OA-tipset: Stenersen ukevinner i vanskelig runde

Av
Artikkelen er over 3 år gammel

Tommy Stenersen fra Gjøvik stakk av med rundepremien i OA-tipset for uke 7.

DEL

Det skulle vise seg å bli en vrien omgang. Slik sett var det godt gjort å prikke inn seks rett av de ni kampene som ble spilt.

At Snertingdal/Redalen 2 skulle slå Kolbu/KK og det uavgjorte resultatet mellom FK Gjøvik-Lyn 2 og Sverresborg var det ikke mange som forutså. I tillegg hadde mange tro på hjemmeseier til Raufoss mot Jerv.

Tommy Stenersen klarte altså å få inn seks rette, mens det var hele 21 tippere som hadde fem rette.

Her er resultatene for runde 7: Raufoss – Jerv B (0-1), Raufoss – Fart B (0-3), Elverum – FK Gjøvik-Lyn H (5-0), Redalen – Raufoss 2 (B) 1-2, FK Gjøvik-Lyn 2 – Sverresborg U (2-2), Snertingdal/Redalen 2 – Kolbu/KK H (5-4), FK Vang – Dokka Sport H (2-0), Lunner 2 – Øystre Slidre/Rogne utsatt (teller ikke), Øystre Slidre – Reinsvoll B (0-6), Reinsvoll 2 – Eina B (0-1).

Sammenlagt har lederduoen Steinar Jørgenstuen og Terje Andreassen fått selskap av Finn Kristiansen fra Gjøvik. Alle tre har 43 rette på de sju første omgangene. Fem tippere har 42 rette.

Nå står den åttende og siste runden før ferien for tur. Vi minner om at innleveringsfrist er fredag kl. 17.00 – fyll ut kupongen her.

NavnTotalt1234567
Finn Kristiansen438865655
Steinar Jørgenstuen438684683
Terje Andreassen437876663
Astor Ottesen428775555
Trond Buskum427657665
Nils Sverre Engelien428867544
Rune Engen427675674
Erling Undeli427866573
Magni Bekkelund416754865
Arne Halvorsrud417764674
Per Olav Holthe417865654
Torstein Holien419855554
Johannes Solberg418774753
Roar Nordby407865545
Åge Jevnesveen408653675
Jan Arild Lyseng407567564
Kai Torkehagen406765754
Sven Erik Rui409774544
Milnor Engen397745655
Ole Johan Ingvaldsen397754664
Ove Søreng395854764
Jørgen Sletten397855653
Anne Lise Kasenborg39777558 
Per Johan Eng387664645
Terje Stensrud386765464
Knut Robert Joten387774553
Magne Glæserud386756833
Ronny Ringvoll385765663
Thorgrim Sørum386755753
Tormod Leirdal387663763
Rune Haugerud385784662
Bjørn Arild Hansen377755535
Ole Steffen Brennhagen376754654
Per Axel Pettersen376763582
Per Jansen378734672
Atle Stensby367774 65
Rune Hansen367553655
Anni Hansen366656454
Magne Hasli36974 754
Odd Løvlibråten367675434
Knut Viggo Pedersen366554673
Tom Harald Fuglerud365675553
Unn Kristin Sæther366664662
Espen Haugerud3558666 4
Hilda Hagberg356834644
Lars Blilie355746634
Sven Kåre Haukedalen357644644
Per Bakke354774553
Rune Søbye356764552
Stig Hella357753652
Ivar Severinsen346667 54
Per Olav Hasli345844454
Kjell Erik Weseth348544643
Simen Engelien347653643
Vetle Steinum Odberg348644543
Else Marie Blilie346752842
Lage Ericsen3374764 5
Bjørnar Lauvli338643543
Frode Nyland335663643
Magnar Madsen3387447 3
Roy Nedrud336754533
Einar Onshus336745632
Ida Holthe Sørlie334654662
Kjell Lysenstøen324634555
Rune Morten Kristiansen325483543
Øyvind Hoftuft3266467 3
Arnhild Røstad Glæserud314653634
Bjørm Aspelien311646554
Håvard Røislie314 85554
Kjetil Fosslien316734344
Kent Midteng31 764563
Mary Elisabeth Gjefle316663433
Roger Ødegård318 73553
Bjørnulf Wæhler3165846 2
Rune Beritsveen31 674662
Svein Bjerke3178556  
Jan Stensland303464454
Rolf Erik Halle30 665544
Vegard Hansen307555332
Brit Holthe30555564 
Gunnvor Hansen29 742664
Rune Stenvold29 763544
Ronny Smedshammer29 7 5863
Erik Børresen284 45555
Hans Frode Liereng285753 53
Harald H Holthe287675  3
Kåre Thomas Stensrud2876444 3
Rolf Helge Thorstad285555 53
Knut Hagaseth Sæteren27 8547 3
Svein Arild Rud278763  3
Geir Helli2676 26 5
Knut Bråten2657 4442
Oddvar Johnsrud263651542
Stig Morten Engen2664545 2
Terje Olebakken2548436  
Magnus Bekkelund24  7 575
Rune Ødegårdstuen24 6 7443
Rune Viberg2445634 2
Jan Charles Wulff247755   
Dag Erland Fosnes21 55 6 5
Trond Børresen21   8643
Roy Svenskerud20   5573
Arne Olav Baksetersveen194 93  3
Lars Furuseth189    54
Simen Kristoffersen18 6 3 54
Tom Jansen186  44 4
Jan-Tore Sørberg Sørberg18585    
Lars Andre Dysthe177 62 2 
Per Steinar Nilsen16 7   45
Christoffer Grøterud16   57 4
Torvild Sveen16    673
Trond Børresen15   37 5
Ole Morten Aaslund15    564
Atle Liom157    53
Kenneth Hauger Enger13 6 4  3
Bjørnar Mæhlum12   5412
Arne Hovde12   7 5 
Henning Stenvold10     55
Tore Nestaker10    154
Øystein Slåttsveen10 6    4
Hans Olaussen1055     
Toya Wæhler105   5  
Knut Magne Trygstad8     53
Erik Harstad8  8    
Geir Presteseter88      
Amund Møllerhagen7     43
Jarle Skjellerud7 7     
Martin Våtsveen77      
Sondre Vassbotn7 43    
Tommy Stenersen6      6
Atle Simensen66      
Henning Sommerstad6 6     
Karl Steffen Wang66      
Roald Høgberget66      
Steffen Sørhagen66      
Stine Frøslid66      
Sverre Nordsveen6  6    
Tom Erik Johansen5      5
Dag Pettersen55      
Finn Roger Hagelund5     5 
Leif Tore Linnerud5    5  
Odd Steina5   5   
Pål Andreassen55      
Stine Frøslid55      
Alf Tollefsrud4      4
Asgeir Brennengen4      4
Irene Brennengen4      4
Morten Fossum4      4
Tom Roar Dahl Engen4      4
Alf Sletmoen4 4     
Anders Pettersen4     4 
Dag Tofsrud4   4   
Hildegunn Lindstad4     4 
Inge Myhrvold4  4    
Jørgen Kristiansen44      
Kåre Myhre4  4    
Line Thirud44      
Philip Stensæter4   4   
Tov Dyste4     4 
Kjell Arne Olsen3      3
Svein Henning Byrøygard3      3
Anita Dokke3 3     
Edgar Klethagen3   3   
John Steinar Engen3   3   
Tore Pettersen3     3 
Erik Hasli2      2
Tor Martin Edvartsen2      2
Erik Strand2  2    
Kristoffer Solheimsnes2   2   
Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags