Resultater KM i orientering

Våronnløpet med innlagt KM mellomdistanse i orientering ble arrangert i Engsmarka sør for Skreia i dag. Her resultatene fra løpet.

DEL

D40, 3 650 m: 1) Terese Syljuåsen, Ringsaker OK, 43.59.

D50, 2 990 m: 1) Unn Mette Klopbakken, Snertingdal IF Orientering, 31.17, 2) Hege Solerød, Gjø-Vard OL, 31.32, 3) Anita Stenseth, Snertingdal IF Orientering, 35.35, 4) Astrid Ruud, Nittedal OL, 35.51, 5) Anne-Grete Austad, Raumar Orientering, 35.57, 6) Ingebjørg Felde, Snertingdal IF Orientering, 50.50.

D60, 2 560 m: 1) Inger Marie Øygard, Løten o-lag, 40.15, 2) Mona Bugge Haug, OL Vallset/Stange, 48.20.

D70, 2 560 m: 1) Liv Feiring, Hamar OK, 37.21, 2) Inger K. Brøndbo, OL Vallset/Stange, 39.07, 3) Kari Vikerhaugen, Odal OL - Orientering, 41.17, 4) Marit Tyldum, Rudsbygd IL, 46.00.

D80, 2 560 m: 1) Inger E. Vamnes, Hamar OK, 1.00.56.

H50, 3 650 m: 1) Einar Teslo, Hadeland OL, 50.10, 2) Svein Thorsberg, Grue IL, 50.16.

H60, 2 990 m: 1) Petter Gullikstad, Røros IL, 27.14, 2) Trond Olsen, Løten o-lag, 27.19, 2) Arnfinn Pedersen, Gjø-Vard OL, 27.19, 4) Øyvind Sørlie, Hadeland OL, 29.34, 5) Terje Gudbrandsen, Hamar OK, 29.39, 6) Knut Engen, Raumar Orientering, 31.12, 7) Richard Zeiner-Gundersen, Fossum IF, 31.35, 8) Tor Strand, Raumar Orientering, 32.41, 9) Edvard Dahl, OL Vallset/Stange, 34.44, 10) Harald Østbye, Elverum OK, 35.45, 11) Torgeir Volden, Løten o-lag, 37.05, 12) John Hofoss, Hadeland OL, 39.07, 13) Erik Haugen, Ringsaker OK, 41.04, 14) Jan Sveen, Raumar Orientering, 43.12.

H70, 2 560 m: 1) Tor Trøan, Hadeland OL, 27.29, 2) Helge Revhaug, Ringerike OL, 27.44, 3) Leif Billingsø, Eidskog OL, 30.15, 4) Knut Skjeset, Vang OL, 30.30, 5) Ole Kristian Steinbekken, Odal OL - Orientering, 31.46, 6) Tormod Prestrud, Rudsbygd IL, 33.55, 7) Odd Gundersen, Raumar Orientering, 34.20, 8) Hans A. Tingvold, Raufoss IL Orientering, 35.07, 9) Knut Wikstrøm, Ringsaker OK, 35.11, 10) Einar Lund, Hamar OK, 36.27, 11) John Birger Skansen, Rudsbygd IL, 37.36, 12) Paul Martin Berg, Rudsbygd IL, 38.00, 13) Øystein Skappel, Lillehammer OK, 54.58.

H80, 2 560 m: 1) Jon Tyldum, Rudsbygd IL, 40.36, 2) Jon Vegard Lunde, Lillehammer OK, 52.02.

D45, 3 650 m: 1) Berit Bergset, Gjø-Vard OL, 53.07, 2) Gunn Elin Rudi, Hadeland OL, 59.48, 3) Eli Stensli, Løten o-lag, 1.06.06.

D55, 2 990 m: 1) Inger Svaland, OL Vallset/Stange, 38.00, 2) Trine Marit Justad Raaen, Lierbygda OL, 41.15, 3) Åshild Stuve Strandlie, Gjø-Vard OL, 41.35, 4) Unni Halvorsen Nustad, Øyer-Tretten IF, 43.33, 5) Toril Korsvik, Rond OL, 48.47, 6) Randi Fallbakken Berge, Løten o-lag, 53.00, 7) Hege Heiberg, Hadeland OL, 1.01.06.

D65, 2 560 m: 1) Lill Ramberg Skappel, Lillehammer OK, 33.13, 2) Margrete Jørandli, Gjø-Vard OL, 33.25, 3) Lis Dæhli, Løten o-lag, 35.11, 4) Gro Solnørdal, Rudsbygd IL, 37.16, 5) Berit Røste, Ringsaker OK, 51.50, 6) Aud Mona Røste, Hadeland OL, 51.55.

D75, 2 560 m: 1) Elin Dahlen, Ringerike OL, 46.04.

D 17-20, 3 650 m: 1) Ingeborg Rognstad, Hadeland OL, 45.29, 2) Kamilla Lome, Hamar OK, 50.22, 3) Marion Halvorsen Nustad, Lillehammer OK, 54.30, 4) Berthe Teslo, Hadeland OL, 54.48.

D 21-, 4 500 m: 1) Ida Hjorth, Gjø-Vard OL, 46.25, 2) Anna-Thekla Tonjer, Elverum OK, 51.42, 3) Linda Engen, Raumar Orientering, 52.22, 4) Belinda Jørandli Rudsengen, Oslostudentenes IK, 54.14, 5) Stine Austad, Raumar Orientering, 1.12.05.

H45, 4 500 m: 1) Sigmund Hansen, Gjø-Vard OL, 40.29, 2) Øyvind Lien, Gjø-Vard OL, 42.25, 3) Håkon Dåsnes, Vang OL, 47.10, 4) Arnstein Dale, OL Vallset/Stange, 51.23, 5) Even Erlien, Gjø-Vard OL, 56.43, 6) Per Olav Andersen, Vang OL, 57.22.

H55, 3 650 m: 1) Bjørn Solbergseter, Austmarka IL, 33.39, 2) Harald Berge, Løten o-lag, 35.30, 3) Stein Arne Negård, Vang OL, 40.29, 4) Svein Godager, Løten o-lag, 40.33, 5) Erik Slettum, Gjø-Vard OL, 43.29, 6) Trygve Rognstad, Hadeland OL, 43.59, 7) Kristian Storsveen, Løten o-lag, 47.19.

H65, 2 990 m: 1) Einar Lien, Løten o-lag, 36.15, 2) Knut Malmo, Ringsaker OK, 36.55, 3) Knut Haug, OL Vallset/Stange, 40.55, 4) Roar Sætaberget, Lunderseter IL, 47.37.

H75, 2 560 m: 1) Trond Feiring, Hamar OK, 34.08, 2) Tormod Dahlen, Ringerike OL, 38.11, 3) Kåre Østgård, OL Vallset/Stange, 45.19.

H 17-20, 4 500 m: 1) Simen Ballangrud, OL Toten-Troll, 32.00, 2) Njaal Ellegaard Melby, Vang OL, 38.07, 3) Sigurd Kvamme, OL Toten-Troll, 43.55, 4) Emil Bjørnstad Strand, Raumar Orientering, 57.26, 5) Anders Kvamme Felde, Snertingdal IF Orientering, 59.59.

H 21-, 5 250 m: 1) Kenneth Bilstad, Vang OL, 43.33, 2) Vytautas Grasys, Fossum IF, 48.38, 3) Jostein Haug, OL Vallset/Stange, 53.29, 4) Jan Ola Pedersen, Vang OL, 59.09, 5) Audun Strandlie, Gjø-Vard OL, 59.36, 6) Sigurd Dæhli, Løten o-lag, 1.00.25, 7) Audun Fingarsen, Elverum OK, 1.01.27, 8) Philip Føyen, Eidskog OL, 1.18.00.

D35, 3 650 m: 1) Lene Margrethe Sætaberget, Lunderseter IL, 51.31, 2) May Lise Kloppbakken, Gjø-Vard OL, 56.43, 3) Hanne Holmen, Snertingdal IF Orientering, 1.02.08.

H35, 4 500 m: 1) Kim André Sveen, Hadeland OL, 49.06, 2) Marius Holmen, Snertingdal IF Orientering, 1.08.09.

D 13-14, 2 550 m: 1) Maren Henriksen, Vang OL, 34.31, 2) Ruth Bratlien, Snertingdal IF Orientering, 36.38.

D 15-16, 2 990 m: 1) Martine Skjelsvik, Lillehammer OK, 29.20, 2) Emma Visted-Hansen, Gjø-Vard OL, 32.32, 3) Astrid Rognstad, Hadeland OL, 38.21, 4) Emma Dåsnes, Vang OL, 42.49.

H 13-14, 2 550 m: 1) Even Lien, Gjø-Vard OL, 22.37, 2) Ola Dåsnes, Vang OL, 24.30, 3) Amund Flaskerud, OL Toten-Troll, 32.33, 4) Johannes Bjørke Sollien, OL Toten-Troll, 43.19.

H 15-16, 3 650 m: 1) Lars Lien, Gjø-Vard OL, 30.12, 2) Gaute Lindaas, Elverum OK, 1.08.45.

Dir A, 3 650 m: 1) Kristin Vollen Sataøen, Rond OL, 45.03, 2) Anita Østgård Olsen, Løten o-lag, 1.16.45.

Dir B, 2 550 m: 1) Liv Andrea Pedersen, Gjø-Vard OL, 31.10.

Dir C, 2 090 m: 1) Josh Bolton, Gjø-Vard OL, 35.17, 2) Mona Bratlien, Snertingdal IF Orientering, 41.58, 3) Tina Bjørnstad, Raumar Orientering, 55.59, 4) Berit Dalheim, Lunderseter IL, 1.03.15.

Utvikling B, 2 550 m: 1) Kyrre Sataøen, Rond OL, 32.03, 2) Roar Skoglund, Gjø-Vard OL, 32.57, 3) Tone Vollen, Rond OL, 36.23, 4) Celine Visted, Gjø-Vard OL, 49.04, 5) Elin Føyen, Eidskog OL, 52.03.

Utvikling C, 2 090 m: 1) Kaja Skappel Halvorsrud, Lillehammer OK, 24.31, 2) Solfrid Drogseth Høie, Gjø-Vard OL, 32.13, 3) Ida Marie Bratlien, Snertingdal IF Orientering, 32.50, 4) Ole Petter Visted-Hansen, Gjø-Vard OL, 37.27, 5) Ole-Roald Rime, Gjø-Vard OL, 42.07.

D 11-12, 2 090 m: 1) Ida Øverli Støen, Lillehammer OK, 23.16, 2) Emilie Kloppbakken Stenbrenden, Gjø-Vard OL, 49.51, 3) Therese Holmen, Snertingdal IF Orientering, 53.51.

H 11-12, 2 090 m: 1) Emil Tonjer Fingarsen, Elverum OK, 19.39, 2) Magnus Svaland Dale, OL Vallset/Stange, 22.24, 3) Ole Solli Kvikstad, OL Toten-Troll, 23.39, 4) Nikolai Teslo, Hadeland OL, 25.42, 5) Johannes Høie, Gjø-Vard OL, 31.25, 6) Josef Öhman, Gjø-Vard OL, 32.34, 7) Lars Flaskerud, OL Toten-Troll, 33.09.

Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags