm, Blaker 350, 3. Eskil Grøterud, Sigdal 350, 5. Jenny Olsen Ek, Fredrikstad 350, 5. Eirin Raaen, Skjelstadmark 350, 5. Charlotte F Lund, Blaker 350,

Rekrutt 11-13 år: 1. Ingrid Husum, Leikanger 346, 2. Even Johannes S. Fladvad, Nordre Skage 345, 3. Erik Aleksander Hansen Hagen, Tingelstad 344, 4. Brede Svelstad, Lesja 344, 4. Snorre Sverkmo Julnes, Namdalseid og Lyngen 344,

AG3: 1. Jo Ivar Løvseth, Løiten 224,

HK416: 1. Ole-Morten Vatnås, Hv-03 Telemark og Buskerud 196,

Kikkertklassen: 1. Øystein Dahle, Ringebu og Fåvang 246, 2. Erik Lundbakken, Ringebu og Fåvang 242, 3. Lars Erik Kroken, Ringebu og Fåvang 242, 4. Lars Erik Gausen, Ringebu og Fåvang 241,

Nybegynner voksen: 1. Oda Katrine Olsen, Skjelstadmark 250, 2. Anne Arnesen, Sigdal 246, 3. Siw Enodd Rønning, Tynset 240, 4. Hilde Kolstad Andreassen, Eidskog 240, 5. Paul Nyengen Larsen, Fåberg 239,

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Kim-André Aannestad Lund, Jondalen 249, 2. Rasmus Løberg, Flå (Uttrøndelag) 249, 3. Jan Kåre Moland, Drangedal 248, 4. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord 248, 5. Amund Haugstulen, Dovre og Dovreskog 248, 6. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk 247, 7. Lars David jr Øvrum, Nannestad 247, 8. June Emilie Åsenden, Vinstra 246, 9. Vegard Solhaug, Aurland 246, 9. Tore Rødland, Klepp 246, 11. Gunhild Helstad, Øvre Rendal 246, 12. Geir Atle Metveit, Imenes 246, 12. Daniel Sørli, Høland/bjørkelangen 246, 14. Nils Thomas Valand, Aurland 246, 15. Aleksander Bech Lund, Båstad 245, 16. Gunnar Halbjørhus, Hemsedal 245, 17. Vidar Offigstad, Løiten 245, 18. Tore Byberg, Rissa 245, 18. Sindre Nordvik, Løiten 245, 18. Sondre Ravnanger, Oslo Østre 245, 21. Erland Ødegård, Tingelstad 245, 21. Martin N. Voss, Stavanger 245, 23. Mette Strandlien, Ringebu og Fåvang 245, 24. Trond Bergan, Jondalen 244, 25. Jostein Kjernli, Østre Gausdal 244, 26. Åse Marit Myrvang, Høland/bjørkelangen 244, 27. Arild Brodahl, Hallingskarvet 244, 28. Jørand Aas, Lunde 244, 29. Martin Strypet, Alvdal 244, 30. Rune Albjerk, Jondalen 244, 31. Runar Tveito, Lunde 243, 32. Kjell Ivar Brustad, Eidskog 243, 33. Arne Fossmo, Ringebu og Fåvang 243, 34. Thomas Bråthen, Høland/bjørkelangen 243, 35. Ole Kristian Ågotnes, Sartor 243, 35. Anita Jære, Rennebu 243, 37. Einar Grue, Tynset 243, 38. Tormod Bjørnødegård, Gjøvik og Brusveen 243, 39. Tommy Johansen, Høland/bjørkelangen 242, 40. Lars Næprud, Lillehammer 242, 40. Trond Inge Rødland, Klepp 242, 40. Anders Haugen, Lom og Skjåk 242, 43. Tor Jarle Nystuen, Nøtterø 242, 44. Amund Ødegård, Tingelstad 242, 45. Mona Isene, Rennebu 242, 46. Klara Taugl, Søndre Odalen 242, 47. Per Johan Brekke, Bjordal/søreide 242, 48. Odd Sverre Håkenstad, Lesja 241, 49. Otte Hårstad, Rennebu 241, 50. Kristian Westum, Tynset 241, 51. Sverre Brovoll, Oslo Østre 241, 51. Roger Nilsen, Tynset 241, 53. Audun Fiskum, Harran 241, 53. Kristoffer Sannvoll, Åsnes 241, 55. Bjørn Roar Hagavold, Stjernen 241, 56. Roy Lund, Blaker 241, 57. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 241, 58. Lise Grønhovd, Sigdal 241, 59. Dag Lien, Løiten 240, 60. Morten Støen, Randsfjord 240, 61. Bjørn Egil Hansen, Nøtterø 240, 62. Thomas Høgåsseter, Raumnes 240, 63. Johanna Reksten, Nordbygda og Rand 240, 64. Ingrid Finnestad, Skjeberg 240, 65. Sigurd Opsahl Gjermshus, Grue 239, 66. Bjørnar Rasmussen Aurdal, Sykkylven 239, 67. Terese Maristad, Høland/bjørkelangen 238, 68. Amund Iversen, Hobøl 238, 69. Marit Hefte, Hallingskarvet 238, 70. Sigve Chrisander Iversen, Oslo Østre 238, 71. Kari Sofie Brøndbo Fiskum, Harran 238, 72. Karl Johan Olsen, Skarpskytten 238, 73. Øyvind Nitteberg, Høland/bjørkelangen 237, 74. Milda Haugen, Røros 237, 75. Arne Erik Christophersen, Lismarken 236, 76. Britt Nesteby, Tynset 236, 77. Frode Standal, Kleive 235, 78. Glenn Tore S. Gaustad, Trøgstad 233, 79. Jonny Innvær, Bremnes 232, 80. Rune Raknerud, Trøgstad 230, 81. Einar Furuseth, Lismarken 229,

Klasse 4: 1. Bernt-Olav Tømmermo, Notodden 245, 2. Lars Klemet Strand, Høland/bjørkelangen 243, 3. Ruben Myrset, Nordskogbygda 242, 3. Magne Gamst, Målselv 242, 5. Anders Warlo Totland, Nes og Bromma 240, 6. Hanna Synnøve Huser, Blaker 240, 7. Emil Johansen Nygårdseter, Kongsvinger og Omegn 239, 8. Line Rødland, Klepp 238, 9. Bjørn Indrebø, Farnes 237, 10. Arne Erik Nilsen, Raumnes 237, 11. Odd Ivar Sæther, Blaker 237, 12. Pål Kristian Kværneng, Løiten 237, 13. Tore Åsly Kampen, Ringebu og Fåvang 236, 14. Ken Roger Stø, Vinstra 235, 15. Mikael Brendløkken, Øyer/Dølen 235, 16. Magne Almås, Elverum 235, 17. Bjørn Bjellerås, Imenes 235, 18. Ragnhild Bryhn, Øyer/Dølen 235, 19. Morten Øystein Rudi, Ringebu og Fåvang 234, 20. Jorunn Ospedal Vallestad, Aurland 234, 21. Arild Wergeland, Oppedal/Brekke 233, 22. Morten Lunde, Klepp 233, 23. Adrian Aasegaard, Tynset 233, 24. Joakim Øye, Hardanger 232, 25. Øystein Rønningen, Østre Gausdal 232, 26. Svein Buland, Skjelstadmark 232, 27. Frode Lund, Blaker 232, 28. Bjørn Olav Nyfløt, Øyer/Dølen 231, 29. Elin Mikkelsplass, Nes og Bromma 231, 30. Stine Njøs Eikeland, Leikanger 230, 31. Vidar Gaarder, Rollag og Veggli 230, 32. Trond Oldertrøen, Tynset 230, 33. Anne Mette Kjølgård, Lillehammer 229, 34. Anders Foss Hidemstrædet, Blaker 229, 35. Sigmund Våge, Vareld 228, 36. Herborg Flikkerud, Nord-Odal 227, 37. Ole Petter Søderstrøm, Meland 226, 38. Rune Vikøren, Farnes 226, 39. Kim Johnsen, Spydeberg 223, 40. Thor Einar Aurdal, Sykkylven 222, 41. Torkel Strøm, Eidskog 222, 42. Bjarne Sigurd Ramsjø, Svinndal 219, 43. Eirik Hylland, Aurland 219, 44. Ole Brukstuen, Lismarken 0,

Klasse 3: 1. Geir Omslandseter, Porsgrunds 243, 2. Tore Fulsaas, Rollag og Veggli 236, 3. Andreas Tuveng, Dalsbygda 235, 4. Terje Allum, Siljan 232, 5. Andreas Bryhn, Øyer/Dølen 231, 6. Vegar Grønberg, Tingelstad 230, 7. Dag Inge Østgård, Tynset 229, 8. Amund Myrheim, Jordet og Tenaasen 229, 9. Bjarne Sveen, Torpa 228, 10. Bjørn Atle Brendjord, Lesja 226, 11. Kirsten Sørli, Søgne 225, 12. Tore Hoff, Gjøvik og Brusveen 222, 13. Arild Moen, Skjelstadmark 222, 14. Kjell Bøe Bjørgum, Aurland 222, 15. Marius Tuveng, Dalsbygda 221, 16. Hege Ingrid Sydnes, Blaker 219, 17. Alf Kristian Alfsen, Vegårshei 216, 18. Mats Sæther, Ringebu og Fåvang 216, 19. Øyvind Taugl, Søndre Odalen 211,

Klasse 2: 1. Svein Erik Larsson, Bjørnen 243, 2. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 243, 3. Ida Bentsen, Nordskogbygda 243, 4. Svenn Harald Hovd, Namdalseid og Lyngen 242, 5. Camilla S. Rødland, Klepp 240, 6. Mariann Austvoll, Klepp 239, 7. Torunn Osbak Heiaas, Ski 238, 8. Svein Olav Bjelland, Haugesund og Sveio 238, 9. Stig Tore Kvam, Larvik 238, 10. Helge Voss, Stavanger 237, 11. Heidi Berglund, Asker 237, 12. Anita Nodland, Beito 236, 13. Andreas Steensen Våge, Vareld 235, 14. Simon Johannes Myhren, Spydeberg 234, 15. Vidar Andre Holen, Sjoa 233, 16. Dag Sørum, Søndre Land 233, 17. Eva Ynnesdal, Bjordal/søreide 232, 18. Arne Skuland, Laudal 229, 19. Nils-Henrik Jamne, Sigdal 227, 20. Gard Heiaas, Ski 225,

Klasse 1: 1. Aleksander Johnsen, Spydeberg 246, 2. Jane Merethe Braute, Ski 246, 3. Jan Ove Bremseth, Stordalen 244, 4. Knut Romsås Breden, Otta 244, 5. Håvard N. Voss, Stavanger 243, 6. Tom Erik Korsviken, Rælingen 238, 7. Anne Kristin Haugsjordet, Vinstra 237, 8. Marianne Olaussen, Nordskogbygda 237, 9. Mona Lihaug Morstøl, Vinstra 234, 10. Sissel Aasen Wangen, Vinstra 231, 11. Ezana Zerai, Nordre Land 224,

V55: 1. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 250, 2. Bjarne Budsberg, Vinstra 248, 2. Leiv Reksten, Nordbygda og Rand 248, 4. Vidar Haugeplass, Aurland 248, 5. Magnar Isene, Førde 247, 6. John Melvin Tveiten, Rollag og Veggli 247, 7. Tor Bjørnødegård, Etnedal 247, 8. Egil Time, Time 247, 9. Knut Drognes, Raumnes 246, 10. Karl Emil Grina, Tingelstad 246, 11. Terje Holm, Søndre Land 246, 12. Bjarne Sandvik, Knipenborg 246, 13. Arvid Tveito, Lunde 245, 14. Per Kristian Aas, Lunde 245, 15. Johan Sørli, Søgne 245, 16. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 245, 17. Rune Solberg, Kongsvinger og Omegn 245, 18. Oddvar Staxrud, Tingelstad 245, 18. May Britt Nordli, Ringerike 245, 20. Henry Øye, Hardanger 244, 21. Tommy Bjørke, Etnedal 244, 21. Johannes Seim, Seim 244, 23. Onar Onsrud, Vestre Toten 244, 24. John Bjørseth, Høland/bjørkelangen 244, 25. Stein Taanevig, Mandal 244, 26. May Lise Aas, Bolkesjø 244, 27. Per Egil Storsveen, Løiten 243, 28. Anders Metveit, Imenes 243, 28. Stein Heggen, Oslo Østre 243, 30. Einar Hagemo, Byneset 243, 31. Per Magne Bryhn, Øyer/Dølen 243, 32. Hans Bech, Tingelstad 243, 32. Trond Jøingsli, Lom og Skjåk 243, 32. Geir Håkon Nystuen, Tynset 243, 35. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 243, 35. Arne Robert Skaslien, Opdal og Midtbygden 243, 37. Morten Egil Olsen, Skjelstadmark 243, 38. Arne Grøtting, Oslo Østre 242, 39. Ivar Fjeldberg, Asker 242, 39. Svein Erik Tande, Otta 242, 41. Per-Åge Mortensen, Høland/bjørkelangen 242, 42. Knut Steinar Bråten, Søndre Land 241, 43. Morten Island, Malvik 240, 44. Ove Johansen, Vestre Toten 240, 45. Thore Hynne, Kråkstad 239, 46. Yngve Sannvoll, Åsnes 239, 47. Bjørnar Osnes, Syvde 238, 48. Anders Kjuus, Raumnes 238, 49. Øivind Dramstad, Skiptvet 238, 50. Torfinn Gaustad, Trøgstad 237, 51. Geir Erland Hamre, Rauhella 237, 52. Jan Olav Sagbakken, Søndre Land 236, 53. Ole Tønderum, Nordre Land 235, 54. Sven Tore Tråseth, Lismarken 235, 55. Bjørn Myrset, Nordskogbygda 234, 56. Bjørn Lien, Eidsvoll Verk 228, 57. Arild Stalsberg, Øyer/Dølen 227, 58. Morten Brendløkken, Øyer/Dølen 227,

V65: 1. Terje Hågensen, Stange og Romedal 250, 2. Anton Jon Aarskog, Sundnes 250, 3. Erling Grøterud, Sigdal 250, 3. Kjell A Hjortnæs, Asker 250, 3. Magnar Konningrud, Brumunddal og Nes 250, 6. Steinar Aufles, Mosjøen 250, 7. Harald Buuer, Spydeberg 250, 8. Bjørn Tore Stø, Vinstra 250, 9. Arne Mathisen, Jondalen 249, 10. Per Torleiv Tveiten, Bykle 249, 11. Thor Høgsveen, Porsgrunds 249, 12. Erik Bakke, Fiskum 249, 13. Arvid Meek, Skarpskytten 249, 13. Vidar Kåsene, Tørdal 249, 15. Arne Olav Bekkemellem, Gjøvik og Brusveen 248, 16. Idar Moseng, Nora 248, 16. Per Olav Faldbakken, Stange og Romedal 248, 18. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 248, 18. Finn Olav Nordli, Tingelstad 248, 20. Runar Oterkiil, Mælum 247, 21. Åge Steinslett, Fåberg 245, 22. Steinar Dalby, Fåberg 245, 23. Ole Kvernes, Vinstra 240, 24. Ola Garlibakken, Fagernes 238, 25. Omar Lund, Østre Gausdal 236,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Magnar Molland, Sogndal 250, 2. Knut Riise, Hovdebygda og Ørsta 250, 4. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 250, 4. Harald Reiten, Aalesund 250, 4. Niklaus Haugrønning, Byneset 250, 4. Johan Martin Syversen, Eidsberg 250, 4. Olav Solheim, Soknedal 250, 4. Erling Sylte, Fiskå 250, 10. Johannes Rundhaug, Etnedal 250, 10. Oddvar Tangen, Tingelstad 250, 10. Ludvig Indrebø, Farnes 250, 13. Egil Grina, Lunner 250, 13. Ragnar Bergane, Tørdal 250, 15. Kjell Plukkerud, Øyer/Dølen 250, 16. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 250, 17. Arne Helseth, Tangen 249, 18. Harald Løkra, Fåberg 249, 18. Kjell Arne Larsen, Bjørnen 249, 20. Jostein W. Hoseth, Rennebu 249, 21. Helge Svarstad, Blaker 249, 22. Ole Bergene, Etnedal 249, 23. Karsten Valand, Grindølen 248, 24. Karstein Velle, Fiskå 248, 25. Per Dalåsen, Alvdal 248, 26. Kåre Strøm, Blaker 248, 27. Hans Heer, Eidsberg 248, 28. Knut Bingen, Trøgstad 248, 29. Harald Jensen, Lyngdal 247, 30. Bernt Rønningen, Fåberg 247, 30. Odd Dalum, Lesja 247, 32. Thorbjørn Andresen, Blaker 247, 33. Harald Englund, Søgne 246, 34. Nils Seldal, Klepp 246, 35. Knut Tore Eidal, Sigdal 246, 36. Erling Strømstad, Vinstra 245, 37. Leiv Olav Forbregd, Ringebu og Fåvang 245, 38. Martin Ottershagen, Løiten 245, 39. Odd Arne Køhl, Elverum 245, 40. Arild Bratvoldsengen, Stange og Romedal 243, 41. Ove Evensen, Lismarken 243, 42. Ole Andreas Reistad, Fåberg 243, 43. Oddvar Grønlien, Stange og Romedal 237, 44. Magnar Torsgård, Lesja 235,

Eldre Junior 18 år: 1. Veronica Meldal Brandtzæg, Mære 246, 2. Martias Flikka, Flikka 246, 3. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 245, 4. Nora Midtgard, Jondalen 245, 5. Sofia Fallås, Åsnes 244, 6. Marius Sveipe, Ringebu og Fåvang 244, 7. Kristian Frøysadal Hauge, Sunnylven 243, 8. Tonje Wehn Ødegård, Moss og Våler 243, 9. Sander Harildstad, Lismarken 242, 10. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 242, 11. Tor Christian Mathisen, Bamble 241, 12. Jenny R. Lund, Blaker 240, 13. Christoffer Finstad, Frogn og Drøbak 239, 14. Anne Marte Morstøl, Vinstra 237, 15. Martin Sikle Mathiesen, Ringebu og Fåvang 237, 16. Lars Jakobsen, Fåberg 237, 17. Henrik Embretsen, Åsnes 235, 18. Erlend Rudland, Ringebu og Fåvang 234, 19. Sindre Meluken, Blaker 227,

Junior 16-17 år: 1. Tuva Bakke, Viken (opland) 250, 2. Kine Haugeplass, Aurland 250, 3. Gaute Grøterud, Sigdal 250, 4. Oda Flikkerud, Nord-Odal 249, 4. Håkon Foss Mathisen, Blaker 249, 4. Julianne Skallerud Brekke, Råde 249, 7. Annbjørg Laugerud Skaug, Jondalen 249, 7. Magnus Østmodalen, Nord-Odal 249, 7. Tobias Raaen, Skjelstadmark 249, 10. Marius Granberg, Fet 249, 11. Carl Konow, Nesna 249, 12. Øystein Breden, Otta 248, 13. Kine Saksæther Andersen, Degernes 248, 14. Anna Aalberg Grønås, Lillehammer 248, 15. Kaja Helene Remmen, Nesna 248, 15. Sebastian Johnsen, Spydeberg 248, 17. Hans Robert Gaarder, Oslo Østre 247, 18. Ola-Johan Dybvik, Langevåg 247, 18. Andrea Meldal Moen, Skjelstadmark 247, 20. Madelen Solberg Nyborg, Viken (opland) 247, 21. Jørn Strypet, Alvdal 247, 22. Linus Braute Bakken, Ski 246, 22. Marius Korsen, Gjøvik og Brusveen 246, 22. Elise Erstad, Langevåg 246, 25. Mads Fjerdingby Korsviken, Rælingen 246, 26. Anna Mørch Lislien, Sigdal 246, 27. Julie Østgård, Tynset 246, 28. Isak Frøysadal Hauge, Sunnylven 245, 29. Kristian Martinsen, Fet 245, 29. Johan Hamre Nornes, Leikanger 245, 31. Mathea Barlund, Skarpskytten 245, 32. Rikke Olsen, Skjelstadmark 245, 33. Ask Aarsæther, Hovdebygda og Ørsta 244, 34. Nelia Johanne Kvarme, Aas 244, 35. Eirill Ulberg Hagavold, Stjernen 244, 36. Jøran Bjørge, Sigdal 243, 37. Marita Konstanse Brendjord, Lesja 243, 38. Sølve Njøs Eikeland, Leikanger 243, 39. Eskil Tuveng, Dalsbygda 242, 40. Eirin Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 241, 41. Marie Mørch Lislien, Sigdal 239, 42. Kaja Elise Hyllestad, Degernes 239, 43. Edla Fiskum, Harran 238, 44. Brage André Lund, Lom og Skjåk 233, 45. Simen Sanne, Oslo Østre 231,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Jenny Olsen Ek, Fredrikstad 250, 1. Mathilde Håvåg Wergeland, Oppedal/Brekke 250, 1. Eirik Strøm, Blaker 250, 4. Eirin Raaen, Skjelstadmark 250, 4. Jens Olsrud Østli, Tangen 250, 4. Eskil Grøterud, Sigdal 250, 4. Charlotte F Lund, Blaker 250, 8. May Ingrid Raaen, Skjelstadmark 250, 9. Olav Rudland, Ringebu og Fåvang 250, 10. Erlend Haugstulen, Dovre og Dovreskog 250, 10. Morgan Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 250, 12. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 250, 13. Emma Helene Heiaas, Ski 249, 14. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 249, 14. Adrian Stubrud Hammer, Skogn 249, 16. Dagrun Laugerud Skaug, Jondalen 249, 17. Ørjan Frøysadal Hauge, Sunnylven 249, 18. Svein Christian Mathisen, Bamble 249, 19. Amalie Mortensen Torbal, Oslo Østre 248, 20. Andreas Valde, Engesetdal/Skodje 248, 21. Ola Strand Nystuen, Løiten 248, 22. Edwin Jin Rolfsrud, Sigdal 248, 22. Tuva Kristine Steensen Våge, Vareld 248, 22. Edvard Haugen, Lom og Skjåk 248, 25. Sander N. H. Vampli, Moss og Våler 248, 26. Agnes Christophersen, Lismarken 248, 27. Andreas Segelstad, Ringebu og Fåvang 247, 28. Tuva Meluken, Blaker 247, 29. Kristin Husum, Leikanger 247, 30. Ole Marius Ingeborgrud, Raumnes 246, 31. Lars Johannes K. Olsen, Skarpskytten 246, 32. Trygve Foss Mathisen, Blaker 245, 33. Knut Ola Skogen, Ringebu og Fåvang 245, 34. Hannah Aurora Rutledal, Gula 244, 35. Anton S Bratvoldengen, Stange og Romedal 243, 36. Emma Sikle Mathiesen, Ringebu og Fåvang 243, 37. Iver Braastad, Ringebu og Fåvang 243, 38. Ida Ulberg Hagavold, Stjernen 243, 39. Andreas Kure, Aas 242, 40. Ingvild Flikkerud, Nord-Odal 241, 41. Brage Stuen, Ringebu og Fåvang 239, 42. Tore Hamre Nornes, Leikanger 238, 43. Anna Jakobsen, Fåberg 234, 44. Leander Bakke, Viken (opland) 231, 45. Julia Horsfjord Lassen, Oslo Østre 230, 46. Christopher Solberg, Viken (opland) 228,

Rekrutt 11-13 år: 1. Erik Aleksander Hansen Hagen, Tingelstad 248, 2. Snorre Sverkmo Julnes, Namdalseid og Lyngen 247, 3. Ingrid Husum, Leikanger 247, 4. Brede Svelstad, Lesja 246, 5. Even Johannes S. Fladvad, Nordre Skage 246, 6. Magnus Engen Østhagen, Løiten 245, 7. Odin Segelstad, Ringebu og Fåvang 244, 8. Nora Fjellanger, Time 244, 9. Andreas Fiskum, Harran 244, 10. Henrik Jamne, Sigdal 243, 11. Elliot Almås Johansen, Elverum 242, 12. Aurora Bratli, Viken (opland) 242, 13. Martin Knuts, Ringebu og Fåvang 242, 14. Tonje Skolby-Szacinski, Lillehammer 239, 15. Natalia Nowicka, Lesja 239, 16. Christian Bråten Triggs, Løiten 238, 17. Hannah Midtgard, Jondalen 234, 18. Amund Berge Holen, Ringebu og Fåvang 234, 19. Erik Andreas S. Fladvad, Nordre Skage 233, 20. Trygve Kolstad Andreassen, Eidskog 229, 21. Mathea Berge Holen, Ringebu og Fåvang 227, 22. Linus S. Bratvoldengen, Stange og Romedal 213,

Nybegynner ung: Vilde Meldal Moen, Skjelstadmark 243, Emma Sofie Sollie Fladvad, Nordre Skage 239, Oliver Mathias Bremseth, Stordalen 239, Torfinn Skogen, Øyer/Dølen 238, Astrid Husum, Leikanger 237, Karoline Jamne, Sigdal 236, Leonard Markrud, Dovre og Dovreskog 232, Leonor Almås Johansen, Elverum 227, Paula Hagen, Ringebu og Fåvang 225, Karsten Kolstad Andreassen, Eidskog 223, Ane Braastad, Ringebu og Fåvang 222, Gunhild Kjos Braastad, Ringebu og Fåvang 215, Petter Sveipe, Ringebu og Fåvang 211,

AG3: 1. Jo Ivar Løvseth, Løiten 224,

HK416: 1. Ole-Morten Vatnås, Hv-03 Telemark og Buskerud 196,

Kikkertklassen: 1. Øystein Dahle, Ringebu og Fåvang 246, 2. Erik Lundbakken, Ringebu og Fåvang 242, 3. Lars Erik Kroken, Ringebu og Fåvang 242, 4. Lars Erik Gausen, Ringebu og Fåvang 241,

Nybegynner voksen: 1. Oda Katrine Olsen, Skjelstadmark 250, 2. Anne Arnesen, Sigdal 246, 3. Siw Enodd Rønning, Tynset 240, 4. Hilde Kolstad Andreassen, Eidskog 240, 5. Paul Nyengen Larsen, Fåberg 239, 6. Liv Elin Kvarme, Aas 227,

Fjøssystemer-cupen, Ringebu og Fåvang Skytterlag, 21 - søndag 26. juli 2020:

Mesterskap:

3-5: 1. Kim-André Aannestad Lund, Jondalen (5) 349, 2. Rasmus Løberg, Flå (Uttrøndelag) (5) 349, 3. Jan Kåre Moland, Drangedal (5) 348, 3. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord (5) 348, 5. Vegard Solhaug, Aurland (5) 346,

Klasse 2: 1. Svein Erik Larsson, Bjørnen 342, 2. Svenn Harald Hovd, Namdalseid og Lyngen 342, 3. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 341, 4. Camilla S. Rødland, Klepp 338, 5. Ida Bentsen, Nordskogbygda 337,

Klasse 1: 1. Aleksander Johnsen, Spydeberg 246, 2. Jane Merethe Braute, Ski 246, 3. Jan Ove Bremseth, Stordalen 244, 4. Knut Romsås Breden, Otta 244, 5. Håvard N. Voss, Stavanger 243,

V55: 1. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 350, 2. Magnar Isene, Førde 347, 3. Tor Bjørnødegård, Etnedal 347, 4. Egil Time, Time 347, 5. Leiv Reksten, Nordbygda og Rand 346,

V65: 1. Anton Jon Aarskog, Sundnes 350, 2. Erling Grøterud, Sigdal 350, 3. Kjell A Hjortnæs, Asker 350, 4. Harald Buuer, Spydeberg 350, 5. Terje Hågensen, Stange og Romedal 349,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Erling Sylte, Fiskå 350, 3. Knut Riise, Hovdebygda og Ørsta 350, 3. Niklaus Haugrønning, Byneset 350, 3. Johan Martin Syversen, Eidsberg 350,

Eldre Junior 18 år: 1. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 345, 2. Veronica Meldal Brandtzæg, Mære 345, 3. Martias Flikka, Flikka 345, 4. Nora Midtgard, Jondalen 344, 5. Sofia Fallås, Åsnes 343,

Junior 16-17 år: 1. Tuva Bakke, Viken (opland) 350, 2. Kine Haugeplass, Aurland 350, 3. Gaute Grøterud, Sigdal 350, 4. Oda Flikkerud, Nord-Odal 349, 4. Annbjørg Laugerud Skaug, Jondalen 349,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Jens Olsrud Østli, Tangen 350, 2. Mathilde Håvåg Wergeland, Oppedal/Brekke 350, 3. Eirik Strøm, Blaker 350, 3. Eskil Grøterud, Sigdal 350, 5. Jenny Olsen Ek, Fredrikstad 350, 5. Eirin Raaen, Skjelstadmark 350, 5. Charlotte F Lund, Blaker 350,

Rekrutt 11-13 år: 1. Ingrid Husum, Leikanger 346, 2. Even Johannes S. Fladvad, Nordre Skage 345, 3. Erik Aleksander Hansen Hagen, Tingelstad 344, 4. Brede Svelstad, Lesja 344, 4. Snorre Sverkmo Julnes, Namdalseid og Lyngen 344,

AG3: 1. Jo Ivar Løvseth, Løiten 224,

HK416: 1. Ole-Morten Vatnås, Hv-03 Telemark og Buskerud 196,

Kikkertklassen: 1. Øystein Dahle, Ringebu og Fåvang 246, 2. Erik Lundbakken, Ringebu og Fåvang 242, 3. Lars Erik Kroken, Ringebu og Fåvang 242, 4. Lars Erik Gausen, Ringebu og Fåvang 241,

Nybegynner voksen: 1. Oda Katrine Olsen, Skjelstadmark 250, 2. Anne Arnesen, Sigdal 246, 3. Siw Enodd Rønning, Tynset 240, 4. Hilde Kolstad Andreassen, Eidskog 240, 5. Paul Nyengen Larsen, Fåberg 239,

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Kim-André Aannestad Lund, Jondalen 249, 2. Rasmus Løberg, Flå (Uttrøndelag) 249, 3. Jan Kåre Moland, Drangedal 248, 4. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord 248, 5. Amund Haugstulen, Dovre og Dovreskog 248, 6. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk 247, 7. Lars David jr Øvrum, Nannestad 247, 8. June Emilie Åsenden, Vinstra 246, 9. Vegard Solhaug, Aurland 246, 9. Tore Rødland, Klepp 246, 11. Gunhild Helstad, Øvre Rendal 246, 12. Geir Atle Metveit, Imenes 246, 12. Daniel Sørli, Høland/bjørkelangen 246, 14. Nils Thomas Valand, Aurland 246, 15. Aleksander Bech Lund, Båstad 245, 16. Gunnar Halbjørhus, Hemsedal 245, 17. Vidar Offigstad, Løiten 245, 18. Tore Byberg, Rissa 245, 18. Sindre Nordvik, Løiten 245, 18. Sondre Ravnanger, Oslo Østre 245, 21. Erland Ødegård, Tingelstad 245, 21. Martin N. Voss, Stavanger 245, 23. Mette Strandlien, Ringebu og Fåvang 245, 24. Trond Bergan, Jondalen 244, 25. Jostein Kjernli, Østre Gausdal 244, 26. Åse Marit Myrvang, Høland/bjørkelangen 244, 27. Arild Brodahl, Hallingskarvet 244, 28. Jørand Aas, Lunde 244, 29. Martin Strypet, Alvdal 244, 30. Rune Albjerk, Jondalen 244, 31. Runar Tveito, Lunde 243, 32. Kjell Ivar Brustad, Eidskog 243, 33. Arne Fossmo, Ringebu og Fåvang 243, 34. Thomas Bråthen, Høland/bjørkelangen 243, 35. Ole Kristian Ågotnes, Sartor 243, 35. Anita Jære, Rennebu 243, 37. Einar Grue, Tynset 243, 38. Tormod Bjørnødegård, Gjøvik og Brusveen 243, 39. Tommy Johansen, Høland/bjørkelangen 242, 40. Lars Næprud, Lillehammer 242, 40. Trond Inge Rødland, Klepp 242, 40. Anders Haugen, Lom og Skjåk 242, 43. Tor Jarle Nystuen, Nøtterø 242, 44. Amund Ødegård, Tingelstad 242, 45. Mona Isene, Rennebu 242, 46. Klara Taugl, Søndre Odalen 242, 47. Per Johan Brekke, Bjordal/søreide 242, 48. Odd Sverre Håkenstad, Lesja 241, 49. Otte Hårstad, Rennebu 241, 50. Kristian Westum, Tynset 241, 51. Sverre Brovoll, Oslo Østre 241, 51. Roger Nilsen, Tynset 241, 53. Audun Fiskum, Harran 241, 53. Kristoffer Sannvoll, Åsnes 241, 55. Bjørn Roar Hagavold, Stjernen 241, 56. Roy Lund, Blaker 241, 57. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 241, 58. Lise Grønhovd, Sigdal 241, 59. Dag Lien, Løiten 240, 60. Morten Støen, Randsfjord 240, 61. Bjørn Egil Hansen, Nøtterø 240, 62. Thomas Høgåsseter, Raumnes 240, 63. Johanna Reksten, Nordbygda og Rand 240, 64. Ingrid Finnestad, Skjeberg 240, 65. Sigurd Opsahl Gjermshus, Grue 239, 66. Bjørnar Rasmussen Aurdal, Sykkylven 239, 67. Terese Maristad, Høland/bjørkelangen 238, 68. Amund Iversen, Hobøl 238, 69. Marit Hefte, Hallingskarvet 238, 70. Sigve Chrisander Iversen, Oslo Østre 238, 71. Kari Sofie Brøndbo Fiskum, Harran 238, 72. Karl Johan Olsen, Skarpskytten 238, 73. Øyvind Nitteberg, Høland/bjørkelangen 237, 74. Milda Haugen, Røros 237, 75. Arne Erik Christophersen, Lismarken 236, 76. Britt Nesteby, Tynset 236, 77. Frode Standal, Kleive 235, 78. Glenn Tore S. Gaustad, Trøgstad 233, 79. Jonny Innvær, Bremnes 232, 80. Rune Raknerud, Trøgstad 230, 81. Einar Furuseth, Lismarken 229,

Klasse 4: 1. Bernt-Olav Tømmermo, Notodden 245, 2. Lars Klemet Strand, Høland/bjørkelangen 243, 3. Ruben Myrset, Nordskogbygda 242, 3. Magne Gamst, Målselv 242, 5. Anders Warlo Totland, Nes og Bromma 240, 6. Hanna Synnøve Huser, Blaker 240, 7. Emil Johansen Nygårdseter, Kongsvinger og Omegn 239, 8. Line Rødland, Klepp 238, 9. Bjørn Indrebø, Farnes 237, 10. Arne Erik Nilsen, Raumnes 237, 11. Odd Ivar Sæther, Blaker 237, 12. Pål Kristian Kværneng, Løiten 237, 13. Tore Åsly Kampen, Ringebu og Fåvang 236, 14. Ken Roger Stø, Vinstra 235, 15. Mikael Brendløkken, Øyer/Dølen 235, 16. Magne Almås, Elverum 235, 17. Bjørn Bjellerås, Imenes 235, 18. Ragnhild Bryhn, Øyer/Dølen 235, 19. Morten Øystein Rudi, Ringebu og Fåvang 234, 20. Jorunn Ospedal Vallestad, Aurland 234, 21. Arild Wergeland, Oppedal/Brekke 233, 22. Morten Lunde, Klepp 233, 23. Adrian Aasegaard, Tynset 233, 24. Joakim Øye, Hardanger 232, 25. Øystein Rønningen, Østre Gausdal 232, 26. Svein Buland, Skjelstadmark 232, 27. Frode Lund, Blaker 232, 28. Bjørn Olav Nyfløt, Øyer/Dølen 231, 29. Elin Mikkelsplass, Nes og Bromma 231, 30. Stine Njøs Eikeland, Leikanger 230, 31. Vidar Gaarder, Rollag og Veggli 230, 32. Trond Oldertrøen, Tynset 230, 33. Anne Mette Kjølgård, Lillehammer 229, 34. Anders Foss Hidemstrædet, Blaker 229, 35. Sigmund Våge, Vareld 228, 36. Herborg Flikkerud, Nord-Odal 227, 37. Ole Petter Søderstrøm, Meland 226, 38. Rune Vikøren, Farnes 226, 39. Kim Johnsen, Spydeberg 223, 40. Thor Einar Aurdal, Sykkylven 222, 41. Torkel Strøm, Eidskog 222, 42. Bjarne Sigurd Ramsjø, Svinndal 219, 43. Eirik Hylland, Aurland 219, 44. Ole Brukstuen, Lismarken 0,

Klasse 3: 1. Geir Omslandseter, Porsgrunds 243, 2. Tore Fulsaas, Rollag og Veggli 236, 3. Andreas Tuveng, Dalsbygda 235, 4. Terje Allum, Siljan 232, 5. Andreas Bryhn, Øyer/Dølen 231, 6. Vegar Grønberg, Tingelstad 230, 7. Dag Inge Østgård, Tynset 229, 8. Amund Myrheim, Jordet og Tenaasen 229, 9. Bjarne Sveen, Torpa 228, 10. Bjørn Atle Brendjord, Lesja 226, 11. Kirsten Sørli, Søgne 225, 12. Tore Hoff, Gjøvik og Brusveen 222, 13. Arild Moen, Skjelstadmark 222, 14. Kjell Bøe Bjørgum, Aurland 222, 15. Marius Tuveng, Dalsbygda 221, 16. Hege Ingrid Sydnes, Blaker 219, 17. Alf Kristian Alfsen, Vegårshei 216, 18. Mats Sæther, Ringebu og Fåvang 216, 19. Øyvind Taugl, Søndre Odalen 211,

Klasse 2: 1. Svein Erik Larsson, Bjørnen 243, 2. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 243, 3. Ida Bentsen, Nordskogbygda 243, 4. Svenn Harald Hovd, Namdalseid og Lyngen 242, 5. Camilla S. Rødland, Klepp 240, 6. Mariann Austvoll, Klepp 239, 7. Torunn Osbak Heiaas, Ski 238, 8. Svein Olav Bjelland, Haugesund og Sveio 238, 9. Stig Tore Kvam, Larvik 238, 10. Helge Voss, Stavanger 237, 11. Heidi Berglund, Asker 237, 12. Anita Nodland, Beito 236, 13. Andreas Steensen Våge, Vareld 235, 14. Simon Johannes Myhren, Spydeberg 234, 15. Vidar Andre Holen, Sjoa 233, 16. Dag Sørum, Søndre Land 233, 17. Eva Ynnesdal, Bjordal/søreide 232, 18. Arne Skuland, Laudal 229, 19. Nils-Henrik Jamne, Sigdal 227, 20. Gard Heiaas, Ski 225,

Klasse 1: 1. Aleksander Johnsen, Spydeberg 246, 2. Jane Merethe Braute, Ski 246, 3. Jan Ove Bremseth, Stordalen 244, 4. Knut Romsås Breden, Otta 244, 5. Håvard N. Voss, Stavanger 243, 6. Tom Erik Korsviken, Rælingen 238, 7. Anne Kristin Haugsjordet, Vinstra 237, 8. Marianne Olaussen, Nordskogbygda 237, 9. Mona Lihaug Morstøl, Vinstra 234, 10. Sissel Aasen Wangen, Vinstra 231, 11. Ezana Zerai, Nordre Land 224,

V55: 1. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 250, 2. Bjarne Budsberg, Vinstra 248, 2. Leiv Reksten, Nordbygda og Rand 248, 4. Vidar Haugeplass, Aurland 248, 5. Magnar Isene, Førde 247, 6. John Melvin Tveiten, Rollag og Veggli 247, 7. Tor Bjørnødegård, Etnedal 247, 8. Egil Time, Time 247, 9. Knut Drognes, Raumnes 246, 10. Karl Emil Grina, Tingelstad 246, 11. Terje Holm, Søndre Land 246, 12. Bjarne Sandvik, Knipenborg 246, 13. Arvid Tveito, Lunde 245, 14. Per Kristian Aas, Lunde 245, 15. Johan Sørli, Søgne 245, 16. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 245, 17. Rune Solberg, Kongsvinger og Omegn 245, 18. Oddvar Staxrud, Tingelstad 245, 18. May Britt Nordli, Ringerike 245, 20. Henry Øye, Hardanger 244, 21. Tommy Bjørke, Etnedal 244, 21. Johannes Seim, Seim 244, 23. Onar Onsrud, Vestre Toten 244, 24. John Bjørseth, Høland/bjørkelangen 244, 25. Stein Taanevig, Mandal 244, 26. May Lise Aas, Bolkesjø 244, 27. Per Egil Storsveen, Løiten 243, 28. Anders Metveit, Imenes 243, 28. Stein Heggen, Oslo Østre 243, 30. Einar Hagemo, Byneset 243, 31. Per Magne Bryhn, Øyer/Dølen 243, 32. Hans Bech, Tingelstad 243, 32. Trond Jøingsli, Lom og Skjåk 243, 32. Geir Håkon Nystuen, Tynset 243, 35. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 243, 35. Arne Robert Skaslien, Opdal og Midtbygden 243, 37. Morten Egil Olsen, Skjelstadmark 243, 38. Arne Grøtting, Oslo Østre 242, 39. Ivar Fjeldberg, Asker 242, 39. Svein Erik Tande, Otta 242, 41. Per-Åge Mortensen, Høland/bjørkelangen 242, 42. Knut Steinar Bråten, Søndre Land 241, 43. Morten Island, Malvik 240, 44. Ove Johansen, Vestre Toten 240, 45. Thore Hynne, Kråkstad 239, 46. Yngve Sannvoll, Åsnes 239, 47. Bjørnar Osnes, Syvde 238, 48. Anders Kjuus, Raumnes 238, 49. Øivind Dramstad, Skiptvet 238, 50. Torfinn Gaustad, Trøgstad 237, 51. Geir Erland Hamre, Rauhella 237, 52. Jan Olav Sagbakken, Søndre Land 236, 53. Ole Tønderum, Nordre Land 235, 54. Sven Tore Tråseth, Lismarken 235, 55. Bjørn Myrset, Nordskogbygda 234, 56. Bjørn Lien, Eidsvoll Verk 228, 57. Arild Stalsberg, Øyer/Dølen 227, 58. Morten Brendløkken, Øyer/Dølen 227,

V65: 1. Terje Hågensen, Stange og Romedal 250, 2. Anton Jon Aarskog, Sundnes 250, 3. Erling Grøterud, Sigdal 250, 3. Kjell A Hjortnæs, Asker 250, 3. Magnar Konningrud, Brumunddal og Nes 250, 6. Steinar Aufles, Mosjøen 250, 7. Harald Buuer, Spydeberg 250, 8. Bjørn Tore Stø, Vinstra 250, 9. Arne Mathisen, Jondalen 249, 10. Per Torleiv Tveiten, Bykle 249, 11. Thor Høgsveen, Porsgrunds 249, 12. Erik Bakke, Fiskum 249, 13. Arvid Meek, Skarpskytten 249, 13. Vidar Kåsene, Tørdal 249, 15. Arne Olav Bekkemellem, Gjøvik og Brusveen 248, 16. Idar Moseng, Nora 248, 16. Per Olav Faldbakken, Stange og Romedal 248, 18. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 248, 18. Finn Olav Nordli, Tingelstad 248, 20. Runar Oterkiil, Mælum 247, 21. Åge Steinslett, Fåberg 245, 22. Steinar Dalby, Fåberg 245, 23. Ole Kvernes, Vinstra 240, 24. Ola Garlibakken, Fagernes 238, 25. Omar Lund, Østre Gausdal 236,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Magnar Molland, Sogndal 250, 2. Knut Riise, Hovdebygda og Ørsta 250, 4. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 250, 4. Harald Reiten, Aalesund 250, 4. Niklaus Haugrønning, Byneset 250, 4. Johan Martin Syversen, Eidsberg 250, 4. Olav Solheim, Soknedal 250, 4. Erling Sylte, Fiskå 250, 10. Johannes Rundhaug, Etnedal 250, 10. Oddvar Tangen, Tingelstad 250, 10. Ludvig Indrebø, Farnes 250, 13. Egil Grina, Lunner 250, 13. Ragnar Bergane, Tørdal 250, 15. Kjell Plukkerud, Øyer/Dølen 250, 16. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 250, 17. Arne Helseth, Tangen 249, 18. Harald Løkra, Fåberg 249, 18. Kjell Arne Larsen, Bjørnen 249, 20. Jostein W. Hoseth, Rennebu 249, 21. Helge Svarstad, Blaker 249, 22. Ole Bergene, Etnedal 249, 23. Karsten Valand, Grindølen 248, 24. Karstein Velle, Fiskå 248, 25. Per Dalåsen, Alvdal 248, 26. Kåre Strøm, Blaker 248, 27. Hans Heer, Eidsberg 248, 28. Knut Bingen, Trøgstad 248, 29. Harald Jensen, Lyngdal 247, 30. Bernt Rønningen, Fåberg 247, 30. Odd Dalum, Lesja 247, 32. Thorbjørn Andresen, Blaker 247, 33. Harald Englund, Søgne 246, 34. Nils Seldal, Klepp 246, 35. Knut Tore Eidal, Sigdal 246, 36. Erling Strømstad, Vinstra 245, 37. Leiv Olav Forbregd, Ringebu og Fåvang 245, 38. Martin Ottershagen, Løiten 245, 39. Odd Arne Køhl, Elverum 245, 40. Arild Bratvoldsengen, Stange og Romedal 243, 41. Ove Evensen, Lismarken 243, 42. Ole Andreas Reistad, Fåberg 243, 43. Oddvar Grønlien, Stange og Romedal 237, 44. Magnar Torsgård, Lesja 235,

Eldre Junior 18 år: 1. Veronica Meldal Brandtzæg, Mære 246, 2. Martias Flikka, Flikka 246, 3. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 245, 4. Nora Midtgard, Jondalen 245, 5. Sofia Fallås, Åsnes 244, 6. Marius Sveipe, Ringebu og Fåvang 244, 7. Kristian Frøysadal Hauge, Sunnylven 243, 8. Tonje Wehn Ødegård, Moss og Våler 243, 9. Sander Harildstad, Lismarken 242, 10. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 242, 11. Tor Christian Mathisen, Bamble 241, 12. Jenny R. Lund, Blaker 240, 13. Christoffer Finstad, Frogn og Drøbak 239, 14. Anne Marte Morstøl, Vinstra 237, 15. Martin Sikle Mathiesen, Ringebu og Fåvang 237, 16. Lars Jakobsen, Fåberg 237, 17. Henrik Embretsen, Åsnes 235, 18. Erlend Rudland, Ringebu og Fåvang 234, 19. Sindre Meluken, Blaker 227,

Junior 16-17 år: 1. Tuva Bakke, Viken (opland) 250, 2. Kine Haugeplass, Aurland 250, 3. Gaute Grøterud, Sigdal 250, 4. Oda Flikkerud, Nord-Odal 249, 4. Håkon Foss Mathisen, Blaker 249, 4. Julianne Skallerud Brekke, Råde 249, 7. Annbjørg Laugerud Skaug, Jondalen 249, 7. Magnus Østmodalen, Nord-Odal 249, 7. Tobias Raaen, Skjelstadmark 249, 10. Marius Granberg, Fet 249, 11. Carl Konow, Nesna 249, 12. Øystein Breden, Otta 248, 13. Kine Saksæther Andersen, Degernes 248, 14. Anna Aalberg Grønås, Lillehammer 248, 15. Kaja Helene Remmen, Nesna 248, 15. Sebastian Johnsen, Spydeberg 248, 17. Hans Robert Gaarder, Oslo Østre 247, 18. Ola-Johan Dybvik, Langevåg 247, 18. Andrea Meldal Moen, Skjelstadmark 247, 20. Madelen Solberg Nyborg, Viken (opland) 247, 21. Jørn Strypet, Alvdal 247, 22. Linus Braute Bakken, Ski 246, 22. Marius Korsen, Gjøvik og Brusveen 246, 22. Elise Erstad, Langevåg 246, 25. Mads Fjerdingby Korsviken, Rælingen 246, 26. Anna Mørch Lislien, Sigdal 246, 27. Julie Østgård, Tynset 246, 28. Isak Frøysadal Hauge, Sunnylven 245, 29. Kristian Martinsen, Fet 245, 29. Johan Hamre Nornes, Leikanger 245, 31. Mathea Barlund, Skarpskytten 245, 32. Rikke Olsen, Skjelstadmark 245, 33. Ask Aarsæther, Hovdebygda og Ørsta 244, 34. Nelia Johanne Kvarme, Aas 244, 35. Eirill Ulberg Hagavold, Stjernen 244, 36. Jøran Bjørge, Sigdal 243, 37. Marita Konstanse Brendjord, Lesja 243, 38. Sølve Njøs Eikeland, Leikanger 243, 39. Eskil Tuveng, Dalsbygda 242, 40. Eirin Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 241, 41. Marie Mørch Lislien, Sigdal 239, 42. Kaja Elise Hyllestad, Degernes 239, 43. Edla Fiskum, Harran 238, 44. Brage André Lund, Lom og Skjåk 233, 45. Simen Sanne, Oslo Østre 231,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Jenny Olsen Ek, Fredrikstad 250, 1. Mathilde Håvåg Wergeland, Oppedal/Brekke 250, 1. Eirik Strøm, Blaker 250, 4. Eirin Raaen, Skjelstadmark 250, 4. Jens Olsrud Østli, Tangen 250, 4. Eskil Grøterud, Sigdal 250, 4. Charlotte F Lund, Blaker 250, 8. May Ingrid Raaen, Skjelstadmark 250, 9. Olav Rudland, Ringebu og Fåvang 250, 10. Erlend Haugstulen, Dovre og Dovreskog 250, 10. Morgan Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 250, 12. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 250, 13. Emma Helene Heiaas, Ski 249, 14. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 249, 14. Adrian Stubrud Hammer, Skogn 249, 16. Dagrun Laugerud Skaug, Jondalen 249, 17. Ørjan Frøysadal Hauge, Sunnylven 249, 18. Svein Christian Mathisen, Bamble 249, 19. Amalie Mortensen Torbal, Oslo Østre 248, 20. Andreas Valde, Engesetdal/Skodje 248, 21. Ola Strand Nystuen, Løiten 248, 22. Edwin Jin Rolfsrud, Sigdal 248, 22. Tuva Kristine Steensen Våge, Vareld 248, 22. Edvard Haugen, Lom og Skjåk 248, 25. Sander N. H. Vampli, Moss og Våler 248, 26. Agnes Christophersen, Lismarken 248, 27. Andreas Segelstad, Ringebu og Fåvang 247, 28. Tuva Meluken, Blaker 247, 29. Kristin Husum, Leikanger 247, 30. Ole Marius Ingeborgrud, Raumnes 246, 31. Lars Johannes K. Olsen, Skarpskytten 246, 32. Trygve Foss Mathisen, Blaker 245, 33. Knut Ola Skogen, Ringebu og Fåvang 245, 34. Hannah Aurora Rutledal, Gula 244, 35. Anton S Bratvoldengen, Stange og Romedal 243, 36. Emma Sikle Mathiesen, Ringebu og Fåvang 243, 37. Iver Braastad, Ringebu og Fåvang 243, 38. Ida Ulberg Hagavold, Stjernen 243, 39. Andreas Kure, Aas 242, 40. Ingvild Flikkerud, Nord-Odal 241, 41. Brage Stuen, Ringebu og Fåvang 239, 42. Tore Hamre Nornes, Leikanger 238, 43. Anna Jakobsen, Fåberg 234, 44. Leander Bakke, Viken (opland) 231, 45. Julia Horsfjord Lassen, Oslo Østre 230, 46. Christopher Solberg, Viken (opland) 228,

Rekrutt 11-13 år: 1. Erik Aleksander Hansen Hagen, Tingelstad 248, 2. Snorre Sverkmo Julnes, Namdalseid og Lyngen 247, 3. Ingrid Husum, Leikanger 247, 4. Brede Svelstad, Lesja 246, 5. Even Johannes S. Fladvad, Nordre Skage 246, 6. Magnus Engen Østhagen, Løiten 245, 7. Odin Segelstad, Ringebu og Fåvang 244, 8. Nora Fjellanger, Time 244, 9. Andreas Fiskum, Harran 244, 10. Henrik Jamne, Sigdal 243, 11. Elliot Almås Johansen, Elverum 242, 12. Aurora Bratli, Viken (opland) 242, 13. Martin Knuts, Ringebu og Fåvang 242, 14. Tonje Skolby-Szacinski, Lillehammer 239, 15. Natalia Nowicka, Lesja 239, 16. Christian Bråten Triggs, Løiten 238, 17. Hannah Midtgard, Jondalen 234, 18. Amund Berge Holen, Ringebu og Fåvang 234, 19. Erik Andreas S. Fladvad, Nordre Skage 233, 20. Trygve Kolstad Andreassen, Eidskog 229, 21. Mathea Berge Holen, Ringebu og Fåvang 227, 22. Linus S. Bratvoldengen, Stange og Romedal 213,

Nybegynner ung: Vilde Meldal Moen, Skjelstadmark 243, Emma Sofie Sollie Fladvad, Nordre Skage 239, Oliver Mathias Bremseth, Stordalen 239, Torfinn Skogen, Øyer/Dølen 238, Astrid Husum, Leikanger 237, Karoline Jamne, Sigdal 236, Leonard Markrud, Dovre og Dovreskog 232, Leonor Almås Johansen, Elverum 227, Paula Hagen, Ringebu og Fåvang 225, Karsten Kolstad Andreassen, Eidskog 223, Ane Braastad, Ringebu og Fåvang 222, Gunhild Kjos Braastad, Ringebu og Fåvang 215, Petter Sveipe, Ringebu og Fåvang 211,

AG3: 1. Jo Ivar Løvseth, Løiten 224,

HK416: 1. Ole-Morten Vatnås, Hv-03 Telemark og Buskerud 196,

Kikkertklassen: 1. Øystein Dahle, Ringebu og Fåvang 246, 2. Erik Lundbakken, Ringebu og Fåvang 242, 3. Lars Erik Kroken, Ringebu og Fåvang 242, 4. Lars Erik Gausen, Ringebu og Fåvang 241,

Nybegynner voksen: 1. Oda Katrine Olsen, Skjelstadmark 250, 2. Anne Arnesen, Sigdal 246, 3. Siw Enodd Rønning, Tynset 240, 4. Hilde Kolstad Andreassen, Eidskog 240, 5. Paul Nyengen Larsen, Fåberg 239, 6. Liv Elin Kvarme, Aas 227,

Fjøssystemer-cupen, Ringebu og Fåvang Skytterlag, 21 - søndag 26. juli 2020:

Mesterskap:

3-5: 1. Kim-André Aannestad Lund, Jondalen (5) 349, 2. Rasmus Løberg, Flå (Uttrøndelag) (5) 349, 3. Jan Kåre Moland, Drangedal (5) 348, 3. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord (5) 348, 5. Vegard Solhaug, Aurland (5) 346,

Klasse 2: 1. Svein Erik Larsson, Bjørnen 342, 2. Svenn Harald Hovd, Namdalseid og Lyngen 342, 3. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 341, 4. Camilla S. Rødland, Klepp 338, 5. Ida Bentsen, Nordskogbygda 337,

Klasse 1: 1. Aleksander Johnsen, Spydeberg 246, 2. Jane Merethe Braute, Ski 246, 3. Jan Ove Bremseth, Stordalen 244, 4. Knut Romsås Breden, Otta 244, 5. Håvard N. Voss, Stavanger 243,

V55: 1. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 350, 2. Magnar Isene, Førde 347, 3. Tor Bjørnødegård, Etnedal 347, 4. Egil Time, Time 347, 5. Leiv Reksten, Nordbygda og Rand 346,

V65: 1. Anton Jon Aarskog, Sundnes 350, 2. Erling Grøterud, Sigdal 350, 3. Kjell A Hjortnæs, Asker 350, 4. Harald Buuer, Spydeberg 350, 5. Terje Hågensen, Stange og Romedal 349,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Erling Sylte, Fiskå 350, 3. Knut Riise, Hovdebygda og Ørsta 350, 3. Niklaus Haugrønning, Byneset 350, 3. Johan Martin Syversen, Eidsberg 350,

Eldre Junior 18 år: 1. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 345, 2. Veronica Meldal Brandtzæg, Mære 345, 3. Martias Flikka, Flikka 345, 4. Nora Midtgard, Jondalen 344, 5. Sofia Fallås, Åsnes 343,

Junior 16-17 år: 1. Tuva Bakke, Viken (opland) 350, 2. Kine Haugeplass, Aurland 350, 3. Gaute Grøterud, Sigdal 350, 4. Oda Flikkerud, Nord-Odal 349, 4. Annbjørg Laugerud Skaug, Jondalen 349,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Jens Olsrud Østli, Tangen 350, 2. Mathilde Håvåg Wergeland, Oppedal/Brekke 350, 3. Eirik Strøm, Blaker 350, 3. Eskil Grøterud, Sigdal 350, 5. Jenny Olsen Ek, Fredrikstad 350, 5. Eirin Raaen, Skjelstadmark 350, 5. Charlotte F Lund, Blaker 350,

Rekrutt 11-13 år: 1. Ingrid Husum, Leikanger 346, 2. Even Johannes S. Fladvad, Nordre Skage 345, 3. Erik Aleksander Hansen Hagen, Tingelstad 344, 4. Brede Svelstad, Lesja 344, 4. Snorre Sverkmo Julnes, Namdalseid og Lyngen 344,

AG3: 1. Jo Ivar Løvseth, Løiten 224,

HK416: 1. Ole-Morten Vatnås, Hv-03 Telemark og Buskerud 196,

Kikkertklassen: 1. Øystein Dahle, Ringebu og Fåvang 246, 2. Erik Lundbakken, Ringebu og Fåvang 242, 3. Lars Erik Kroken, Ringebu og Fåvang 242, 4. Lars Erik Gausen, Ringebu og Fåvang 241,

Nybegynner voksen: 1. Oda Katrine Olsen, Skjelstadmark 250, 2. Anne Arnesen, Sigdal 246, 3. Siw Enodd Rønning, Tynset 240, 4. Hilde Kolstad Andreassen, Eidskog 240, 5. Paul Nyengen Larsen, Fåberg 239,

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Kim-André Aannestad Lund, Jondalen 249, 2. Rasmus Løberg, Flå (Uttrøndelag) 249, 3. Jan Kåre Moland, Drangedal 248, 4. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord 248, 5. Amund Haugstulen, Dovre og Dovreskog 248, 6. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk 247, 7. Lars David jr Øvrum, Nannestad 247, 8. June Emilie Åsenden, Vinstra 246, 9. Vegard Solhaug, Aurland 246, 9. Tore Rødland, Klepp 246, 11. Gunhild Helstad, Øvre Rendal 246, 12. Geir Atle Metveit, Imenes 246, 12. Daniel Sørli, Høland/bjørkelangen 246, 14. Nils Thomas Valand, Aurland 246, 15. Aleksander Bech Lund, Båstad 245, 16. Gunnar Halbjørhus, Hemsedal 245, 17. Vidar Offigstad, Løiten 245, 18. Tore Byberg, Rissa 245, 18. Sindre Nordvik, Løiten 245, 18. Sondre Ravnanger, Oslo Østre 245, 21. Erland Ødegård, Tingelstad 245, 21. Martin N. Voss, Stavanger 245, 23. Mette Strandlien, Ringebu og Fåvang 245, 24. Trond Bergan, Jondalen 244, 25. Jostein Kjernli, Østre Gausdal 244, 26. Åse Marit Myrvang, Høland/bjørkelangen 244, 27. Arild Brodahl, Hallingskarvet 244, 28. Jørand Aas, Lunde 244, 29. Martin Strypet, Alvdal 244, 30. Rune Albjerk, Jondalen 244, 31. Runar Tveito, Lunde 243, 32. Kjell Ivar Brustad, Eidskog 243, 33. Arne Fossmo, Ringebu og Fåvang 243, 34. Thomas Bråthen, Høland/bjørkelangen 243, 35. Ole Kristian Ågotnes, Sartor 243, 35. Anita Jære, Rennebu 243, 37. Einar Grue, Tynset 243, 38. Tormod Bjørnødegård, Gjøvik og Brusveen 243, 39. Tommy Johansen, Høland/bjørkelangen 242, 40. Lars Næprud, Lillehammer 242, 40. Trond Inge Rødland, Klepp 242, 40. Anders Haugen, Lom og Skjåk 242, 43. Tor Jarle Nystuen, Nøtterø 242, 44. Amund Ødegård, Tingelstad 242, 45. Mona Isene, Rennebu 242, 46. Klara Taugl, Søndre Odalen 242, 47. Per Johan Brekke, Bjordal/søreide 242, 48. Odd Sverre Håkenstad, Lesja 241, 49. Otte Hårstad, Rennebu 241, 50. Kristian Westum, Tynset 241, 51. Sverre Brovoll, Oslo Østre 241, 51. Roger Nilsen, Tynset 241, 53. Audun Fiskum, Harran 241, 53. Kristoffer Sannvoll, Åsnes 241, 55. Bjørn Roar Hagavold, Stjernen 241, 56. Roy Lund, Blaker 241, 57. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 241, 58. Lise Grønhovd, Sigdal 241, 59. Dag Lien, Løiten 240, 60. Morten Støen, Randsfjord 240, 61. Bjørn Egil Hansen, Nøtterø 240, 62. Thomas Høgåsseter, Raumnes 240, 63. Johanna Reksten, Nordbygda og Rand 240, 64. Ingrid Finnestad, Skjeberg 240, 65. Sigurd Opsahl Gjermshus, Grue 239, 66. Bjørnar Rasmussen Aurdal, Sykkylven 239, 67. Terese Maristad, Høland/bjørkelangen 238, 68. Amund Iversen, Hobøl 238, 69. Marit Hefte, Hallingskarvet 238, 70. Sigve Chrisander Iversen, Oslo Østre 238, 71. Kari Sofie Brøndbo Fiskum, Harran 238, 72. Karl Johan Olsen, Skarpskytten 238, 73. Øyvind Nitteberg, Høland/bjørkelangen 237, 74. Milda Haugen, Røros 237, 75. Arne Erik Christophersen, Lismarken 236, 76. Britt Nesteby, Tynset 236, 77. Frode Standal, Kleive 235, 78. Glenn Tore S. Gaustad, Trøgstad 233, 79. Jonny Innvær, Bremnes 232, 80. Rune Raknerud, Trøgstad 230, 81. Einar Furuseth, Lismarken 229,

Klasse 4: 1. Bernt-Olav Tømmermo, Notodden 245, 2. Lars Klemet Strand, Høland/bjørkelangen 243, 3. Ruben Myrset, Nordskogbygda 242, 3. Magne Gamst, Målselv 242, 5. Anders Warlo Totland, Nes og Bromma 240, 6. Hanna Synnøve Huser, Blaker 240, 7. Emil Johansen Nygårdseter, Kongsvinger og Omegn 239, 8. Line Rødland, Klepp 238, 9. Bjørn Indrebø, Farnes 237, 10. Arne Erik Nilsen, Raumnes 237, 11. Odd Ivar Sæther, Blaker 237, 12. Pål Kristian Kværneng, Løiten 237, 13. Tore Åsly Kampen, Ringebu og Fåvang 236, 14. Ken Roger Stø, Vinstra 235, 15. Mikael Brendløkken, Øyer/Dølen 235, 16. Magne Almås, Elverum 235, 17. Bjørn Bjellerås, Imenes 235, 18. Ragnhild Bryhn, Øyer/Dølen 235, 19. Morten Øystein Rudi, Ringebu og Fåvang 234, 20. Jorunn Ospedal Vallestad, Aurland 234, 21. Arild Wergeland, Oppedal/Brekke 233, 22. Morten Lunde, Klepp 233, 23. Adrian Aasegaard, Tynset 233, 24. Joakim Øye, Hardanger 232, 25. Øystein Rønningen, Østre Gausdal 232, 26. Svein Buland, Skjelstadmark 232, 27. Frode Lund, Blaker 232, 28. Bjørn Olav Nyfløt, Øyer/Dølen 231, 29. Elin Mikkelsplass, Nes og Bromma 231, 30. Stine Njøs Eikeland, Leikanger 230, 31. Vidar Gaarder, Rollag og Veggli 230, 32. Trond Oldertrøen, Tynset 230, 33. Anne Mette Kjølgård, Lillehammer 229, 34. Anders Foss Hidemstrædet, Blaker 229, 35. Sigmund Våge, Vareld 228, 36. Herborg Flikkerud, Nord-Odal 227, 37. Ole Petter Søderstrøm, Meland 226, 38. Rune Vikøren, Farnes 226, 39. Kim Johnsen, Spydeberg 223, 40. Thor Einar Aurdal, Sykkylven 222, 41. Torkel Strøm, Eidskog 222, 42. Bjarne Sigurd Ramsjø, Svinndal 219, 43. Eirik Hylland, Aurland 219, 44. Ole Brukstuen, Lismarken 0,

Klasse 3: 1. Geir Omslandseter, Porsgrunds 243, 2. Tore Fulsaas, Rollag og Veggli 236, 3. Andreas Tuveng, Dalsbygda 235, 4. Terje Allum, Siljan 232, 5. Andreas Bryhn, Øyer/Dølen 231, 6. Vegar Grønberg, Tingelstad 230, 7. Dag Inge Østgård, Tynset 229, 8. Amund Myrheim, Jordet og Tenaasen 229, 9. Bjarne Sveen, Torpa 228, 10. Bjørn Atle Brendjord, Lesja 226, 11. Kirsten Sørli, Søgne 225, 12. Tore Hoff, Gjøvik og Brusveen 222, 13. Arild Moen, Skjelstadmark 222, 14. Kjell Bøe Bjørgum, Aurland 222, 15. Marius Tuveng, Dalsbygda 221, 16. Hege Ingrid Sydnes, Blaker 219, 17. Alf Kristian Alfsen, Vegårshei 216, 18. Mats Sæther, Ringebu og Fåvang 216, 19. Øyvind Taugl, Søndre Odalen 211,

Klasse 2: 1. Svein Erik Larsson, Bjørnen 243, 2. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 243, 3. Ida Bentsen, Nordskogbygda 243, 4. Svenn Harald Hovd, Namdalseid og Lyngen 242, 5. Camilla S. Rødland, Klepp 240, 6. Mariann Austvoll, Klepp 239, 7. Torunn Osbak Heiaas, Ski 238, 8. Svein Olav Bjelland, Haugesund og Sveio 238, 9. Stig Tore Kvam, Larvik 238, 10. Helge Voss, Stavanger 237, 11. Heidi Berglund, Asker 237, 12. Anita Nodland, Beito 236, 13. Andreas Steensen Våge, Vareld 235, 14. Simon Johannes Myhren, Spydeberg 234, 15. Vidar Andre Holen, Sjoa 233, 16. Dag Sørum, Søndre Land 233, 17. Eva Ynnesdal, Bjordal/søreide 232, 18. Arne Skuland, Laudal 229, 19. Nils-Henrik Jamne, Sigdal 227, 20. Gard Heiaas, Ski 225,

Klasse 1: 1. Aleksander Johnsen, Spydeberg 246, 2. Jane Merethe Braute, Ski 246, 3. Jan Ove Bremseth, Stordalen 244, 4. Knut Romsås Breden, Otta 244, 5. Håvard N. Voss, Stavanger 243, 6. Tom Erik Korsviken, Rælingen 238, 7. Anne Kristin Haugsjordet, Vinstra 237, 8. Marianne Olaussen, Nordskogbygda 237, 9. Mona Lihaug Morstøl, Vinstra 234, 10. Sissel Aasen Wangen, Vinstra 231, 11. Ezana Zerai, Nordre Land 224,

V55: 1. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 250, 2. Bjarne Budsberg, Vinstra 248, 2. Leiv Reksten, Nordbygda og Rand 248, 4. Vidar Haugeplass, Aurland 248, 5. Magnar Isene, Førde 247, 6. John Melvin Tveiten, Rollag og Veggli 247, 7. Tor Bjørnødegård, Etnedal 247, 8. Egil Time, Time 247, 9. Knut Drognes, Raumnes 246, 10. Karl Emil Grina, Tingelstad 246, 11. Terje Holm, Søndre Land 246, 12. Bjarne Sandvik, Knipenborg 246, 13. Arvid Tveito, Lunde 245, 14. Per Kristian Aas, Lunde 245, 15. Johan Sørli, Søgne 245, 16. Arild Hjertås, Dunderlandsdalen 245, 17. Rune Solberg, Kongsvinger og Omegn 245, 18. Oddvar Staxrud, Tingelstad 245, 18. May Britt Nordli, Ringerike 245, 20. Henry Øye, Hardanger 244, 21. Tommy Bjørke, Etnedal 244, 21. Johannes Seim, Seim 244, 23. Onar Onsrud, Vestre Toten 244, 24. John Bjørseth, Høland/bjørkelangen 244, 25. Stein Taanevig, Mandal 244, 26. May Lise Aas, Bolkesjø 244, 27. Per Egil Storsveen, Løiten 243, 28. Anders Metveit, Imenes 243, 28. Stein Heggen, Oslo Østre 243, 30. Einar Hagemo, Byneset 243, 31. Per Magne Bryhn, Øyer/Dølen 243, 32. Hans Bech, Tingelstad 243, 32. Trond Jøingsli, Lom og Skjåk 243, 32. Geir Håkon Nystuen, Tynset 243, 35. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 243, 35. Arne Robert Skaslien, Opdal og Midtbygden 243, 37. Morten Egil Olsen, Skjelstadmark 243, 38. Arne Grøtting, Oslo Østre 242, 39. Ivar Fjeldberg, Asker 242, 39. Svein Erik Tande, Otta 242, 41. Per-Åge Mortensen, Høland/bjørkelangen 242, 42. Knut Steinar Bråten, Søndre Land 241, 43. Morten Island, Malvik 240, 44. Ove Johansen, Vestre Toten 240, 45. Thore Hynne, Kråkstad 239, 46. Yngve Sannvoll, Åsnes 239, 47. Bjørnar Osnes, Syvde 238, 48. Anders Kjuus, Raumnes 238, 49. Øivind Dramstad, Skiptvet 238, 50. Torfinn Gaustad, Trøgstad 237, 51. Geir Erland Hamre, Rauhella 237, 52. Jan Olav Sagbakken, Søndre Land 236, 53. Ole Tønderum, Nordre Land 235, 54. Sven Tore Tråseth, Lismarken 235, 55. Bjørn Myrset, Nordskogbygda 234, 56. Bjørn Lien, Eidsvoll Verk 228, 57. Arild Stalsberg, Øyer/Dølen 227, 58. Morten Brendløkken, Øyer/Dølen 227,

V65: 1. Terje Hågensen, Stange og Romedal 250, 2. Anton Jon Aarskog, Sundnes 250, 3. Erling Grøterud, Sigdal 250, 3. Kjell A Hjortnæs, Asker 250, 3. Magnar Konningrud, Brumunddal og Nes 250, 6. Steinar Aufles, Mosjøen 250, 7. Harald Buuer, Spydeberg 250, 8. Bjørn Tore Stø, Vinstra 250, 9. Arne Mathisen, Jondalen 249, 10. Per Torleiv Tveiten, Bykle 249, 11. Thor Høgsveen, Porsgrunds 249, 12. Erik Bakke, Fiskum 249, 13. Arvid Meek, Skarpskytten 249, 13. Vidar Kåsene, Tørdal 249, 15. Arne Olav Bekkemellem, Gjøvik og Brusveen 248, 16. Idar Moseng, Nora 248, 16. Per Olav Faldbakken, Stange og Romedal 248, 18. Trond Hjertås, Dunderlandsdalen 248, 18. Finn Olav Nordli, Tingelstad 248, 20. Runar Oterkiil, Mælum 247, 21. Åge Steinslett, Fåberg 245, 22. Steinar Dalby, Fåberg 245, 23. Ole Kvernes, Vinstra 240, 24. Ola Garlibakken, Fagernes 238, 25. Omar Lund, Østre Gausdal 236,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Magnar Molland, Sogndal 250, 2. Knut Riise, Hovdebygda og Ørsta 250, 4. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 250, 4. Harald Reiten, Aalesund 250, 4. Niklaus Haugrønning, Byneset 250, 4. Johan Martin Syversen, Eidsberg 250, 4. Olav Solheim, Soknedal 250, 4. Erling Sylte, Fiskå 250, 10. Johannes Rundhaug, Etnedal 250, 10. Oddvar Tangen, Tingelstad 250, 10. Ludvig Indrebø, Farnes 250, 13. Egil Grina, Lunner 250, 13. Ragnar Bergane, Tørdal 250, 15. Kjell Plukkerud, Øyer/Dølen 250, 16. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 250, 17. Arne Helseth, Tangen 249, 18. Harald Løkra, Fåberg 249, 18. Kjell Arne Larsen, Bjørnen 249, 20. Jostein W. Hoseth, Rennebu 249, 21. Helge Svarstad, Blaker 249, 22. Ole Bergene, Etnedal 249, 23. Karsten Valand, Grindølen 248, 24. Karstein Velle, Fiskå 248, 25. Per Dalåsen, Alvdal 248, 26. Kåre Strøm, Blaker 248, 27. Hans Heer, Eidsberg 248, 28. Knut Bingen, Trøgstad 248, 29. Harald Jensen, Lyngdal 247, 30. Bernt Rønningen, Fåberg 247, 30. Odd Dalum, Lesja 247, 32. Thorbjørn Andresen, Blaker 247, 33. Harald Englund, Søgne 246, 34. Nils Seldal, Klepp 246, 35. Knut Tore Eidal, Sigdal 246, 36. Erling Strømstad, Vinstra 245, 37. Leiv Olav Forbregd, Ringebu og Fåvang 245, 38. Martin Ottershagen, Løiten 245, 39. Odd Arne Køhl, Elverum 245, 40. Arild Bratvoldsengen, Stange og Romedal 243, 41. Ove Evensen, Lismarken 243, 42. Ole Andreas Reistad, Fåberg 243, 43. Oddvar Grønlien, Stange og Romedal 237, 44. Magnar Torsgård, Lesja 235,

Eldre Junior 18 år: 1. Veronica Meldal Brandtzæg, Mære 246, 2. Martias Flikka, Flikka 246, 3. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 245, 4. Nora Midtgard, Jondalen 245, 5. Sofia Fallås, Åsnes 244, 6. Marius Sveipe, Ringebu og Fåvang 244, 7. Kristian Frøysadal Hauge, Sunnylven 243, 8. Tonje Wehn Ødegård, Moss og Våler 243, 9. Sander Harildstad, Lismarken 242, 10. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 242, 11. Tor Christian Mathisen, Bamble 241, 12. Jenny R. Lund, Blaker 240, 13. Christoffer Finstad, Frogn og Drøbak 239, 14. Anne Marte Morstøl, Vinstra 237, 15. Martin Sikle Mathiesen, Ringebu og Fåvang 237, 16. Lars Jakobsen, Fåberg 237, 17. Henrik Embretsen, Åsnes 235, 18. Erlend Rudland, Ringebu og Fåvang 234, 19. Sindre Meluken, Blaker 227,

Junior 16-17 år: 1. Tuva Bakke, Viken (opland) 250, 2. Kine Haugeplass, Aurland 250, 3. Gaute Grøterud, Sigdal 250, 4. Oda Flikkerud, Nord-Odal 249, 4. Håkon Foss Mathisen, Blaker 249, 4. Julianne Skallerud Brekke, Råde 249, 7. Annbjørg Laugerud Skaug, Jondalen 249, 7. Magnus Østmodalen, Nord-Odal 249, 7. Tobias Raaen, Skjelstadmark 249, 10. Marius Granberg, Fet 249, 11. Carl Konow, Nesna 249, 12. Øystein Breden, Otta 248, 13. Kine Saksæther Andersen, Degernes 248, 14. Anna Aalberg Grønås, Lillehammer 248, 15. Kaja Helene Remmen, Nesna 248, 15. Sebastian Johnsen, Spydeberg 248, 17. Hans Robert Gaarder, Oslo Østre 247, 18. Ola-Johan Dybvik, Langevåg 247, 18. Andrea Meldal Moen, Skjelstadmark 247, 20. Madelen Solberg Nyborg, Viken (opland) 247, 21. Jørn Strypet, Alvdal 247, 22. Linus Braute Bakken, Ski 246, 22. Marius Korsen, Gjøvik og Brusveen 246, 22. Elise Erstad, Langevåg 246, 25. Mads Fjerdingby Korsviken, Rælingen 246, 26. Anna Mørch Lislien, Sigdal 246, 27. Julie Østgård, Tynset 246, 28. Isak Frøysadal Hauge, Sunnylven 245, 29. Kristian Martinsen, Fet 245, 29. Johan Hamre Nornes, Leikanger 245, 31. Mathea Barlund, Skarpskytten 245, 32. Rikke Olsen, Skjelstadmark 245, 33. Ask Aarsæther, Hovdebygda og Ørsta 244, 34. Nelia Johanne Kvarme, Aas 244, 35. Eirill Ulberg Hagavold, Stjernen 244, 36. Jøran Bjørge, Sigdal 243, 37. Marita Konstanse Brendjord, Lesja 243, 38. Sølve Njøs Eikeland, Leikanger 243, 39. Eskil Tuveng, Dalsbygda 242, 40. Eirin Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 241, 41. Marie Mørch Lislien, Sigdal 239, 42. Kaja Elise Hyllestad, Degernes 239, 43. Edla Fiskum, Harran 238, 44. Brage André Lund, Lom og Skjåk 233, 45. Simen Sanne, Oslo Østre 231,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Jenny Olsen Ek, Fredrikstad 250, 1. Mathilde Håvåg Wergeland, Oppedal/Brekke 250, 1. Eirik Strøm, Blaker 250, 4. Eirin Raaen, Skjelstadmark 250, 4. Jens Olsrud Østli, Tangen 250, 4. Eskil Grøterud, Sigdal 250, 4. Charlotte F Lund, Blaker 250, 8. May Ingrid Raaen, Skjelstadmark 250, 9. Olav Rudland, Ringebu og Fåvang 250, 10. Erlend Haugstulen, Dovre og Dovreskog 250, 10. Morgan Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 250, 12. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 250, 13. Emma Helene Heiaas, Ski 249, 14. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 249, 14. Adrian Stubrud Hammer, Skogn 249, 16. Dagrun Laugerud Skaug, Jondalen 249, 17. Ørjan Frøysadal Hauge, Sunnylven 249, 18. Svein Christian Mathisen, Bamble 249, 19. Amalie Mortensen Torbal, Oslo Østre 248, 20. Andreas Valde, Engesetdal/Skodje 248, 21. Ola Strand Nystuen, Løiten 248, 22. Edwin Jin Rolfsrud, Sigdal 248, 22. Tuva Kristine Steensen Våge, Vareld 248, 22. Edvard Haugen, Lom og Skjåk 248, 25. Sander N. H. Vampli, Moss og Våler 248, 26. Agnes Christophersen, Lismarken 248, 27. Andreas Segelstad, Ringebu og Fåvang 247, 28. Tuva Meluken, Blaker 247, 29. Kristin Husum, Leikanger 247, 30. Ole Marius Ingeborgrud, Raumnes 246, 31. Lars Johannes K. Olsen, Skarpskytten 246, 32. Trygve Foss Mathisen, Blaker 245, 33. Knut Ola Skogen, Ringebu og Fåvang 245, 34. Hannah Aurora Rutledal, Gula 244, 35. Anton S Bratvoldengen, Stange og Romedal 243, 36. Emma Sikle Mathiesen, Ringebu og Fåvang 243, 37. Iver Braastad, Ringebu og Fåvang 243, 38. Ida Ulberg Hagavold, Stjernen 243, 39. Andreas Kure, Aas 242, 40. Ingvild Flikkerud, Nord-Odal 241, 41. Brage Stuen, Ringebu og Fåvang 239, 42. Tore Hamre Nornes, Leikanger 238, 43. Anna Jakobsen, Fåberg 234, 44. Leander Bakke, Viken (opland) 231, 45. Julia Horsfjord Lassen, Oslo Østre 230, 46. Christopher Solberg, Viken (opland) 228,

Rekrutt 11-13 år: 1. Erik Aleksander Hansen Hagen, Tingelstad 248, 2. Snorre Sverkmo Julnes, Namdalseid og Lyngen 247, 3. Ingrid Husum, Leikanger 247, 4. Brede Svelstad, Lesja 246, 5. Even Johannes S. Fladvad, Nordre Skage 246, 6. Magnus Engen Østhagen, Løiten 245, 7. Odin Segelstad, Ringebu og Fåvang 244, 8. Nora Fjellanger, Time 244, 9. Andreas Fiskum, Harran 244, 10. Henrik Jamne, Sigdal 243, 11. Elliot Almås Johansen, Elverum 242, 12. Aurora Bratli, Viken (opland) 242, 13. Martin Knuts, Ringebu og Fåvang 242, 14. Tonje Skolby-Szacinski, Lillehammer 239, 15. Natalia Nowicka, Lesja 239, 16. Christian Bråten Triggs, Løiten 238, 17. Hannah Midtgard, Jondalen 234, 18. Amund Berge Holen, Ringebu og Fåvang 234, 19. Erik Andreas S. Fladvad, Nordre Skage 233, 20. Trygve Kolstad Andreassen, Eidskog 229, 21. Mathea Berge Holen, Ringebu og Fåvang 227, 22. Linus S. Bratvoldengen, Stange og Romedal 213,

Nybegynner ung: Vilde Meldal Moen, Skjelstadmark 243, Emma Sofie Sollie Fladvad, Nordre Skage 239, Oliver Mathias Bremseth, Stordalen 239, Torfinn Skogen, Øyer/Dølen 238, Astrid Husum, Leikanger 237, Karoline Jamne, Sigdal 236, Leonard Markrud, Dovre og Dovreskog 232, Leonor Almås Johansen, Elverum 227, Paula Hagen, Ringebu og Fåvang 225, Karsten Kolstad Andreassen, Eidskog 223, Ane Braastad, Ringebu og Fåvang 222, Gunhild Kjos Braastad, Ringebu og Fåvang 215, Petter Sveipe, Ringebu og Fåvang 211,

AG3: 1. Jo Ivar Løvseth, Løiten 224,

HK416: 1. Ole-Morten Vatnås, Hv-03 Telemark og Buskerud 196,

Kikkertklassen: 1. Øystein Dahle, Ringebu og Fåvang 246, 2. Erik Lundbakken, Ringebu og Fåvang 242, 3. Lars Erik Kroken, Ringebu og Fåvang 242, 4. Lars Erik Gausen, Ringebu og Fåvang 241,

Nybegynner voksen: 1. Oda Katrine Olsen, Skjelstadmark 250, 2. Anne Arnesen, Sigdal 246, 3. Siw Enodd Rønning, Tynset 240, 4. Hilde Kolstad Andreassen, Eidskog 240, 5. Paul Nyengen Larsen, Fåberg 239, 6. Liv Elin Kvarme, Aas 227

Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags