Gå til sidens hovedinnhold

Jaktstart avsluttet Tour de Hedmarken: Synne slo Ragna i tett sekundstrid

Artikkelen er over 1 år gammel

I løpet av ei uke er det blitt arrangert fire renn i Tour de Hedmarken, med flere lokale løpere i toppen av sammenlagtlistene.

Lørdag var det klart for finale i touren på den andre sida av Mjøsa, jaktstart i fristil på Budor.

I klasse 12 år ble det lokal dobbeltseier til Sondre Borgen fra ØTS og Oliver Stangstuen Kjeldsberg fra Vind.

I jenter 15 år ble Ida Holmstad fra ØTS og Iselin Stangstuen Kjeldsberg fra Vind nummer to og tre, mens Synne Børresen Bollingmo fra Raufoss tok sammenlagtseieren i 16 år med bare to sekunders margin til Ragna Fodstad fra ØTS.

I lørdagens enkeltrenn ble det seier til Tuva Bakkemo i seniorklassen, mens Håvard Tosterud ble nummer to i gutter 16 år.

Resultater

J 9 år: Låte Ingeborg Liv Elsa (Strandbygda IL) Fullført, Johannesen Emma Minge (Nesodden IF - Ski) Fullført, Øsmundset Josie Nordbak (Nordre Eidsvoll IL) Fullført, Borge Kristine (Granli IL) Fullført, Røang Victoria Austad (Nordre Eidsvoll IL) Fullført, Staven Ingrid Emilie (Østre Toten Skilag) Fullført, Libak-Feiring Elise (Vang Skiløperforening) Fullført, Martinsson Mari (Kjellmyra IL) Fullført, Jeistad Celine (Lismarka Skilag) Fullført, Heggard Erle Kornelia (Frogner IL) Fullført, Aasvoll-Rognlien Carmen (Østre Toten Skilag) Fullført

J 10 år: Ottosen Martine Cae (Nordbygda/Løten Ski) Fullført, Reiss-Jacobsen Ida Haugen (Østre Toten Skilag) Fullført, Berge Elida (Jømna/Heradsbygd Langrenn) Fullført, Sataøen Nora Vollen (Geilo IL) Fullført, Robstad Ea Olava (Moelven IL) Fullført, Hammer Lea (Eidsvold Værks Skiklub) Fullført, Dyste Silje (Østre Toten Skilag) Fullført, Sjaaeng Minea (Eidsvold Værks Skiklub) Fullført

J 11 år: 1 Skjærholt Solveig (Kjelsås IL) 7:26, 2 Samuelsen Emilie Herberg (Strandbygda IL) 7:42, 3 Heggard Ane Olivia (Frogner IL) 7:51, 4 Låte Astrid Hedvig Viola (Strandbygda IL) 7:53, 5 Bogsti Karoline (Moelven IL) 8:08, 6 Østlie Kornelia (Driv IL - Ski) 8:33, 7 Jørstad Nora Haug (Hamar SK) 8:57, 8 Kalbakken Sanna Lilleøkseth (Strandbygda IL) 9:30, 9 Hoel-Aasen Ella (Magnor UL) 9:47, 10 Nilsen Silje Karine Øverby (Nordbygda/Løten Ski) 17:10

J 12 år: 1 Strand Nicoline (Njård) 6:05, 2 Lia Emilie Ruud (Granli IL) 6:20, 3 Johannesen Mia Minge (Nesodden IF - Ski) 6:23, 4 Kjeldsberg Elise Stangstuen (Vind IL) 6:36, 5 Alme Hedda Faraasen (Strandbygda IL) 6:42, 6 Reiss-Jacobsen Matilde Haugen (Østre Toten Skilag) 6:48, 7 Lien Line Meiningen (Kjellmyra IL) 7:02, 8 Bakke Astrid Snare (Granli IL) 7:20, 9 Rugsland Hannah (Holmen IF) 7:31, 10 Finsrud Sanne Fossmellem (Magnor UL) 7:33, 11 Rasmussen Frida (Jømna/Heradsbygd Langrenn) 7:36, 12 Bergersen Hedda Resellhagen (Magnor UL) 7:47, 13 Staven Selena Marie (Østre Toten Skilag) 8:07, 14 Lekang Liv Marit (Skedsmo SK) 8:10, 15 Saug Marie Fengsrud (Strandbygda IL) 8:33, 16 Brenna Julie (Magnor UL) 9:21

G 9 år: Finsrud Sondre Fossmellem (Magnor UL) Fullført, Restad-Amundrud Martinus (Vallset IL) Fullført, Halvorsrud Emil Midtseim (Fjelltun IL) Fullført, Bjerke Jakob Aarskog (Ottestad IL) Fullført, Johansen Sigurd Groven (Hernes IL) Fullført, Bjørnstad Ole Martinus Fredriksen (Hamar SK) Fullført, Aarøn Patrick (Strandbygda IL) Fullført, Miketa Daniel (Vaaler IF) Fullført, Krogsæter Simen Aas (Strandbygda IL) Fullført

G 10 år: Gulbrandsen Alexander (Magnor UL) Fullført, Slette Simon Kjølle (Hamar SK) Fullført, Ophus Fredrik (Nybygda IL) Fullført, Holum-Jakobsen Linus (Moelven IL) Fullført, Alm Vemund (Østre Toten Skilag) Fullført, Dåsnes Sivert (Vang Skiløperforening) Fullført, Vestgård Sondre Røberg (Trysilgutten IL) Fullført, Persson Fabian (Magnor UL) Fullført, Junge-Larsen Petter Gillerholtmoen (Åslia Skilag) Fullført, Brenna Vegard (Magnor UL) Fullført, Hansen Max (Eidsvold Værks Skiklub) Fullført, Bergersen Olav Resellhagen (Magnor UL) Fullført, Alm Vetle (Østre Toten Skilag) Fullført, Brenden Johan Kalev (Søre Osen IL) Fullført

G 12 år: 1 Borgen Sondre (Østre Toten Skilag) 5:46, 2 Kjeldsberg Oliver Stangstuen (Vind IL) 6:11, 2 Kolloen Emil (Ringsaker IF) 6:11, 4 Bonden Kristian Moen (Trysilgutten IL) 6:16, 5 Jensrud Henrik Sebastian (Hamar SK) 6:20, 6 Almåsbak Magnus Vestmo (Granli IL) 6:29, 7 Evensen Vetle Østlien (Vind IL) 6:41, 8 Holum-Jakobsen Oliver (Moelven IL) 6:46, 9 Hansen Mattis (Eidsvold Værks Skiklub) 6:49, 10 Bogsti Erling (Moelven IL) 6:50, 11 Klingen Emil Stabekk (Strandbygda IL) 6:53, 12 Kvamme Hans Elias Bjørneseth (Kjellmyra IL) 7:01, 13 Hagen Peder (Strandbygda IL) 7:04, 14 Finstad-Vogt Håkon (Soon SK) 7:09, 15 Brødbøl Jon Are Aasen (Magnor UL) 7:12, 16 Mauseth Mathias Osmundnes (Nybygda IL) 7:13, 17 Myhrer Ludvik Hagen (Strandbygda IL) 7:20, 18 Halvorsrud Simen Midtseim (Fjelltun IL) 7:21, 19 Johansen Einar (Strandbygda IL) 7:24, 20 Gjelten-Bergli Joakim (MjøsSki) 7:31, 21 Berge Lucas (Jømna/Heradsbygd Langrenn) 7:35, 22 Lindbakken Henrik (Strandbygda IL) 7:48, 23 Benjaminsen Magnus (MjøsSki) 7:53, 24 Børke Markus (MjøsSki) 8:13, 25 Nystrand Simen (MjøsSki) 8:16

G 11 år: 1 Aasvoll-Rognlien Henrik (Østre Toten Skilag) 6:20, 2 Kjærnes Vemund (Hamar SK) 6:41, 3 Buer Jørgen Bolstad (Vang Skiløperforening) 6:55, 4 Sverre Viktor Nyeng (Byaasen Skiklub) 6:59, 5 Robstad Erlend (Moelven IL) 7:01, 6 Storsveen Jakob Berget (Hernes IL) 7:09, 7 Schjetne Tinius (Moelven IL) 7:16, 8 Koritov Jørgen (Skedsmo SK) 7:17, 9 Kalland Rasmus (Magnor UL) 7:18, 10 Johansen Sverre Groven (Hernes IL) 7:32, 11 Brenna Even Knoph (Grue IL) 7:34, 12 Kristiansen Even Sørlundsengen (Moelven IL) 7:42, 13 Opsahl Mikkel Skau (Vang Skiløperforening) 7:43, 14 Jørstad Erik Haug (Hamar SK) 7:45, 15 Glomseth Jarle Weium (Vang Skiløperforening) 7:49, 16 Ingvoldstad Erik (Vang Skiløperforening) 8:09, 17 Sagmoen Magnus Skirbekk (Strandbygda IL) 8:17, 18 Engeskaug Isak (MjøsSki) 8:19, 19 Skjærstad Peder (Nordbygda/Løten Ski) 8:33, 20 Finstad-Vogt Jonas (Soon SK) 8:37

FH menn senior stående: 1 Hulleberg Morten (MjøsSki) 5:06

J 13 år: 1 Retterås Elise (Roterud IL) 8:53, 2 Nordengen Ida Marie Sirevåg (Lyn Ski) 9:17, 3 Støen Ida Øverli (Lillehammer Skiklub) 9:30, 4 Vigerust Vilde Linnéa (Østre Toten Skilag) 9:39, 5 Skramstad Eli Anne (Vang Skiløperforening) 9:50, 6 Lunde Stine Nordvold (Åslia Skilag) 9:51, 7 Jørgensen Amalie Strømdahl (Kjelsås IL) 9:59, 8 Sjaaeng June Isell (Eidsvold Værks Skiklub) 10:03, 9 Lillebekk Dorthe (Magnor UL) 10:06, 10 Hermansen Christiane (Vang Skiløperforening) 10:14, 11 Jørstad Elise Haug (Hamar SK) 10:19, 12 Pedersen Erle (Høybråten og Stovner IL) 10:20, 13 Borge Julie (Granli IL) 10:21, 14 Bjerke Kaja Aarskog (Ottestad IL) 10:23, 15 Skolegården Ida (Kjellmyra IL) 10:27, 16 Kjærnes Synne (Hamar SK) 10:35, 17 Bakke Solveig (Moelven IL) 10:38, 18 Libak-Feiring Marte (Vang Skiløperforening) 10:50, 19 Longva Signe Eide (Ottestad IL) 11:06, 20 Ingvoldstad Oline (Vang Skiløperforening) 11:08, 21 Brenna Marte Knoph (Grue IL) 11:13, 22 Bergkvist Synne Marie Lindkjølen (Magnor UL) 11:32, 23 Kvello Ingunn (Strandbygda IL) 12:41

J 14 år: 1 Kleven Martine Hoel (Ottestad IL) 9:03, 2 Harefallet Martine Imerslund (Østre Toten Skilag) 9:24, 2 Gangås Eir Elise Røstelien (Moelven IL) 9:24, 2 Grini Inger (Moelven IL) 9:24, 5 Robstad Sofie Margrethe (Moelven IL) 9:27, 6 Larsen Victoria Trevisan (Njård) 9:56, 7 Dyste Martine (Østre Toten Skilag) 10:06, 8 Bjørnstad Emma (Hamar SK) 10:07, 9 Jensrud Tuva Othilie (Hamar SK) 10:09, 10 Bakke Helene (Moelven IL) 10:19, 11 Berget Johanne Gylthe (Vang Skiløperforening) 10:25, 12 Dobloug Sina Marie (Vang Skiløperforening) 10:27

J 15 år: 1 Kjeldsberg Iselin Stangstuen (Vind IL) 16:23, 2 Holmstad Ida (Østre Toten Skilag) 16:42, 3 Hovde Sara (MjøsSki) 16:47, 4 Frysjøenden Victoria (Granli IL) 18:32, 5 Syversen Maja Narum (Hamar SK) 19:27, 6 Amundsen Marie Opberget (Magnor UL) 19:42

J 16 år: 1 Hammer Julie (Eidsvold Værks Skiklub) 13:59, 2 Sirevåg Anna Marie Nordengen (Lyn Ski) 14:02, 3 Fodstad Ragna (Østre Toten Skilag) 14:37, 4 Bollingmo Synne Børresen (Raufoss IL Langrenn) 14:41, 5 Skjold Ida Lockert (Åsen) 15:46, 6 Røstøen Karoline (Østre Toten Skilag) 15:48, 7 Strand Aurora Gaarder (Strandbygda IL) 15:51, 7 Hult Ida (Ottestad IL) 15:51, 9 Hagen Astrid (Strandbygda IL) 15:55, 10 Kørra Karoline (Jømna/Heradsbygd Langrenn) 16:06, 11 Midtsundstad Johanne Brovold (Vaaler IF) 16:09, 12 Ellevold Aasne Sofie Oustad (Oppstad IL) 16:14, 13 Dåsnes Emma (Vang Skiløperforening) 16:50, 14 Stigen Astrid (Fredrikstad SK) 17:00, 15 Svardal Ingvild Marie (Fet SK) 17:28, 16 Rugsland Christine (Holmen IF) 17:38, 17 Ewald Ida (Østre Toten Skilag) 18:19

K 17 år: 1 Østreng Mia Jenny Nygaard (Gjerdrum IL) 14:53, 2 Nilssen Henriette (Gjelleråsen IF) 14:58, 3 Norheim Johanne Peroline (Eidsvold Værks Skiklub) 14:59, 4 Kvamme Kristine Louise (Lillehammer Skiklub) 15:10, 5 Jeistad Julie (Lismarka Skilag) 15:15, 6 Alfstad Eva Liheim (Fossum IF) 15:39, 7 Østvold Mathilde Skoglund (Vang Skiløperforening) 15:48, 8 Laforce Oda Paulsen (Rustad IL) 16:02, 9 Bratland Lea Sofie (Nittedal IL) 16:23, 10 Myrmel-Johansen Tiril (Bækkelagets SK) 16:24, 11 Sameien Mia Tørnblad (Fet SK) 16:35, 12 Evensen Hanna Søgård (Nordbygda/Løten Ski) 17:07, 13 Gøbel Kristine (Hernes IL) 17:09, 14 Engeskaug Sara (MjøsSki) 17:48, 15 Galgum Nina Cornelia Kurås (Vang Skiløperforening) 18:59, 16 Thorsteinsen Albertine (Vang Skiløperforening) 19:25, 17 Østvold Marthe Skoglund (Vang Skiløperforening) 20:33

K 18 år: 1 Plukkerud Caroline (Øyer-Tretten IF) 15:17, 2 Fougner Ingrid (Follebu SK) 15:35, 3 Hjemli Gina Lagmandsveen (MjøsSki) 16:32

K 19/20 år: 1 Lyngnes Susann Fedreheim (Hamar SK) 15:16, 2 Wang Ane Grøtan (Fossum IF) 15:18, 3 Benjaminsen Ida (MjøsSki) 15:25, 4 Hult Emma (Ottestad IL) 15:40

Kvinner senior: 1 BAKKEMO Tuva (Gjøvik SK) 13:56, 2 Bergundhaugen Eline (Mesnali Skilag) 13:57, 3 Granøien Tuva Ertzaas (Bærums Verk Hauger Idrettsfore) 14:48, 4 Rusten Tina (Bækkelagets SK) 15:07, 5 Andersen Evine Westli (Nordbygda/Løten Ski) 15:17, 6 Svenkerud Berthe (Lillehammer Skiklub) 15:22, 7 SLOKVIK Martine (Lyn Ski) 15:31, 8 Austad Madeleine Nilsen (Hamar SK) 17:49

G 13 år: 1 Nilssen Petter Holmen (MjøsSki) 8:37, 2 Johansen Simen Landmark (Roterud IL) 8:38, 3 Ellevold Ole Jacob (Oppstad IL) 8:39, 4 Aasheim Sander (Grue IL) 8:42, 5 Bøhleng Sturla Dahl (Hamar SK) 8:48, 6 Stigersand Heine Wiik (Nordre Eidsvoll IL) 9:05, 7 Ellevold Karsten (Oppstad IL) 9:08, 8 Amundsen Even (Hof IL) 9:14, 9 Røang William Austad (Nordre Eidsvoll IL) 9:37, 10 Skovseth Tobias Hansen (Nordre Eidsvoll IL) 10:02, 11 Østlie Konrad (Driv IL - Ski) 10:11, 12 Torp Jonas (Eidsvold Værks Skiklub) 10:22, 13 Blom-Hagen Odin (Vang Skiløperforening) 10:27, 14 Stramrud Erik (Hamar SK) 10:36, 15 Snarvold Martin Judin (Kjellmyra IL) 10:38, 16 Strand Ulrik Gaarder (Strandbygda IL) 10:39, 17 Lilleåsen William Nicolai Kynneggen (Kjellmyra IL) 10:42, 18 Skjærholt Sverre (Kjelsås IL) 10:53, 19 Wiik Michael Mareno (Eidsvold Værks Skiklub) 11:01, 20 Torseter Henrik (Hamar SK) 11:09, 21 Årdal Marius (Eidsvold Værks Skiklub) 11:23, 22 Solbakken Birk Arne (Oppstad IL) 13:06, 23 Strand Leopold (Njård) 6:45

G 14 år: 1 Faldmo Elfinn Borg (Nybergsund IL) 7:39, 2 Lillejordet Jonas Lidahl (Vang Skiløperforening) 8:05, 3 Laforce Aksel Owen (Rustad IL) 8:15, 4 Kvarstad Henrik (Hamar SK) 8:30, 5 Myrmel-Johansen Balder (Bækkelagets SK) 8:33, 6 Dåsnes Ola (Vang Skiløperforening) 8:34, 7 Junge-Larsen Magnus (Lyn Ski) 8:35, 8 Bakkely Marcus (Østre Toten Skilag) 8:37, 9 Nilssen Fredrik (Gjelleråsen IF) 8:43, 10 Hjelle Marius Kolloen (Moelven IL) 8:57, 11 Galgum Bastian Kurås (Vang Skiløperforening) 9:18, 12 Kvalevaag-Holm Gustav (MjøsSki) 9:22, 13 Ottosen Mathias Cae (Nordbygda/Løten Ski) 9:38, 14 Retterås Mathias (Lillehammer Skiklub) 9:53, 15 Opsahl Mathias Skau (Vang Skiløperforening) 9:54, 15 Haugli Sverre (Hamar SK) 9:54, 17 Kristiansen Elias Sørlundsengen (Moelven IL) 10:22, 18 Brynjulvsrud Erik Sundby (Oppstad IL) 10:25

G 15 år: 1 Koritov Mads (Skedsmo SK) 13:23, 2 Martinsson Ola (Kjellmyra IL) 13:47, 3 Fjeldstad Jonathan Hemb (Hamar SK) 13:55, 4 Røberg Sigurd (Nybergsund IL) 14:10, 5 Norheim Sondre Nikolai (Eidsvold Værks Skiklub) 14:11, 6 Hermansen Andreas (Vang Skiløperforening) 14:14, 7 Halteigen Ole Jørgen (Granli IL) 14:23, 8 Almåsbak Simen Vestmo (Granli IL) 14:25, 9 Klund Christian Alexander Saxegaard (Fredrikstad SK) 14:45, 10 Kolloen Petter (Ringsaker IF) 14:52, 11 Alm Oliver (Østre Toten Skilag) 14:56, 12 Finstad Sivert Haugen (Vang Skiløperforening) 15:03, 13 Brun Erik Johan (Eidsvold Værks Skiklub) 15:04, 14 Rømo Erik (Årvoll IL) 15:30, 15 Løvseth Håkon (Åsmarka IL) 17:55

G 16 år: 1 Midtsundstad Østen Brovold (Vaaler IF) 12:52, 2 Tosterud Håvard (Østre Toten Skilag) 12:59, 3 Nordaas Sigurd (Strandbygda IL) 13:09, 4 Rusten Sivert Kristian (Lier IL) 13:10, 5 Borgen Sivert (Østre Toten Skilag) 13:11, 6 Kvarstad Jørgen (Hamar SK) 13:12, 7 Kongssund Kristian (Næroset IL) 13:13, 8 Hjellødegård Ove Egil (Nybygda IL) 13:36, 9 Bakke Sigurd (Næroset IL) 13:43, 10 Halvorsen Simen Cook (Ullensaker SK) 13:48, 10 Farstadvoll Martin Eckmann (Rustad IL) 13:48, 12 Kongssund Lars (Næroset IL) 13:52, 13 Holmen Mattis Korsbakken (Vallset IL) 13:56, 14 Sletvold Mikkel (Ullensaker SK) 13:58, 15 Blom-Hagen Iver (Vang Skiløperforening) 13:59, 16 Fjermedal Henrik (Hamar SK) 14:04, 17 Stramrud Martin (Hamar SK) 14:11, 18 Krogh Vegard (Ottestad IL) 14:13, 19 Almåsbak Petter Vestmo (Granli IL) 14:17, 20 Bjørnseth Sebastian (Granli IL) 14:19, 21 Nereng Jens (Østre Toten Skilag) 14:35, 22 Dyste Emil Martman (Østre Toten Skilag) 15:05, 23 Bratfos Sverre Murud (Ullensaker SK) 15:58, 24 Nysveen Oliver Fournaros (MjøsSki) 16:17, 25 Lindberget Johannes (Vang Skiløperforening) 16:51

M 17 år: 1 Øfstedal Erik (Sjåstad/Vestre Lier IL) 26:06, 2 Thorvaldsen Even (Ottestad IL) 26:21, 3 Kalland Bendik (Magnor UL) 26:27, 4 Johansen Philip Georg (Nybergsund IL) 27:03, 5 Farstadvoll Henrik Eckmann (Rustad IL) 27:10, 6 Sjøholt Fredrik (Bækkelagets SK) 27:13, 7 Fedreheim Stian (Hernes IL) 27:16, 8 Baksjøberget Ludvig Leopold (Vang Skiløperforening) 27:36, 9 Wang Ask Grøtan (Fossum IF) 27:38, 10 Løvhaug Elias (Tynset IF) 28:34, 11 Myrland Imre Sagbakken (Raufoss IL Langrenn) 28:44, 12 Sundal Sigurd (Åslia Skilag) 28:45, 13 Rognerud Einar Gundersen (Vaaler IF) 29:21, 14 Berget Nikolai Gylthe (Vang Skiløperforening) 30:37, 15 Pedersen Mikkel (Høybråten og Stovner IL) 30:42

M 18 år: 1 Myrvold August (Kjellmyra IL) 26:05, 2 Stensby Magnus Martinsen (Hamar SK) 26:19, 3 Nergaard Peter Oliver (Hamar SK) 26:34, 4 Alm Tobias (Østre Toten Skilag) 26:41, 5 Kirkevik Simen Olsen (Ottestad IL) 26:47, 5 Stubrud Bjørn Lindvik (Søre Ål IL) 26:47, 7 Skjold Oskar Lockert (Åsen) 26:48, 8 Dybvand Vegard (Rustad IL) 26:54, 9 Vollum Odin Høie (MjøsSki) 26:56, 10 Guoqiang Ma (Trysilgutten IL) 27:01, 11 Nordaas Audun (Strandbygda IL) 27:04, 12 Rugsland Knut Andreas (Holmen IF) 27:55, 13 Bakken Nikolai Hansen (Trysilgutten IL) 28:18, 14 Midtsundstad Iver Brovold (Vaaler IF) 29:15, 15 Amundsen Alexander (Lørenskog SK) 29:54

M 19/20 år: 1 Kvarstad Kristoffer (Hamar SK) 25:17, 2 Sedeniussen Magnus Nikolai (Gjelleråsen IF) 25:41, 3 Bjørgan Simen Krogstie (Hamar SK) 25:54, 4 Haugen Mathias Indrelid (Østre Toten Skilag) 26:00, 5 Bjørgen Andreas (Hamar SK) 26:28, 6 Syversen Simen (Hamar SK) 26:30, 7 Sameien Morten Tørnblad (Fet SK) 26:31, 8 Strømvall Raimond Haugom (Østre Toten Skilag) 27:08, 9 Minglin Li (Trysilgutten IL) 27:13, 10 Yunlong Jiang (Trysilgutten IL) 27:57, 11 Lunde Martin Nordvold (Åslia Skilag) 28:13, 12 Holemark Sigurd (Hønefoss SSK) 28:54, 13 Rieger David Stefan (Stor-Elvdal SK) 30:12

Menn senior: 1 Sveen Simen (Ring IL) 24:13, 2 Baklid Jørgen (Konnerud IL) 26:27, 3 Reinemo Per Ivar Sølie (Hamar SK) 26:45, 4 Stigen Jørgen (Hamar SK) 26:47, 5 Qinghang He (Trysilgutten IL) 27:29, 6 Tongbin Lu (Trysilgutten IL) 27:44, 7 Hang Li (Trysilgutten IL) 28:01, 8 Indby Ivar Hesselberg (Rustad IL) 28:54, 9 Bråthen Birger Andreas (Magnor UL) 28:55, 10 Zailin Yang (Trysilgutten IL) 29:11, 11 Kristiansen Amund Hagen (Lillehammer Skiklub) 30:58, 12 Rønning Erik (Nordbygda/Løten Ski) 31:27, 13 Engelund Frode (Skedsmo SK) 31:46, 14 Badelihan Hadesi (Trysilgutten IL) 43:00

Kommentarer til denne saken