Holien ukevinner i OA-tipset – sjekk sammenlagtlista her

Av
Artikkelen er over 3 år gammel

Torstein Holien fra Lena knallet til med ni rette og ble ukevinner i runde 9 i OA-tipset.

DEL

På grunn av ferie er vi litt på etterskudd med rettingen av OA-tipset etter sommerpausa.

Vi har fått unna runde 9 og kommer med runde 10 i lørdagsavisa. Dermed skal vi være a jour når runde 11 spakes i gang i helga.

Vi minner om innleveringsfristen klokka 18.00 fredag ettermiddag.

Torstein Holien var alene om å prikke inn ni rette i runde 9. Den eneste kampen han misset på var det uavgjorte resultatet mellom Lunner og FK Vang. Her er riktige tegn for uke 9: H, B, B, U, B,H, B, U, H, H.

Astor Ottesen fra Raufoss, Magnar Madsen fra Fall og Knut Bråten fra Aurdal kom nærmest Holien med åtte rette.

Sammenlagt er det uhyre jevnt. Finn Kristiansen fra Gjøvik og Steinar Jørgenstuen fra Dokka topper etter runde 9 med totalt 59 rette.

Rundevinner Holien er en av fire med 58 rette. De andre tre er Astor Ottesen, Erling Undeli og Trond Buskum. Det er også fire tippere som har 57 rette totalt.

NavnTotalt123456789
Finn Kristiansen598865655106
Steinar Jørgenstuen598684683106
Astor Ottesen58877555588
Erling Undeli587866573106
Torstein Holien58985555489
Trond Buskum587657665106
Kai Torkehagen576765754107
Per Olav Holthe577865653107
Rune Engen57767567496
Terje Andreassen57787666386
Arne Halvorsrud56776467496
Nils Sverre Engelien56886754495
Jan Arild Lyseng55756756487
Milnor Engen557745655106
Thorgrim Sørum556755753107
Knut Robert Joten54777455397
Magne Glæserud54675683397
Magni Bekkelund54675486585
Ole Johan Ingvaldsen54775466487
Roar Nordby54786554586
Rune Haugerud54578466297
Jørgen Sletten53785565386
Unn Kristin Sæther536664662107
Anne Lise Kasenborg52777558 94
Johannes Solberg52877475383
Lars Blilie525746634107
Sven Erik Rui52977454466
Terje Stensrud52676546495
Bjørn Arild Hansen51775553586
Hilda Hagberg51683464497
Magnar Madsen5187447 3108
Ronny Ringvoll51576566394
Ivar Severinsen506667 5497
Per Axel Pettersen50676358285
Per Johan Eng50766464575
Frode Nyland49566364397
Rune Søbye49676455295
Bjørnar Lauvli48864354387
Odd Løvlibråten48767543484
Ove Søreng4858547649 
Per Olav Hasli48584445486
Rune Hansen48755365566
Åge Jevnesveen4886536758 
Anni Hansen47665645465
Espen Haugerud4758666 484
Håvard Røislie474 85554106
Ida Holthe Sørlie47465466286
Per Jansen47873467210 
Stig Hella47775365284
Bjørnulf Wæhler4665846 296
Brit Holthe46555564475
Tormod Leirdal4676637638 
Arnhild Røstad Glæserud45465363486
Atle Stensby457774 659 
Bjørm Aspelien45164655486
Gunnvor Hansen45 74266497
Kjell Erik Weseth45854464383
Kjell Lysenstøen454634555103
Ronny Smedshammer45 7 5863106
Rune Morten Kristiansen45548354385
Magne Hasli44974 7548 
Ole Steffen Brennhagen446754654 7
Rune Stenvold44 76354487
Sven Kåre Haukedalen4476446449 
Hans Frode Liereng435753 5396
Mary Elisabeth Gjefle43666343393
Per Bakke4347745538 
Else Marie Blilie42675284253
Knut Bråten4257 444288
Knut Viggo Pedersen426554673 6
Tom Harald Fuglerud42567555342
Vetle Steinum Odberg4286445438 
Einar Onshus4167456328 
Lage Ericsen4174764 58 
Rolf Erik Halle41 66554465
Rune Ødegårdstuen41 6 7443107
Geir Helli4076 26 586
Jan Stensland40346445446
Kjetil Fosslien4067343449 
Kåre Thomas Stensrud4076444 384
Rune Beritsveen40 6746629 
Roy Nedrud3967545336 
Erik Børresen384 4555510 
Harald H Holthe387675  310 
Oddvar Johnsrud38365154275
Rolf Helge Thorstad385555 5364
Kent Midteng36 764563 5
Trond Børresen36   864396
Vegard Hansen3675553326 
Magnus Bekkelund34  7 57510 
Simen Engelien347653643  
Svein Arild Rud348763  3 7
Knut Hagaseth Sæteren33 8547 36 
Roger Ødegård338 73553 2
Stig Morten Engen3364545 27 
Øyvind Hoftuft3266467 3  
Simen Kristoffersen31 6 3 5485
Svein Bjerke3178556    
Dag Erland Fosnes30 55 6 563
Kenneth Hauger Enger29 6 4  3106
Per Steinar Nilsen28 7   4584
Arne Olav Baksetersveen264 93  37 
Roy Svenskerud25   5573 5
Terje Olebakken2548436    
Jan Charles Wulff247755     
Rune Viberg2445634 2  
Atle Liom227    537 
Henning Stenvold22     5575
Knut Magne Trygstad22     5395
Ole Morten Aaslund22    564 7
Alf Tollefsrud20      497
Bjørnar Mæhlum19   54127 
Jan-Tore Sørberg Sørberg18585      
Lars Furuseth189    54  
Tom Jansen186  44 4  
Tore Nestaker18    1548 
Lars Andre Dysthe177 62 2   
Christoffer Grøterud16   57 4  
Svein Henning Byrøygard16      376
Tommy Stenersen16      610 
Torvild Sveen16    673  
Trond Børresen15   37 5  
Arne Hovde12   7 5   
Kjell Arne Olsen12      39 
Sverre Nordsveen12  6    6 
Morten Fossum11      4 7
Tom Erik Johansen11      5 6
Hans Olaussen1055       
Helge Hornsrud10       73
Toya Wæhler105   5    
Øystein Slåttsveen10 6    4  
Kjetil Sagnes9       9 
Leif Tore Linnerud9    5   4
Marius Jørgenstuen9       9 
Erik Harstad8  8      
Geir Presteseter88        
Amund Møllerhagen7     43  
Jarle Skjellerud7 7       
Johnny Ulsrudstien7        7
Martin Våtsveen77        
Sondre Vassbotn7 43      
Atle Simensen66        
Henning Sommerstad6 6       
Karl Steffen Wang66        
Roald Høgberget66        
Rune Sagstuen6        6
Steffen Sørhagen66        
Stian Nysted Skjerpen6        6
Stine Frøslid66        
Dag Pettersen55        
Even Gran5        5
Finn Roger Hagelund5     5   
Odd Steina5   5     
Per Helge Finnevolden5        5
Pål Andreassen55        
Stine Frøslid55        
Alf Sletmoen4 4       
Anders Pettersen4     4   
Asgeir Brennengen4      4  
Dag Tofsrud4   4     
Eirik Sevaldrud Pedersen4        4
Helen Moen4        4
Hildegunn Lindstad4     4   
Inge Myhrvold4  4      
Irene Brennengen4      4  
Jørgen Kristiansen44        
Kåre Myhre4  4      
Line Thirud44        
Philip Stensæter4   4     
Tom Roar Dahl Engen4      4  
Tov Dyste4     4   
Anita Dokke3 3       
Bjørn-Gunnar Skagen3        3
Dagny Thomasen3        3
Edgar Klethagen3   3     
John Steinar Engen3   3     
Pål Arne Sangnæs3        3
Tore Pettersen3     3   
Erik Hasli2      2  
Erik Strand2  2      
Kristoffer Solheimsnes2   2     
Leah Wæhler2        2
Tor Martin Edvartsen2      2  
Send tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags