Gå til sidens hovedinnhold

Marte Mæhlum Johansen vant på Sjusjøen - her er resultatene

Artikkelen er over 1 år gammel

Marthe Mahlum Johansen fra ØTS var tilbake i skisporet etter en trøblete høst med mye sjukdom da hun vant Sjusjørennet søndag.

Mæhlum Johansen vant kvinnenes seniorklasse, ni sekunder foran Margrete Røssum Dyrhovd fra Krødsherad.

I juniorklassene ble det seier til Karen Amalie Nordseth fra Snertingdal, nå Hamar Skiklubb, i jenter 18 år, mens Ansgar Evensen fra Vind gikk til topps i eldste juniorklasse for gutter.

Her er resultatene fra Sjusjørennet:

J 12 år: 1 Alme Hedda Faraasen (Strandbygda IL) 7:40, 2 Johannesen Mia Minge (Nesodden IF - Ski) 7:46, 3 Heggen Kari (Harestua IL) 7:47, 4 Kjeldsberg Elise Stangstuen (Vind IL) 8:09, 5 Wiken Ella (Vang Skiløperforening) 9:25, 6 Sundal Ingvild (Åslia Skilag) 10:17

J 13 år: 1 Hagen Mali Jåvoll (Brandbu IF) 14:46, 2 Brorson Sol Frid Linvollen (Svea Skilag) 14:59, 3 Hermansen Christiane (Vang Skiløperforening) 15:02, 4 Hattestad Ingrid Maureen Solheim (Lillehammer Skiklub) 15:08, 5 Skramstad Eli Anne (Vang Skiløperforening) 15:20, 6 Støen Ida Øverli (Lillehammer Skiklub) 15:38, 7 Retterås Elise (Roterud IL) 15:41, 7 Malonæs-Skjæret Charlotte (Ottestad IL) 15:41, 9 Bjerke Kaja Aarskog (Ottestad IL) 15:43, 10 Verdenius Lisa Sæther (Tolga IL) 15:48, 11 Slettmo Katrine (Roterud IL) 16:10, 12 Rønnestad Eiril Strand (Lillehammer Skiklub) 16:13, 13 Stende Kaja (Raufoss IL Langrenn) 16:16, 14 Berger Marie (Lillehammer Skiklub) 16:17, 15 Feragen Eline Rød (Tynset IF) 16:44, 16 Longva Signe Eide (Ottestad IL) 16:46, 17 Njå Hedda (Vind IL) 16:55, 18 Bakke Solveig (Moelven IL) 17:01, 19 Antonsen Liv April (Lillehammer Skiklub) 17:05, 20 Jørstad Elise Haug (Hamar SK) 17:13, 21 Allergodt Marthe Hjell (MjøsSki) 18:35, 22 Låte Ingrid Alva Helga (Strandbygda IL) 19:10, 23 Libak-Feiring Marte (Vang Skiløperforening) 20:36, 24 Øie-Kjølstad Ailin Montejo (Nybygda IL) 21:23

J 14 år: 1 Katnosa Marthe Olsen (Svea Skilag) 13:34, 2 Stenumgard Hedda (Ringebu/Fåvang SK) 14:09, 3 Robstad Sofie Margrethe (Moelven IL) 14:29, 4 Stoknes Selma Sofie (Njård) 14:42, 5 Storlien Celine (Lillehammer Skiklub) 14:43, 6 Rosager Ingeborg (Granli IL) 14:51, 7 Dyste Martine (Østre Toten Skilag) 15:19, 8 Gangås Eir Elise Røstelien (Moelven IL) 15:23, 8 Kleven Martine Hoel (Ottestad IL) 15:23, 10 Aloy-Lislerud Alba (Njård) 15:29, 11 Grini Inger (Moelven IL) 15:35, 12 Bakke Helene (Moelven IL) 16:03, 13 Linholt Emma (Hamar SK) 16:17, 14 Berget Johanne Gylthe (Vang Skiløperforening) 16:28, 15 Jensrud Tuva Othilie (Hamar SK) 16:36, 15 Haave Anna Johansen (MjøsSki) 16:36, 17 Melve Sina Wiik (MjøsSki) 17:30, 18 Dobloug Sina Marie (Vang Skiløperforening) 18:02

FH Menn junior stående: 1 Lykken Endre (Vind IL) 18:55

G 12 år: 1 Hagen Ulrik Jåvoll (Brandbu IF) 6:50, 2 Borgen Sondre (Østre Toten Skilag) 7:19, 3 Evensen Vetle Østlien (Vind IL) 7:41, 4 Kolloen Emil (Ringsaker IF) 7:46, 4 Kjeldsberg Oliver Stangstuen (Vind IL) 7:46, 4 Almåsbak Magnus Vestmo (Granli IL) 7:46, 7 Jensrud Henrik Sebastian (Hamar SK) 7:54, 8 Tjelle Martin Sølvberg (Nittedal IL) 7:58, 8 Dahlen Eirik Fevik (Moelven IL) 7:58, 10 Holum-Jakobsen Oliver (Moelven IL) 8:06, 11 Bogsti Erling (Moelven IL) 8:13, 12 Halvorsrud Simen Midtseim (Fjelltun IL) 8:25, 13 Kvamme Hans Elias Bjørneseth (Kjellmyra IL) 8:31, 14 Hagen Peder (Strandbygda IL) 8:35, 15 Gundersen Mikkel Møller (Lyn Ski) 9:14, 16 Benjaminsen Magnus (MjøsSki) 9:22, 17 Gjelten-Bergli Joakim (MjøsSki) 9:45, 18 Lundstein Peder (MjøsSki) 10:14

G 13 år: 1 Omland Sondre Strande (Kjelsås IL) 13:14, 2 Aasheim Sander (Grue IL) 14:05, 3 Ragnhildsløkken Ludvig Lunde (Vind IL) 14:13, 4 Ellevold Karsten (Oppstad IL) 14:26, 5 Hansen Sebastian Wasa (Strandbygda IL) 14:37, 6 Bøhleng Sturla Dahl (Hamar SK) 14:38, 7 Nilssen Petter Holmen (MjøsSki) 14:43, 8 Ellevold Ole Jacob (Oppstad IL) 14:51, 9 Granvold Marius (Vind IL) 14:52, 10 Aalberg Eirik Hauer (Lillehammer Skiklub) 15:26, 11 Haave August Johansen (MjøsSki) 15:28, 12 Røise Eirik (Raufoss IL Langrenn) 15:34, 13 Nilsen Lucas Engum (Vind IL) 15:43, 14 Bye Lucas Voytovich (Roterud IL) 15:50, 15 Prestrud Trym Sørum (Søre Ål IL) 16:17, 16 Engen Sivert Østerhagen (Strandbygda IL) 16:20, 17 Blom-Hagen Odin (Vang Skiløperforening) 16:43, 18 Vang Embret (Tynset IF) 17:01, 19 Stramrud Erik (Hamar SK) 17:18, 20 Snarvold Martin Judin (Kjellmyra IL) 17:23, 21 Sørlie-Sannes Emre (Vind IL) 18:05, 22 Aanerud Kristian Håkonssønn (Fjelltun IL) 19:04, 23 Brenden Albert (Hamar SK) 21:41, 24 Busk Julian Kristoffer Ottesen (Strandbygda IL) 23:26

G 14 år: 1 Evensen Sindre Østlien (Vind IL) 12:00, 2 Faldmo Elfinn Borg (Nybergsund IL) 12:24, 3 Berg Henrik (Gjøvik SK) 13:08, 4 Lillejordet Jonas Lidahl (Vang Skiløperforening) 13:46, 5 Dåsnes Ola (Vang Skiløperforening) 13:49, 6 Eriksen Ulrik Emil (Vingar IL) 14:10, 7 Gomo Theodor Dilling (Oppegård IL) 14:11, 8 Grøneng Jørgen Holm (Lillehammer Skiklub) 14:17, 9 Dahlen Ola Fevik (Moelven IL) 14:18, 10 Sørbotten Kristian (Lillehammer Skiklub) 14:23, 11 Kvarstad Henrik (Hamar SK) 14:25, 12 Opsann Edvald Smogeli (Follebu SK) 14:38, 13 Hjelle Marius Kolloen (Moelven IL) 14:44, 14 Lagmandsveen Andreas (MjøsSki) 15:03, 14 Johannessen Simen (Moelven IL) 15:03, 16 Galgum Bastian Kurås (Vang Skiløperforening) 15:08, 17 Røisland Henrik (Lillehammer Skiklub) 15:09, 18 Nystuen Mikkel Breie (Rendalen IL) 15:13, 19 Flækøy Sjur (Lillehammer Skiklub) 15:20, 20 Ørbæk Kristian Limbodal (Nordre Eidsvoll IL) 15:34, 21 Dahl Sander Bjaanes (Hamar SK) 15:59, 22 Taarud Halvor (Roterud IL) 16:19, 23 Haugli Sverre (Hamar SK) 16:28, 24 Kvalevaag-Holm Gustav (MjøsSki) 16:39, 25 Brynjulvsrud Erik Sundby (Oppstad IL) 17:06

G 11 år: 1 Helstad Fredrik (Try Ilet) 7:52, 2 Aasvoll-Rognlien Henrik (Østre Toten Skilag) 7:56, 3 Lagethon Trygve Ludahl (Øyer-Tretten IF) 8:00, 4 Brorson Sølve Linvollen (Svea Skilag) 8:06, 5 Flesvig Torgrim Haga (Østre Toten Skilag) 8:11, 6 Robstad Erlend (Moelven IL) 8:19, 7 Kjærnes Vemund (Hamar SK) 8:24, 8 Mjølstad-Svendsen Erik-August (Gjøvik SK) 8:49, 8 Schjetne Tinius (Moelven IL) 8:49, 10 Lagethon Ole Ludahl (Øyer-Tretten IF) 8:59, 11 Norderhaug Emil Haave (Hamar SK) 9:00, 12 Storsveen Jakob Berget (Hernes IL) 9:03, 13 Jørstad Erik Haug (Hamar SK) 9:21, 13 Saxegaard Simon Gustavsen (Lillehammer Skiklub) 9:21, 15 Brenna Martin Amlie (Try Ilet) 9:30, 16 Kalland Rasmus (Magnor UL) 9:38, 17 Bolstad Pål (MjøsSki) 9:49, 18 Engeskaug Isak (MjøsSki) 10:01, 19 Eriksen Julian Emil (Vingar IL) 10:08, 20 Bergaust Birk (MjøsSki) 10:29

G 10 år: 1 Vestgård Sondre Røberg (Trysilgutten IL) 5:44, 2 Holum-Jakobsen Linus (Moelven IL) 5:52, 3 Haave Syver Johansen (MjøsSki) 5:58, 4 Ulsrud Petter Byfuglien (Gjøvik SK) 6:07, 5 Dåsnes Sivert (Vang Skiløperforening) 6:09, 6 Ophus Fredrik (Nybygda IL) 6:28, 7 Alvstad Leander Tiller (Furnes Skiløperforening) 6:29, 8 Raknerud Lars Holten (Hamar SK) 6:36, 9 Randgaard Jakob (Haslum) 7:06, 10 Aanerud Karsten Håkonssønn (Fjelltun IL) 7:31, 11 Herberg Johannes (Moelven IL) 7:36

K 18 år: 1 Mørk Emma Kirkeberg (Drammens Ballklubb) 16:31, 2 Heggen Anna (Svea Skilag) 16:32, 3 Flugstad Andrine Fuglerud (Gjøvik SK) 17:23, 4 Johnsen Tuva (Raufoss IL Langrenn) 17:25, 5 Aabrekk Ingrid Bergene (Runar IL) 17:40, 6 Seierstad Janne Ballangrud (Raufoss IL Langrenn) 17:48, 7 Sundgaard Sigrid Jøranli (Søre Ål IL) 18:04, 8 Vang Ida (Tynset IF) 18:12, 9 Fougner Ingrid (Follebu SK) 18:35, 10 Mallaug Emma (Hamar SK) 18:45, 11 Bru-Hemmingby Ida (Strømmen og Lillestrøm SK) 20:00, 12 Evensen Hanna Hasselquist (Søre Ål IL) 21:06, 13 Brenden Kristina (Nybergsund IL) 21:30, 14 Opedal Vilde (Njård) 0:00

K 19/20 år: 1 Nordseth Karen Amalie (Hamar SK) 17:01, 2 DENGERUD Karianne Olsvik (Kjelsås IL) 17:10, 3 Grøtting Karoline (Hernes IL) 17:16, 4 Evertsen Ronja Håkenstad (Øystre Slidre IL) 17:21, 5 Andersen Nora (Røa IL) 17:33, 6 Lyngnes Susann Fedreheim (Hamar SK) 17:53, 7 Benjaminsen Ida (MjøsSki) 18:01, 8 Wangen Marie Sølverud (Magnor UL) 18:06, 9 Gullikstad Pernille (Søre Ål IL) 18:10, 9 Myklebust Karen (Vang Skiløperforening) 18:10, 11 Moger Julie Egeberg (Lillehammer Skiklub) 18:12, 12 Sveen Carina (Strandbygda IL) 18:14, 13 Berntsen Annette (Vind IL) 18:30, 14 Hult Emma (Ottestad IL) 18:31, 15 Bergquist Kristina (Rømskog IL) 18:59, 16 Kampenhøy Hanne Skoglund (Nordbygda/Løten Ski) 19:12, 17 Magnussen Maria Finni (Nittedal IL) 19:34, 18 Sande Marie Nesbakken (Harestua IL) 20:40

Kvinner senior: 1 Johansen Marte Mæhlum (Østre Toten Skilag) 15:50, 2 Dyrhovd Margrete Røssum (Krødsherad IL) 15:59, 3 STAKSTON Sigrid (Søre Ål IL) 16:52, 4 Skistad Kristine Stavås (Konnerud IL) 17:05, 5 Løvlien Ine (Lillehammer Skiklub) 17:17, 6 BYE Sigrid (Eidsvold Værks Skiklub) 17:30, 7 Bakken Betine (Jevnaker Idrettsforening Ski) 18:24, 8 Evertsen Anja Håkenstad (Øystre Slidre IL) 19:28, 9 Austad Madeleine Nilsen (Hamar SK) 21:51

J 15 år: 1 Rehn Sarah (Heming IL) 19:06, 2 Ranestad Mari Ovidia (Hamar SK) 19:30, 3 Jørgensen Sofie Kjær (Lillehammer Skiklub) 19:38, 4 Omland Synne Strande (Kjelsås IL) 19:54, 5 Vang Mari (Tynset IF) 20:08, 6 Kjeldsberg Iselin Stangstuen (Vind IL) 20:17, 7 Hovde Sara (MjøsSki) 20:29, 8 Brorson Vår Linvollen (Svea Skilag) 20:56, 9 Amundsen Marie Opberget (Magnor UL) 21:02, 10 Frysjøenden Victoria (Granli IL) 21:36, 11 Storsveen Mina Ryen (Nybergsund IL) 22:03, 12 Aanerud Martha Håkonsdatter (Fjelltun IL) 23:38

K 17 år: 1 Stenersen Ingeborg Andberg (Kvaløysletta Skilag) 17:39, 2 Jeistad Julie (Lismarka Skilag) 17:47, 3 Norheim Johanne Peroline (Eidsvold Værks Skiklub) 17:55, 3 Østvold Mathilde Skoglund (Vang Skiløperforening) 17:55, 5 Selberg Synne (Gjelleråsen IF) 17:59, 6 Mohaugen Andrea (Bjerke IL Ski) 18:10, 7 Kvamme Kristine Louise (Lillehammer Skiklub) 18:11, 8 Haave Maria Masovn (Lillehammer Skiklub) 18:20, 8 Hagen Fredrikke (Lyn Ski) 18:20, 10 Gotaas Regine Ellingsen (Njård) 18:32, 11 Vik Pia Young (Njård) 18:36, 12 Haave Kristina Masovn (Lillehammer Skiklub) 18:51, 13 Bergersen Emma Bangstad (Hamar SK) 18:54, 14 Rudi Marie Glomnes (Njård) 19:36, 15 Evensen Hanna Søgård (Nordbygda/Løten Ski) 20:05, 15 Prestmo Eline (Lillehammer Skiklub) 20:05, 17 Hansen Kristin Ådland (Njård) 20:07, 18 Gøbel Kristine (Hernes IL) 20:39, 19 Flagstad Tiril Lundsveen (Vang Skiløperforening) 20:42, 20 Galgum Nina Cornelia Kurås (Vang Skiløperforening) 21:53, 21 Østvold Marthe Skoglund (Vang Skiløperforening) 23:14, 22 Smedsrud Martine (Eidsvold Værks Skiklub) 0:00, 22 Kjærnes Ane (Hamar SK) 0:00

J 16 år: 1 Storlien Mille Marie (Lillehammer Skiklub) 18:11, 2 Hult Ida (Ottestad IL) 18:15, 3 Bollingmo Synne Børresen (Raufoss IL Langrenn) 18:24, 4 Verdenius Andrea Sæther (Tolga IL) 18:45, 5 Nordvik Mathea (Brandbu IF) 18:54, 6 Strand Aurora Gaarder (Strandbygda IL) 19:01, 7 Håkonsen Ingeborg (Kjellmyra IL) 19:02, 8 Ellevold Aasne Sofie Oustad (Oppstad IL) 19:49, 9 Hagen Astrid (Strandbygda IL) 19:58, 10 Dåsnes Emma (Vang Skiløperforening) 20:22, 11 Longva Live Eide (Ottestad IL) 20:31, 12 Ulsrud Selma Byfuglien (Gjøvik SK) 20:53

G 15 år: 1 Fjeldstad Jonathan Hemb (Hamar SK) 16:33, 2 Nordhagen Jørgen (Lier IL) 16:37, 3 Hermansen Andreas (Vang Skiløperforening) 16:48, 4 Almåsbak Simen Vestmo (Granli IL) 16:55, 5 Heggen Lars (Harestua IL) 17:20, 6 Sundet Henning (Engerdal SP.kl.) 17:23, 7 Berge Andreas Heggheim (Kolbukameratene IL) 17:34, 8 Halteigen Ole Jørgen (Granli IL) 17:39, 9 Hoelsveen Mathias (Raufoss IL Langrenn) 17:42, 10 Eriksen Herman Emil (Vingar IL) 17:46, 11 Norheim Sondre Nikolai (Eidsvold Værks Skiklub) 17:53, 12 Finstad Sivert Haugen (Vang Skiløperforening) 17:54, 13 Røberg Sigurd (Nybergsund IL) 17:57, 14 Kolloen Petter (Ringsaker IF) 17:58, 15 Haugen Edvard (Skjåk IL) 18:04, 16 Løken Jørgen (Eidsvold Værks Skiklub) 18:25, 17 Flagstad Torjus Lundsveen (Vang Skiløperforening) 19:34, 18 Vole Ola (Lom IL) 19:40, 19 Buraas Bjørnar Jesnes (Åsmarka IL) 20:06, 20 Sveadalen Trym (Åsmarka IL) 20:47, 21 Kalland Lukas (Magnor UL) 20:52, 22 Holien Peter Mortensen (Rendalen IL) 20:59, 23 Tronsrud Jakob Linner (Nord-Odal IL) 23:22

G 16 år: 1 Midtsundstad Østen Brovold (Vaaler IF) 15:46, 2 Kvarstad Jørgen (Hamar SK) 15:57, 3 Nordaas Sigurd (Strandbygda IL) 16:08, 4 Bjørnseth Sebastian (Granli IL) 16:26, 5 Borgen Sivert (Østre Toten Skilag) 16:28, 6 Sæter Petter Solhaug (Os IL) 16:32, 7 Blom-Hagen Iver (Vang Skiløperforening) 16:47, 8 Almåsbak Petter Vestmo (Granli IL) 16:49, 9 Jensen Nikolai Einvik (Runar IL) 16:52, 10 Hjellødegård Ove Egil (Nybygda IL) 16:59, 11 Snarvold Markus Judin (Kjellmyra IL) 17:08, 12 Fjermedal Henrik (Hamar SK) 17:09, 13 Kristiansen Nikolai (Brandbu IF) 17:17, 14 Opsann Oscar Smogeli (Follebu SK) 17:18, 15 Nytrøen Sander Stumo (Gjerdrum IL) 17:22, 16 Aasum Kristian Øye (Granli IL) 17:25, 16 Lauridsen Ingemar Kristian Aagaard (Lillehammer Skiklub) 17:25, 18 Haakaas Julian Teige (Trøgstad SK - Ski) 17:27, 19 Bakke Sigurd (Næroset IL) 17:31, 20 Dyste Emil Martman (Østre Toten Skilag) 17:32, 21 Krogh Vegard (Ottestad IL) 17:35, 22 Røstad Erik (Nordre Land IL) 17:57, 22 Stramrud Martin (Hamar SK) 17:57, 24 Holmen Mattis Korsbakken (Vallset IL) 18:34, 25 Liahagen Herman (Ottestad IL) 18:40, 26 Engebakken Kristian (Hamar SK) 18:53, 27 Gjestvang Roar (Moelven IL) 18:58, 28 Lunna Petter (Brøttum IL) 19:22

M 19/20 år: 1 Evensen Ansgar (Vind IL) 28:59, 2 Thorvik David (Kjelsås IL) 29:23, 3 Mørk Martin Kirkeberg (Drammens Ballklubb) 29:28, 4 Kvarstad Kristoffer (Hamar SK) 29:45, 5 Johansen Iver Wang (Kjelsås IL) 29:54, 6 Myhr Petter (Bygdø IL) 29:58, 7 JOHNSRUD Fredrik (Oseberg Skilag) 30:07, 8 Øiseth Simen Frantzen (Fet SK) 30:09, 9 Jevne Erik Johannes (Lillehammer Skiklub) 30:19, 10 Aadland Petter Thorslund (Nittedal IL) 30:32, 11 CLEM Ivar Harald (Fossum IF) 30:38, 12 Haneberg Sondre (Oppegård IL) 30:39, 13 Uv Sander André (Bygdø IL) 30:41, 13 Jenssen Matz William (Njård) 30:41, 15 Aurmo Reidar (Hamar SK) 30:42, 16 Opsal Mats (MjøsSki) 30:51, 17 Stenersen Fredrik Glomsrud (Oppegård IL) 30:54, 18 Grøholdt Mads (Njård) 31:16, 19 Kvam Håvard (Kolbukameratene IL) 31:17, 20 Bjørgan Simen Krogstie (Hamar SK) 31:20, 21 Sætre Eivind (Gjelleråsen IF) 31:22, 22 Sedeniussen Magnus Nikolai (Gjelleråsen IF) 31:23, 23 Nilsen Fredrik Lütcherath (Heming IL) 31:27, 24 Røer Vegard Lund (Bækkelagets SK) 31:40, 25 Bjørnaa Birk Strand (Lillehammer Skiklub) 31:42, 26 Vik Lars Young (Njård) 31:52, 27 Gundersen Birk Møller (Lyn Ski) 32:04, 28 Bakken Eskil (Lillehammer Skiklub) 32:24, 29 Selberg Sondre (Gjelleråsen IF) 32:27, 30 Kvale Nils Henrik (Østre Toten Skilag) 32:28, 31 Ophus Eirik (Bækkelagets SK) 32:43, 32 Pedersen Sondre Bjørkeng (Nes Ski) 32:46, 33 Rogstad Frederik Arent (Njård) 33:30, 34 Drivenes Philip (Fredrikstad SK) 33:39, 35 Dragerengen Ivar (Raufoss IL Langrenn) 34:01, 36 Zhang Maoxiang (Lillehammer Skiklub) 34:19, 37 Cai Weirong (Lillehammer Skiklub) 36:19, 38 Unneberg Johan (Tistedalen FL) 0:00, 38 Tronsrud Henrik Linner (Nord-Odal IL) 0:00

Menn senior: 1 Bordal Johannes (MjøsSki) 29:04, 2 Moen Vebjørn (Tverlandet IL) 29:07, 3 Helgestad Fredrik (Hamar SK) 29:21, 4 Hovde Håvard (MjøsSki) 29:24, 5 Sjøli Mattis (Halmsæs & Omegn Skilag) 29:47, 6 Gullikstad Henrik (Søre Ål IL) 29:56, 6 STOKKELAND Petter (Bygdø IL) 29:56, 8 VESTLI Torstein (Strandbygda IL) 29:58, 9 BERGAN Sivert Halfdan (Larvik Ski) 30:03, 10 Gløersen Herman Møller (Bygdø IL) 30:39, 11 HULBAK Sigurd Sollien (Hemsedal IL) 30:53, 12 Stigen Jørgen (Hamar SK) 31:02, 13 Bjørndalen Bård Eskil (Magnor UL) 31:13, 14 FLUGSTAD Fredrik Fuglerud (Gjøvik SK) 31:22, 15 Reinemo Per Ivar Sølie (Hamar SK) 31:36, 16 EKREM Ole Eirik Fuglehaug (Lillehammer Skiklub) 31:42, 17 Måbø Ulrik (Hamar SK) 31:48, 18 HANSLIEN Iver Andreas Svarstad (Lillehammer Skiklub) 31:59, 19 WIIK Emil (Asker SK) 32:06, 20 Sæthern Edvard (Magnor UL) 32:11, 21 Verdenius Jan Jacob (Tolga IL) 33:13, 22 Nuerbolati Xiateke (Lillehammer Skiklub) 34:00, 22 Leibundgut Matthias (Lillehammer Skiklub) 34:00, 24 NORDAAS Svein (Strandbygda IL) 35:43, 25 Ma Wenxuan (Lillehammer Skiklub) 36:19, 26 MAGNUSSEN Andreas Finni (Lillehammer Skiklub) 0:00, 26 Waalen Peder Tinius Hannevig (Asker SK) 0:00

M 17 år: 1 Gammelmo Simen (Svea Skilag) 31:47, 2 Aurmo Ola (Hamar SK) 32:12, 3 Linderud Eirik (Hernes IL) 32:32, 4 Nordseth Peder Elias (Snertingdal IF Ski) 32:36, 5 Kalland Bendik (Magnor UL) 32:40, 6 Feragen Sebastian Rød (Tynset IF) 33:11, 7 Mallaug Jo (Lom IL) 33:12, 8 Løvlien Ola (Lillehammer Skiklub) 33:13, 9 Grøneng Sjur Holm (Lillehammer Skiklub) 33:15, 10 Grini Anders (Moelven IL) 34:03, 11 Håkenstad-Bråten Falk (Lillehammer Skiklub) 34:05, 12 Wangen Vemund (Lillehammer Skiklub) 34:13, 13 Berge Sivert Laderud (Svea Skilag) 34:20, 14 Aspesletten Torjus Berge (Lillehammer Skiklub) 34:25, 15 Jevanord Henrik (Moelven IL) 34:33, 16 Sundal Sigurd (Åslia Skilag) 34:45, 17 Wangen Kristian Mathias Sølverud (Magnor UL) 34:58, 18 Hauen Esten Hansen-Møllerud (Alvdal IL) 35:08, 19 Berget Nikolai Gylthe (Vang Skiløperforening) 35:49, 20 Gorset Emil Solan (Svea Skilag) 35:51, 21 Svensen Sindre Grøv (Lillehammer Skiklub) 35:54, 22 Skogheim Emil (Hamar SK) 36:06, 23 Tronsrud Håkon Linner (Nord-Odal IL) 36:11, 24 Arvesen Ole Marius (Svea Skilag) 36:29, 25 Ranestad Vegard (Hamar SK) 36:30, 26 Johannessen Magnus (Moelven IL) 37:13, 27 Bentsen Simen Beck (Kjellmyra IL) 37:39, 28 Rønning Jesper Ludvigsen (Lillehammer Skiklub) 0:00

M 18 år: 1 Schjølberg Jørgen (Tynset IF) 31:10, 2 Spigseth Ola (Nes Ski) 31:28, 3 Bjertnæs Bjarte (Jevnaker Idrettsforening Ski) 31:34, 4 Owren Fredrik Hammerdal (Lillehammer Skiklub) 31:43, 5 Nordaas Audun (Strandbygda IL) 31:45, 6 Berger Isak Skari (Brøttum IL) 32:00, 7 Dybdahl Halvor Aasen (Njård) 32:22, 8 Kirkevik Simen Olsen (Ottestad IL) 32:58, 9 Strandhaug Fredrik Haugen (Lillehammer Skiklub) 33:05, 10 Stensby Magnus Martinsen (Hamar SK) 33:07, 11 Gløersen Jakob Møller (Fredrikstad SK) 33:13, 12 Bakken Nikolai Hansen (Trysilgutten IL) 33:45, 13 Nergaard Peter Oliver (Hamar SK) 33:53, 14 Steckmest Knut (Njård) 33:59, 15 Amundsen Alexander (Lørenskog SK) 34:54, 16 Berger Sander (Trøgstad SK - Ski) 35:20, 16 Ragnhildsløkken Oskar Lunde (Vind IL) 35:20, 16 Ulsrud Herman Byfuglien (Gjøvik SK) 35:20, 19 Kvalevaag-Holm Elias (MjøsSki) 36:09, 20 Berg Peder Aarstad (Galterud IF) 37:20, 21 Klausen Torodd (Konnerud IL) 0:00, 21 Aarstad Vegard (Ås IL) 0:00

Kommentarer til denne saken