Vanskelig runde i OA-tipset – T-skjorta går til Hov

Av
Artikkelen er over 2 år gammel

Runde 12 i OA-tipset ble en vrien affære og endte med at vi måtte trekke ut en vinner blant åtte som hadde seks rette.

DEL

Den heldige vinneren av de åtte ble Per Axel Pettersen fra Hov, som dermed får tilsendt ei eksklusiv #oafotball T-skjorte.

I tillegg til en utsatt kamp, er det også sendt inn protest i kampen mellom Hallingdal og Valdres FK. Resultatet fra kampen ble 1-1 – og dette resultater står seg i OA-tipset, uansett utfall av protesten.

Ellers var det tre uavgjorte kamper på kupongen i runde 12, noe som selvsagt voldte mange hodebry. Her er resultatene: Fart – Raufoss 0-0 (U), Hallingdal – Valdres FK 1-1 (U), Årdal – Jevnaker 1-0 (H), Heimdal – Redalen 1-3 (B), FK Gjøvik-Lyn 2 – Raufoss 2 1-3 (B), Snertingdal/Redalen 2 – Domkirkeodden 1-3 (B), Vest-Torpa – Lunner 2-1, FK Vang – Nordre Land 2-2, Nordre Land J19 – Ø. Slidre/Rogne utsatt, Kapp – Vingar 3-2 (H).

Astor Ottesen fra Raufoss leder fortsatt med 75 rette, men nå er det bare ett poeng ned til trioen Per Olav Holthe, Steinar Jørgenstuen og Terje Andreassen som alle har 74 rette. Hele sammenlagtlista finner på oa.no/sport.

Det går med andre ord mot en svært spennende avslutning på årets oa-tips. Med ukens runde gjenstår det fire omganger, så mye kan fortsatt skje.

Vi minner om innleveringsfristen fredag kl. 18.00. Du kan sende inn kupongen som sto i tirsdagens papiravis, eller du kan sende det inn elektronisk her.

NavnTotalt123456789101112
Astor Ottesen76877555588774
Per Olav Holthe757865653107765
Steinar Jørgenstuen758684683106745
Terje Andreassen75787666386666
Erling Undeli747866573106655
Nils Sverre Engelien74886754495774
Torstein Holien74985555489574
Trond Buskum747657665106574
Kai Torkehagen736765754107655
Roar Nordby72786554586675
Rune Engen72767567496564
Thorgrim Sørum726755753107665
Finn Kristiansen718865655106354
Milnor Engen717745655106664
Rune Haugerud71578466297665
Arne Halvorsrud70776467496644
Magne Glæserud70675683397565
Per Jansen708734672106764
Hilda Hagberg69683464497576
Jan Arild Lyseng69756756487455
Knut Robert Joten69777455397654
Lars Blilie695746634107665
Ole Johan Ingvaldsen69775466487654
Sven Erik Rui69977454466764
Bjørn Arild Hansen68775553586755
Ronny Ringvoll68576566394665
Terje Stensrud67676546495654
Per Olav Hasli66584445486765
Magnar Madsen6587447 3108572
Per Johan Eng65766464575555
Rune Hansen65755365566764
Anne Lise Kasenborg63777558 9465 
Bjørnar Lauvli63864354387852
Ida Holthe Sørlie63465466286664
Ivar Severinsen636667 5497445
Jørgen Sletten63785565386 55
Gunnvor Hansen62 74266497764
Anni Hansen61665645465545
Brit Holthe61555564475654
Håvard Røislie614 85554106644
Kjell Erik Weseth61854464383565
Arnhild Røstad Glæserud59465363486653
Odd Løvlibråten59767543484542
Ronny Smedshammer59 7 5863106554
Vetle Steinum Odberg5986445438 665
Frode Nyland58566364397432
Johannes Solberg58877475383  6
Magni Bekkelund586754865854  
Per Axel Pettersen58676358285 26
Hans Frode Liereng575753 5396554
Ove Søreng5758547649  54
Stig Hella57775365284424
Tom Harald Fuglerud57567555342645
Kjell Lysenstøen564634555103335
Mary Elisabeth Gjefle56666343393454
Roy Nedrud5567545336 466
Ole Steffen Brennhagen546754654 7145
Rolf Erik Halle54 66554465553
Rolf Helge Thorstad545555 5364574
Bjørnulf Wæhler5365846 296 52
Unn Kristin Sæther536664662107   
Else Marie Blilie52675284253343
Geir Helli5276 26 5866 6
Oddvar Johnsrud52365154275545
Trond Børresen52   864396655
Åge Jevnesveen5286536758  4 
Espen Haugerud5158666 484  4
Knut Bråten5157 444288 45
Lage Ericsen5074764 58  63
Magne Hasli50974 7548  6 
Kjetil Fosslien4967343449  36
Rune Morten Kristiansen49548354385 4 
Rune Søbye49676455295   
Roger Ødegård488 73553 2735
Jan Stensland47346445446241
Knut Viggo Pedersen466554673 64  
Tormod Leirdal4676637638    
Atle Stensby457774 659    
Bjørm Aspelien45164655486   
Kåre Thomas Stensrud4576444 384  5
Rune Stenvold44 76354487   
Sven Kåre Haukedalen4476446449    
Per Bakke4347745538    
Einar Onshus4167456328    
Rune Ødegårdstuen41 6 7443107   
Rune Beritsveen40 6746629    
Erik Børresen384 4555510    
Harald H Holthe387675  310    
Roy Svenskerud37   5573 557 
Kent Midteng36 764563 5   
Knut Magne Trygstad36     5395455
Vegard Hansen3675553326    
Alf Tollefsrud35      497456
Magnus Bekkelund34  7 57510    
Simen Engelien347653643     
Svein Arild Rud348763  3 7   
Knut Hagaseth Sæteren33 8547 36    
Stig Morten Engen3364545 27    
Øyvind Hoftuft3266467 3     
Simen Kristoffersen31 6 3 5485   
Svein Bjerke3178556       
Dag Erland Fosnes30 55 6 563   
Kenneth Hauger Enger29 6 4  3106   
Per Steinar Nilsen28 7   4584   
Arne Olav Baksetersveen264 93  37    
Terje Olebakken2548436       
Jan Charles Wulff247755        
Rune Viberg2445634 2     
Tore Nestaker23    1548  5 
Atle Liom227    537    
Henning Stenvold22     5575   
Ole Morten Aaslund22    564 7   
Bjørnar Mæhlum19   54127    
Jan-Tore Sørberg Sørberg18585         
Lars Furuseth189    54     
Tom Jansen186  44 4     
Lars Andre Dysthe177 62 2      
Christoffer Grøterud16   57 4     
Svein Henning Byrøygard16      376   
Tommy Stenersen16      610    
Torvild Sveen16    673     
Helge Hornsrud15       735  
Trond Børresen15   37 5     
Morten Fossum13      4 7  2
Arne Hovde12   7 5      
Kjell Arne Olsen12      39    
Sverre Nordsveen12  6    6    
Rune Sagstuen11        6  5
Tom Erik Johansen11      5 6   
Hans Olaussen1055          
Johnny Ulsrudstien10        7 3 
Toya Wæhler105   5       
Øystein Slåttsveen10 6    4     
Kjetil Sagnes9       9    
Leif Tore Linnerud9    5   4   
Marius Jørgenstuen9       9    
Erik Harstad8  8         
Geir Presteseter88           
Amund Møllerhagen7     43     
Jarle Skjellerud7 7          
Martin Våtsveen77           
Sondre Vassbotn7 43         
Svein T. Christiansen7         7  
Atle Simensen66           
Henning Sommerstad6 6          
Karl Steffen Wang66           
Roald Høgberget66           
Steffen Sørhagen66           
Stian Nysted Skjerpen6        6   
Stine Frøslid66           
Dag Pettersen55           
Even Gran5        5   
Finn Roger Hagelund5     5      
Odd Steina5   5        
Per Helge Finnevolden5        5   
Pål Andreassen55           
Stine Frøslid55           
Alf Sletmoen4 4          
Anders Pettersen4     4      
Asgeir Brennengen4      4     
Dag Tofsrud4   4        
Eirik Sevaldrud Pedersen4        4   
Helen Moen4        4   
Hildegunn Lindstad4     4      
Inge Myhrvold4  4         
Irene Brennengen4      4     
Jørgen Kristiansen44           
Kåre Myhre4  4         
Line Thirud44           
Philip Stensæter4   4        
Tom Roar Dahl Engen4      4     
Tov Dyste4     4      
Anita Dokke3 3          
Bjørn-Gunnar Skagen3        3   
Dagny Thomasen3        3   
Edgar Klethagen3   3        
John Steinar Engen3   3        
Pål Arne Sangnæs3        3   
Tore Pettersen3     3      
Erik Hasli2      2     
Erik Strand2  2         
Kristoffer Solheimsnes2   2        
Leah Wæhler2        2   
Tor Martin Edvartsen2      2     
Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags