Resultater Gransrennet på Lygna

DEL

Jenter 15 år 5 km: 1 Vesteng Karen (Svea Skilag) 16:08, 2 Rehn Sarah (Heming, IL) 16:13, 3 Klevenberg Emma (Gjøvik SK) 16:15, 4 Lundin Emma Hovengen (Nittedal IL) 16:18, 5 Mobrenna Elise (Nes Ski) 16:23, 6 Røise Nora (Raufoss IL Langrenn) 16:43, 7 Brorson Vår Linvollen (Svea Skilag) 16:52, 8 Kjeldsberg Iselin Stangstuen (Vind IL) 16:54, 9 Holmstad Ida (Østre Toten Skilag) 16:57, 10 Woldengen Astrid Bekken (Moen Sportsklubb) 16:58, 11 Dragerengen Synne (Raufoss IL Langrenn) 17:44, 12 Mork Mimi Skjærvik (Nittedal IL) 17:55, 13 Aarøe-Velo Frida (Svea Skilag) 21:14

Jenter 16 år 5 km: 1 Bollingmo Synne Børresen (Raufoss IL Langrenn) 15:33, 2 Jakobsen Marie (Eidsvold Værks Skiklub) 16:08, 3 Røstøen Karoline (Østre Toten Skilag) 16:35, 4 Magnussen Hedda (Østre Toten Skilag) 17:06, 5 Nordvik Mathea (Brandbu IF) 17:38, 6 Ulsrud Selma Byfuglien (Gjøvik SK) 17:39, 7 Ewald Ida (Østre Toten Skilag) 19:15, 8 Bye-Ribaut Anna (Nittedal IL) 20:20

Jenter 8 år 1,2 km: Brurok Isabella Nyengen (Brandbu IF) Fullført, Ljåstad Martine (Hakadal IL) Fullført, Manum-Farstad Sofie (Vind IL) Fullført, Stikbakke Adelin (Gjøvik SK) Fullført, Busch-Solberg Otilje (Kolbukameratene, IL) Fullført

Jenter 9 år 1,2 km: Dalen Vilja (Gran IL) Fullført, Greaker Tomine (Gran IL) Fullført, Knutsen Celine (Gran IL) Fullført, Robøle-Sørensen Jenny (Gran IL) Fullført, Morstad Astrid Flækken (Gran IL) Fullført, Enstrøm Ida Elise Skjervum (Moen Sportsklubb) Fullført, Haugsbakken-Braastad Julie (Gran IL) Fullført

Jenter 10 år 1,2 km: Dyste Silje (Østre Toten Skilag) Fullført, Wiik Leah Naomi (Eidsvold Værks Skiklub) Fullført, Skaarud Martine Emilie Johansen (Harestua IL) Fullført, Hammer Lea (Eidsvold Værks Skiklub) Fullført, Johansen Sine (Gran IL) Fullført, Sjaaeng Minea (Eidsvold Værks Skiklub) Fullført, Reiss-Jacobsen Ida Haugen (Østre Toten Skilag) Fullført, Stikbakke Wilma Isabel (Gjøvik SK) Fullført, Gillebo-Haugen Julie (Moen Sportsklubb) Fullført

Jenter 11 år 2,1 km: 1 Skaar Ingrid (Nittedal IL) 8:07, 2 Stødle Erle Haukåen (Nittedal IL) 8:08, 3 Enstrøm Anna Skjervum (Moen Sportsklubb) 8:24, 4 Mork Elli Skjærvik (Nittedal IL) 8:28, 5 Grimsrud Milla Løvli (Moen Sportsklubb) 8:51, 6 Rutle Maria (Nittedal IL) 8:52, 7 Enger Amalie Johnsgaard (Gjelleråsen IF) 9:03, 8 Aigner Karoline Lutnæs (Nittedal IL) 10:08, 9 Gammelmo Tiril (Svea Skilag) 11:05

Jenter 12 år 2,1 km: 1 Heggen Kari (Harestua IL) 7:05, 2 Reiss-Jacobsen Matilde Haugen (Østre Toten Skilag) 7:29, 3 Kjeldsberg Elise Stangstuen (Vind IL) 7:30, 4 Lundby Julie Haug (Østre Toten Skilag) 7:35, 5 Fuglehaug-Wetting Katrine (Brandbu IF) 7:37, 6 Skari Selma (Nittedal IL) 7:38, 7 Hvattum Anna Aamelfot (Gran IL) 7:45, 8 Hovde Sina (Gjøvik SK) 7:48, 9 Greftegreff Solveig Egge (Brandbu IF) 8:10, 10 Moen Hedda (Hakadal IL) 8:44, 11 Bekkedal Elle (Hakadal IL) 8:47, 12 Rein-Heggebakken Karoline (Nittedal IL) 8:48

Jenter 13 år 3 km: 1 Hagen Mali Jåvoll (Brandbu IF) 9:34, 1 Støen Ida Øverli (Lillehammer Skiklub) 9:34, 3 Brorson Sol Frid Linvollen (Svea Skilag) 9:42, 3 Skari Oda (Nittedal IL) 9:42, 5 Skaar Eline (Nittedal IL) 9:52, 6 Sjaaeng June Isell (Eidsvold Værks Skiklub) 10:05, 7 Skramstad Eli Anne (Vang Skiløperforening) 10:10, 8 Hermansen Christiane (Vang Skiløperforening) 10:16, 9 Njå Hedda (Vind IL) 11:10, 10 Krüger Ida Kiara (Gjøvik SK) 11:58

Jenter 14 år 3 km: 1 Katnosa Marthe Olsen (Svea Skilag) 8:52, 2 Pedersen Tuva Grasbekk (Gjelleråsen IF) 9:35, 3 Dyste Martine (Østre Toten Skilag) 9:40, 4 Fuglehaug-Wetting Henriette (Brandbu IF) 9:51, 5 Nystad Kristin Helen (Nittedal IL) 9:52, 6 Gangås Eir Elise Røstelien (Moelven IL) 10:01, 7 Hval-Thomsen Maja (Harestua IL) 10:58, 8 Jensrud Tuva Othilie (Hamar SK) 10:59, 9 Gammelmo Ida (Svea Skilag) 11:18

Gutter 8 år 1,2 km: Støen Martin Lien (Lillehammer Skiklub) Fullført, Enger Oliver Johnsgaard (Gjelleråsen IF) Fullført, Hvalstad Sebastian (Moen Sportsklubb) Fullført, Sørumshagen Eirik Ellefsrud (Moen Sportsklubb) Fullført, Iversen Kasper Hovdan (Gjelleråsen IF) Fullført, Hammer Sigurd Maurset (Eidsvold Værks Skiklub) Fullført, Fjeld Sondre Håkonsen (Harestua IL) Fullført, Holmsen Albert Johnsgaard (Gjelleråsen IF) Fullført

Gutter 9 år 1,2 km: Nielsen Tarjei Espedokken (Gran IL) Fullført, Hagen Lukas Jåvoll (Brandbu IF) Fullført, Knai Aksel Smerkerud (Eidsvold Værks Skiklub) Fullført, Dotseth Alfred (Eina Sportsklubb) Fullført

Gutter 10 år 1,2 km: Karlshaugen Amund Bakken (Nittedal IL) Fullført, Sterud Oscar (Gran IL) Fullført, Aarøe-Velo Aksel (Svea Skilag) Fullført, Haugen Magnus (Gran IL) Fullført, Eilertsen Emil Kalfoss (Nittedal IL) Fullført, Gjerdingen Lars (Gran IL) Fullført, Johannessen Daniel Sletta (Brandbu IF) Fullført, Hval-Granlund Even (Gran IL) Fullført, Krüger Oliver (Harestua IL) Fullført, Heijer Simen (Gran IL) Fullført, Ulsrud Petter Byfuglien (Gjøvik SK) Fullført, Holmsen Emil Johnsgaard (Gjelleråsen IF) Fullført, Hansen Max (Eidsvold Værks Skiklub) Fullført, Krüger Jamie Jack (Gjøvik SK) Fullført, Hvattum Haakon Aamelfot (Gran IL) Fullført, Bergene Mathias Rygg (Skrautvål IL) Fullført

Gutter 11 år 2,1 km: 1 Egedius Felix (Vind IL) 7:10, 2 Brorson Sølve Linvollen (Svea Skilag) 7:51, 3 Busch-Solberg Tobias (Kolbukameratene, IL) 8:27, 4 Mjølstad-Svendsen Erik-August (Gjøvik SK) 8:28, 5 Manum-Farstad Benjamin (Vind IL) 8:45, 6 Haugsbakken-Braastad Jonas (Gran IL) 9:19, 7 Gorset Hans Martin (Svea Skilag) 9:25, 8 Leithe Håkon (Moen Sportsklubb) 9:39, 9 Johansen Kristoffer (Gran IL) 9:55, 10 Hvalstad Sander (Moen Sportsklubb) 10:07, 11 Gillebo-Haugen Oscar (Moen Sportsklubb) 10:41, 12 Nordheggen Ole Petter (Moen Sportsklubb) 10:56

Gutter 12 år 2,1 km: 1 Hagen Ulrik Jåvoll (Brandbu IF) 6:16, 2 Borgen Sondre (Østre Toten Skilag) 6:25, 3 Jensrud Henrik Sebastian (Hamar SK) 7:10, 3 Almåsbak Magnus Vestmo (Granli IL) 7:10, 5 Dragerengen Sivert (Raufoss IL Langrenn) 7:11, 6 Kjeldsberg Oliver Stangstuen (Vind IL) 7:16, 7 Grønvold Sigurd Storvik (Hakadal IL) 7:29, 8 Fremstad Ola (Raufoss IL Langrenn) 7:45, 9 Ljåstad Andreas (Hakadal IL) 7:53, 9 Hansen Mattis (Eidsvold Værks Skiklub) 7:53, 11 Alm Sondre Molden (Gran IL) 7:54, 12 Fleischer Emil Nielsen (Gran IL) 7:59, 13 Köhler-Olsen Kilian Syver (Gjelleråsen IF) 8:02, 14 Evensen Martin Moslet (Raufoss IL Langrenn) 8:19, 15 Haugseth Jens Eyvind Haug (Hakadal IL) 8:23, 16 Busch-Solberg Christoffer (Kolbukameratene, IL) 8:34, 17 Harstad Jakob Håvard Ytredal (Lillehammer Skiklub) 8:59, 18 Granås Jesper Sande (Hakadal IL) 9:00, 19 Rustaden Magnus (Gran IL) 9:13, 20 Molden Espen Hjelmås (Gran IL) 9:36, 21 Fjeld Sturla Håkonsen (Harestua IL) 10:01, 22 Heijer Sander (Gran IL) 10:07

Gutter 13 år 3 km: 1 Ragnhildsløkken Ludvig Lunde (Vind IL) 8:49, 2 Rønning Per Sunde (Gjelleråsen IF) 8:54, 3 Stangvik Sigmund Aashaug (Gjelleråsen IF) 8:58, 4 Broberg Even (Jevnaker Idrettsforening Ski) 9:22, 5 Røise Eirik (Raufoss IL Langrenn) 9:35, 6 Robøle-Sørensen Peder (Gran IL) 9:58, 7 Harstad Ludvik Ytredal (Lillehammer Skiklub) 10:42, 8 Torp Jonas (Eidsvold Værks Skiklub) 10:57, 9 Holter Hans Jørgen (Ullensaker SK) 11:34

Gutter 14 år 3 km: 1 Jensen Benjamin Røssum (Hakadal IL) 8:07, 2 Jakobsen Henrik (Eidsvold Værks Skiklub) 8:17, 3 Lillejordet Jonas Lidahl (Vang Skiløperforening) 8:28, 4 Tømterud William (Harestua IL) 8:45, 5 Myrmel-Johansen Balder (Bækkelagets SK) 8:56, 6 Daviknes-Andreassen Mats (Nittedal IL) 9:00, 7 Johnsrud Ola (Gran IL) 9:01, 8 Øiom Håvard (Jevnaker Idrettsforening Ski) 9:02, 9 Nilssen Fredrik (Gjelleråsen IF) 9:06, 10 Aaserud Mathias Brenna (Brandbu IF) 9:08, 11 Lien Even (Gjøvik SK) 9:15, 12 Daviknes-Andreassen Anders (Nittedal IL) 9:18, 12 Hoel Bastian Nikolai (Raufoss IL Langrenn) 9:18, 14 Næss Marcus Alexander (Nittedal IL) 9:19, 15 Furseth Simen Smeby (Vind IL) 9:25, 15 Skjolden Sondre Elias (Nes Ski) 9:25, 17 Bøthun Isak (Sogndal IL) 9:28, 18 Myhre Mats Mørch (Gjelleråsen IF) 9:31, 19 Evensen Magnus Moslet (Raufoss IL Langrenn) 9:37, 20 Dokke Anders (Raufoss IL Langrenn) 10:11, 21 Ødegaard Erik Tveit (Nittedal IL) 10:36, 22 Andreassen Thorstein (Skedsmo SK) 10:49, 23 Cyren Filip (Nittedal IL) 12:27

Gutter 16 år 5 km: 1 Borgen Sivert (Østre Toten Skilag) 13:36, 2 Skaar Ola (Nittedal IL) 13:52, 3 Lien Lars (Gjøvik SK) 14:01, 4 Almåsbak Petter Vestmo (Granli IL) 14:12, 5 Kristiansen Nikolai (Brandbu IF) 14:13, 6 Hovde August (Gjøvik SK) 14:15, 7 Halvorsen Eirik Bjørk (Eidsvold Værks Skiklub) 14:24, 8 Halvorsen Simen Cook (Ullensaker SK) 14:28, 9 Dyste Emil Martman (Østre Toten Skilag) 14:50, 10 Gundersen Erlend (Eidsvold Værks Skiklub) 15:16, 11 Bakken Brage (Jevnaker Idrettsforening Ski) 15:31, 12 Nytrøen Sander Stumo (Gjerdrum IL) 15:39, 13 Bratfos Sverre Murud (Ullensaker SK) 16:46, 14 Vormeland Einar (Skedsmo SK) 17:23

Gutter 15 år 5 km: 1 Stensrud Simen Gløgård (Nittedal IL) 13:19, 2 Heggen Lars (Harestua IL) 13:56, 3 Nytrøen Oliver Finstad (Eidsvold Værks Skiklub) 14:05, 4 Almåsbak Simen Vestmo (Granli IL) 14:20, 5 Berge Andreas Heggheim (Kolbukameratene, IL) 14:57, 5 Norheim Sondre Nikolai (Eidsvold Værks Skiklub) 14:57, 7 Skari Filip (Nittedal IL) 15:00, 8 Sunde Pelle (Gjelleråsen IF) 15:03, 9 Øfstaas Fredrik Flo (Nittedal IL) 15:11, 9 Hermansen Andreas (Vang Skiløperforening) 15:11, 11 Broberg Elling (Jevnaker Idrettsforening Ski) 15:16, 12 Fjøsne-Hexeberg Odin (Nittedal IL) 15:29, 13 Stangvik Elias Aashaug (Gjelleråsen IF) 15:36, 14 Løken Jørgen (Eidsvold Værks Skiklub) 15:39, 15 Rein-Heggebakken Mats (Nittedal IL) 16:07, 16 Wien Simen Monsrud (Harestua IL) 16:15, 17 Holt Syver Viksås (Svea Skilag) 16:18, 18 Ansbakken Elias Østvold (Østre Toten Skilag) 16:43, 19 Mandt Tobias Finstad (Gjelleråsen IF) 17:11, 20 Egedius Daniel (Vind IL) 17:36, 21 Gulbrandsen-Rognstad Jonas (Moen Sportsklubb) 18:21, 22 Tronsrud Jakob Linner (Nord-Odal IL) 19:00

Menn 17 år 10 km: 1 Gammelmo Simen (Svea Skilag) 27:16, 2 Bakke Aleksander Gausen (Njård) 27:58, 3 Jensen Didrik Røssum (Hakadal IL) 28:01, 4 Stensrud Erlend Gløgård (Nittedal IL) 28:05, 5 Wang Ask Grøtan (Fossum IF) 28:35, 6 Bærheim Anders (Nittedal IL) 29:05, 7 Aspesletten Torjus Berge (Lillehammer Skiklub) 29:24, 8 Wangen Vemund (Lillehammer Skiklub) 29:41, 9 Fjøsne-Hexeberg Trym (Nittedal IL) 29:49, 10 Løvlien Ola (Lillehammer Skiklub) 30:13, 11 Berge Sivert Laderud (Svea Skilag) 30:18, 12 Holen Halvard (Gjelleråsen IF) 31:06, 13 Arvesen Ole Marius (Svea Skilag) 31:38, 14 Holter Arne Magnus (Ullensaker SK) 32:03, 15 Lahaug Einar (Strømmen og Lillestrøm SK) 32:14, 16 Tronsrud Håkon Linner (Nord-Odal IL) 33:26, 17 Gromsrud Herman Sørensen (Gjelleråsen IF) 0:00

Menn 18 år 10 km: 1 Bjertnæs Bjarte (Jevnaker Idrettsforening Ski) 27:06, 2 Dybdahl Halvor Aasen (Njård) 27:50, 3 Petterson Jonas (Østre Toten Skilag) 28:18, 4 Klevenberg Magnus (Gjøvik SK) 29:45, 5 Amundsen Alexander (Lørenskog SK) 30:26, 6 Ulsrud Herman Byfuglien (Gjøvik SK) 32:20, 7 Jordheim Sondre (Lørenskog SK) 0:00, 7 Hagen Mads (Jevnaker Idrettsforening Ski) 0:00

Menn 19/20 år 10 km: 1 Myhr Petter (Bygdø IL) 25:26, 2 Uv Sander André (Bygdø IL) 25:48, 3 CLEM Ivar Harald (Fossum IF) 25:58, 4 Grobakken Rune Hermundstad (Rogne IL) 26:22, 5 Øiseth Simen Frantzen (Fet SK) 26:38, 6 Jevne Erik Johannes (Lillehammer Skiklub) 26:47, 7 AAS-JAKOBSEN Andreas (Heming, IL) 27:04, 8 Karsrud Kristoffer Alm (Raufoss IL Langrenn) 27:10, 9 Pedersen Sondre Bjørkeng (Nes Ski) 27:11, 10 Bjørnaa Birk Strand (Lillehammer Skiklub) 27:17, 11 Selberg Sondre (Gjelleråsen IF) 27:33, 12 Frøisland Eskil (Vang Skiløperforening) 27:39, 13 Drivenes Philip (Fredrikstad SK) 28:40, 14 Holt Filip Glittenberg (Tistedalen FL) 28:48, 15 Flekke Eirik Osvik (Gjelleråsen IF) 30:47, 16 Tronsrud Henrik Linner (Nord-Odal IL) 32:32

Menn senior 10 km: 1 Vesterås Marius Viken (Varde IL) 25:58, 2 Gigernes Ådne Holter (Bygdø IL) 26:19, 3 GRASTVEIT Stian (Heming, IL) 26:51, 4 Dahl Torje Usland (Marnardal IL) 27:52

Kvinner 17 år 5 km: 1 Selberg Synne (Gjelleråsen IF) 15:14, 2 Mohaugen Andrea (Bjerke IL Ski) 15:37, 3 Nilssen Henriette (Gjelleråsen IF) 15:51, 4 Østvold Mathilde Skoglund (Vang Skiløperforening) 16:06, 5 Haave Maria Masovn (Lillehammer Skiklub) 16:20, 6 Haave Kristina Masovn (Lillehammer Skiklub) 16:30, 7 Bergersen Emma Bangstad (Hamar SK) 16:33, 8 Myrmel-Johansen Tiril (Bækkelagets SK) 16:49, 9 Byrløkken Hedda Finne (Nittedal IL) 16:57, 10 Myhre Ida Mørch (Gjelleråsen IF) 17:24, 11 Thørud Live Johanne (Lørenskog SK) 17:57, 12 Vesteng Helena (Svea Skilag) 18:09, 13 Evensen Hanna Søgård (Nordbygda/Løten Ski) 19:04

FH Kvinner senior stående 5 km: 1 Olsen Anne Karen (Svea Skilag) 24:43

Kvinner 18 år 5 km: 1 Seierstad Janne Ballangrud (Raufoss IL Langrenn) 14:55, 2 Bru-Hemmingby Ida (Strømmen og Lillestrøm SK) 17:43, 3 Kravdal Kristine (Gjøvik SK) 17:45

Kvinner 19/20 år 5 km: 1 Føyen Sigrid Leseth (Kjelsås IL) 15:06, 2 Sande Marie Nesbakken (Harestua IL) 17:28, 3 Silber Natascha Nina (Vind IL) 17:44

Kvinner senior 5 km: 1 Seirstad Dorthe Ballangrud (Raufoss IL Langrenn) 14:27, 2 Næss Karoline (Bjerke IL Ski) 15:16, 3 SEIM Katrine (Hol IL) 15:43, 4 Bakken Betine (Jevnaker Idrettsforening Ski) 16:04, 5 Almqvist Oda Foss (Nordre Oppdalen IL) 18:44

Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags