Resultater Snertingdalløpet i orientering

Nærmere 90 løpere fullførte Snertingdalløpet i orientering fra Liaplassen i Øvre Snertingdal i dag

DEL

Her er alle resultatene fra hovedklassene:

D40, 5 010 m: 1) Berit Bergset, Gjø-Vard OL, 1.12.17, 2) Terese Syljuåsen, Ringsaker OK, 1.14.27.

D50, 4 530 m: 1) Anne Marit Bordal, Ringsaker OK, 52.30, 2) Hege Solerød, Gjø-Vard OL, 58.58, 3) Vanja Staff, OL Toten-Troll, 1.03.10, 4) Gro Kari Hvideberg Hansen, Målselv IL, 1.12.36.

D60, 3 530 m: 1) Margrete Jørandli, Gjø-Vard OL, 54.40, 2) Lill Ramberg Skappel, Lillehammer OK, 1.03.56.

D70, 3 530 m: 1) Tea Forberg, Rond OL, 1.01.23, 2) Liv Feiring, Hamar OK, 1.09.09, 3) Marit Tyldum, Rudsbygd IL, 1.17.40

.H40, 6 060 m: 1) Anders Sollien, OL Toten-Troll, 58.29, 2) Håvard Telstø, IL Vindbjart, 59.32, 3) Sigmund Hansen, Gjø-Vard OL, 1.01.40, 4) Håvard Kvamme, OL Toten-Troll, 1.03.27, 5) Øyvind Lien, Gjø-Vard OL, 1.04.41, 6) Adrian Puntschart, OLG Chur, 1.05.31, 7) Martin Øhman, Gjø-Vard OL, 1.05.36, 8) Even Erlien, Gjø-Vard OL, 1.15.02, 9) Trond Flaskerud, OL Toten-Troll, 1.15.43.

H50, 5 010 m: 1) Øivind Frøisland, Vang OL, 52.45, 2) Stein Arne Negård, Vang OL, 55.42, 3) Arnt Oluf Eide, Gjø-Vard OL, 57.01, 4) Are Strandlie, Gjø-Vard OL, 58.00, 5) Bjarte Lindstad, OL Toten-Troll, 1.01.26, 6) Arne Arnesen, Hamar OK, 1.05.59, 7) Svein Thorsberg, Grue IL, 1.30.42.

H60, 4 530 m: 1) Petter Gullikstad, Røros IL, 48.35, 2) Arnfinn Pedersen, Gjø-Vard OL, 53.02, 3) Sjur Gjestvang, OL Toten-Troll, 1.07.09.

H70, 3 530 m: 1) Jørn Prestsæter, Lillehammer OK, 52.44, 2) Hans A. Tingvold, Raufoss IL Orientering, 53.53, 3) Terje Malm, Hamar OK, 59.21, 4) Trond Feiring, Hamar OK, 1.03.28, 5) Tormod Dahlen, Ringerike OL, 1.09.49, 6) Øystein Skappel, Lillehammer OK, 1.24.24.

D 11-12, 1 940 m: 1) Eiril Erlien Solerød, Gjø-Vard OL, 23.17, 2) Therese Holmen, Snertingdal IF Orientering, 45.04, 3) Emilie Kloppbakken Stenbrenden, Gjø-Vard OL, 45.56.

D 15-16, 5 010 m: 1) Anne Frøisland, Vang OL, 2.00.54.

D 17-, 6 060 m: 1) Kristine Sollien Flaskerud, OL Toten-Troll, 1.25.18, 2) Charlotte Eide, Gjø-Vard OL, 1.54.37.

D 17-B, 4 500 m: 1) Hildegunn Lindstad, OL Toten-Troll, 1.01.30, 2) May Lise Kloppbakken, Gjø-Vard OL, 1.06.46, 3) Liv Gjertrud Telstø, IL Vindbjart, 1.26.22, 4) Elin Føyen, Eidskog OL, 1.27.02.

D 17-C, 3 550 m: 1) Caroline Eide, Gjø-Vard OL, 1.18.11, 2) Solfrid Drogseth Høie, Gjø-Vard OL, 1.20.21.

H 11-12, 1 940 m: 1) Johannes Høie, Gjø-Vard OL, 23.25, 2) Amund Solum, Rond OL, 23.59, 3) Lars Flaskerud, OL Toten-Troll, 35.39.

H 13-14, 3 420 m: 1) Even Lien, Gjø-Vard OL, 41.54, 2) Johannes Bjørke Sollien, OL Toten-Troll, 50.45, 3) Mats Ligaarden, Gjø-Vard OL, 52.29, 4) Erik Wallin, Snertingdal IF Orientering, 1.01.20, 5) Amund Flaskerud, OL Toten-Troll, 1.06.15.

H 15-16, 6 060 m: 1) Lars Lien, Gjø-Vard OL, 53.52, 2) Annar Erlien Solerød, Gjø-Vard OL, 1.08.31.

H 17-, 6 810 m: 1) Kenneth Bilstad, Vang OL, 57.20, 2) Sigurd Kvamme, OL Toten-Troll, 1.32.03.

H 17-B, 4 500 m: 1) Philip Føyen, Eidskog OL, 47.32, 2) Håvard Høie, Gjø-Vard OL, 1.24.20, 3) Olav Hovdelien, Snertingdal IF Orientering, 1.43.30.

H 17-C, 3 550 m: 1) Erik Haugen, Ringsaker OK, 49.22, 2) Lars Finsand, Lillehammer OK, 57.55.

H 80-, 3 530 m: 1) Jon Tyldum, Rudsbygd IL, 58.20, 2) Jon Vegard Lunde, Lillehammer OK, 1.10.09.

Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags