Resultater fra Lygnasæterrennet

Resultater fra Lygnasæterrennet på ski søndag 5. januar.

DEL

J 8 år: Festad Liv (Østre Toten Skilag) Fullført, Stikbakke Adelin (Gjøvik SK) Fullført, Berg Martine Husby (Vind IL) Fullført, Gjerald Mathie Johansen (Haugsbygd IF) Fullført, Brurok Isabella Nyengen (Brandbu IF) Fullført, Manum-Farstad Sofie (Vind IL) Fullført, Paulseth Astrid Olive (Kolbukameratene, IL) Fullført

J 9 år: Sørumshagen Ingebjørg Ellefsrud (Moen Sportsklubb) Fullført, Ulberg Synne (Skrautvål IL) Fullført, Haugsbakken-Braastad Julie (Gran IL) Fullført, Nordseth Rakel (Snertingdal IF Ski) Fullført, Staven Ingrid Emilie (Østre Toten Skilag) Fullført, Robøle-Sørensen Jenny (Gran IL) Fullført, Ludvigsen Vilde (Tingelstad IF) Fullført, Aasvoll-Rognlien Carmen (Østre Toten Skilag) Fullført, Lilleland-Olsen Ingrid (Holeværingen IL) Fullført, Nordmarken Hannah Jarstad (Moen Sportsklubb) Fullført, Aasebø Kristina (Kjelsås IL) Fullført, Sparby Kaja (Haugsbygd IF) Fullført

J 10 år: Stikbakke Wilma Isabel (Gjøvik SK) Fullført, Sørum Mille Lybeck (Østre Toten Skilag) Fullført, Øiom Maria (Jevnaker Idrettsforening Ski) Fullført, Reiss-Jacobsen Ida Haugen (Østre Toten Skilag) Fullført, Skaarud Martine Emilie Johansen (Harestua IL) Fullført, Koren Emma Tveter (Jevnaker Idrettsforening Ski) Fullført, Dyste Silje (Østre Toten Skilag) Fullført, Aasdokken Mathilde (Skrautvål IL) Fullført, Houth-Aaslund Jenny (Gjøvik SK) Fullført

J 11 år: 1 Grimsrud Milla Løvli (Moen Sportsklubb) 8:10, 2 Lilleland-Olsen Nora (Holeværingen IL) 8:12, 3 Enstrøm Anna Skjervum (Moen Sportsklubb) 8:20, 4 Brurok Linneah Nyengen (Brandbu IF) 8:23, 5 Rosendal Astrid (Skrautvål IL) 8:33, 6 Nordeng Guro Slapgård (Holeværingen IL) 8:41, 7 Østerhus Rikke Nordahl (Gjøvik SK) 8:44, 8 Amundsen Mari Wang (Vind IL) 8:46, 9 Kravdal Eline (Gjøvik SK) 8:48, 10 Frøhaug Christina (Holeværingen IL) 8:50, 11 Glomsås-Eide Edel Agnete (Søndre Land IL Ski) 8:58, 12 Iversen Lerke Sørgård (Åsen IL) 9:34, 13 Aschim Anna Karoline Ballangrud (Harestua IL) 9:38, 14 Heimlund Vilde (Åsen IL) 11:17, 15 Blakarstugun Ida Marie (Åsen IL) 11:41

J 12 år: 1 Heggen Kari (Harestua IL) 6:43, 2 Kjeldsberg Elise Stangstuen (Vind IL) 6:55, 3 Reiss-Jacobsen Matilde Haugen (Østre Toten Skilag) 7:09, 3 Alsgaard Maria Schei (Åsen IL) 7:09, 5 Lundby Julie Haug (Østre Toten Skilag) 7:24, 6 Greftegreff Solveig Egge (Brandbu IF) 7:33, 7 Hovde Sina (Gjøvik SK) 7:37, 8 Berg Emilie Husby (Vind IL) 7:43, 9 Myrland Hannah Sletsjø (Vind IL) 7:45, 10 Schjetne Vårin (Gjøvik SK) 7:47, 11 Lundqvist Camilla Johanne (Ås IL) 7:49, 12 Fuglehaug-Wetting Katrine (Brandbu IF) 7:52, 13 Berg Maria Nordal (Kjelsås IL) 8:00, 14 Johnsrud Tilde (Haugsbygd IF) 8:05, 15 Thirud Margrethe (Kolbukameratene, IL) 9:35, 16 Staven Selena Marie (Østre Toten Skilag) 9:51

G 9 år: Berg Kristoffer Nordal (Kjelsås IL) Fullført, Sundstad Håkon Skjervheim (Jevnaker Idrettsforening Ski) Fullført, Evensen Mathias Moslet (Raufoss IL Langrenn) Fullført, Syvertsen Marcus Vatsaas (Haugsbygd IF) Fullført, Lafton Emil (Jevnaker Idrettsforening Ski) Fullført, Bekkelund Linus (Gjøvik SK) Fullført, Klavenes Sindre (Raufoss IL Langrenn) Fullført, Hagen Lukas Jåvoll (Brandbu IF) Fullført, Andreassen Eirik Ness (Haugsbygd IF) Fullført, Thon Mathias Bjordal (Skrautvål IL) Fullført, Dotseth Alfred (Eina Sportsklubb) Fullført, Brusveen Trym (Øystre Slidre IL) Fullført

G 10 år: Andresen Einar Heisholdt (Åsen IL) Fullført, Garvik Nicholas (Njård) Fullført, Gjerdingen Lars (Gran IL) Fullført, Johnsrud Linus (Haugsbygd IF) Fullført, Hvattum Haakon Aamelfot (Gran IL) Fullført, Osnes-Ringen Aksel (Lyn Ski) Fullført, Bjerkely Sigurd Holmlund (Svea Skilag) Fullført, Heimlund Vilfred (Åsen IL) Fullført, Bergene Mathias Rygg (Skrautvål IL) Fullført, Strøm Markus (Kolbukameratene, IL) Fullført, Hval-Granlund Even (Gran IL) Fullført, Sterud Oscar (Gran IL) Fullført, Gullberg-Mathisen Fredrik (Lyn Ski) Fullført, Johannessen Daniel Sletta (Brandbu IF) Fullført

G 11 år: 1 Egedius Felix (Vind IL) 6:47, 2 Flesvig Torgrim Haga (Østre Toten Skilag) 6:58, 3 Aasvoll-Rognlien Henrik (Østre Toten Skilag) 7:12, 4 Wedum Axel Kristian Trovåg (Lyn Ski) 7:19, 5 Brorson Sølve Linvollen (Svea Skilag) 7:35, 6 Festad Ole (Østre Toten Skilag) 7:43, 7 Øksnes Erik Eiksund (Kjelsås IL) 7:45, 7 Voytovich William Hagen (Skrautvål IL) 7:45, 9 Ringli Sigurd Jørstad (Øystre Slidre IL) 7:48, 10 Berg Odd Martin Husby (Vind IL) 7:57, 11 Jensen Jonathan Bråthen (Raufoss IL Langrenn) 8:06, 12 Manum-Farstad Benjamin (Vind IL) 8:11, 13 Gorset Hans Martin (Svea Skilag) 8:33, 14 Haugsbakken-Braastad Jonas (Gran IL) 8:50, 15 Roos Jakob (Jevnaker Idrettsforening Ski) 8:54, 16 Mjølstad-Svendsen Erik-August (Gjøvik SK) 8:57, 17 Løken Peder Overn (Eina Sportsklubb) 9:01, 18 Leithe Håkon (Moen Sportsklubb) 9:05, 19 Hvalstad Sander (Moen Sportsklubb) 9:18, 20 Neverdal Leander Gjestvang (Reinsvoll IL) 9:22, 21 Johansen Kristoffer (Gran IL) 9:38, 22 Tangen Tjørgen Hansen (Varde IL) 9:39, 23 Ludvigsen Sondre (Tingelstad IF) 10:21, 24 Bradal Einar Tobias (Raufoss IL Langrenn) 10:23, 25 Johnsrud Nicolay Ringstad (Åsen IL) 10:51, 26 Nagel-Dahl Kristoffer (Åsen IL) 11:11, 27 Haga Adrian (Tingelstad IF) 12:47

G 12 år: 1 Borgen Sondre (Østre Toten Skilag) 6:12, 2 Hagen Ulrik Jåvoll (Brandbu IF) 6:13, 3 Dragerengen Sivert (Raufoss IL Langrenn) 6:47, 4 Evensen Vetle Østlien (Vind IL) 7:09, 5 Hokstad Johan (Åsen IL) 7:14, 6 Sparby Lars (Haugsbygd IF) 7:18, 7 Jørstad Haldor Fauske (Øystre Slidre IL) 7:20, 8 Langbråten Henrik Glasrud (Jevnaker Idrettsforening Ski) 7:23, 9 Kvarsnes Kasper Skaugvoll (Bjerke IL Ski) 7:28, 10 Ulberg Sigve (Skrautvål IL) 7:31, 11 Fremstad Ola (Raufoss IL Langrenn) 7:35, 11 Syvertsen Christer Vatsaas (Haugsbygd IF) 7:35, 13 Otterholm Ludvig Bjerregård (Raufoss IL Langrenn) 7:37, 14 Alm Sondre Molden (Gran IL) 7:48, 14 Kjerstadmo Jørgen (Haugsbygd IF) 7:48, 16 Evensen Martin Moslet (Raufoss IL Langrenn) 7:49, 16 Mork Andreas Bagaasen (Haugsbygd IF) 7:49, 18 Fleicher Emil (Gran IL) 7:52, 19 Lafton Elias (Jevnaker Idrettsforening Ski) 8:22, 20 Krangnes Emil (Ådal IL) 8:24, 21 Kvam Ausen Martinius (Åsen IL) 8:44, 22 Fjeld Sturla Håkonsen (Harestua IL) 8:46, 23 Houth-Aaslund Laurits (Gjøvik SK) 8:51, 24 Borgli Sebastian (Eina Sportsklubb) 9:33

G 8 år: Roos Simon (Jevnaker Idrettsforening Ski) Fullført, Aschim Iver Ballangrud (Harestua IL) Fullført, Thon Sebastian Bjordal (Skrautvål IL) Fullført, Hvalstad Sebastian (Moen Sportsklubb) Fullført, Fjeld Sondre Håkonsen (Harestua IL) Fullført, Sørumshagen Eirik Ellefsrud (Moen Sportsklubb) Fullført, Nagel-Dahl Jakob (Åsen IL) Fullført, Stensvold Gustav Engeli (Gjøvik SK) Fullført, Leithe Thor (Moen Sportsklubb) Fullført, Johnsrud Wilhelm Ringstad (Åsen IL) Fullført, Rosendal Alfred (Skrautvål IL) Fullført

J 16 år: 1 Fodstad Ragna (Østre Toten Skilag) 15:20, 2 Jøranli Lene (Nordre Land IL) 15:21, 3 Skjold Ida Lockert (Åsen IL) 15:45, 4 Røstøen Karoline (Østre Toten Skilag) 16:02, 5 Kvernerud Anine Schrader (Dikemark IF) 16:34, 6 Silber Jessica Birgit (Vind IL) 16:41, 7 Schjetne Hannah (Gjøvik SK) 17:38, 8 Bye-Ribaut Anna (Nittedal IL) 19:20

J 13 år: 1 Hagen Mali Jåvoll (Brandbu IF) 9:26, 2 Brorson Sol Frid Linvollen (Svea Skilag) 9:27, 3 Bekkelund Selma (Gjøvik SK) 9:46, 4 Vigerust Vilde Linnéa (Østre Toten Skilag) 9:52, 5 Aakervik Dyveke (Fet SK) 10:03, 6 Solberg Ellinor Fossheim (Skimt) 10:17, 6 Pedersen Erle (Høybråten og Stovner IL) 10:17, 8 Njå Hedda (Vind IL) 10:27, 9 Strandlie Karen Haanes (Gjøvik SK) 10:31, 10 Molstadkroken Vilde (Gjøvik SK) 11:12, 11 Stende Kaja (Raufoss IL Langrenn) 11:33, 12 Andersen Eline Andrea (Åsen IL) 11:41, 13 Woldengen Anna Bekken (Moen Sportsklubb) 11:51, 14 Solerød Eiril Erlien (Gjøvik SK) 12:02, 15 Woldengen Karen Bekken (Moen Sportsklubb) 12:50, 16 Nordheggen Margrethe (Moen Sportsklubb) 13:18

J 14 år: 1 Aasebø Kamilla (Kjelsås IL) 8:41, 2 Katnosa Marthe Olsen (Svea Skilag) 8:44, 3 Tronrud Sara Agnethe Granvang (Nordre Land IL) 9:13, 4 Voytovich Hanna Hagen (Skrautvål IL) 9:27, 5 Glomsaker Dina (Fossum IF) 9:28, 6 Eidslott Ea (Lyn Ski) 9:30, 7 Almaas Aurora (Lyn Ski) 9:44, 8 Dyste Martine (Østre Toten Skilag) 9:47, 9 Larsen Victoria Trevisan (Njård) 9:54, 10 Midtbø Anna Kristiansen (Haugsbygd IF) 10:07, 10 Gråbøl-Undersrud Leah Cornelia (Lyn Ski) 10:07, 12 Hval Johanna (Haugsbygd IF) 10:10, 13 Fuglehaug-Wetting Henriette (Brandbu IF) 10:11, 14 Esp Emilie Månum (Etnedal Skilag) 10:18, 14 Aloy-Lislerud Alba (Njård) 10:18, 16 Hval-Thomsen Maja (Harestua IL) 10:21, 17 Gammelmo Ida (Svea Skilag) 10:40, 18 Rosendal Anna (Skrautvål IL) 10:41, 19 Skou Sofie Vikesland (Njård) 11:08, 20 Hoven Sara Bergsholm (Gjerdrum IL) 11:10, 21 Gjerald Mina Orebråten (Haugsbygd IF) 12:02

J 15 år: 1 Klevenberg Emma (Gjøvik SK) 15:50, 2 Hoelsveen Malin (Raufoss IL Langrenn) 16:13, 3 Holmstad Ida (Østre Toten Skilag) 16:55, 4 Sletten Åsne Oline (Tormod Skilag) 17:14, 5 Woldengen Astrid Bekken (Moen Sportsklubb) 17:16, 6 Dybvand Hannah (Rustad IL) 17:20, 6 Dragerengen Synne (Raufoss IL Langrenn) 17:20, 8 Hustvedt Ane (Rustad IL) 18:02, 9 Molstadkroken Karoline (Gjøvik SK) 18:44, 10 Kjeldsberg Iselin Stangstuen (Vind IL) 18:48, 11 Øvergård Kristine (Åsen IL) 19:23, 12 Dervo Mari Andrea (Åsen IL) 21:45

FH G14 stående: 1 Lykken Endre (Vind IL) 10:30

FH G13 Stående: 1 Aasvoll-Rognlien Halvard (Østre Toten Skilag) 17:41

G 13 år: 1 Øksnes Håkon Eiksund (Kjelsås IL) 8:48, 2 Ragnhildsløkken Ludvig Lunde (Vind IL) 8:57, 3 Johansen Mikkel Lysne (Bagn IL) 9:27, 4 Broberg Even (Jevnaker Idrettsforening Ski) 9:29, 4 Røise Eirik (Raufoss IL Langrenn) 9:29, 6 Nilsen Lucas Engum (Vind IL) 9:39, 7 Robøle-Sørensen Peder (Gran IL) 9:50, 8 Hekneby Ulrik (Lyn Ski) 9:54, 9 Brusveen Ola (Øystre Slidre IL) 10:13, 10 Flesvig Peter Haga (Østre Toten Skilag) 10:20, 10 Bakke Johannes (Vind IL) 10:20, 12 Thune Erik (Vind IL) 10:28, 13 Mahmood Asif (Åsen IL) 10:31, 14 Hokstad Sigurd (Åsen IL) 10:41, 15 Roos Sander (Jevnaker Idrettsforening Ski) 10:50, 15 Andersen Storm Normann (Raufoss IL Langrenn) 10:50, 17 Månum-Nerli Mats (Etnedal Skilag) 11:24, 18 Sørlie-Sannes Emre (Vind IL) 11:25, 19 Rønningen Sebastian (Vind IL) 11:43, 20 Gullberg-Mathisen Magnus (Lyn Ski) 12:22, 21 Ruden-Grinaker Erik (Tingelstad IF) 12:39, 22 Tømterud Henrik (Harestua IL) 13:17, 23 Rønningen Sander (Vind IL) 13:31

G 14 år: 1 Jensen Benjamin Røssum (Hakadal IL) 7:54, 2 Berg Henrik (Gjøvik SK) 8:26, 3 Tømterud William (Harestua IL) 8:36, 4 Wattum Mathias (Nordre Land IL) 8:41, 5 Røn Jørgen (Rustad IL) 8:42, 6 Johnsrud Ola (Gran IL) 8:46, 7 Bakkely Marcus (Østre Toten Skilag) 8:54, 8 Øiom Håvard (Jevnaker Idrettsforening Ski) 9:03, 8 Lien Even (Gjøvik SK) 9:03, 10 Aaserud Mathias Brenna (Brandbu IF) 9:06, 11 Leikanger Sigurd Andreas (Røa IL) 9:07, 12 Thorstensen Askil Seim (Østre Toten Skilag) 9:08, 13 Lutnæs Truls (Rustad IL) 9:23, 14 Vestli Marius (Fet SK) 9:27, 15 Hoel Bastian Nikolai (Raufoss IL Langrenn) 9:30, 16 Evensen Magnus Moslet (Raufoss IL Langrenn) 9:32, 17 Otterholm Albert Bjerregård (Raufoss IL Langrenn) 9:34, 18 Skjærstad Marius Fenstad (Kjelsås IL) 9:37, 19 Nordaas Jørgen Skrindsrud (Øystre Slidre IL) 9:38, 20 Stølen Ole Hedalen (Øystre Slidre IL) 10:02, 21 Dokke Anders (Raufoss IL Langrenn) 10:10, 22 Kure Andreas (Ås IL) 10:15, 23 Bergsbakken Magnus (Etnedal Skilag) 10:19, 24 Tollehaug Sondre (Etnedal Skilag) 10:29, 25 Kjerstadmo Jakob (Haugsbygd IF) 10:39, 26 Solbrekken Einar Kristoffer Lundene (Bagn IL) 11:12, 27 Ausen August Kvam (Åsen IL) 11:25

G 15 år: 1 Heggen Lars (Harestua IL) 13:55, 2 Prydz-Hoftvedt Aksel (Øvrevoll Hosle IL) 14:07, 3 Norheim Sondre (Eidsvold Værks Skiklub) 14:13, 4 Melbye Mons (Årvoll IL) 14:19, 5 Sveen Andreas Hermansen (Åsen IL) 14:22, 6 Brun Erik Johan (Eidsvold Værks Skiklub) 15:02, 7 Berge Andreas Heggheim (Kolbukameratene, IL) 15:09, 8 Hokstad Petter (Åsen IL) 15:19, 9 Broberg Elling (Jevnaker Idrettsforening Ski) 15:21, 9 Wien Simen Monsrud (Harestua IL) 15:21, 11 Hoelsveen Mathias (Raufoss IL Langrenn) 15:23, 12 Holt Syver Viksås (Svea Skilag) 15:51, 13 Mandt Tobias Finstad (Gjelleråsen IF) 15:59, 14 Roen Emil Silseth (Svea Skilag) 16:24, 15 Kristoffersen Oscar Julsvik (Gran IL) 17:11, 16 Egedius Daniel (Vind IL) 17:29

G 16 år: 1 Bjertnæs Lars Michael Saab (Njård) 12:45, 2 Borgen Sivert (Østre Toten Skilag) 12:54, 3 Bergmann Håvard (Ivrig, IL) 13:04, 3 Thoresen Tobias Dyrli (Røa IL) 13:04, 3 Tosterud Håvard (Østre Toten Skilag) 13:04, 6 Wedum Sten Magnus Trovåg (Njård) 13:12, 7 Leikanger Wilhelm Georg (Røa IL) 13:13, 8 Brustad Syver (Gui Sportsklubb) 13:22, 9 Gunnerød Daniel Henriksen (Njård) 13:28, 10 Lien Lars (Gjøvik SK) 13:29, 11 Christoffersen Jacob Buskerud (Njård) 13:32, 12 Enger Sivert Stene (Øvrevoll Hosle IL) 13:35, 13 Hovde August (Gjøvik SK) 13:36, 14 Fauske-Sjøstedt Anders (Lyn Ski) 13:38, 15 Farstadvoll Martin Eckmann (Rustad IL) 13:40, 16 Stensvold Teodor Engeli (Gjøvik SK) 13:47, 17 Kristiansen Nicolai (Brandbu IF) 13:48, 18 Lie Dennis (Driv IL - Ski) 13:57, 19 Engen Henrik Grøttum (Røa IL) 14:10, 19 Alfstadsæther Jakob (Østre Toten Skilag) 14:10, 21 Sletvold Magnus Eriksen (Njård) 14:13, 22 Mikkelsen Markus Henrik Bredesen (Gjerdrum IL) 14:30, 23 Buhs Jakob (Rustad IL) 14:32, 24 Snuggerud Ole Edvard (Gjøvik SK) 15:23, 25 Hansen Tobias Sommerstad (Østre Toten Skilag) 15:25, 26 Osnes-Ringen Filip (Lyn Ski) 15:30, 27 Flesvig Håkon Laurits Haga (Østre Toten Skilag) 15:49, 28 Baumann Arild (Try, Ilet) 16:45, 29 Solerød Annar Erlien (Gjøvik SK) 16:55

M 17 år: 1 Sjøholt Fredrik (Bækkelagets SK) 26:22, 1 Kalland Bendik (Magnor UL) 26:22, 3 Sletten Andreas (Tormod Skilag) 26:37, 4 Thorvaldsen Even (Ottestad IL) 26:40, 5 Gammelmo Simen (Svea Skilag) 26:55, 6 Hægeland Audun Nesheim (Rustad IL) 26:56, 7 Farstadvoll Henrik Eckmann (Rustad IL) 26:58, 8 Lutnæs Tørres (Rustad IL) 27:05, 9 Bakke Aleksander Gausen (Njård) 27:09, 10 Nordseth Peder Elias (Snertingdal IF Ski) 27:18, 11 Mobrenna Even (Hamar SK) 27:19, 12 Stensrud Erlend Gløgård (Nittedal IL) 27:20, 13 Galåen Johannes Edelssønn (Kjelsås IL) 27:42, 14 Tarud Eskil Espe (Tormod Skilag) 27:46, 15 Aurmo Ola (Hamar SK) 27:47, 16 Gussiås Oscar Pladsen (Røa IL) 28:00, 17 Lindby Gard (Røa IL) 28:09, 17 Jensen Didrik Røssum (Hakadal IL) 28:09, 19 Eriksen Jonathan Wærdahl (Heming, IL) 28:10, 20 Rakkestad Matias Nalum (Kjelsås IL) 28:22, 21 Jevanord Henrik (Moelven IL) 28:23, 21 Sørsdal Andreas (Sande Sportsklubb) 28:23, 23 Mallaug Jo (Hamar SK) 28:31, 24 Thorvik Elia (Kjelsås IL) 28:39, 25 Hovde Andreas Svinland (Rustad IL) 28:44, 26 Stoknes Elias (Røa IL) 28:53, 27 Hannestad Simon Salinas (Kjelsås IL) 28:57, 28 Tollefsen Ulrik Auestad (Åsen IL) 29:00, 29 Aspesletten Torjus Berge (Lillehammer Skiklub) 29:02, 30 Lukkassen August Andre (Røa IL) 30:25, 31 Pedersen Mikkel (Høybråten og Stovner IL) 30:37, 32 Hvidsten Marius (Rustad IL) 30:44, 33 Øvergård Eivind (Åsen IL) 30:50, 33 Gorset Emil Solan (Svea Skilag) 30:50, 35 Haugli Sander (Raufoss IL Langrenn) 30:59, 36 Berthet Markus August (Heming, IL) 31:02, 37 Hoelsveen Jonas (Raufoss IL Langrenn) 31:07, 38 Fengsrud Alexander (Åsen IL) 31:10, 39 Arvesen Ole Marius (Svea Skilag) 31:17, 40 Lahaug Einar (Strømmen og Lillestrøm SK) 32:28, 41 Hustad Alexander Damiano (Røa IL) 33:49, 42 Aarstad Edward (Strømmen og Lillestrøm SK) 0:00, 42 Fjøsne-Hexeberg Trym (Nittedal IL) 0:00, 42 Brun Bård Gunnar (Eidsvold Værks Skiklub) 0:00, 42 Gråbøl-Undersrud Emil (Lyn Ski) 0:00

M 18 år: 1 Staune-Mittet Johannes (Lillehammer Skiklub) 24:58, 2 Bakken Petter (Lyn Ski) 25:35, 3 Dybvand Vegard (Rustad IL) 25:54, 4 Nydal Eirik (Høybråten og Stovner IL) 26:11, 5 Fraser Petter Alexander Dehli (Heming, IL) 26:16, 6 Bjertnæs Bjarte (Jevnaker Idrettsforening Ski) 26:21, 7 Hagen Mads (Jevnaker Idrettsforening Ski) 26:22, 8 Røn Jesper (Rustad IL) 26:31, 9 Sveen Christian Hermansen (Åsen IL) 26:32, 10 Mogen Kristoffer (Oppegård IL) 26:34, 11 Anker-Nilssen Henrik (Nesodden IF - Ski) 26:35, 12 Dybdahl Halvor Aasen (Njård) 26:39, 13 Reinemo Felix Tobiasson (Bækkelagets SK) 26:47, 14 Danielsen Trym (Lyn Ski) 26:52, 15 Skjold Oskar Lockert (Åsen IL) 27:06, 16 Baumann Halfdan Thomas (Heming, IL) 27:20, 17 Strandhaug Fredrik Haugen (Lillehammer Skiklub) 27:25, 18 Tømmerberg Sander (Fossum IF) 28:14, 18 Hansen Jørn Oscar (Åsen IL) 28:14, 20 Torkilsrud Christoffer (Frogner IL) 28:27, 21 Økern Sindre Kristoffer (Åsen IL) 28:31, 22 Tullander Jostein Hagen (Rustad IL) 28:42, 23 Ragnhildsløkken Oskar Lunde (Vind IL) 29:12, 24 Høie Jens (Rustad IL) 29:16, 25 Bonelli Pierpaolo (Rustad IL) 29:18, 26 Moe Felix (Heming, IL) 30:05, 27 Ivan Axel Valdemar Dalholt (Rustad IL) 32:21, 28 Holm Trym (IL Jardar) 0:00, 28 Anseth Bernhard Henriksen (Åsen IL) 0:00, 28 Grønli Stian (Fet SK) 0:00

M 19/20 år: 1 Thorvik David (Kjelsås IL) 24:08, 2 Andersen Iver Tildheim (Rustad IL) 24:33, 3 Aakervik Espen (Fet SK) 24:35, 4 Johansen Iver Wang (Kjelsås IL) 25:03, 5 Myhr Petter (Bygdø IL) 25:14, 6 Fridlund Jonas Hammelow (Larvik Ski) 25:19, 7 Jenssen Matz William (Njård) 25:20, 7 Evensen Ansgar (Vind IL) 25:20, 9 Bjørgan Simen Krogstie (Hamar SK) 25:32, 10 Grobakken Rune Hermundstad (Rogne IL) 25:36, 11 Ulverud Mathias (Gjerdrum IL) 25:38, 12 Riege Amund (Rustad IL) 25:44, 13 Vik Lars Young (Njård) 25:46, 14 Antonsen Morten (Gjerdrum IL) 25:51, 15 Karlsen Jostein (Lillehammer Skiklub) 26:01, 16 Sætre Eivind (Gjelleråsen IF) 26:07, 17 Luka Eivind (Gjerdrum IL) 26:17, 18 Aurmo Reidar (Hamar SK) 26:23, 19 Sørbye Sondre Engesæter (Røa IL) 26:34, 19 Bjørgen Andreas (Hamar SK) 26:34, 19 Karlsen Even (Lillehammer Skiklub) 26:34, 22 Brustad Herman (Gui Sportsklubb) 26:36, 23 Solberg Jørgen (Drøbak-Frogn IL) 26:38, 24 Ramstad Morten (Gjøvik SK) 26:40, 25 Olsson Jacob Grønseth (Rustad IL) 26:47, 26 Husdal Heine (Drøbak-Frogn IL) 27:00, 27 Thoresen Jonas Dyrli (Røa IL) 27:01, 28 Berthet Mathias (Heming, IL) 27:06, 29 Langøy Mats Morgan (Åsen IL) 27:09, 30 Johansen Jonas (Fet SK) 27:17, 31 Lund Anders Tobias (Nittedal IL) 27:24, 32 Homdrom Marcus (Imås Ski) 27:31, 33 Solheim Jan Marcus Nielsen (Bygdø IL) 27:39, 34 Syversen Simen (Hamar SK) 27:40, 35 Rogstad Frederik Arent (Njård) 27:45, 36 HAGEN Trym (Lyn Ski) 27:56, 37 Kildal Simen (Røa IL) 28:01, 37 Martens Meyer Julian (Åsen IL) 28:01, 39 Berg Ola Frivold (Røa IL) 28:08, 40 Riste Markus Moen (Østre Toten Skilag) 28:12, 41 Hella Eirik (Vollen Ungdomslag) 28:16, 42 Steinsrud Bendik Lae (Raufoss IL Langrenn) 29:26, 43 Løite Tor Moe (Sørkedalens IF) 29:40, 44 Hermstad Martin Aasen (Gjelleråsen IF) 30:00, 45 Karlsen Joakim Eriksrud (Rustad IL) 31:31

Menn senior: 1 Fossgard Lars-Martin (Asker SK) 26:40, 2 Hannestad Christian (Østre Toten Skilag) 27:56, 3 Endrestad Sebastian Kristoffer (Bækkelagets SK) 28:53

K 17 år: 1 Brusveen-Jensen Tuva Anine (Lyn Ski) 13:44, 2 Riiber Alma (Røa IL) 14:49, 3 Falster Nora Elisabeth (Heming, IL) 15:05, 4 Lorenzen Rikke Bogdanovski (Røa IL) 15:06, 5 Botterud Marthe Skram (Bærums Skiklub) 15:09, 6 Brennhovd Ingvild Julie Schrøder (Lyn Ski) 15:10, 7 Henriksen Eline Holter (Bækkelagets SK) 15:21, 8 Raastad Nora Sødal (Lyn Ski) 15:35, 9 Mohaugen Andrea (Bjerke IL Ski) 15:37, 10 Aloy-Lislerud Ines (Njård) 15:43, 10 Bjørnstad Cecilie Kinne (Bækkelagets SK) 15:43, 12 Sperstad Merete (Haslum IL) 15:48, 13 Aschehoug Adele Sofie (Heming, IL) 15:50, 14 Hagen Fredrikke (Lyn Ski) 15:51, 15 Vik Pia Young (Njård) 15:52, 16 Hekneby Elisabeth (Lyn Ski) 15:57, 17 Eidslott Gjendine (Lyn Ski) 15:58, 18 Haave Maria Masovn (Lillehammer Skiklub) 16:04, 19 Lier Marte (Asker SK) 16:19, 20 Bratland Lea Sofie (Nittedal IL) 16:31, 21 Andersen Aurora Normann (Raufoss IL Langrenn) 16:52, 22 Gaarder Thelma Olea (Nittedal IL) 17:01, 23 Dragerengen Ingrid (Raufoss IL Langrenn) 17:03, 24 Prestmo Eline (Lillehammer Skiklub) 17:17, 25 Aasheim Tale Kalberg (Røa IL) 17:23, 26 Stangeland Ida Ludahl (Røa IL) 17:25, 27 Eggen Helene Antonsen (Rustad IL) 17:59, 28 Flågen Ida Marie (Heming, IL) 19:09, 29 Berg Henriette Bjørnstøl (Rustad IL) 19:29, 30 Byrløkken Hedda Finne (Nittedal IL) 0:00

K 18 år: 1 Heggen Anna (Svea Skilag) 13:48, 2 Loennecken Kaja (Asker SK) 14:55, 3 Antonsen Pernille Karlsen (Lyn Ski) 14:59, 3 Antonsen Elise (Gjerdrum IL) 14:59, 5 Martinsen Sunniva Reite (Nes Ski) 15:21, 6 Hustvedt Sille (Rustad IL) 15:23, 7 Mallaug Emma (Hamar SK) 15:26, 8 Borge Synne Råheim (Oppegård IL) 15:27, 9 Arnkværn Christine Louise Stavnum (Rustad IL) 15:33, 10 Aabrekk Ingrid Bergene (Runar, IL) 15:36, 11 Tømmerberg Marie (Fossum IF) 15:46, 12 Vestengen Maria (Nittedal IL) 16:21, 13 Dervo Agnes Therese (Åsen IL) 16:36, 13 Haarstad Ida Marie (Asker SK) 16:36, 15 Raastad Sigrun (Rustad IL) 16:50, 16 Kravdal Kristine (Gjøvik SK) 16:56, 17 Ulfsnes Jenny Myklebust (Bærums Verk og Hauger IL) 17:24, 18 Tretli Nora Tomine (Rustad IL) 17:31, 19 Jebsen Malene Teresia (Heming, IL) 17:46

K 19/20 år: 1 Andreassen Margrethe Wettre (Asker SK) 14:08, 2 SANNESS Nora (Kjelsås IL) 14:17, 3 Ulvang Runa Nykkelmo (Kjelsås IL) 14:27, 4 Galåen Nora Edelsdatter (Kjelsås IL) 14:29, 5 Evertsen Ronja Håkenstad (Øystre Slidre IL) 14:37, 5 Ryan Ingrid Tandberg (Asker SK) 14:37, 7 Mohn Linn Sofie (Magnor UL) 14:42, 8 KLEIVI Kristine (Kjelsås IL) 14:46, 9 Andersen Selma (Røa IL) 14:51, 9 Bakkemo Hedda (Gjøvik SK) 14:51, 11 Moger Julie Egeberg (Lillehammer Skiklub) 14:56, 12 Andersen Nora (Røa IL) 14:57, 13 Hansen Hanna Sandholt (Bjerke IL Ski) 14:59, 14 Wenaas Lea Stabæk (Røa IL) 15:03, 15 Ramstad Ida (Nittedal IL) 15:04, 16 Berntsen Annette (Vind IL) 15:07, 17 Nordseth Karen Amalie (Hamar SK) 15:10, 18 Engen Martine Grøttum (Røa IL) 15:19, 19 Golberg Vilde Emilie Hjelmseth (Njård) 15:20, 20 Bergquist Kristina (Rømskog IL) 15:29, 21 Rød Kristine Meinert (Oppegård IL) 15:53, 22 Stangebye Pia Anine Solbu (Lyn Ski) 15:54, 23 Krogh Ane Sofie (Rustad IL) 15:55, 24 Frøisli Sara Grini (Kjelsås IL) 16:05, 25 Aaberg Maren Navarrete (Nittedal IL) 16:06, 26 Myklebust Karen (Vang Skiløperforening) 16:09, 27 Silber Natascha Nina (Vind IL) 16:27, 28 Bårdseng Anna (Vang Skiløperforening) 16:28, 29 Sande Marie Nesbakken (Harestua IL) 16:59, 30 Lindgren Marthine Herger (Jutul IL / Jutul IL) 18:16, 31 Bollingmo Kaja (Kjelsås IL) 18:29

Kvinner senior: 1 Sveum Elisabeth (Gjøvik SK) 15:00, 2 WOLLEBEK Ingvild (Bækkelagets SK) 15:11

FH Kvinner senior stående: 1 Olsen Anne Karen (Svea Skilag) 23:30

Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags