Resultater første løp i Mjøs-O-cupen

Første løp i Mjøs-O-cupen i orientering ble arrangert på Hamar i kveld. Her ser du resultatene.

DEL

D 11-12, 1 600 m: 1) Mina Bleken Rud, Vang OL, 14.40, 2) Johanne Berg, Løten o-lag, 15.50, 3) Eline Kravdal, Gjø-Vard OL, 17.21, 4) Ane Beitdokken, Lillehammer OK, 17.38, 4) Marie Berger, Lillehammer OK, 17.38, 6) Eiril Erlien Solerød, Gjø-Vard OL, 17.44, 7) Ida Øverli Støen, Lillehammer OK, 20.06, 8) Sofie Taraldsen, Lillehammer OK, 22.02, 9) Karen Haanes Strandlie, Gjø-Vard OL, 22.50, 10) Margit Norunn Brønmo, Lillehammer OK, 24.10, 11) Therese Holmen, Snertingdal IF Orientering, 25.24, 12) Emilie Kloppbakken Stenbrenden, Gjø-Vard OL, 31.21.

D 13-14, 2 400 m: 1) Marie Kravdal, Gjø-Vard OL, 15.37, 2) Mari Ovidia Ranestad, Hamar OK, 25.43, 3) Madeleine Aaslund Jenack, Gjø-Vard OL, 32.36.

D 15-16, 3 400 m: 1) Birgit Dorthea Kleppa Madslien, Lillehammer OK, 25.40, 2) June Rogstad Bekkevold, Løten o-lag, 33.19, 3) Astrid Rognstad, Hadeland OL, 34.35, 4) Henriette Berg, Løten o-lag, 36.57, 5) Ingeborg Hasle Haslestad, Ringsaker OK, 38.48, 6) Anne Frøisland, Vang OL, 39.05.

D 17-20, 3 400 m: 1) Agnethe Hasli, Bækkelagets SK, 27.59, 2) Ingeborg Rognstad, Hadeland OL, 29.47, 3) Kristine Haanes Strandlie, Gjø-Vard OL, 30.07, 4) Kamilla Lome, Hamar OK, 41.44.

H 11-12, 1 600 m: 1) Magnus Svaland Dale, OL Vallset/Stange, 13.17, 2) Simen Antonsen, Ringsaker OK, 14.01, 3) Emil Tonjer Fingarsen, Elverum OK, 14.29, 4) Ole Solli Kvikstad, OL Toten-Troll, 16.57, 5) Eivind Lutnæs, Hamar OK, 20.19, 6) Tage Rogstad Bekkevold, Løten o-lag, 21.17, 7) Johannes Høie, Gjø-Vard OL, 22.13, 8) Sebastian Welhaven Thorstad, Lillehammer OK, 28.36.

H 13-14, 2 400 m: 1) Even Lien, Gjø-Vard OL, 17.48, 2) Mats Ligaarden, Gjø-Vard OL, 38.23.

H 15-16, 3 400 m: 1) Sander Tonjer Fingarsen, Elverum OK, 19.26, 2) Vegard Ranestad, Hamar OK, 23.18, 3) Ole Gunnar Kleppa Madslien, Lillehammer OK, 24.20, 4) Mats Lindaas, Elverum OK, 25.22, 5) Sindre Grøv Svensen, Lillehammer OK, 25.51, 6) Annar Erlien Solerød, Gjø-Vard OL, 28.39, 7) Anders Taraldsen, Lillehammer OK, 35.58.

H 17-20, 3 400 m: 1) Njaal Ellegaard Melby, Vang OL, 19.16, 2) Jostein Svaland Dale, Vang OL, 21.34, 3) Simen Ballangrud, OL Toten-Troll, 22.02, 4) Sigurd Kvamme, OL Toten-Troll, 24.58.

B-Åpen, 2 400 m: 1) Sunniva Alm-Kristiansen, Vang OL, 29.56, 2) Marie Lium Fougner, Elverum OK, 37.55.

C-Åpen, 1 600 m: 1) Magnhild Kleppa Madslien, Lillehammer OK, 18.20, 2) Carina Fjellsol, Ringsaker OK, 19.17, 3) Erik Beitdokken, Lillehammer OK, 22.46, 4) Eline Lium Fougner, Elverum OK, 22.49, 5) Ruth Bratlien, Snertingdal IF Orientering, 23.15, 6) Ville Landgård Munch, Lillehammer OK, 28.52, 7) Helene Kokslien, Snertingdal IF Orientering, 37.10.

Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags