Gå til sidens hovedinnhold

Kolbuing ble ukas rundevinner i OA-tipset

Artikkelen er over 1 år gammel

Terje Stensrud var alene om å få inn åtte av ti riktige i uke 10 av OA-tipset, og nå spisser det seg skikkelig til i kampen om sammenlagtseieren.

Det ble en del favorittseirer denne runden, men som vanlig er det vrient å få inn uavgjorte kamper. Det ble det både i oppgjøret Reinsvoll – Furnes og FK Toten 2 – Vardal.

I tillegg var det nok mange som hadde satset på at Raufoss-jentene skulle slå Kongsvinger og at Kolbu/KK skulle få problemer med å slå Gran. De fikk de på ingen måte.

Her er alle resultatene fra runde 10: Raufoss – Start B (1-2), Kongsvinger – Raufoss H (3-1), FK Gjøvik-Lyn – Tiller H (3-0), Lunner – Vind/Vardal/Gjøvik-Lyn B (2-4), Reinsvoll – Furnes U (1-1), Kolbu/KK – Gran H (6-2), Redalen – HamKam 2 B (0-5), Lunner – Vind H (3-1), FK Toten 2 – Vardal U (2-2), Eina – Skreia/Kolbu/KK 2 H (3-1).

Terje Stensrud klarte altså åtte av disse kampene, mens i alt sju tippere klarte sju rette. Disse var Nils Sverre Engelien, Jørgen Sletten, Milnor Engen, Stein Joar Olsen, Bjørn Nybakken, Christian Falbach, Jan Stensland og Thor Stensrud.

Håvard Røislie beholder ledelsen sammenlagt med totalt 64 poeng. Nils Sverre Engelien spiste seg innpå denne runden og er bare ett poeng bak.

Adrian Brennhagen har 61 poeng, mens Jørgen Sletten er nummer fire med 59. Erling Undeli og Vetle Vangstuen har 58 poeng.

Vi minner om innleveringsfristen for runde 11, som er fredag 30. august klokka 18.00. Kupongen kan du levere inn her.

Her er hele sammenlagtlista:

NavnTotalt12345678910
Håvard Røislie646658786666
Nils Sverre Engelien 637766657667
Adrian Brennhagen617736788645
Jørgen Sletten 595757665657
Erling Undeli585848775455
Vetle Vangstuen587746684556
Asbjørn Kampelien 565747657555
Jan Arild Lyseng 565657775554
Kai Torkehagen565857664645
Magne Glæserud 566747866543
Milnor Engen 564756775537
Per Olav Holthe564647676646
Rune Morten Kristiansen564666766564
Stein Joar Olsen565
68687637
Stig Hella 567656667445
Terje Andreassen 565657667446
Trond Buskum 565456766656
Alf Johnny Libakken 553748776535
Erlend Hasle555565756763
Finn Kristiansen 554668554656
Rune Beritsveen 555575765645
Rune Hansen554847674564
Bernhard Vigen546566576544
Geir Presteseter 546745784544
Per Olav Nyhus545747684553
Ronny Smedshammer545556685455
Thorgrim Sørum545646765654
Unn Kristin Sæther 546656675463
Espen Haugerud 5346557975
5
Frode Nyland 535548655555
Jan Limoseth535646586535
Magne Hasli 53675676655
Roger Ødegård535746764365
Rune Søbye537454665655
Svein Henning Byrøygard 536556665662
Torstein Holien 533646776554
Arne Halvorsrud52874667464
Lasse Ekseth 527567556515
Ole Morten Aaslund524447667536
Rolf Helge Thorstad 524757567542
Bjørn Nybakken 513637576437
Christian Falbach515745664437
Einar Skøyenengen 515547564555
Kjell Erik Weseth515346665565
Magnar Madsen516655653555
Ole Steffen Brennhagen 515855767242
Per Johan Eng515645684553
Trygve Larsen 517456574445
Geir Nordheim5045
7676636
Knut Skogli5065668735
4
Odd Løvlibråten 505
67685643
Svein Arild Rud 504645765634
Svein Toten5055586745
5
Adrian Lund496
55785544
Bjørn Arild Hansen 495346674455
Kai Henning Nyhus494646654473
Kjetil Fosslien 494746665452
Morten Skogen493663784282
Per Olav Hasli 49763657357
Roar Nordby 496546756523
Roy Svenskerud495457764335
Siv-Renate Brennhagen497245567256
Hans Frode Liereng 48754765464
Knut M Trygstad48
756665535
Harald H Holthe 477
45775525
Raymond Park Lyseng 474456755434
Anni Hansen 464547474443
Jan Stensland 462564526547
Johannes Solberg46
546745645
Magnar Tangen 46574566643
May Britt Ranum Nilsen4658537743
4
Per Jansen465746754422
Bjørn Einar Andersen 453863552463
Vegard Hansen 4555367824
5
Brit Holthe444436546354
Ida Holthe Sørlie 44452757545
Kjell Sandbakken445335552673
Bjørnar Lauvli 43466637443
Kent Midteng 43665
7766

Knut Bråten 4335667
3454
Lasse Hamar432734664344
Kåre Thomas Stensrud426366576
3
Tom Jansen4254546864

Henning Stenvold416554546

6
Kai Inge Moe 416666656


Lars Arne Blilie412746361633
Rune Viberg414554354344
Terje Stensrud 414456464

8
Thor Stensrud4145
75535
7
Vetle Steinum Odberg 413
566656
4
Bjørnulf Wæhler40754
454335
Ronny Ringvoll 405657

5444
Rune Stenvold 4064555555

Arne Knudsen3955466742

Finn Roger Myhre 386
668624

Sven Ahnstrøm3876
46834

Tom Harald Fuglerud38

665637
5
Elisabeth Helt3765455633

Per Axel Pettersen 3734655
5333
Ivar Magne Nydahl 36443356533
Knut Robert Joten3655

6654
5
Mary Elisabeth Gjefle 36634735233
Rune Haugerud36655

5645
Bjørg Jørgenstuen34364558
3

Turid Kraby Simenstad347
56
754

Lars Furuseth32
664556


Marie Nordheim32
6
5552333
Steinar Jørgenstuen 3155
646
5

Atle Liom30
5444643

Jan Roger Joten295343455


Nils Erik Slåttsveen29
53876



Ole Johan Ingvaldsen 2945
7
7
6

Ronny Undseth29
366
545

Kenneth Hauger Enger 285
5747



Trond Aass28754
66



Terje Lundsten274833
6
3

Geir Helli2636
656



Kjell Magne Fuglerud243
345
45

Magnus Bekkelund 245
7
66



Einar Onshus236
55

34

Geir Grønndalen234
5
653


Håkon Hovde23

4766



Tore Ulvesveen22


64532
2
Arne Hovde2177

7




Leif Tore Linnerud206
4
6
4


Dag Erland Fosnes18265
5




Roy Helli173446





Stian Nysted Skjerpen176

6
5



Sven Kåre Haukedalen17665






André Norland-Flatebø 164

66




Kjell Åge Fremstad167
45





Ola Strandbakken146



8



Tore Stenseth144
3

7



Magni Bekkelund 1243






5
Atle Simensen116


5




Simen Kristoffersen 115
6






Anders Pettersen103



7



Øystein Slåttsveen107







3
Atle Brobakken85
3






Amund Stenvold77








Anders Kristoffersen77








Lars Gunnar Larsgaard734







Øyvind Bjerke77








Christer T. Svingen6




6



Jarle Skjellerud66








Knut Skjølås66








Tore Andre Pettersen 66








Trond Åge Viken66








Andreas Nilsen55








Espen Kværndal55








Fredrik Thoresen55








Gjermund Grøterud55








Halvor Haakenstad55








Lars Olsen55








Nathalie Strand5




5



Oddvar Holte55








Ole Kristian Andfossen5








5
Raymond Skjølås55








Ståle Lilleøren5


5





Vegar Fuglerud55








Arne Olav Baksetersveen44








Aud Solfrid Larsen44








Jonas Hauge44








Kjell Engeskog4
4







Knut Rasch44








Lage Ericsen4
4







Reidar Jørgensen44








Stig Ekseth4



4




Tor Magne Fosslien4
4







Signe Løvstad3







3
Øyvind Korpberget33








Kommentarer til denne saken