OA-tipset: Sjekk hvem som gjør det best i sammenlagtlista her

Av
Artikkelen er over 2 år gammel

Tre tippere prikket inn ni rette i runde 13 av OA-tipset, der det ble flere endringer i toppen av sammenlagtlista.

DEL

Terje Andreassen fra Fall, Dag Erland Fosnes fra Gjøvik og Ole Steffen Brennhagen fra Dokka klarte alle ni rette denne omgang.

Det var imponerende med tanke på at kupongen slett ikke var enkel.

Ukens vinner av ei #oafotball T-skjorte ble Ole Steffen Brennhagen.

Terje Andreassen gjorde et byks på sammenlagtlista med sine ni rette og troner nå alene på toppen. Steinar Jørgenstuen er toer ett poeng bak, mens fjorårsvinner Per Arne Holthe, Astor Ottesen, Torstein Holien og Trond Buskum deler tredjeplassen.

Det går med andre ord mot en svært spennende avslutning på OA-tipset når tre runder gjenstår.

Resultatene fra runde 13: Bryne – Raufoss 2-0 (H), Raufoss – Åsane 0-3 (B), Nybergsund – FK Gjøvik-Lyn 2-2 (U), Valdres FK – Aurskog-Høland 2-1 (H), Redalen – FK Gjøvik-Lyn 2-1 (H), Søndre Land – Dokka Sportsklubb 1-4 (B), Vest-Torpa – Snertingdal/Redalen 2 0-5 (B), Lillehammer KFK – Biri 1-5 (B), Øystre Slidre – Vadal 0-3 (B), Varde – Reinsvoll 2-5 (B).

Vi minner om innleveringsfristen for ukens runde, som er fredag kl. 18.00.

NavnTotalt12345678910111213
Terje Andreassen847876663866669
Steinar Jørgenstuen8386846831067458
Astor Ottesen828775555887746
Per Olav Holthe8278656531077657
Torstein Holien829855554895748
Trond Buskum8276576651065748
Erling Undeli8078665731066556
Nils Sverre Engelien808867544957746
Roar Nordby807865545866758
Rune Engen797675674965647
Finn Kristiansen7888656551063547
Milnor Engen7877456551066647
Rune Haugerud785784662976657
Thorgrim Sørum7867557531076656
Arne Halvorsrud777764674966447
Kai Torkehagen7767657541076554
Ole Johan Ingvaldsen777754664876548
Hilda Hagberg766834644975767
Knut Robert Joten767774553976547
Per Jansen7687346721067646
Sven Erik Rui769774544667647
Jan Arild Lyseng757567564874556
Magne Glæserud756756833975655
Bjørn Arild Hansen747755535867556
Lars Blilie7457466341076655
Ronny Ringvoll745765663946656
Magnar Madsen7287447 31085727
Per Olav Hasli725844454867656
Rune Hansen727553655667647
Ida Holthe Sørlie714654662866648
Per Johan Eng717664645755556
Anne Lise Kasenborg70777558 9465 7
Jørgen Sletten70785565386 557
Anni Hansen696656454655458
Gunnvor Hansen69 742664977647
Ivar Severinsen696667 54974456
Håvard Røislie684 855541066447
Kjell Erik Weseth688544643835657
Brit Holthe675555644756546
Terje Stensrud67676546495654 
Arnhild Røstad Glæserud664653634866537
Frode Nyland665663643974328
Ronny Smedshammer66 7 58631065547
Vetle Steinum Odberg6686445438 6657
Johannes Solberg65877475383  67
Odd Løvlibråten657675434845426
Hans Frode Liereng645753 53965547
Per Axel Pettersen64676358285 266
Bjørnar Lauvli63864354387852 
Ole Steffen Brennhagen636754654 71459
Ove Søreng6258547649  545
Roy Nedrud6267545336 4667
Stig Hella627753652844245
Tom Harald Fuglerud615675553426454
Bjørnulf Wæhler6065846 296 527
Rolf Erik Halle59 665544655535
Magni Bekkelund586754865854   
Espen Haugerud5758666 484  46
Geir Helli5776 26 5866 65
Knut Bråten5757 444288 456
Oddvar Johnsrud573651542755455
Else Marie Blilie566752842533434
Kjell Lysenstøen564634555103335 
Magne Hasli56974 7548  66 
Mary Elisabeth Gjefle56666343393454 
Kjetil Fosslien5567343449  366
Lage Ericsen5474764 58  634
Rolf Helge Thorstad545555 5364574 
Roger Ødegård538 73553 27355
Unn Kristin Sæther536664662107    
Jan Stensland523464454462415
Trond Børresen52   864396655 
Åge Jevnesveen5286536758  4  
Rune Morten Kristiansen49548354385 4  
Rune Søbye49676455295    
Knut Viggo Pedersen466554673 64   
Tormod Leirdal4676637638     
Atle Stensby457774 659     
Bjørm Aspelien45164655486    
Kåre Thomas Stensrud4576444 384  5 
Rune Stenvold44 76354487    
Sven Kåre Haukedalen4476446449     
Per Bakke4347745538     
Knut Magne Trygstad42     53954556
Roy Svenskerud42   5573 557 5
Einar Onshus4167456328     
Rune Ødegårdstuen41 6 7443107    
Alf Tollefsrud40      4974565
Rune Beritsveen40 6746629     
Dag Erland Fosnes39 55 6 563   9
Erik Børresen384 4555510     
Harald H Holthe387675  310     
Simen Kristoffersen37 6 3 5485   6
Kent Midteng36 764563 5    
Vegard Hansen3675553326     
Magnus Bekkelund34  7 57510     
Simen Engelien347653643      
Svein Arild Rud348763  3 7    
Knut Hagaseth Sæteren33 8547 36     
Per Steinar Nilsen33 7   4584   5
Stig Morten Engen3364545 27     
Øyvind Hoftuft3266467 3      
Svein Bjerke3178556        
Henning Stenvold29     5575   7
Kenneth Hauger Enger29 6 4  3106    
Arne Olav Baksetersveen284 93  37    2
Tore Nestaker27    1548  5 4
Terje Olebakken2548436        
Jan Charles Wulff247755         
Rune Viberg2445634 2      
Bjørnar Mæhlum23   54127    4
Atle Liom227    537     
Ole Morten Aaslund22    564 7    
Jan-Tore Sørberg Sørberg18585          
Lars Furuseth189    54      
Rune Sagstuen18        6  57
Tom Jansen186  44 4      
Lars Andre Dysthe177 62 2       
Christoffer Grøterud16   57 4      
Svein Henning Byrøygard16      376    
Tommy Stenersen16      610     
Torvild Sveen16    673      
Helge Hornsrud15       735   
Trond Børresen15   37 5      
Morten Fossum13      4 7  2 
Stian Nysted Skjerpen13        6   7
Arne Hovde12   7 5       
Kjell Arne Olsen12      39     
Sverre Nordsveen12  6    6     
Tom Erik Johansen11      5 6    
Hans Olaussen1055           
Johnny Ulsrudstien10        7 3  
Toya Wæhler105   5        
Øystein Slåttsveen10 6    4      
Kjetil Sagnes9       9     
Leif Tore Linnerud9    5   4    
Marius Jørgenstuen9       9     
Erik Harstad8  8          
Geir Presteseter88            
Amund Møllerhagen7     43      
Jarle Skjellerud7 7           
Martin Våtsveen77            
Sondre Vassbotn7 43          
Svein T. Christiansen7         7   
Atle Simensen66            
Aase Andersen6            6
Bente Tollefsrud6            6
Henning Sommerstad6 6           
Karl Steffen Wang66            
Roald Høgberget66            
Steffen Sørhagen66            
Stine Frøslid66            
Dag Pettersen55            
Even Gran5        5    
Finn Roger Hagelund5     5       
Odd Steina5   5         
Per Helge Finnevolden5        5    
Pål Andreassen55            
Stine Frøslid55            
Thor Solberg5            5
Alf Sletmoen4 4           
Anders Pettersen4     4       
Asgeir Brennengen4      4      
Dag Tofsrud4   4         
Eirik Sevaldrud Pedersen4        4    
Helen Moen4        4    
Hildegunn Lindstad4     4       
Inge Myhrvold4  4          
Irene Brennengen4      4      
Jørgen Kristiansen44            
Kåre Myhre4  4          
Line Thirud44            
Philip Stensæter4   4         
Tom Roar Dahl Engen4      4      
Tov Dyste4     4       
Anita Dokke3 3           
Bjørn-Gunnar Skagen3        3    
Dagny Thomasen3        3    
Edgar Klethagen3   3         
John Steinar Engen3   3         
Pål Arne Sangnæs3        3    
Tore Pettersen3     3       
Erik Hasli2      2      
Erik Strand2  2          
Kristoffer Solheimsnes2   2         
Leah Wæhler2        2    
Tor Martin Edvartsen2      2      
Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags