Se alle resultatene: Ottosen tangerte årsbeste i Krystallstevnet

SESONGBESTE: Roger Ottosen skjøt til sesongbeste da han ble andremann totalt i Krystallstevnet.

SESONGBESTE: Roger Ottosen skjøt til sesongbeste da han ble andremann totalt i Krystallstevnet. Foto:

Av

Roger Ottosen fra Vestre Toten skytterlag skjøt til 348 og tangerte sesongbeste da han skjøt seg til andreplass i Krystallstevnet på Jevnaker Kristi Himmelfartsdag.

DEL

Bare Løiten skytterlags Sindre Nordvik var bedre. På toppen av mesterskapslista sluttet han med 349 poeng.

I Bjoneroastevnet ble Randsfjord skytterlags Anne Ingeborg Sogn Øiom beste lokale i mesterskapet på 200 meter. På andreplass klarte hun 346 poeng og det skilte to poeng fram til stevnets totalvinner, Peter Sørli fra Søgne.

I Bjoneroa sluttet Ottosen med 345 til den siste pallplassen i klasse 3–5.

Stødige veteraner

I begge de lokale skytterstevnene endte det med Tingelstad-seire i V55-klassen. I Bjoneroa Avgjorde Hans Beck til sin fordel med 345, foran lagkamerat Karl Emil Grina som også stoppet med 345. I Krystallstevnet vant Oddvar Staxrud denne klassen. 348 poeng var to mer enn toeren Terje Holm fra Søndre Land skytterlag.

Stødig veteran er også Begnadalen skytterlags Odd Kolsrud. Han skyter 350 nærmest på bestilling. I Bjoneroa og på Jevnaker smelte han 35 tiere i skiva, og var utilnærmelig begge steder. I Kystallstevnet notert ytterligere to lokale V73-skyttere seg for fullt hus, Oddvar Tangen, Tingelstad og Egil Grina hadde likevel ikke innertiere nok til å utfordre bengadølingen.

Så har Randsfjord skytterlags «grand old lady», Kari Grina entret V65-klassen. På hjemmebane tuktet hun alle med sine 350.

Solide ungdommer

Viken skytterlags Tuva Bakke har vært den beste lokale i eldre rekrutt, med 350 som sesongbeste. I begge de lokale stevnene ble det andreplasser på Toten-jenta. I Krystallstevnet presterte hun 349, mens det ble 347 i Bjoneroa.

I rekruttklassen på Jevnaker endte Tingelstads Erik Aleksander Hansen Hagen på andreplass med 345, fem bak klassevinner Jens Olsrud Østli fra Tangen på Hedmark. Han vant også i Bjoneroa der Viken skytterlags Aurora Bratli tok andreplassen med 339.

Resultater

Bjoneroastevnet 2019, Bjoneroa Skytterlag, 29 - torsdag 30. mai 2019:

Mesterskap:

3-5: 1. Peter Sørli, Søgne (5) 348, 2. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord (5) 346, 3. Roger Ottosen, Vestre Toten (5) 345, 4. Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen (5) 345, 5. Tormod Bjørnødegård, Gjøvik og Brusveen (5) 344,

Klasse 2: 1. Hans Andreas Slette, Bjoneroa 338, 2. Geir Helge Espeset, Fagernes 336, 3. Wenche Trondsen, Fagernes 332, 4. Arne Opgården Magnussen, Søndre Land 324, 5. Anita Nodland, Beito 324,

Klasse 1: 1. Nils-Henrik Jamne, Sigdal 243, 2. Trond Hushagen, Nannestad 238, 3. Jan Olav Skinstad, Skude 195,

V55: 1. Hans Bech, Tingelstad 345, 2. Karl Emil Grina, Tingelstad 345, 3. Tor Bjørnødegård, Etnedal 344, 4. Oddvar Staxrud, Tingelstad 343, 5. Sven Tore Tråseth, Lismarken 343,

V65: 1. Terje Hågensen, Stange og Romedal 349, 2. Arne Rogne, Øystre Slidre 348, 3. Johannes Rundhaug, Etnedal 348, 4. Magnar Konningrud, Nes (Hedmark) 347, 5. Arne Olav Bekkemellem, Gjøvik og Brusveen 347,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Erik Skaug, Åsheim 350, 3. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 349, 4. Oddvar Tangen, Tingelstad 349, 5. Gudbrand Tvenge, Fagernes 343,

Eldre Junior 18 år: 1. Eirik Sylte, Kongsberg 344, 2. Eskil Myhre, Vestre Toten 331, 3. Lars Martin Sollien, Bjoneroa 306,

Junior 16-17 år: 1. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 347, 2. Marius Sveipe, Ringebu og Fåvang 347, 3. Vegard Auve, Geilo 346, 4. Lars Kristian Skredderstuen, Søndre Land 339, 5. Halvor Einarsrud Knutsen, Søndre Land 333,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Nub Erik Østenfor, Nes og Bromma 349, 2. Tuva Bakke, Viken (opland) 347, 3. Ingrid Halvorsrud, Viken (opland) 341, 4. Even Warlo Totland, Nes og Bromma 336, 5. Eirin Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 326,

Rekrutt 11-13 år: 1. Jens Olsrud Østli, Tangen 345, 2. Aurora Bratli, Viken (opland) 339, 3. Sondre Haugom Nordengen, Viken (opland) 339, 4. Mathea Hasvold, Nordre Land 338, 5. Morgan Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 338,

Nybegynner voksen: 1. Anna Sofie Haugseth, Østre Gausdal 238, 2. Hanne Nilsen, Tingelstad 235, 3. Ida-Kristine Liland Ouren, Øvre Målselv 234,

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Peter Sørli, Søgne 248, 2. Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen 247, 3. Roger Ottosen, Vestre Toten 246, 4. Vidar Auve, Geilo 246, 5. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord 246, 6. Tormod Bjørnødegård, Gjøvik og Brusveen 244, 7. Morten Velo, Ringerike 244, 8. Amund Ødegård, Tingelstad 244, 8. Terese Maristad, Høland/Bjørkelangen 244, 8. Ole Martin Engh, Viken (opland) 244, 11. Wenke Blien, Flikka 243, 12. Morten Støen, Randsfjord 243, 13. Lise Grønhovd, Sigdal 242, 14. Bjørner Kolrud, Østre Gausdal 242, 15. John Arild Knapp, Vestre Toten 241, 16. Arne Fossmo, Ringebu og Fåvang 241, 17. Erland Ødegård, Tingelstad 241, 18. Simen Dæhlen, Gjøvik og Brusveen 241, 19. Gunnar Halbjørhus, Hemsedal 240, 20. Odd Arild Stenstuen, Lismarken 238, 21. Anders Kolrud, Østre Gausdal 238, 22. Knut Olav Olsen, Skarpskytten 237, 23. Per Marius Nystuen, Bjoneroa 237, 24. Kjell Ivar Løvbrøtte, Søndre Land 236, 25. Bjørn Willand, Tyristrand 231, 26. Linn Hege Bakken, Ringebu og Fåvang 229,

Klasse 4: 1. Mette Strandlien, Ringebu og Fåvang 245, 2. Erling Grøterud, Sigdal 239, 3. Kjell Eidal, Nes og Bromma 238, 4. Sondre Dæhlen, Gjøvik og Brusveen 237, 5. Terje Grøterud, Sigdal 236, 6. Sven Thoresen, Ringerike 234, 7. Lars Groseth, Ådal 233, 8. Onar Onsrud, Vestre Toten 231, 9. Mariann Opperud, Ådal 229, 10. Per Olav Tangen, Tingelstad 225,

Klasse 3: 1. Leif Hagen, Ådal 224, 2. Ole Tønderum, Nordre Land 219,

Klasse 2: 1. Hans Andreas Slette, Bjoneroa 242, 2. Arne Opgården Magnussen, Søndre Land 241, 3. Geir Helge Espeset, Fagernes 240, 4. Wenche Trondsen, Fagernes 234, 5. Anita Nodland, Beito 234, 6. Joakim Engen, Snertingdal 231, 7. Tom Olav Knutsen, Søndre Land 230, 8. Dag Sørum, Søndre Land 228, 9. Per Villy Nygård, Snertingdal 223, 10. Terje Kvestad, Kongsberg 221, 11. Lars Hasvold, Nordre Land 221, 12. Hans Olav Tokerud, Bjoneroa 219,

Klasse 1: 1. Nils-Henrik Jamne, Sigdal 243, 2. Trond Hushagen, Nannestad 238, 3. Jan Olav Skinstad, Skude 195,

V55: 1. Oddvar Staxrud, Tingelstad 247, 2. Karl Emil Grina, Tingelstad 247, 3. Hans Bech, Tingelstad 245, 4. Egil Kristiansen, Lunner 245, 5. Tor Bjørnødegård, Etnedal 244, 6. Sven Tore Tråseth, Lismarken 243, 7. Tore Grina, Tingelstad 242, 8. Jan Olav Sagbakken, Søndre Land 241, 9. Knut Steinar Bråten, Søndre Land 241, 10. Terje Holm, Søndre Land 241, 11. Svein Solheim, Nordre Land 241, 12. Ove Johansen, Vestre Toten 238, 13. Bjørn Cato Djupnes, Gjøvik og Brusveen 236,

V65: 1. Terje Hågensen, Stange og Romedal 250, 2. Magnar Konningrud, Nes (Hedmark) 249, 3. Johannes Rundhaug, Etnedal 249, 4. Arne Rogne, Øystre Slidre 248, 5. Arne Olav Bekkemellem, Gjøvik og Brusveen 247, 6. Gunnhild Svenstad, Fagernes 246, 7. Per Olav Faldbakken, Stange og Romedal 246, 8. Tor Lillemoen, Brumunddal 246, 9. Birger Skogstad, Etnedal 245, 10. Svein Arne Linnerud, Brumunddal 244, 11. Finn Olav Nordli, Tingelstad 243, 12. Knut Skaug, Åsheim 242, 13. Per Reidar Kolsrud, Begnadalen 240, 14. Ola Garlibakken, Fagernes 237, 15. Nils Erik Nilsen, Nordre Land 236, 16. Per Svenstad, Fagernes 235, 17. Ole Kristian Skaarer, Bjoneroa 227,

V73: 1. Erik Skaug, Åsheim 250, 2. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 3. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 250, 4. Rolv Baadshaug, Brumunddal 249, 5. Hans K. Engen, Snertingdal 249, 6. Oddvar Tangen, Tingelstad 249, 6. Arne Helseth, Tangen 249, 8. Ole Jørgen Klaseie, Nordre Land 248, 9. Svein H. Myhre, Tyristrand 248, 10. Egil Grina, Lunner 247, 11. Terje Mikalsen, Tangen 246, 12. Arild Bratvoldsengen, Stange og Romedal 246, 13. Gudbrand Tvenge, Fagernes 245, 14. Erling Evju, Øvre Bø 245, 15. Hans Martin Sørum, Bjoneroa 241, 16. Oddvar Grønlien, Stange og Romedal 239, 17. Bjørn Sørum, Skude 239, 18. Tidemann M. Kolsrud, Begnadalen 238, 19. Ove Evensen, Lismarken 232,

Eldre Junior 18 år: 1. Eirik Sylte, Kongsberg 245, 2. Eskil Myhre, Vestre Toten 232, 3. Lars Martin Sollien, Bjoneroa 225,

Junior 16-17 år: 1. Vegard Auve, Geilo 248, 2. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 247, 3. Marius Sveipe, Ringebu og Fåvang 247, 4. Lars Kristian Skredderstuen, Søndre Land 243, 5. Halvor Einarsrud Knutsen, Søndre Land 235,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Nub Erik Østenfor, Nes og Bromma 249, 2. Tuva Bakke, Viken (opland) 247, 3. Ingrid Halvorsrud, Viken (opland) 245, 4. Even Warlo Totland, Nes og Bromma 242, 5. Eirin Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 230,

Rekrutt 11-13 år: 1. Jens Olsrud Østli, Tangen 248, 2. Aurora Bratli, Viken (opland) 241, 3. Oliver Aschim Kristiansen, Tingelstad 241, 4. Mathea Hasvold, Nordre Land 241, 5. Sondre Haugom Nordengen, Viken (opland) 241, 6. Morgan Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 239, 7. Olav Rudland, Ringebu og Fåvang 238, 8. Erik Aleksander Hansen Hagen, Tingelstad 236, 9. Amund Aalberg, Tingelstad 230, 10. Amund Berge Holen, Ringebu og Fåvang 228, 11. Leander Bakke, Viken (opland) 227, 12. Anton S Bratvoldengen, Stange og Romedal 227, 13. Gjermund Luneng Tokerud, Bjoneroa 222, 14. Audun Sonflå, Tingelstad 220,

Nybegynner ung: Amalie Nordli, Tingelstad 227, Tomine Borgli, Tingelstad 223, Ine Aronsen Hagavold, Nes og Bromma 213, Mathea Berge Holen, Ringebu og Fåvang 210,

Nybegynner voksen: 1. Anna Sofie Haugseth, Østre Gausdal 238, 2. Hanne Nilsen, Tingelstad 235, 3. Ida-Kristine Liland Ouren, Øvre Målselv 234,

Krystallstevnet, Randsfjord Skytterlag, 29 - torsdag 30. mai 2019:

Mesterskap:

3-5: 1. Sindre Nordvik, Løiten (5) 349, 2. Roger Ottosen, Vestre Toten (5) 348, 3. Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen (5) 347, 4. Wenke Blien, Flikka (5) 346, 5. Mette Strandlien, Ringebu og Fåvang (4) 345,

Klasse 2: 1. Kirsten Sørli, Greipstad 340, 2. Amund Myrheim, Jordet og Tenaasen 340, 3. Arne Opgården Magnussen, Søndre Land 339, 4. Terje Kvestad, Kongsberg 336, 5. Joakim Engen, Snertingdal 335,

Klasse 1: 1. Jan Egil Tangen, Tingelstad 242, 2. Nils-Henrik Jamne, Sigdal 238, 3. Trond Hushagen, Nannestad 236, 4. Jan Olav Skinstad, Skude 206,

V55: 1. Oddvar Staxrud, Tingelstad 348, 2. Terje Holm, Søndre Land 346, 3. Johan Sørli, Greipstad 345, 4. Knut Steinar Bråten, Søndre Land 344, 5. Egil Kristiansen, Lunner 343,

V65: 1. Kari Grina, Randsfjord 350, 2. Arne Mathisen, Jondalen 350, 3. Kjell A Hjortnæs, Asker 349, 4. Terje Hågensen, Stange og Romedal 349, 5. Arne Rogne, Øystre Slidre 347,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Erik Skaug, Åsheim 350, 2. Oddvar Tangen, Tingelstad 350, 4. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 350, 5. Egil Grina, Lunner 350,

Eldre Junior 18 år: 1. Eirik Sylte, Kongsberg 343, 2. Hanna Hunstad, Sigdal 342, 3. Eskil Myhre, Vestre Toten 333, 4. Tor Vetle Hanserud, Jondalen 326,

Junior 16-17 år: 1. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 349, 2. Anders Warlo Totland, Nes og Bromma 349, 2. Gaute Grøterud, Sigdal 349, 4. Vegard Auve, Geilo 348, 5. Lars Fredrik H. Hansen, Sauherad 348,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Inga Marie Hanserud, Jondalen 350, 2. Tuva Bakke, Viken (opland) 349, 3. Eskil Grøterud, Sigdal 348, 4. Aleksander Myrheim, Jordet og Tenaasen 348, 5. Ingrid Halvorsrud, Viken (opland) 347,

Rekrutt 11-13 år: 1. Jens Olsrud Østli, Tangen 350, 2. Erik Aleksander Hansen Hagen, Tingelstad 345, 3. Mathea Hasvold, Nordre Land 344, 4. Morgan Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 342, 5. Sondre Haugom Nordengen, Viken (opland) 342,

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Sindre Nordvik, Løiten 249, 2. Roger Ottosen, Vestre Toten 248, 3. Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen 247, 4. Amund Ødegård, Tingelstad 247, 4. Wenke Blien, Flikka 247, 6. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord 247, 7. Hans Framstad Skaare, Tingelstad 246, 8. Anders Kolrud, Østre Gausdal 244, 9. Peter Sørli, Søgne 244, 10. Erland Ødegård, Tingelstad 243, 11. Morten Velo, Ringerike 243, 12. Gunnar Halbjørhus, Hemsedal 243, 13. Bjørner Kolrud, Østre Gausdal 243, 14. Hans Andre Tandberg, Søndre Modum 243, 15. Knut Olav Olsen, Skarpskytten 241, 16. Vidar Auve, Geilo 241, 17. Tormod Bjørnødegård, Gjøvik og Brusveen 241, 18. Arne Fossmo, Ringebu og Fåvang 241, 19. John Arild Knapp, Vestre Toten 241, 20. Kjell Ivar Løvbrøtte, Søndre Land 241, 21. Morten Støen, Randsfjord 239, 21. Amund Iversen, Hobøl 239, 23. Lise Grønhovd, Sigdal 238, 24. Bjørn Willand, Tyristrand 238, 25. Terese Maristad, Høland/Bjørkelangen 237, 26. Simen Dæhlen, Gjøvik og Brusveen 237, 27. Odd Arild Stenstuen, Lismarken 237, 28. John Arne Stenberg, Aas 237, 29. Bjørn Roar Hagavold, Stjernen 237, 30. Hans Anders Kleven, Sigdal 236, 31. Ole Martin Engh, Viken (opland) 235, 32. Linn Hege Bakken, Ringebu og Fåvang 234, 33. Harald Tandberg, Søndre Modum 230,

Klasse 4: 1. Mette Strandlien, Ringebu og Fåvang 246, 2. Sondre Dæhlen, Gjøvik og Brusveen 240, 3. Kjell Eidal, Nes og Bromma 240, 4. Espen Grina, Randsfjord 238, 5. Sven Thoresen, Ringerike 238, 6. Onar Onsrud, Vestre Toten 238, 7. Morten Stastad, Randsfjord 237, 8. Otto Myrvold, Nordre Modum 236, 9. Terje Grøterud, Sigdal 236, 10. Ola Wærhaug, Skedsmo 234, 11. Mariann Opperud, Ådal 233, 12. Per Olav Tangen, Tingelstad 232, 13. Einar Nordengen, Tyristrand 230, 14. Erling Grøterud, Sigdal 229, 15. Ole Jakob Jemtland, Sigdal 226, 16. Tove Linnerud, Hemsedal 225, 17. Lena Amundsen, Lismarken 220, 18. Lars Groseth, Ådal 216,

Klasse 3: 1. Ole Tønderum, Nordre Land 224, 2. Leif Hagen, Ådal 223, 3. John Håvard Velo, Randsfjord 223, 4. Andreas Velo, Randsfjord 221, 5. Torstein Dynna, Tingelstad 220, 6. Johannes Brændhagen, Lunner 217, 7. Erik Bakke, Fiskum 214,

Klasse 2: 1. Kirsten Sørli, Greipstad 244, 2. Amund Myrheim, Jordet og Tenaasen 243, 3. Arne Opgården Magnussen, Søndre Land 242, 4. Terje Kvestad, Kongsberg 239, 5. Anita Nodland, Beito 237, 6. Joakim Engen, Snertingdal 236, 7. Stig Endeberg, Sigdal 236, 8. Eli Lunde, Tangen 233, 9. Dag Sørum, Søndre Land 232, 10. Lars Hasvold, Nordre Land 232, 11. Gunnar Sigmund Dignæs, Ådal 230, 12. Kjetil Lunde, Tangen 229, 13. Tom Olav Knutsen, Søndre Land 225, 14. Bård Andres Østenfor, Nes og Bromma 223, 15. Per Villy Nygård, Snertingdal 220,

Klasse 1: 1. Jan Egil Tangen, Tingelstad 242, 2. Nils-Henrik Jamne, Sigdal 238, 3. Trond Hushagen, Nannestad 236, 4. Jan Olav Skinstad, Skude 206,

V55: 1. Oddvar Staxrud, Tingelstad 248, 2. Johan Sørli, Greipstad 248, 3. Terje Holm, Søndre Land 247, 4. Egil Kristiansen, Lunner 246, 5. Knut Steinar Bråten, Søndre Land 246, 6. Karl Emil Grina, Tingelstad 245, 7. Gunnar Myrset, Ringerike 245, 8. Hans Bech, Tingelstad 244, 9. Bjørn Cato Djupnes, Gjøvik og Brusveen 244, 10. Tore Grina, Tingelstad 243, 11. Bjørn Lien, Eidsvoll Verk 243, 12. Jan Olav Sagbakken, Søndre Land 242, 13. Sven Tore Tråseth, Lismarken 242, 14. Svein Solheim, Nordre Land 242, 15. Ove Johansen, Vestre Toten 241,

V65: 1. Terje Hågensen, Stange og Romedal 250, 1. Kjell A Hjortnæs, Asker 250, 3. Johannes Rundhaug, Etnedal 250, 3. Kari Grina, Randsfjord 250, 5. Arne Mathisen, Jondalen 250, 6. Finn Olav Nordli, Tingelstad 249, 7. Gunnar Ekrem, Ådal 249, 7. Tor Lillemoen, Brumunddal 249, 9. Magnar Konningrud, Nes (Hedmark) 248, 10. Arne Rogne, Øystre Slidre 248, 11. Per Olav Faldbakken, Stange og Romedal 248, 12. Birger Skogstad, Etnedal 247, 13. Per Reidar Kolsrud, Begnadalen 242, 14. Svein Arne Linnerud, Brumunddal 241, 15. Ole Bergene, Etnedal 237, 16. Arne Olav Bekkemellem, Gjøvik og Brusveen 236,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Erik Skaug, Åsheim 250, 3. Oddvar Tangen, Tingelstad 250, 3. Svein H. Myhre, Tyristrand 250, 5. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 250, 6. Egil Grina, Lunner 250, 7. Rolv Baadshaug, Brumunddal 249, 8. Sverre Eriksen, Ådal 249, 9. Hans K. Engen, Snertingdal 249, 10. Terje Mikalsen, Tangen 248, 11. Arne Helseth, Tangen 247, 12. Kjell Engene, Nes og Bromma 246, 13. Arild Bratvoldsengen, Stange og Romedal 246, 14. Erling Evju, Øvre Bø 242, 15. Oddvar Grønlien, Stange og Romedal 239,

Eldre Junior 18 år: 1. Eirik Sylte, Kongsberg 245, 2. Hanna Hunstad, Sigdal 244, 3. Eskil Myhre, Vestre Toten 235, 4. Tor Vetle Hanserud, Jondalen 227,

Junior 16-17 år: 1. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 249, 2. Gaute Grøterud, Sigdal 249, 3. Anders Warlo Totland, Nes og Bromma 249, 4. Vegard Auve, Geilo 248, 5. Lars Fredrik H. Hansen, Sauherad 248, 6. Vetle R. Engen, Snertingdal 246, 7. Lars Kristian Skredderstuen, Søndre Land 244, 8. Marius Sveipe, Ringebu og Fåvang 244, 9. Jøran Bjørge, Sigdal 240, 10. Marie Mørch Lislien, Sigdal 236, 11. Halvor Einarsrud Knutsen, Søndre Land 234, 12. Line Fagerholm, Viken (opland) 228,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Inga Marie Hanserud, Jondalen 250, 2. Nub Erik Østenfor, Nes og Bromma 249, 3. Eskil Grøterud, Sigdal 249, 4. Tuva Bakke, Viken (opland) 249, 4. Aleksander Myrheim, Jordet og Tenaasen 249, 6. Ingrid Halvorsrud, Viken (opland) 248, 7. Markus Henriksen, Viken (opland) 247, 8. Anna Mørch Lislien, Sigdal 246, 9. Even Warlo Totland, Nes og Bromma 246, 10. Ivan Velo, Randsfjord 241, 11. Kevin Svendsbråten, Randsfjord 241, 12. Vetle Thoresen Fjelldal, Snertingdal 237, 13. Eirin Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 236,

Rekrutt 11-13 år: 1. Jens Olsrud Østli, Tangen 250, 2. Mathea Hasvold, Nordre Land 246, 3. Erik Aleksander Hansen Hagen, Tingelstad 246, 4. Sondre Haugom Nordengen, Viken (opland) 246, 5. Morgan Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang 245, 6. Olav Rudland, Ringebu og Fåvang 241, 7. Anton S Bratvoldengen, Stange og Romedal 240, 8. Edwin Jin Rolfsrud, Sigdal 239, 9. Aurora Bratli, Viken (opland) 235, 10. Ida Ulberg Hagavold, Stjernen 235, 11. Amund Berge Holen, Ringebu og Fåvang 233, 12. Audun Sonflå, Tingelstad 232, 13. Ole-Thomas Vaskinn, Randsfjord 231, 14. Oliver Aschim Kristiansen, Tingelstad 229, 15. Amund Aalberg, Tingelstad 224, 16. Ferdinand Thoresen Fjelldal, Snertingdal 215,

Nybegynner ung: Adrian Slevikmoen Rolfstad, Sigdal 245, Sivert Alund, Snertingdal 242, Amalie Nordli, Tingelstad 239, Henrik Jamne, Sigdal 235, Mathea Berge Holen, Ringebu og Fåvang 232, Emil Rosén, Randsfjord 230, Halvor Skiaker Alund, Snertingdal 226, Anton Velo Grina, Randsfjord 225, Ine Aronsen Hagavold, Nes og Bromma 224, Tomine Borgli, Tingelstad 222, Karoline Jamne, Sigdal 221, Ole Petrus Sagengen, Randsfjord 219, Emil Veien Berg, Randsfjord 183,

Nybegynner voksen: Hanne Nilsen, Tingelstad 243, Anna Sofie Haugseth, Østre Gausdal 232, Sander Thoresen, Snertingdal 224,

Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags