Gå til sidens hovedinnhold

Espen fra Dokka slo til med ni rette i OA-tipset

Artikkelen er over 1 år gammel

Espen Haugerud fra Dokka klarte som eneste tipper å treffe på 9 av sine 10 tips, og ble denne ukens ukevinner i OA-tipset.

Det ble favorittenes uke i OA-tipset, og det ga seg utslag også på antall rette på tippernes kuponger.

Det var imidlertid bare Espen Haugerud som klarte å prikke inn ni rette, mens hele 16 tippere klarte åtte rette.

Her er resultatene fra runde 6: Raufoss - Drøbak/Frogn H (1-0), Nybergsund - FK Gjøvik-Lyn H (2-1), Raufoss 2 - Verdal H (4-1), Lillehammer - Vind/Vardal/Gjøvik-Lyn H (4-1), Løten - FK Toten B (1-3), Biri - Søndre Land H (2-1), Vardal - Biri H (4-1), Lunner - Skreia B (0-1), Slidre/Røn - Vang H (2-1), Hedalen/Begnadalen – Vest-Torpa H (4-3)

Sammenlagt skjedde det likevel endringer i toppen av lista. Håvard Røislie fra Raufoss leder nå sammenlagt med 40 rette, foran Erling Undeli fra Gjøvik med 39 rette. Fem tippere har 38 rette.

Her er hele sammenlagtlista:

Håvard Røislie40665878
Erling Undeli39584877
Adrian Brennhagen38773678
Arne Halvorsrud38874667
Knut Skogli38656687
Magne Glæserud 38674786
Vetle Vangstuen38774668
Geir Presteseter 37674578
Jan Arild Lyseng 37565777
Kai Torkehagen37585766
Magne Hasli 37675676
Nils Sverre Engelien 37776665
Alf Johnny Libakken 36374877
Espen Haugerud 36465579
Jørgen Sletten 36575766
Milnor Engen 36475677
Ole Steffen Brennhagen 36585576
Per Olav Nyhus36574767
Rune Hansen36484767
Stig Hella 36765666
Svein Toten36555867
Unn Kristin Sæther 36665667
Bernhard Vigen35656657
Kai Inge Moe 35666665
Lasse Ekseth 35756755
May Britt Ranum Nilsen35585377
Roger Ødegård35574676
Ronny Smedshammer35555668
Rune Beritsveen 35557576
Rune Morten Kristiansen35466676
Asbjørn Kampelien 34574765
Finn Kristiansen 34466855
Hans Frode Liereng 34754765
Jan Limoseth34564658
Per Jansen34574675
Per Johan Eng34564568
Per Olav Hasli 34763657
Per Olav Holthe34464767
Rolf Helge Thorstad 34475756
Roy Svenskerud34545776
Svein Henning Byrøygard 34655666
Terje Andreassen 34565756
Thorgrim Sørum34564676
Trygve Larsen 34745657
Vegard Hansen 34553678
Arne Knudsen33554667
Christian Falbach33574566
Erlend Hasle33556575
Frode Nyland 33554865
Kjetil Fosslien 33474666
Kåre Thomas Stensrud33636657
Magnar Madsen33665565
Magnar Tangen 33574566
Morten Skogen33366378
Roar Nordby 33654675
Stein Joar Olsen335
6868
Torstein Holien 33364677
Trond Buskum 33545676
Bjørnar Lauvli 32466637
Einar Skøyenengen 32554756
Finn Roger Myhre 326
6686
Odd Løvlibråten 325
6768
Rune Søbye32745466
Svein Arild Rud 32464576
Tom Jansen32545468
Adrian Lund316
5578
Anni Hansen 31454747
Bjørg Jørgenstuen31364558
Bjørn Arild Hansen 31534667
Bjørn Nybakken 31363757
Elisabeth Helt31654556
Kai Henning Nyhus31464665
Kent Midteng 31665
77
Ole Morten Aaslund31444766
Raymond Park Lyseng 31445675
Sven Ahnstrøm3176
468
Bjørn Einar Andersen 30386355
Harald H Holthe 307
4577
Ida Holthe Sørlie 30452757
Kjell Erik Weseth30534666
Knut M Trygstad30
75666
Rune Stenvold 30645555
Geir Nordheim2945
767
Henning Stenvold29655454
Nils Erik Slåttsveen29
53876
Siv-Renate Brennhagen29724556
Terje Stensrud 29445646
Kenneth Hauger Enger 285
5747
Lars Arne Blilie28274636
Lasse Hamar28273466
Mary Elisabeth Gjefle 28634735
Trond Aass28754
66
Knut Bråten 2735667
Brit Holthe26443654
Geir Helli2636
656
Johannes Solberg26
54674
Kjell Sandbakken26533555
Lars Furuseth26
66455
Rune Viberg26455435
Steinar Jørgenstuen 2655
646
Thor Stensrud2645
755
Vetle Steinum Odberg 263
5666
Bjørnulf Wæhler25754
45
Ivar Magne Nydahl 25443356
Turid Kraby Simenstad257
56
7
Jan Roger Joten24534345
Jan Stensland 24256452
Magnus Bekkelund 245
7
66
Terje Lundsten244833
6
Atle Liom23
54446
Håkon Hovde23

4766
Ole Johan Ingvaldsen 2345
7
7
Per Axel Pettersen 2334655
Ronny Ringvoll 235657

Tom Harald Fuglerud23

6656
Knut Robert Joten2255

66
Arne Hovde2177

7
Marie Nordheim21
6
555
Rune Haugerud21655

5
Geir Grønndalen204
5
65
Ronny Undseth20
366
5
Dag Erland Fosnes18265
5
Roy Helli173446

Stian Nysted Skjerpen176

6
5
Sven Kåre Haukedalen17665


André Norland-Flatebø 164

66
Einar Onshus166
55

Kjell Åge Fremstad167
45

Leif Tore Linnerud166
4
6
Kjell Magne Fuglerud153
345
Tore Ulvesveen15


645
Ola Strandbakken146



8
Tore Stenseth144
3

7
Atle Simensen116


5
Simen Kristoffersen 115
6


Anders Pettersen103



7
Atle Brobakken85
3


Amund Stenvold77




Anders Kristoffersen77




Lars Gunnar Larsgaard734



Magni Bekkelund 743



Øystein Slåttsveen77




Øyvind Bjerke77




Christer T. Svingen6




6
Jarle Skjellerud66




Knut Skjølås66




Tore Andre Pettersen 66




Trond Åge Viken66




Andreas Nilsen55




Espen Kværndal55




Fredrik Thoresen55




Gjermund Grøterud55




Halvor Haakenstad55




Lars Olsen55




Nathalie Strand5




5
Oddvar Holte55




Raymond Skjølås55




Ståle Lilleøren5


5

Vegar Fuglerud55




Arne Olav Baksetersveen44




Aud Solfrid Larsen44




Jonas Hauge44




Kjell Engeskog4
4



Knut Rasch44




Lage Ericsen4
4



Reidar Jørgensen44




Stig Ekseth4



4
Tor Magne Fosslien4
4



Øyvind Korpberget33




Håkon Karlstad22




Lars Gøran Kletthagen22




Thor Arnfinn Qvam2




2

Kommentarer til denne saken