Gå til sidens hovedinnhold

Alle resultatene: ØTS dominerte i Snauhaugsprinten

Artikkelen er over 2 år gammel

Østre Toten Skilag forsynte seg grovt av klasseseirene under Snauhaugsprinten i skiskyting som ble arrangert lørdag. Dagen etter skulle det vært arrangert KM normaldistanse på Snauhaug, men da var det dessverre for kaldt, og rennet måtte avlyses.

Resultater fra Snauhaugsprinten:

Jenter 11 år: 1 Eline Gigstad-Bergene Skrautvål IL 14:00

Jenter 11-12 år nybegynnere: 1 Anine Haugen Tverbekkmo Østre Toten Skilag 13:00, 2 Nora Moe Hagen Østre Toten Skilag 13:02, 3 Kaia Norland Edland Gjøvik Skiklubb 13:06

Jenter 12 år: 1 Anne Birgit Dokken Nordre Land IL 12:56, 2 Elise Retterås Vingrom IL 14:37, 3 Ida Kiara Krüger Vingrom IL 15:48, 4 Andrea Alfstadsæther Østre Toten Skilag 16:05, 5 Maria Victoria Gran-Vollund Vingrom IL 17:00

Jenter 13 år: 1 Ane Byvold Grønlien Vingrom IL 14:19, 2 Oda Aase Urnes Østre Toten Skilag 14:26, 3 Sunniva Raddum Skaug Tretten Skiskytterlag 14:47, 4 Erle Nerli Nordre Land IL 14:54, 5 Merete Berntsen Nordre Land IL 15:19

Jenter 14 år: 1 Ane Robøle Fegri Øystre Slidre SSL 13:07, 2 Vilde Marie Thon Christensen Skrautvål IL 13:18

Jenter 15 år: 1 Ragna Fodstad Østre Toten Skilag 13:39, 2 Oda Byvold Grønlien Vingrom IL 14:47, 3 Lene Jøranli Nordre Land IL 14:58, 4 Mathilde Nordeng Nordre Land IL 15:02, 5 Hanna Lerche Fodstad Østre Toten Skilag 15:10

Jenter 16 år: 1 Lara Gandler NOR Vingrom IL 15:08, 2 Eline Øversveen Nordre Land IL 16:15, 3 Jorja Cullen Vingrom IL 16:24

Kvinner 17 år: 1 Marion Halvorsen Nustad Tretten Skiskytterlag 21:50, 2 Dina Utstumo Skoglund Vingrom IL 22:49

Kvinner 18 år: 1 Maria Brenna Skrautvål IL / Team Valdres Ski 21:16

Kvinner 19 år:1 Emilie Katrine Bilgrav Sæther Østre Toten Skilag / Team Lygna skiskyting 22:03

Gutter 11 år: 1 Haldor Fauske Jørstad Øystre Slidre SSL 13:41, 2 John Fauchald Østre Toten Skilag 15:28, 3 Tobias Håvelsrud Svarre Øystre Slidre SSL 15:53, 4 Arne Ouren Vingrom IL 16:01, 5 Magnus Rustaden Søndre Ål Sportsklubb 16:17, 6 Mathias Rolandsgården Skrautvål IL 16:36, 7 Halvor Fladsrud Rustbakken Østre Toten Skilag 17:55, 8 Håvard Røisland Vingrom IL 18:19, 9 Mathias Annexstad Østre Toten Skilag 20:34, 10 Olav Smidesang Vingrom IL 20:35

Gutter 11-12 år nybegynnere: 1 Peder Øversveen Engen Østre Toten Skilag 10:15

Gutter 12 år: 1 Simen Landmark Johansen Vingrom IL 13:14, 2 Jonatan Sverre Svenson Øystre Slidre SSL 14:05, 3 Per Kristian Wik Vingrom IL 14:10, 4 Erik Sundfær Espen Søndre Ål Sportsklubb 14:42, 5 Ole Jonas Storsveen Bekkevold Vingrom IL 15:48, 6 Jørgen Furuseth Nordre Land IL 18:17

Gutter 13 år: 1 Eskil Fauchald Østre Toten Skilag 14:17, 2 Emil Benonisen-Eriksen Gjøvik Skiklubb 14:27, 3 Ola Johnsrud Søndre Ål Sportsklubb 14:48, 4 Even Hammerud Bakke Østre Toten Skilag 14:52, 5 Henrik Røisland Vingrom IL 15:01, 6 Ulrik Emil Eriksen Vingrom IL 15:24, 7 Kristian Sørbotten Vingrom IL 15:27, 8 Mathias Retterås Vingrom IL 15:29, 9 Teodor Trygveson Ramnefjell Nordre Land IL 15:58, 10 Sindre Jøranli Nordre Land IL 16:02, 11 Magnus Moe Hagen Østre Toten Skilag 16:17, 12 Askil Seim Thorstensen Østre Toten Skilag 16:30, 13 Andre Elvevold Karlsen 19:35

Gutter 14 år: 1 Oliver Alm Østre Toten Skilag 11:23, 2 Tobias Gigstad-Bergene Skrautvål IL 11:42, 3 Herman Emil Eriksen Vingrom IL 12:19, 4 Martin Jørstad Ringli Øystre Slidre SSL 12:30, 5 Iver Nordli Eriksen Gjøvik Skiklubb 12:57, 6 Knut Georg Øistad Nordre Land IL 13:36, 7 Anders Sundfær Espen Søndre Ål Sportsklubb 14:19, 8 Jonatan Heimdal Korshavn Nordre Land IL 15:04, 9 Henrik Berger Nordre Land IL 15:16, 10 Oscar Julsvik Kristoffersen Søndre Ål Sportsklubb 15:43, 11 Olve Vestrheim Gjøvik Skiklubb 17:57

Gutter 15 år: 1 Håvard Tosterud Østre Toten Skilag 14:57, 2 Tobias Sommerstad Hansen Østre Toten Skilag 16:00, 3 Eiliv Smidesang Vingrom IL 16:56, 4 Magnus Smidesang Vingrom IL 17:12, 5 Jakob Alfstadsæther Østre Toten Skilag 17:22, 6 Teodor Engeli Stensvold Gjøvik Skiklubb 17:57, 7 Philip August Gran-Vollund Vingrom IL 19:08

Gutter 16 år: 1 Jakob Lundby Østre Toten Skilag 13:29, 2 Magnus Skeide Bakke Eid IL - Skiskyting 13:38, 3 Sigurd Øygard Skrautvål IL 13:56, 4 Sondre Røyne Valle Gjøvik Skiklubb 15:44, 5 Hans Kristian Dokken Nordre Land IL 17:28

Menn 17 år: 1 Lars Fauchald Østre Toten Skilag / Team Lygna skiskyting 22:30, 2 Tobias Alm Østre Toten Skilag / NTG-L 23:15, 3 Anders Alme Eng Nordre Land IL / Team Valdres Ski 26:29

Menn senior: 1 Martin Femsteinevik Hålandsdal IL / Team Mesterbakeren 24:29

Kommentarer til denne saken